| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
29143. Elküldve:
2012-02-10 17:37:42 |
[12126.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (29142) Kardos Attila, 2012-02-10 17:37:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
29141. Elküldve:
2012-02-10 17:36:35 |
[12127.] |
Február van...
|
| |
|
[válaszok erre: #29142]
|
[előzmény: (29140) Kardos Attila, 2012-02-10 17:36:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
29139. Elküldve:
2012-02-10 17:34:32 |
[12128.] |
Idézet:
| A tervek szerint a Trace Urban HD január 14-én 10:00-tól, a Trace Sports HD és Trace Tropical HD pedig 16-án 16:00-tól kerül kódolásra.
| |
2013?
|
| |
|
[válaszok erre: #29140]
|
[előzmény: (29138) Kardos Attila, 2012-02-10 17:30:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
14. Elküldve:
2012-02-10 13:00:24 |
[12129.] |
Március 5-től megváltozik az HBO jelenlegi műsorstruktúrája: a hétköznapok kiemelt műsorai ezentúl este kilenctől láthatók a csatornán. A szombati főműsoridős filmek és a vasárnapi szuperpremierek kezdési időpontja változatlan marad.
Március 5-től változik az HBO jelenlegi műsorstruktúrája: a hétköznap esténként vetített kiemelt filmek és sorozatok kezdési ideje az eddigi 21:20-ról 21 órára módosul. A változásnak köszönhetően a korhatár-besorolásuk miatt csak 22 óra után játszható filmek is korábban kerülhetnek adásba.
A márciustól érvényes műsorstruktúra:
• Hétfő esténként az amerikai filmtermés kiemelkedő alkotásait eredeti nyelven, magyar felirattal láthatják az HBO nézői. Márciusban például A Karib-tenger kalózai: Ismeretlen vizeken és A király beszéde is megnézhető lesz eredeti nyelven a hétfő esti műsorsávban. Ezenkívül hétfőnként kerülnek adásba a Befutó című saját gyártású sorozatunk újabb epizódja is – szinkronizálva.
• Kedd esténként a sorozatoké a főszerep! Márciusban a következő sorozatok láthatók az HBO műsorán: a Nevelésből elégséges második évadja, a Kaliforgia ötödik évadja, a Kergetjük az amerikai álmot második évadja és egy új széria, a Camelot.
• Szerda esténként amerikai és európai mozifilmeket vetítünk. A vasárnapi szuperpremiereket szerdán 21 órától újra megnézhetik előfizetőink, ha előző vasárnap elmulasztották volna. Az esti film előtt, 20 órától pedig a Befutó hétfőn vetített epizódja eredeti nyelven, magyar felirattal látható a csatornán.
• Csütörtök esténként amerikai és európai mozifilmek, illetve dokumentumfilmek szerepelnek a kínálatban. A kezdés itt is 21:00. Csütörtök este, az esti film után látható majd például az HBO saját gyártású dokumentumfilmje, a Jerry Weintraub - A legendás producer.
• Péntek esténként 21 órától amerikai vagy európai filmeket vetítünk, köztük a legtöbb este legalább egy új premierrel. A márciusi péntekeket olyan filmek színesítik, mint a Vesztesek háborúja vagy a Két kopper.
• Szombatonként nagy sikerű mozifilmeket, animációs filmeket vagy koncertfilmeket tűzünk műsorra. A megszokott időpontban, este nyolc órától olyan filmek kerülnek bemutatásra márciusban, mint a Száguldó bomba vagy az Ébredj velünk.
• Vasárnap egész nap válogatott filmkínálattal várjuk nézőinket, melyet 20 órától a vasárnapi szuperpremier koronáz meg. Vasárnap esti bemutatók márciusban az HBO-n: Kellékfeleség, Forráskód, Páros mellékhatás és Narnia krónikái 3. - A Hajnalvándor útja.
|
| |
|
[válaszok erre: #15]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
77459. Elküldve:
2012-02-10 11:00:35 |
[12130.] |
Vagy az MPEG4 volt az olcsóbb...
|
| |
|
[válaszok erre: #77461]
|
[előzmény: (77458) yaksi, 2012-02-10 10:55:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
426. Elküldve:
2012-02-10 08:17:49 |
[12131.] |
Majd kipróbálom.
|
| |
|
|
[előzmény: (425) vendi, 2012-02-09 22:30:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
77449. Elküldve:
2012-02-09 20:26:16 |
[12133.] |
Ja, csak olyan nulla az adóteljesítmény, hogy a törökbálinti adó már dél-Budáig sem "hallatszik" el... no de ez már off.
|
| |
|
[válaszok erre: #77450 #77451]
|
[előzmény: (77448) mlaszlo, 2012-02-09 20:20:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
10770. Elküldve:
2012-02-09 20:06:41 |
[12134.] |
Addigra csak kijön már az MTVA Conax kártya...
|
| |
|
[válaszok erre: #10771]
|
[előzmény: (10768) yaksi, 2012-02-09 20:02:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
77442. Elküldve:
2012-02-09 20:05:04 |
[12135.] |
Egy "öreg" rockernek ne magyarázd... ;) Nagy kalap nulla az MTV Rocks...
|
| |
|
[válaszok erre: #77445]
|
[előzmény: (77437) z.marian, 2012-02-09 19:58:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
77439. Elküldve:
2012-02-09 20:01:05 |
[12136.] |
A "bejelentésben" szó sem esett Direct-ről, kábel is van a világon...
|
| |
|
[válaszok erre: #77440 #77441]
|
[előzmény: (77438) Csattogtatós, 2012-02-09 19:59:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
77435. Elküldve:
2012-02-09 19:53:33 |
[12137.] |
Ha neked az MTV Rocks az igazi ebben a stílusban, akkor se nem érted, se nem szereted az igazi rockzenét.
|
| |
|
[válaszok erre: #77437]
|
[előzmény: (77434) z.marian, 2012-02-09 19:51:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28503. Elküldve:
2012-02-09 18:35:32 |
[12138.] |
Rendeléskövetésnél nem írnak semmit? Holnap munkaidőben szólj rájuk skype-on, neked ingyen van, ott meg a központjukba fut be a hívás, ugyan úgy tudják kapcsolni a termékhez tartozó manager-t, mintha telefonon érdeklődnél.
|
| |
|
[válaszok erre: #28504]
|
[előzmény: (28502) Robertooo, 2012-02-09 18:28:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
77422. Elküldve:
2012-02-09 16:34:36 |
[12140.] |
A hivatalos műsorrendben a totalcar szerepel, a válaszért az epg szolgáltatójához kellene fordulni...
|
| |
|
[válaszok erre: #77423]
|
[előzmény: (77421) qbi2, 2012-02-09 16:31:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
10762. Elküldve:
2012-02-09 16:31:44 |
[12141.] |
Ezek alapján már csak az a kérdés, mikor jelenti be vigosz... ;)
|
| |
|
[válaszok erre: #10764]
|
[előzmény: (10761) defihu, 2012-02-09 16:28:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
424. Elküldve:
2012-02-09 12:19:10 |
[12142.] |
Thx, a kép tökéletes, viszont a hang miatt nem teszem vissza azt az antik VLC-t, meg nem szeretnék egyéb lejátszókat sem, a VLC szinte mindent megold magától, amit meg nem, arra rásegít pl a K-Lite codec pack, évek óta ez az első "gond", amivel nem tud megbirkózni...
|
| |
|
[válaszok erre: #425]
|
[előzmény: (423) vendi, 2012-02-09 09:33:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19796. Elküldve:
2012-02-09 12:04:18 |
[12143.] |
Ez így hirtelen érthetetlen... viszont az s50-ből kiindulva talán az Intek S50CX...
|
| |
|
[válaszok erre: #19797 #19798]
|
[előzmény: (19795) kapiapi, 2012-02-09 11:56:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28943. Elküldve:
2012-02-09 11:12:40 |
[12144.] |
TV2-re felesleges, lassan egy hónapja egyáltalán semmi sem ment eredeti hangsávval, minden magyarul szól... majd akkor lesznek, ha a 2 csati megveszi hozzájuk a sávszélességet...
|
| |
|
|
[előzmény: (28942) maximillian, 2012-02-09 10:04:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
422. Elküldve:
2012-02-08 18:08:33 |
[12145.] |
Pedig nem szól.
|
| |
|
|
[előzmény: (419) xule, 2012-02-08 16:13:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
418. Elküldve:
2012-02-08 15:26:33 |
[12146.] |
Feltettem a VLC 2.0 RC1-et, sajnos azzal is néma.
|
| |
|
[válaszok erre: #419]
|
[előzmény: (417) vendi, 2012-02-08 14:28:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19792. Elküldve:
2012-02-08 12:42:27 |
[12147.] |
Jelenleg semmi, rendszeres velük a kapcsolat, tehát ha lesz valami info, rögtön tudatom.
|
| |
|
|
[előzmény: (19791) Permi, 2012-02-08 12:37:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
10738. Elküldve:
2012-02-08 12:40:35 |
[12148.] |
Az a "műsor" még SD közvetítést se ér meg, nem hogy HD-t...
|
| |
|
|
[előzmény: (10737) sdfgh5, 2012-02-08 12:32:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19789. Elküldve:
2012-02-08 12:06:04 |
[12149.] |
Persze, hogy az kész, hiszen simulcast a HD verzióval.
|
| |
|
[válaszok erre: #19790]
|
[előzmény: (19788) mlaszlo, 2012-02-08 12:02:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19787. Elküldve:
2012-02-08 11:51:27 |
[12150.] |
Erről nincs infóm jelenleg... a lengyeleknek saját verziójuk van, ott 16:9 tavaly óta, viszont ezt a HD efik átkozzák, de rendesen, mivel olyan szigorúan vették a simulcastot, hogy a HD-t is televerték reklámokkal, viszont cserébe olcsóbban lehet rá szerződni... mondjuk ott a natgeo wild is 16:9...
|
| |
|
[válaszok erre: #19788 #19791]
|
[előzmény: (19786) mlaszlo, 2012-02-08 11:32:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|