| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28808. Elküldve:
2012-01-30 11:29:21 |
[12226.] |
Az a kettes pont azért vicces... ha x sávszélt vesz az rtl/tv2, akkor az az elérhető legjobb, amennyiben playout szinten értik, akkor fejvesztve menekülnek a platformról, az életben nem fognak annyi sávszélt kifizetni... amennyiben az Extra-ra is érvényes, akkor szép lesz a kínálat, talán fele annyi, mint most, ugyan ennyiért, tehát halálra van ítélve...
http://www.nmhh.hu/dokumentum.php?cid=29864&letolt
|
| |
|
[válaszok erre: #28809]
|
[előzmény: (28807) radio100jozsi, 2012-01-30 11:16:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19718. Elküldve:
2012-01-30 08:37:46 |
[12227.] |
A felvételi lehetőség Huawei EC2208S boxon csak interaktív szolgáltatás esetén, prémium opció választásával aktív(tehát ha van egy felvevős Huawei-ed is).
|
| |
|
[válaszok erre: #19719]
|
[előzmény: (19717) digislaci, 2012-01-30 07:51:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
544. Elküldve:
2012-01-30 08:29:31 |
[12228.] |
Ha már idézted, akkor a folytatását is, mivel ez akár lehet 2030 is...
Idézet:
| Az átállás csak akkor lehetséges, amennyiben a megjelölt időpontig a lakosság legalább 94%-át eléri a digitális rádió műsorszórási szolgáltatáson keresztül a közszolgálati médiaszolgáltatás és a lakosság legalább 75%-a rendelkezik a digitális médiaszolgáltatás vételére alkalmas készülékkel. Amennyiben az előzőekben meghatározott feltételek a megjelölt időpontig nem biztosíthatóak, a rádióműsor terjesztés digitális átállásának határnapja az előzőekben meghatározott feltételek teljesülésével esik egybe.
| |
|
| |
|
[válaszok erre: #545]
|
[előzmény: (540) radio100jozsi, 2012-01-29 20:06:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
77029. Elküldve:
2012-01-29 18:21:51 |
[12230.] |
Fogadjunk, a cseh hírt olvastad, ennyit torzul az információ. Az eredeti, lengyel hír szerint a Crime & Investigation Network a kezdetektől 16:9 formátumban sugároz, a History váltását február 1-re tippelik.
|
| |
|
|
[előzmény: (77027) z.marian, 2012-01-29 18:11:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4699. Elküldve:
2012-01-28 19:12:08 |
[12232.] |
Mindkettőhöz van magyar hangsáv, az, hogy a Diginél nincs, az már egy más kérdés.
|
| |
|
|
[előzmény: (4698) vaterlo78, 2012-01-28 19:09:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
77008. Elküldve:
2012-01-28 18:41:29 |
[12233.] |
Miért is kéne ilyet találnia?
|
| |
|
|
[előzmény: (77006) jhony29, 2012-01-28 18:38:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
10620. Elküldve:
2012-01-28 16:38:21 |
[12234.] |
Ez a legutóbbi, tavalyi versenyre biztos, hogy nem igaz...
|
| |
|
[válaszok erre: #10621]
|
[előzmény: (10619) kalimera, 2012-01-28 16:34:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
43686. Elküldve:
2012-01-28 12:41:24 |
[12235.] |
A németek nem véletlenül kínálják szinte az összes fizetős szolgáltatáshoz a SMiT modulokat, pedig ott aztán a Technisat "otthon" van...
|
| |
|
|
[előzmény: (43684) Amatőr61, 2012-01-28 12:25:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
796. Elküldve:
2012-01-28 12:10:16 |
[12236.] |
Miért, a BTel-nek van saját műholdas szolgáltatása? Nincs! HHD kínálat, más néven, más kondíciókkal... Még anno volt róla szó, hogy az elején HHD feliratos kártyák kerültek ki, mert a nyomda nem kapkodta el a szitázást...
|
| |
|
[válaszok erre: #797]
|
[előzmény: (794) rzsolt, 2012-01-28 12:05:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28777. Elküldve:
2012-01-28 10:12:01 |
[12238.] |
CI slot, ha ez van benne, akkor egy CAM+előfizetői kártya.
|
| |
|
|
[előzmény: (28776) zsolt00, 2012-01-28 10:09:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
738. Elküldve:
2012-01-28 08:13:18 |
[12239.] |
Újra elhalasztva.
|
| |
|
|
[előzmény: (737) Kardos Attila, 2012-01-24 11:34:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4690. Elküldve:
2012-01-27 18:11:50 |
[12240.] |
Hsz 4677...
|
| |
|
|
[előzmény: (4689) Belly, 2012-01-27 18:06:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
89390. Elküldve:
2012-01-27 18:11:21 |
[12241.] |
Jó reggelt, legalább fél oldal óta erről van szó...
|
| |
|
[válaszok erre: #89391]
|
[előzmény: (89389) Belly, 2012-01-27 18:06:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
89383. Elküldve:
2012-01-27 15:28:13 |
[12242.] |
Sztem csak Mo-n.
|
| |
|
[válaszok erre: #89384]
|
[előzmény: (89382) balázsf133, 2012-01-27 15:22:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
89379. Elküldve:
2012-01-27 14:35:49 |
[12243.] |
Ez a digi féle változat, a tv2 csoport kicsit gyorsabb volt...
|
| |
|
|
[előzmény: (89378) Permi, 2012-01-27 14:32:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4685. Elküldve:
2012-01-27 14:28:00 |
[12244.] |
Analóg és digitális kábelen, valamint műholdon is!!!
|
| |
|
[válaszok erre: #4686]
|
[előzmény: (4677) attila.scourgeofgod, 2012-01-27 12:50:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
89377. Elküldve:
2012-01-27 14:27:16 |
[12245.] |
Analóg és digitális kábelen, valamint műholdon is!!!
|
| |
|
[válaszok erre: #89378 #89382]
|
[előzmény: (89375) sanyo2122, 2012-01-27 13:37:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
89376. Elküldve:
2012-01-27 13:42:12 |
[12246.] |
Rákérdeztem illetékes helyen, várom a választ, amint megérkezik, "szólok".
|
| |
|
|
[előzmény: (89375) sanyo2122, 2012-01-27 13:37:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4681. Elküldve:
2012-01-27 13:18:08 |
[12247.] |
Mivel az elődöntők és a döntő kivételével a Pro4-en lesznek a BL meccsek(nem a TV2-n), azért ez annyira nem rossz dolog...
|
| |
|
[válaszok erre: #4684]
|
[előzmény: (4680) Tom-y, 2012-01-27 13:15:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
778. Elküldve:
2012-01-26 19:27:52 |
[12249.] |
Az előző pár hozzászólást... nem azért van ott az aláírásában az, ami, hogy csak úgy kitöltse az üres helyet...
|
| |
|
[válaszok erre: #779]
|
[előzmény: (777) gerimur, 2012-01-26 19:25:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
776. Elküldve:
2012-01-26 19:20:06 |
[12250.] |
Néha olvashatnál is...
|
| |
|
[válaszok erre: #777]
|
[előzmény: (775) gerimur, 2012-01-26 19:18:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|