| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
5266. Elküldve:
2012-05-17 11:25:51 |
[11401.] |
DTH az "szép" lejtmenetben, lassan egy éve, hónapról hónapra, kábel esetében akvizíció nincs, az új kiépítések meg épp hogy kompenzálják a DTH távozókat... összességében a bevétel növekedhet, hiszen a triple play jelenti a bevételt, de ennek a kiépítése is komoly költségekkel jár, lényegesen hosszabb a megtérülési ideje, viszont a kiépített infrastruktúra legalább értéket képvisel, míg DTH esetében ilyen nincs... összességében a piaci részesedése kissé csökken.
|
| |
|
|
[előzmény: (5263) Kardos Attila, 2012-05-17 11:14:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
5262. Elküldve:
2012-05-17 11:07:09 |
[11402.] |
És ennek mi értelme? Nem zárt körben, a meglévő efiket kéne "nyugtatni", hanem nyilvánosan, a leendőket... Amíg ez nyilvánosan nem történik meg, addig pont az ellenkező hatást váltja ki, mint aminek szánták, tehát a "Nem zörög a haraszt..." effektust...
|
| |
|
[válaszok erre: #5263 #5264 #5272]
|
[előzmény: (5261) vpeti22, 2012-05-17 10:58:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
79389. Elküldve:
2012-05-16 17:57:48 |
[11405.] |
Nem feltétlenül, hiszen a "time delayed" fordítása késleltetett, amit a magyarban csúsztatott élő-ként szoktak használni.
|
| |
|
[válaszok erre: #79390]
|
[előzmény: (79388) z.marian, 2012-05-16 17:50:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
30024. Elküldve:
2012-05-16 16:58:57 |
[11407.] |
Ööö, az árával tisztában vagy?
|
| |
|
|
[előzmény: (30023) szabka, 2012-05-16 16:51:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
11955. Elküldve:
2012-05-16 12:35:26 |
[11408.] |
Elvileg Kékes és Budapest, valamint ezek átjátszóadói.
|
| |
|
[válaszok erre: #11957]
|
[előzmény: (11954) Tom25, 2012-05-16 12:25:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
20111. Elküldve:
2012-05-16 11:25:14 |
[11409.] |
Maradjunk annyiban, hogy ez legalább fullHD... a tényleges adatoktól eltekintve, nézve mindkét lehetőséget, szemre nem nagyon veszel észre különbséget, hangzásban jobb a mindig... és hogy vigosz mániáját is megemlítsük, a T-nél a két HD-n nincs txt...
|
| |
|
[válaszok erre: #20128]
|
[előzmény: (20109) sdfgh5, 2012-05-16 11:19:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
2406. Elküldve:
2012-05-16 09:31:39 |
[11410.] |
Azt a hivatalosat azért erősen megkérdőjelezem...
Idézet az ÁSZF-ből:
Idézet:
| A szolgáltatás kizárólag Magyarország területén vehető igénybe.
| |
|
| |
|
[válaszok erre: #2407]
|
[előzmény: (2405) szandras24, 2012-05-16 09:21:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
2402. Elküldve:
2012-05-16 09:05:19 |
[11411.] |
Ez valóban drága hibaelhárítás lenne, már az útiköltség se kicsi... viszont legalább örülj neki, hogy nem kukacoskodtak azzal, hogy mit keres a kártya a határon túl...
|
| |
|
[válaszok erre: #2403 #2405]
|
[előzmény: (2400) szandras24, 2012-05-16 08:56:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
2380. Elküldve:
2012-05-15 18:47:08 |
[11412.] |
Sztem a kártyakezelő szoft miatt lehet, kérdezd meg az AzBox Me topikban, hátha valaki tudja az okosságot. Az aláírásodban felsorolt Enigma disztrók jól kezelik a kártyaolvasót? Meg valszeg nem mindegy, hogy melyik... AZtrinoval nem próbáltad? Pedig a dobozod hivatalosan olvassa a Conax-ot, igaz, AZtrinoval...
|
| |
|
|
[előzmény: (2379) szandras24, 2012-05-15 18:42:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
5260. Elküldve:
2012-05-15 17:05:33 |
[11413.] |
Úgy látszik, a 16:9 miatt bepróbálkoznak a színes logóval, 4:3-nál azért volt a fehér/átlátszó, mert nagyon elnyomta a képet, zavaró volt, ennél a képaránynál kevésbé, aztán majd kiderül, marad-e...
|
| |
|
|
[előzmény: (5258) andras1974, 2012-05-15 16:46:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
29870. Elküldve:
2012-05-15 14:57:21 |
[11416.] |
Sokan nézhették, ha senkinek sem tűnt fel, hogy tegnap kódolták...
11096H(orange) BISS
10853H(sky italia) Videoguard
|
| |
|
[válaszok erre: #29871]
|
[előzmény: (29837) Kardos Attila, 2012-04-24 17:24:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
11945. Elküldve:
2012-05-15 14:22:28 |
[11417.] |
És már okosabban költenek ezzel kapcsolatban, itthonról ment a kommentálás, Mezei baromságai kevesebbe kerültek...
|
| |
|
|
[előzmény: (11942) Samott, 2012-05-15 13:38:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
90765. Elküldve:
2012-05-15 13:25:41 |
[11418.] |
A legegyszerűbb megoldás az lenne, ha nem egyforma nevük lenne, hanem pl mint a Blue Hustler / Hustler esetében, valamilyen hasonló megkülönböztetés a hard illetve soft csatornának, ha már a hard nevében HD is van, viszont SD-ben is adják...
|
| |
|
[válaszok erre: #90766]
|
[előzmény: (90764) vpeti22, 2012-05-15 13:19:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
90763. Elküldve:
2012-05-15 13:07:48 |
[11419.] |
Igen, így értettem, mivel a soft csati elnevezése simán SuperOne.
|
| |
|
[válaszok erre: #90764]
|
[előzmény: (90762) vpeti22, 2012-05-15 13:00:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
90761. Elküldve:
2012-05-15 12:32:44 |
[11420.] |
Igen, elnézést kérek, valóban kábelen van a váltás, Viasat Explorer/SuperOne HD analógon, illetve Viasat Explorer/SuperOne SD digitálison.
|
| |
|
[válaszok erre: #90762]
|
[előzmény: (90760) frici69, 2012-05-15 12:27:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
79367. Elküldve:
2012-05-15 08:57:02 |
[11422.] |
Arról jelenleg nincs infó.
|
| |
|
|
[előzmény: (79366) vasg, 2012-05-15 08:27:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
11940. Elküldve:
2012-05-15 07:32:39 |
[11423.] |
Zoltánok is csatlakozhatnak... ;)
|
| |
|
|
[előzmény: (11939) vigosz, 2012-05-15 07:09:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
11938. Elküldve:
2012-05-14 21:56:47 |
[11424.] |
Kérdezd meg pl az ERT-t...
|
| |
|
[válaszok erre: #11939]
|
[előzmény: (11937) Kardos Attila, 2012-05-14 21:42:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
11936. Elküldve:
2012-05-14 21:39:53 |
[11425.] |
Annak elég gyatra...
|
| |
|
[válaszok erre: #11937]
|
[előzmény: (11935) Kardos Attila, 2012-05-14 21:31:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|