| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19625. Elküldve:
2012-01-11 15:53:10 |
[12327.] |
Pipa majd akkor lesz, ha látják is az efik, tehát ha bekerül a csatilistába, ez pedig holnap lesz, ahogy a bejelentésben is szerepelt, az, hogy fent van, lényegtelen, amíg nem nézhető...
|
| |
|
|
[előzmény: (19623) Kardos Attila, 2012-01-11 13:46:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4591. Elküldve:
2012-01-11 13:01:33 |
[12328.] |
Nem vagyok meggyőződve róla, hogy a jelenlegi efidíjba beleférne...
|
| |
|
|
[előzmény: (4590) vpeti22, 2012-01-11 12:59:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4588. Elküldve:
2012-01-11 12:16:27 |
[12329.] |
Nem olcsó...
|
| |
|
|
[előzmény: (4587) gyógyegér, 2012-01-11 11:39:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1055. Elküldve:
2012-01-11 08:23:30 |
[12330.] |
Idézet:
| A SportKlub Budapest területén az Analóg III., illetve a D+III., míg Győrben a D+III. csomaghoz tartozik majd. A digitális csomagokban a csatorna a set-top box újraindítása után lesz fogható.
| |
|
| |
|
|
[előzmény: (1054) Irwine_, 2012-01-10 21:24:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
72. Elküldve:
2012-01-10 20:48:10 |
[12331.] |
Majd ha Stohl Buci szabadul... ;)
|
| |
|
[válaszok erre: #73 #75]
|
[előzmény: (71) Szeged, 2012-01-10 20:45:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
76594. Elküldve:
2012-01-10 20:36:16 |
[12332.] |
Sajnos nem nyert, csak jelölt volt.
|
| |
|
[válaszok erre: #76598]
|
[előzmény: (76593) divaoni, 2012-01-10 20:32:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4570. Elküldve:
2012-01-10 19:54:36 |
[12333.] |
És a bolgár? Mert elvileg olyan sincs neki. Nem a NatGeo Wild HD-re gondoltál? Mert annak van mindkettő...
|
| |
|
|
[előzmény: (4566) Akoshii, 2012-01-10 18:39:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19621. Elküldve:
2012-01-10 18:46:46 |
[12334.] |
Rendkívül egyszerű, a disztribúció adott, keleti 23,5. DIGI nem ad HD-t, HHD-nak nincs kapacitása, mivel északon nem terjesztik, ezért a Canal Digital sem teszi be, tehát UPCD-nél sem lesz, T egyrészt nem töri magát HD terén, ha mégis, véletlenül sem ennyire rétegcsatornát tesz be, és valószínűleg ezt is, mint a többi FB csatit, a Tematik Kábel terjeszti majd kis hazánkban, akikkel a T híresen nincs jóban(csoda, hogy drótoson van Extra, Family és HD), ezért duplán kizárva... ezek a csatornák a kábeles/IPTV efik kiváltságai lesznek, már ha egyáltalán kell majd valamelyik szolgáltatónak a nagyon rétegtematikák miatt... Mivel ebben a pozícióban van a Skylink is, ott valszeg megjelenik majd, egyetlen esély nálunk, hogy DTH-n elérhetőek legyenek, ha mégis meggondolják magukat, és belépnek a magyar piacra, bár ez egyre távolabbi remény csak, az elkövetkező pár évben nem valósul meg.
|
| |
|
|
[előzmény: (19620) taurus, 2012-01-10 18:41:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19619. Elküldve:
2012-01-10 18:32:56 |
[12335.] |
Nagyszerű, DTH-n soha az életben nem lesz.
|
| |
|
[válaszok erre: #19620]
|
[előzmény: (19618) taurus, 2012-01-10 18:29:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
10484. Elküldve:
2012-01-10 17:43:52 |
[12336.] |
Valós HD, nem felkonvertált SD...
|
| |
|
[válaszok erre: #10485]
|
[előzmény: (10483) tcsabi, 2012-01-10 17:38:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28507. Elküldve:
2012-01-10 11:35:00 |
[12337.] |
Nem vagyok benne biztos, hogy az AH nem fizet azért, hogy "FTA" legyen...
|
| |
|
|
[előzmény: (28506) K78, 2012-01-10 11:22:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28505. Elküldve:
2012-01-10 11:01:04 |
[12338.] |
Ne húzd fel magad...
|
| |
|
|
[előzmény: (28503) part_wish, 2012-01-10 10:35:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
76572. Elküldve:
2012-01-10 10:34:07 |
[12339.] |
De ez még véletlenül sem Supermax...
|
| |
|
|
[előzmény: (76571) anonim691222, 2012-01-10 10:33:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
76570. Elküldve:
2012-01-10 10:31:13 |
[12340.] |
Na, erre nem gondoltam, ennyire elírni nem lehet... elérhető sat előfizetők számára is, igaz, egy másik szolgáltatónál... ;)
|
| |
|
[válaszok erre: #76571]
|
[előzmény: (76568) Csocso_12, 2012-01-10 10:27:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
76567. Elküldve:
2012-01-10 10:24:45 |
[12341.] |
Az meg milyen csatorna?
|
| |
|
[válaszok erre: #76568 #76569]
|
[előzmény: (76566) anonim691222, 2012-01-10 10:23:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1058. Elküldve:
2012-01-10 09:18:20 |
[12342.] |
Egy régi marketinges mondás szerint: "Egy darabka xart is el lehet adni, ha szépen van becsomagolva"...
|
| |
|
|
[előzmény: (1057) petersza84, 2012-01-10 09:08:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
29007. Elküldve:
2012-01-09 20:06:48 |
[12343.] |
Netán "kódolva" lett... ;)
|
| |
|
[válaszok erre: #29010]
|
[előzmény: (29006) natomail, 2012-01-09 20:05:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
29005. Elküldve:
2012-01-09 20:04:06 |
[12344.] |
Nem tudom, de én itt csak hallgatni tudom, a kép pár másodperc után megáll... ;)
|
| |
|
[válaszok erre: #29006]
|
[előzmény: (29001) natomail, 2012-01-09 19:45:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28999. Elküldve:
2012-01-09 18:35:06 |
[12346.] |
Ez rendben is van, még rá is húztak, hiszen december 31-ről volt szó.
|
| |
|
[válaszok erre: #29000 #29001]
|
[előzmény: (28998) natomail, 2012-01-09 18:31:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28483. Elküldve:
2012-01-08 15:47:46 |
[12347.] |
Majd ha a TV2 is úgy akarja...
|
| |
|
|
[előzmény: (28482) Ladislo73, 2012-01-08 12:53:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
76486. Elküldve:
2012-01-07 10:47:54 |
[12348.] |
Ha azt adják, mint SD-n, akkor nem csodálkozom rajta, rengeteg ezeréves, VHS minőségű anyag(értve Viasat Nature), ez felkonvertálva "csodálatos" lehet...
|
| |
|
[válaszok erre: #76487 #76488 #76489]
|
[előzmény: (76484) LackoVM, 2012-01-07 08:31:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19586. Elküldve:
2012-01-06 19:48:10 |
[12349.] |
Csak a 19570 HSZ-ig kellett volna visszaolvasnod...
|
| |
|
|
[előzmény: (19584) noel73, 2012-01-06 19:45:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
76479. Elküldve:
2012-01-06 19:39:04 |
[12350.] |
Ma? Már 3 napja...
|
| |
|
|
[előzmény: (76478) z.marian, 2012-01-06 19:37:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|