| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
78591. Elküldve:
2012-04-01 13:58:58 |
[11777.] |
Ott már eddig is túlóráztak, mivel a csatorna év elején kivonult a cseh/szlovák piacról, ebben nincs semmi újdonság, uhogy a felirat is tök fölösleges rá, mivel nem terjeszthető náluk, a Magio-nál mától már a Viasat Nature van, nem néma DoQ.
|
| |
|
|
[előzmény: (78590) Atilu, 2012-04-01 13:51:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
2296. Elküldve:
2012-03-31 08:22:05 |
[11779.] |
Látom, megtörtént. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (2295) attila.scourgeofgod, 2012-03-31 07:29:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
29723. Elküldve:
2012-03-31 07:42:41 |
[11781.] |
Idézet:
| Rövidesen csatlakozik hozzájuk a Nickelodeon is.
| |
|
| |
|
|
[előzmény: (29722) dome17_, 2012-03-31 07:14:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
2295. Elküldve:
2012-03-31 07:29:40 |
[11782.] |
Érdekes a FB bejegyzés, javíthatnátok...
Idézet:
| Március 30-án éjjel elindult a TV Paprika, a Comedy Central, valamint az Olcsó TV kínálatában.
| |
|
| |
|
[válaszok erre: #2296]
|
[előzmény: (2276) Minimee, 2012-03-27 12:21:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
44391. Elküldve:
2012-03-30 16:32:44 |
[11783.] |
Döntsék el, hogy hol és kinek akarnak árulni, megmosolyogtatóak a szlovák termékelnevezések, viszont nem bizalomgerjesztőek...
ezen a kategórián kifejezetten jót röhögtem:
Idézet:
| Főoldal --> TV, audio, video --> Műholdas technológia --> Edények
| |
|
| |
|
[válaszok erre: #44392 #44394]
|
[előzmény: (44390) bangy, 2012-03-30 16:22:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19978. Elküldve:
2012-03-30 16:14:34 |
[11784.] |
Megy.
|
| |
|
|
[előzmény: (19976) Szalutarisz, 2012-03-30 15:36:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
11619. Elküldve:
2012-03-30 10:48:18 |
[11786.] |
Ha nem lesz HD, nem lesz miért odakapcsolni... pláne, ha uaz lesz a kommentátor, aki az F1-et is...
|
| |
|
[válaszok erre: #11620 #11621]
|
[előzmény: (11618) Kardos Attila, 2012-03-30 10:11:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
11617. Elküldve:
2012-03-30 09:50:11 |
[11787.] |
Ez csak a 2. futam.
|
| |
|
[válaszok erre: #11618]
|
[előzmény: (11616) Kardos Attila, 2012-03-30 09:05:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
29440. Elküldve:
2012-03-30 08:06:48 |
[11788.] |
Az semmire se jó, onnan nem messze, Beremenden, már vehetetlen, az talán csak ott, a városban... katonakoromban jó lett volna, bár az analóg akkoriban jól jött...
|
| |
|
|
[előzmény: (29439) KBelS, 2012-03-29 22:51:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
2025. Elküldve:
2012-03-29 16:00:50 |
[11789.] |
Érdekesen változik a mennyiség, pár órája csak kettő volt, most meg 6...
|
| |
|
|
[előzmény: (2021) stepbystep, 2012-03-29 10:07:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
90276. Elküldve:
2012-03-29 12:04:48 |
[11790.] |
Mert kábelnél értelmetlen, azért nem adja így a hárombetűs sem, T-nél logikus, mivel a telefondrót kevés helyen elég az iptv-re...
|
| |
|
|
[előzmény: (90275) Newdigi, 2012-03-29 11:58:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
2022. Elküldve:
2012-03-29 10:47:55 |
[11792.] |
Sztem csak lejjebb vette a mennyiséget, árulkodó volt a 20db...
|
| |
|
|
[előzmény: (2021) stepbystep, 2012-03-29 10:07:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
2018. Elküldve:
2012-03-29 08:21:43 |
[11793.] |
A felirat lenne a kisebb gond, az nem érdekes, hogy van, de az alsó képen látható rossz helyen lévő furat már sokat elárul...
A logó alapján ez valami román szolgáltatói lavórnak készülhetett( http://www.lyngsat-address.com/ln/Max-TV-RO.html ), a címe az akta oldalára mutat(ennek az elődje volt a max tv, 2008 óta hívták akta-nak, tehát a lavór minimum 4, maximum 7 éves!), ami ugye már nincs(mármint sat, dolce lett belőle...)...
Sok kézen átmehetett, mire elért a nyugati határszélünkig, ha használható lenne, már pár kézzel korábban elkelt volna...
|
| |
|
[válaszok erre: #2020 #2026]
|
[előzmény: (2017) Madison 07, 2012-03-29 08:11:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
2016. Elküldve:
2012-03-29 07:59:33 |
[11794.] |
No, akkor ez a tükör felejtős, pedig gondolkodtam rajta, bár már az az áremelés is gyanús volt, de így meg minden bizalom elszállt. Valszeg akkor azért volt kültéren, nem megfelelően tárolva, mert selejt.
|
| |
|
[válaszok erre: #2017]
|
[előzmény: (2015) anas.tasia, 2012-03-29 07:46:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
90274. Elküldve:
2012-03-29 07:32:39 |
[11795.] |
Mondjuk a netből és a telefonból lehetne "sejteni"...
|
| |
|
[válaszok erre: #90275]
|
[előzmény: (90272) Newdigi, 2012-03-28 21:32:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
2014. Elküldve:
2012-03-29 07:31:01 |
[11796.] |
Lehet, pl a fejtartót nem láttam rajta, meg a csavarokat...
|
| |
|
|
[előzmény: (2007) Atilu, 2012-03-28 20:33:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
2006. Elküldve:
2012-03-28 20:29:28 |
[11797.] |
Már felvitte az árát 3500-ra, és az eddigi kérdés/válasz törölve.... annyira nem kerek ez a történet...
|
| |
|
[válaszok erre: #2007 #2008]
|
[előzmény: (2003) stepbystep, 2012-03-28 18:10:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
78538. Elküldve:
2012-03-28 18:46:31 |
[11798.] |
Valamit kavarnak, kb fél órája egy ideig letterbox volt, stimmeltek a méretek, viszont 16:9 esetén a logó lelógott volna a képről(mert az a 4:3 pozícióbnan volt), most tojásfejűek vannak...
|
| |
|
|
[előzmény: (78537) Kardos Attila, 2012-03-28 18:38:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
78534. Elküldve:
2012-03-28 17:56:12 |
[11800.] |
Nem tudom, az biztos, hogy az EPG szerint uk top20 kellene, hogy menjen rajta most, de nem az megy, hanem valami wednesday's fresh new music... bár ez lehet valami egyéb gond, mert a port.hu szzerint annak kell mennie, ami most megy...
|
| |
|
[válaszok erre: #78535 #78536]
|
[előzmény: (78533) z.marian, 2012-03-28 17:48:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|