| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
89838. Elküldve:
2012-02-21 17:49:05 |
[12051.] |
Akkor minek teszi fel műholdra?
|
| |
|
[válaszok erre: #89840]
|
[előzmény: (89837) Kardos Attila, 2012-02-21 17:48:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
89836. Elküldve:
2012-02-21 17:43:42 |
[12052.] |
És mivel fogják nézni az előfizetők?
|
| |
|
[válaszok erre: #89837 #89844 #89845]
|
[előzmény: (89831) Sp@rtacus, 2012-02-21 17:20:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4820. Elküldve:
2012-02-21 17:32:03 |
[12053.] |
Csak ha szoftot cserélsz rajta(GlobalTeq)...
|
| |
|
[válaszok erre: #4823]
|
[előzmény: (4819) Tanuki, 2012-02-21 17:13:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
77707. Elküldve:
2012-02-20 18:39:56 |
[12056.] |
Még szép, hogy kódolatlan, épeszű ember nem fizetne érte... apropó, van már rajta műsor, vagy még mindig csak az a promo?
|
| |
|
[válaszok erre: #77708]
|
[előzmény: (77705) mlaszlo, 2012-02-20 18:36:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4128. Elküldve:
2012-02-20 15:34:33 |
[12057.] |
Az analfabéták nem tudnak jegyzetelni...
|
| |
|
|
[előzmény: (4127) vigosz, 2012-02-20 15:08:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
477. Elküldve:
2012-02-20 15:33:37 |
[12058.] |
Ez müxik! :)
Itt csak 1 hangsávot ír a kodekinformációknál, míg az rtsp-nél kettőt, bár ott is a válaszható hangsáv csak 1, itt lehet a titok nyitja, ott valszeg nem boldogul a több hangsávval...
|
| |
|
[válaszok erre: #478]
|
[előzmény: (476) viktorkid, 2012-02-20 14:38:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
29326. Elküldve:
2012-02-20 15:30:18 |
[12059.] |
Idézet:
| A héten több alkalommal is találós kérdést teszünk majd fel nektek.
| |
Így indult egy hete, és mivel már nem "A héten" van, ezért...
|
| |
|
[válaszok erre: #29328 #29337]
|
[előzmény: (29325) viktorkid, 2012-02-20 13:11:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
474. Elküldve:
2012-02-19 17:54:45 |
[12060.] |
Kijött a VLC 2.0 végleges verziója, sajnos ezzel sincs hang a HD stream-en...
|
| |
|
[válaszok erre: #475]
|
[előzmény: (417) vendi, 2012-02-08 14:28:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19820. Elküldve:
2012-02-19 16:40:58 |
[12061.] |
Így van.
|
| |
|
|
[előzmény: (19819) sign_az, 2012-02-19 15:26:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
54. Elküldve:
2012-02-18 20:16:16 |
[12062.] |
GVH jóváhagyást követően, a tavasz folyamán.
|
| |
|
|
[előzmény: (53) tompa, 2012-02-18 20:03:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
29283. Elküldve:
2012-02-17 17:35:13 |
[12063.] |
A pénteki megfejtés DigiSport Plus.
|
| |
|
[válaszok erre: #29284]
|
[előzmény: (29270) attila.scourgeofgod, 2012-02-16 16:37:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
29281. Elküldve:
2012-02-17 15:21:44 |
[12064.] |
Trace Tropical HD is lekódolva...
|
| |
|
[válaszok erre: #29282]
|
[előzmény: (29280) Kardos Attila, 2012-02-17 13:56:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
332. Elküldve:
2012-02-17 09:31:25 |
[12065.] |
Baromira nem érdekelné a csatornákat, fordítva vannak "bekötve", meggyőződésük, hogy Mi vagyunk értük, és nem Ők értünk...
|
| |
|
[válaszok erre: #333]
|
[előzmény: (330) belinea, 2012-02-17 09:28:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
331. Elküldve:
2012-02-17 09:28:40 |
[12066.] |
A CN átkerült az Atmedia-hoz, az Animax-ot passzolom...
|
| |
|
|
[előzmény: (328) vpeti22, 2012-02-17 09:24:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
322. Elküldve:
2012-02-17 09:12:55 |
[12068.] |
És azt se feledjük, hogy ezt a xart viszonylag drágán mérik, ennyiért azért már nyújtani is kellene valamit, nem csak annyit, vagy még kevesebbet is, mint egy alsó kategóriás, 30Ft-os csatorna...
|
| |
|
[válaszok erre: #324]
|
[előzmény: (319) yaksi, 2012-02-17 09:09:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
320. Elküldve:
2012-02-17 09:10:19 |
[12069.] |
A kép se túl "rózsás"...
|
| |
|
[válaszok erre: #323]
|
[előzmény: (318) vpeti22, 2012-02-17 09:07:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
317. Elküldve:
2012-02-17 09:04:14 |
[12070.] |
Egy megoldás lenne, amivel fel lehetne hívni a figyelmüket arra, hogy úgy xar, ahogy van, ha 2-3 nagy szolgáltató kivenné a kínálatából, aztán csak pilloghatnának, hogy: "Na de miért?"...
|
| |
|
[válaszok erre: #319]
|
[előzmény: (314) yaksi, 2012-02-17 08:57:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
89787. Elküldve:
2012-02-16 20:14:00 |
[12071.] |
Nem tudom, sztem kérdezd meg emailben a román digi-t, hogy mi is a helyzet...
|
| |
|
|
[előzmény: (89786) aleeexxx, 2012-02-16 20:10:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
89784. Elküldve:
2012-02-16 20:04:34 |
[12072.] |
Valszeg ugyan az, mint a Felvidéken, kikerülhetett a csomagból. Nézd meg, talán Ti is megkaptátok az Echo TV-t helyette..
|
| |
|
[válaszok erre: #89785 #89786]
|
[előzmény: (89783) aleeexxx, 2012-02-16 19:55:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
310. Elküldve:
2012-02-16 18:44:04 |
[12073.] |
Már tegnap, de nekik saját verziójuk van, teljesen más a műsorrend is, nem olyan ezeréves, lelakott sorozatokat adnak, mint nálunk, a miénkre felesleges, csupa 4:3 formátumú, ezerszer ismételt sorozat...
|
| |
|
[válaszok erre: #311]
|
[előzmény: (309) Kardos Attila, 2012-02-16 17:47:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
29039. Elküldve:
2012-02-16 18:39:23 |
[12074.] |
Küldheted! ;)
|
| |
|
|
[előzmény: (29038) part_wish, 2012-02-16 18:03:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
29037. Elküldve:
2012-02-16 17:47:35 |
[12075.] |
Akkor nem csak Te "nézted be"... ;)
|
| |
|
|
[előzmény: (29036) mlaszlo, 2012-02-16 17:44:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|