| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
41416. Elküldve:
2014-06-15 09:37:40 |
[8677.] |
Vége az analóg világnak, nincs olyan, hogy pályázat, az a kereskedelmi csati sugároz FTA földfelszíni digitálisan országosan, akinek van pénze befizetnie magát a platformra (no meg kifizetni a vásárolt műsorok után az ezzel járó jogdíjat)... lehet válogatni, a 2 nagy, avagy a csodás műsorrendű C8...
|
| |
|
|
[előzmény: (41412) sandor1016, 2014-06-15 08:27:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
41324. Elküldve:
2014-06-11 16:42:41 |
[8681.] |
Akár kaphatnak több sávszélt a közmédia csatornái, meg a DW is lehet HD, így kellhet a hely, ha már állami lett az AH, biztos odaadhatja magának annyiért, mint eddig az A muxot... ;)
(Feltételezés, kéretik így kezelni...)
|
| |
|
[válaszok erre: #41339]
|
[előzmény: (41318) yaksi, 2014-06-11 13:52:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
6281. Elküldve:
2014-06-11 10:25:25 |
[8682.] |
Meglepő lenne, pláne a reklámadó bevezetését követően, ha az állam (AH) és az RTL ilyen szinten "átdolgozna"... :D Nem valószínű, hogy az FTA RTL pluszbevételről lemondanának (egyrészt "reklám" a fizetős platformnak, másrészt, mivel az RTL fizeti a sugárzás költségeit, fix bevétel)...
|
| |
|
[válaszok erre: #6282 #6283]
|
[előzmény: (6280) Tarkan XxX, 2014-06-11 10:19:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
41284. Elküldve:
2014-06-10 11:56:31 |
[8683.] |
A megfogalmazás erősen arra utal, hogy a D mux már új csomag lesz...
|
| |
|
[válaszok erre: #41300]
|
[előzmény: (41282) part_wish, 2014-06-10 11:46:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
6110. Elküldve:
2014-06-05 17:08:07 |
[8686.] |
Időközben az ATV is csatlakozott...
|
| |
|
[válaszok erre: #6112 #6119]
|
[előzmény: (6107) gurabli, 2014-06-05 13:17:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
6103. Elküldve:
2014-06-05 09:50:01 |
[8687.] |
A Life Network és az Ozone Network is csatlakozott...
|
| |
|
|
[előzmény: (6090) attila.scourgeofgod, 2014-06-04 17:31:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
6089. Elküldve:
2014-06-04 16:27:55 |
[8689.] |
Viasatok is leállnak, emiatt módosult a viasat3 és viasat6 holnapi műsorrendje is... (rtl csoport, tv2 csoport, viasatok, hír tv áll le elvileg...)
|
| |
|
[válaszok erre: #6090]
|
[előzmény: (6088) yaksi, 2014-06-04 15:54:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
98460. Elküldve:
2014-06-04 12:44:56 |
[8690.] |
De itt legalább van press...
|
| |
|
[válaszok erre: #98461]
|
[előzmény: (98459) Kardos Attila, 2014-06-04 11:33:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
41122. Elküldve:
2014-06-03 18:11:03 |
[8691.] |
Valszeg nem hangoltad újra a csatornákat a legutóbbi csatornamódosulások óta...
|
| |
|
[válaszok erre: #41124]
|
[előzmény: (41119) exchange, 2014-06-03 17:22:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
598. Elküldve:
2014-06-03 17:52:48 |
[8692.] |
Viasat Nature/History HD...
|
| |
|
|
[előzmény: (597) Atilu, 2014-06-03 17:36:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
41032. Elküldve:
2014-05-30 16:26:59 |
[8694.] |
Szó végül is nem volt róla, egy önjelölt "szerkesztő" terjesztette ezt a wikipédián...
|
| |
|
|
[előzmény: (41030) treiby85, 2014-05-30 15:12:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
41002. Elküldve:
2014-05-29 07:51:22 |
[8695.] |
Szerintem meg nem neked válaszoltam, lsd előzmény...
|
| |
|
[válaszok erre: #41006]
|
[előzmény: (40994) part_wish, 2014-05-28 20:43:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
99085. Elküldve:
2014-05-28 19:06:51 |
[8696.] |
Valami kutyulás lehet, egyrészt az a szlovák Nova DIGI/Magio Sat transzpondere, másrészt az a cseh HBO HD...
|
| |
|
|
[előzmény: (99083) vbalint77, 2014-05-28 18:42:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
40988. Elküldve:
2014-05-28 18:18:38 |
[8697.] |
Ja, ha a MinDig Extra a nyugdíjasok szolgáltatása kíván lenni, akkor rendben van... de a mai világban, mikor egy tévékészülék 40"-nél indul, azon még a fáradtabb szemű idősebb korosztály is látja, hogy ami xar, az xar, és akkor majd megkérdi, miért is, és majd magyarázhatod a bitsebességet...
|
| |
|
[válaszok erre: #40994]
|
[előzmény: (40986) fgabor87, 2014-05-28 18:05:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
3427. Elküldve:
2014-05-28 17:18:35 |
[8698.] |
Sehol...
|
| |
|
|
[előzmény: (3426) balthes, 2014-05-28 17:17:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
40983. Elküldve:
2014-05-28 17:11:26 |
[8699.] |
Háááát... emeljük csak ki az RTL, a TV2 illetve Chello CE összes csatornáját, ami jelentős részét kiteszi annak az 50-nek, és a minőségi tartalom már rögtön buktás...
|
| |
|
[válaszok erre: #40984]
|
[előzmény: (40981) part_wish, 2014-05-28 14:25:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
40976. Elküldve:
2014-05-28 12:08:13 |
[8700.] |
Logika szerint minimum egy új csomag lesz, az E mux, mivel az nem lesz országos... a D mux-ot meg vagy hozzácsapják a családi csomaghoz, vagy az is új csomag lesz... az 50 csati mindenesetre azt jelenti, hogy nem lesz televerve a 2 új mux, valóban a minőségre koncentrálnak...
|
| |
|
[válaszok erre: #40977 #40979]
|
[előzmény: (40972) treiby85, 2014-05-28 11:42:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|