| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19535. Elküldve:
2012-01-04 17:42:42 |
[12376.] |
A logout-os leírás szerint lan kapcsolat nélkül lett beüzemelve a készülék, tehát vagy elfogadja, vagy megy a nélkül is... Na, még egyszer elolvastam, ha nincs bedugva a lan, sima sat üzemmódban indul, nem kér semmi kódot.
|
| |
|
|
[előzmény: (19534) Atilu, 2012-01-04 17:32:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
514. Elküldve:
2012-01-04 17:35:10 |
[12377.] |
Ha 15-16 csati fér el a muxon, ez csatinként mondjuk 64kbps-sel számolva 1 mega/mux...
|
| |
|
|
[előzmény: (513) bkgb, 2012-01-04 14:30:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19533. Elküldve:
2012-01-04 17:28:43 |
[12378.] |
Tudsz valamit a másik fórumban felmerült felvevős Intek dobozról? Én arról csak ott hallottam, eddig úgy tudtam, több forrásból is, hogy felvevősnek is Huawei(EC2218SS) lesz kiadva...
|
| |
|
|
[előzmény: (19532) kapiapi, 2012-01-04 17:21:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19531. Elküldve:
2012-01-04 16:16:43 |
[12379.] |
Akkor a gyengébbek kedvéért: a Huawei EC2208S box single tuneres, csak egy lnb bemenet van rajta. ;)
|
| |
|
[válaszok erre: #19532]
|
[előzmény: (19529) Atilu, 2012-01-04 15:11:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19520. Elküldve:
2012-01-04 14:17:20 |
[12380.] |
Az hagyján, tudtuk, hogy nem az. de pl tegnap este filmet néztem rajta, 9-től, közben többször lehalt az adás, kockásodás, dadogás, majd semmi... más csatornán nem tapasztaltam, tehát ennél lehetett valami nagyobb zűr...
|
| |
|
[válaszok erre: #19521]
|
[előzmény: (19519) NOKIA4EVER, 2012-01-04 14:14:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28412. Elküldve:
2012-01-04 14:04:39 |
[12381.] |
A DVB-T sugárzással ellentétben semmi probléma sincs a beltéri lefedettséggel.
|
| |
|
|
[előzmény: (28407) xule, 2012-01-04 13:36:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4534. Elküldve:
2012-01-04 13:51:52 |
[12382.] |
És Újvidéknek mi köze a magyar ÁSZF-hez? Netán Mo-n is van ilyen település?
|
| |
|
[válaszok erre: #4536]
|
[előzmény: (4533) bunyip, 2012-01-04 13:36:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
89043. Elküldve:
2012-01-04 12:41:52 |
[12383.] |
Nagyszerű, spóroltál havi 48Ft-t, már ha DIGI+ előfizetésed van. Egyébként igazuk van, hülyén nézne ki meghirdetve, hogy havi efidíj 3048Ft... igazi, lélektani hatást 2999Ft havidíj esetén lehetne elérni... ;)
|
| |
|
[válaszok erre: #89044 #89045 #89056]
|
[előzmény: (89042) kétté, 2012-01-04 12:33:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
76372. Elküldve:
2012-01-04 12:23:28 |
[12384.] |
Itt, egy helyen írják ismeretterjesztőnek, a legelsőnél, a többi helyen nem: http://pr.hu/pdf/tv_digi/Digitalis_csomagok_20120101.pdf
Egyébként sikerült elérnem egy digitális efit az előbb, Ő még nem találkozott ezzel, ahol ez van írva, neki ott a sima History van... nem a History csatornája, csak uaz a cég gyártja: http://www.aetn.com/
|
| |
|
[válaszok erre: #76373]
|
[előzmény: (76371) vpeti22, 2012-01-04 12:08:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
76370. Elküldve:
2012-01-04 11:39:26 |
[12385.] |
Erre mérget azért nem vennék, eddig sehol sem találkoztam vele, illetve a műsora sem érhető el egyik nagy, online műsorújságnál sem, valamint a honlapjuk szerint is csak Angliában, Hollandiában, Lengyelországban és Törökországban, mármint Európában... az egyébként aranyos a PR listájában, csatornamegnevezés: History C&I jelleg: Utazás, életmód nyelv: Magyar... Egyrészt ilyen csatornanév nincs, másrészt véletlenül sem ilyen a tematikája, harmadrészt pláne nem "beszél" magyarul... csak elő kéne fizetned a digitális csomagra, hogy megtudjuk, mi is ez...
|
| |
|
[válaszok erre: #76371 #76374]
|
[előzmény: (76366) vpeti22, 2012-01-04 11:26:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19518. Elküldve:
2012-01-04 11:26:15 |
[12386.] |
Ebben az írásban még mindig nincs kijavítva, hogy az USB-s Huawei boxon nincs két bemenet, mivel csak single tuneres...
|
| |
|
[válaszok erre: #19529]
|
[előzmény: (19504) kapiapi, 2012-01-03 20:39:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
76365. Elküldve:
2012-01-04 11:20:11 |
[12387.] |
A Viasat Nature hiányát ne sajnáld, egyrészt semmivel sem jobb, mint az Animal Planet vagy a NGW, csak egy érthetetlenül még mindig 4:3 formátumban adó, újabb ilyen tematikájú csatorna(T-nél ezt "kaptuk" a History helyett...)... ami az ID-t illeti, sztem nem akarnak két azonos, ebbe a tematikába tartozó csatit adni, ezért, amint Mo-n is terjeszthető lesz, a CI Network fog talán bekerülni...
|
| |
|
[válaszok erre: #76366 #76367]
|
[előzmény: (76364) pirobi, 2012-01-04 11:11:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28395. Elküldve:
2012-01-04 11:10:32 |
[12388.] |
Ez még egy Karácsony előtti hír, kissé lemaradtak...
|
| |
|
[válaszok erre: #28403]
|
[előzmény: (28394) sdfgh5, 2012-01-04 10:57:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19517. Elküldve:
2012-01-04 11:05:39 |
[12389.] |
Ha értelmeznéd is az alábbi pár hsz-t, rájönnél, nem interaktív sat-hoz is ki lesz adva Huawei...
|
| |
|
|
[előzmény: (19516) noel73, 2012-01-04 10:18:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19514. Elküldve:
2012-01-04 09:09:43 |
[12390.] |
Nem vagyok meggyőződve róla, hogy a Sagem PVR hibátlanul ellátja a feladatát, de amennyiben ez nálad így van, akkor ott valami csoda esete forog fenn... nem véletlenül nem "erőltették" a kihelyezését az utóbbi időben...
|
| |
|
[válaszok erre: #19515]
|
[előzmény: (19513) Satlina, 2012-01-04 09:05:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19512. Elküldve:
2012-01-04 08:48:56 |
[12391.] |
Egyrészt nem lesz hibrid, csak ha előfizet arra a funkcióra, mivel alapból működik sima sat vevőként is. Nem hiszem, hogy kötelező jellegű lesz a csere, de akinek egy csepp esze is van, az jelzi, hogy nem működik a doboza megfelelően... illetve nem tudok jelenleg semmit a másik fórumban felmerült Intek felvevősről...
|
| |
|
[válaszok erre: #19513]
|
[előzmény: (19511) Satlina, 2012-01-04 08:40:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19510. Elküldve:
2012-01-04 08:08:56 |
[12392.] |
A T hivatalos fórumában meg Intek felvevősről beszélt valaki, bár Én úgy hallottam, hogy a felvevős Sagem is a Huawei dobozzal lesz kiváltva...
|
| |
|
[válaszok erre: #19511]
|
[előzmény: (19506) kapiapi, 2012-01-03 20:52:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4526. Elküldve:
2012-01-03 19:55:36 |
[12393.] |
A legtöbb helyen volt analógon, a DIGI honlapja is írja(C12 csatorna, közszolgálati csomag), illetve a gyártó oldala is, ott az általad jelzett 2 kerület is szerepel.
|
| |
|
[válaszok erre: #4527]
|
[előzmény: (4525) mlaszlo, 2012-01-03 19:51:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4524. Elküldve:
2012-01-03 19:47:35 |
[12394.] |
Vannak független műsoraik is, alább valahol ott a honlap címe, ott elvileg van műsorinfo.
|
| |
|
|
[előzmény: (4523) mustang86, 2012-01-03 19:46:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4520. Elküldve:
2012-01-03 19:32:40 |
[12396.] |
Lehet, decemberben elég sok, kis helyi tévé kapott kisközösségi besorolást, ezek elvileg benne vannak abban az ominózus táblázatban, mármint az egyikben, ami jó hosszú...
|
| |
|
|
[előzmény: (4519) Atilu, 2012-01-03 19:22:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4517. Elküldve:
2012-01-03 19:03:18 |
[12397.] |
Ez eddig is volt a budapesti hálózatokon, most jelent meg vidéken?
|
| |
|
[válaszok erre: #4518 #4519]
|
[előzmény: (4512) sandor1016, 2012-01-03 18:44:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19500. Elküldve:
2012-01-03 17:59:48 |
[12398.] |
Mármint a "szlovák" euro? ;)
|
| |
|
[válaszok erre: #19502 #19509]
|
[előzmény: (19499) mlaszlo, 2012-01-03 17:57:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4507. Elküldve:
2012-01-03 16:25:40 |
[12399.] |
Nem nagyon frissítették még az idén.
|
| |
|
[válaszok erre: #4509]
|
[előzmény: (4505) Atilu, 2012-01-03 16:23:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19475. Elküldve:
2012-01-03 16:25:07 |
[12400.] |
Ott is marad, ha jól tudom, a szlovákoknál nem került ki a kínálatból(mérget nem vennék rá, mert mióta átvariálták a T szlovák oldalát, még nem találtam meg az ÁSZF-et rajta...).
|
| |
|
[válaszok erre: #19481 #19482]
|
[előzmény: (19474) Németh Miklós, 2012-01-03 16:23:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|