| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
79068. Elküldve:
2012-04-23 20:29:05 |
[11601.] |
Rossz hírem van, megérkeztek a válaszok a kérdésemre, sem az SPI sem az UPCD részéről nem tudnak arról, hogy a FilmBox Plus csatorna kínálatba kerülne.
|
| |
|
[válaszok erre: #79069 #79078]
|
[előzmény: (79053) Csattogtatós, 2012-04-23 11:56:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
79064. Elküldve:
2012-04-23 16:33:24 |
[11602.] |
Idézet:
| Magyar kábelen máshol az Extra van, ide azt adják, nem az Extra1-t.
| |
Ahan... és akkor T drótoson az Extra 1 csak dekoráció...
sima Extra meg nem is lehet cseh/szlovák piacon, azzal kivonultak, a helyett kapták a Plus-t...
|
| |
|
[válaszok erre: #79066]
|
[előzmény: (79058) Kardos Attila, 2012-04-23 14:13:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
79054. Elküldve:
2012-04-23 12:01:09 |
[11603.] |
Nem valószínű a Filmbox Pack, mivel a FilmBox Plus nem prémium tartalom, T drótoson pl családi csomagban van, ez alapján itt egy Direct Medium-ot is el tudok képzelni(bár a sima Filmbox miatt inkább Direct+...)...
|
| |
|
|
[előzmény: (79053) Csattogtatós, 2012-04-23 11:56:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
29836. Elküldve:
2012-04-22 11:31:10 |
[11609.] |
Az ott is marad, régebbi műsorszámok esetén, mivel azokat 14:9 formátumban adják.
|
| |
|
|
[előzmény: (29835) viktorkid, 2012-04-22 10:42:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
29250. Elküldve:
2012-04-22 10:12:24 |
[11610.] |
Nem is ezen van a hangsúly elsősorban, hanem ha végiglapozod a kézikönyvet, hogy mi mindenre, mekkora böszme méretben kell elhelyezni... pl dvd esetén magára a lemezre+borítóra+gerincre+hátlapra, online bannerekre, mindenre...
|
| |
|
[válaszok erre: #29251]
|
[előzmény: (29248) LZsolt, 2012-04-22 09:58:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
29732. Elküldve:
2012-04-21 15:16:40 |
[11612.] |
Szerencsére az időmérő alatt rendben volt. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (29731) radio100jozsi, 2012-04-21 14:36:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
29729. Elküldve:
2012-04-21 11:04:55 |
[11613.] |
Ha elengednék az ÁFA-t, az rengeteg adminisztrációval és költséggel járna, a kereskedők és az állam részéről is, és a kereskedők ezt biztosan "éreztetnék" az eladási árban, tehát annyiba lenne a vége, mintha nem történt volna semmi... ha visszaigényelhető lenne, akkor csak állami oldalról merülne fel adminisztráció/költség...
|
| |
|
|
[előzmény: (29728) magic2, 2012-04-21 10:57:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
11807. Elküldve:
2012-04-21 10:00:38 |
[11615.] |
Ja, a "néhány készülék" a HHD-s ADB-k, sem az alacsony SR-t, sem a magas bitrátát nem kedvelik... két legyet egy csapásra, így lett hely nekik is "bővítésre"...
|
| |
|
|
[előzmény: (11806) stubyte, 2012-04-21 09:55:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
11805. Elküldve:
2012-04-21 09:45:18 |
[11616.] |
Idézet:
| Kevesen érik el egyszerre a HD és az SD csatornát.
| |
Meg egyébként is uaz a playout, ezért van az SD adáson is HD logo, tehát ez a fajta elkülönítés nem működne... jó esetben talán a upc digital kínálatba tenné...
|
| |
|
|
[előzmény: (11804) kalimera, 2012-04-21 09:31:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
11803. Elküldve:
2012-04-21 09:17:34 |
[11617.] |
Igen, most kaptak egy olyan rendszert, amin gazdaságosabb a HD, és ami nálunk még vagy 10 évig nem lesz... Ja, és ott "cseppet" magasabb a HD tartalom aránya, meg van megfelelő és elegendő technika is hozzá... nem kell "háromdézni", mikor még a HD-t is csak "messziről ugatjuk"...
|
| |
|
|
[előzmény: (11797) vigosz, 2012-04-20 23:15:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
29722. Elküldve:
2012-04-20 15:06:39 |
[11618.] |
Ez már reálisabbnak hangzik.
|
| |
|
|
[előzmény: (29721) part_wish, 2012-04-20 14:23:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
5133. Elküldve:
2012-04-20 12:59:31 |
[11619.] |
És? Mi volt a kérdés? ...a 11ezres, SD-s, hogy az jó-e, vagy van annál olcsóbb, jobb. Az általad említett meg 32ezer...
|
| |
|
[válaszok erre: #5134]
|
[előzmény: (5132) vpeti22, 2012-04-20 12:55:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
11793. Elküldve:
2012-04-20 12:44:53 |
[11620.] |
Mert azt hiszik, az csak van úgy, ingyen... van tartalom, csak győzd megfizetni, és döntő többségben non-linear... egy 1,5milliárdos, vagy ki tudja, mennyi lakosságú országnak, amely a világgazdaság motorja, egy összevont csatorna "fér bele", tehát ez rendkívül rossz példa a kontra 10millió se dögrováson lévő kicsiny országunkhoz képest...
|
| |
|
[válaszok erre: #11797]
|
[előzmény: (11791) vigosz, 2012-04-20 12:40:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
5131. Elküldve:
2012-04-20 12:39:15 |
[11621.] |
DVB-T tuneren nem megy, mivel ez DVB-C.
|
| |
|
|
[előzmény: (5128) hsuce, 2012-04-20 12:15:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
5130. Elküldve:
2012-04-20 12:38:25 |
[11622.] |
Olcsóbb nincs, viszont LCD tévére ezt sem érdemes, mivel se a HD-t nem tudja, se HDMI nincs rajta... 22ezer környékén már elfogadható, HD-s és HDMI-s boxot lehet kapni...
|
| |
|
[válaszok erre: #5132]
|
[előzmény: (5129) jackson333, 2012-04-20 12:32:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
11786. Elküldve:
2012-04-20 12:16:35 |
[11623.] |
Hazabeszélsz, vigosz... nézz szét, tőlünk nyugatabbra, vajon miért állnak le zsinórban a lineáris 3D-vel... jobb az Ő "kárukon" tanulni...
|
| |
|
[válaszok erre: #11791]
|
[előzmény: (11785) vigosz, 2012-04-20 12:09:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
11784. Elküldve:
2012-04-20 12:06:15 |
[11625.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (11783) belinea, 2012-04-20 11:52:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|