| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19472. Elküldve:
2012-01-03 16:03:47 |
[12402.] |
No, a másik fórumon a Munkatárs szerint a T összes digitális platformján megkapja a TV2 az eredeti hangsávot a hét végéig... csak balhézni kellett egy kicsit... ;)
|
| |
|
|
[előzmény: (19458) attila.scourgeofgod, 2012-01-03 11:39:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4502. Elküldve:
2012-01-03 13:15:56 |
[12403.] |
Külön nincsenek listázva, az összes többivel együtt vannak a táblázatban, abból kell kibogarásznod.
|
| |
|
[válaszok erre: #4503]
|
[előzmény: (4501) belinea, 2012-01-03 13:07:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
39. Elküldve:
2012-01-03 11:50:03 |
[12404.] |
Koedukált házi őrizet... ;)
|
| |
|
|
[előzmény: (38) K78, 2012-01-03 11:47:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19458. Elküldve:
2012-01-03 11:39:24 |
[12405.] |
Továbbá azt is megjegyezném, hogy nem kaptunk a TV2-re eredeti hangsávot.
|
| |
|
[válaszok erre: #19472]
|
[előzmény: (19451) attila.scourgeofgod, 2012-01-03 09:56:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19451. Elküldve:
2012-01-03 09:56:21 |
[12406.] |
Nem az Intek csinálja, ilyen a csatornalista.
|
| |
|
[válaszok erre: #19452 #19453 #19454 #19458]
|
[előzmény: (19448) K-11, 2012-01-03 09:54:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28368. Elküldve:
2012-01-03 09:55:18 |
[12407.] |
Új multiplex nélkül meglepő lenne.
|
| |
|
|
[előzmény: (28367) bunfi19803, 2012-01-03 09:52:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19447. Elküldve:
2012-01-03 09:52:07 |
[12408.] |
Sztem a ZDF csak úgy maradt, a karácsonyi kódolatlan időszak óta, papíron a Speak csomag része... a P+ meg kellett, hogy meglegyen a 3 kötelező közösségi csatorna(Ozone, Pax, Parlament), és így, hogy egyben disztribúció is, lényegesen olcsóbban kapja a T, mint amennyit egyébként kérnek érte...
|
| |
|
[válaszok erre: #19449]
|
[előzmény: (19446) NOKIA4EVER, 2012-01-03 09:46:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19445. Elküldve:
2012-01-03 09:25:39 |
[12409.] |
Nálam is most frissítettek csak az Intek HD dobozok.
|
| |
|
[válaszok erre: #19446]
|
[előzmény: (19444) NOKIA4EVER, 2012-01-03 09:22:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19443. Elküldve:
2012-01-03 09:01:26 |
[12411.] |
Megérkezett az új csatilista...
|
| |
|
[válaszok erre: #19444 #19457]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
37. Elküldve:
2012-01-03 08:34:39 |
[12412.] |
Hát, elég nyomorék, az biztos. ;)
|
| |
|
|
[előzmény: (36) belinea, 2012-01-03 08:32:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28363. Elküldve:
2012-01-03 08:02:17 |
[12413.] |
Így elsőre, a térképre nézve, elég reménytelennek tűnik, a Komádi torony közel 150Km, bár elég nagy teljesítménnyel ad... Először talán inkább Biharban kéne érdeklődnöd, ott mik a tapasztalatok, abból kiderülhetne, van-e remény a vételre.
|
| |
|
|
[előzmény: (28362) djczefre, 2012-01-03 01:14:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28358. Elküldve:
2012-01-02 20:22:36 |
[12414.] |
Van ott pénz rogyásig, ezt az Eurovíziós viccet is megvették kilóra...
|
| |
|
[válaszok erre: #28359]
|
[előzmény: (28355) Kardos Attila, 2012-01-02 20:17:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1015. Elküldve:
2012-01-02 18:37:05 |
[12415.] |
Felhívnám figyelmed a topik címére: T-Kábel-ViDaNet...
|
| |
|
[válaszok erre: #1016]
|
[előzmény: (1014) nfsu17, 2012-01-02 18:31:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1011. Elküldve:
2012-01-02 17:37:27 |
[12416.] |
Hol itt a gond, hiszen itt írják, Te idézted: "s a 2012. január 1-je és január 5-e közötti időszakban a műszaki lehetőségek függvényében, a zavartalan átállás biztosítása érdekében fokozatosan térünk át az új csatornakiosztásra"
A pontos menetrend meg az, amit Én idéztem.
|
| |
|
[válaszok erre: #1012]
|
[előzmény: (1010) mlaszlo, 2012-01-02 17:31:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
88987. Elküldve:
2012-01-02 17:34:40 |
[12417.] |
No, ahogy várható is volt, nem lesz mobilszolgáltató a DIGI:
"Az RCS&RDS S.A., valamint a VIETTEL Group esetében az NMHH-nak az árverésen való részvételhez szükséges nyilvántartásba vételt meg kellett tagadnia.
A romániai illetékességű RCS&RDS S.A. társaságnál a dokumentáció előírásaiban szereplő, a jelentkező által irányított társaságok piacfelügyeletidíj-tartozására vonatkozó feltétel nem teljesült"
http://www.nmhh.hu/index.php?id=hir&cid=16467
|
| |
|
[válaszok erre: #88988]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
1009. Elküldve:
2012-01-02 17:24:43 |
[12418.] |
Idézet:
| Felhívjuk ügyfeleink szíves figyelmét, hogy 2011. január 2. és január 6. között analóg Kábel TV, 2012. január 3-tól Sat TV és 2012. január 5-től IPTV, Digitális Kábel TV szolgáltatásunk csatornakiosztása megváltozik, emiatt ezeken a napokon 0 óra és 8 óra között szolgáltatás kiesés fordulhat elő.
| |
|
| |
|
[válaszok erre: #1010 #1014 #1017]
|
[előzmény: (1008) mlaszlo, 2012-01-02 17:07:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28325. Elküldve:
2012-01-02 12:52:24 |
[12419.] |
Ezt nem az AH dönti el, hanem az MTVA... a Dunának jelenleg nincs HD playoutja, így nehéz lenne abban adni... Nézz át a Duna HD - SD topikba, HSZ 3952...
|
| |
|
|
[előzmény: (28322) telepes, 2012-01-02 12:45:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4497. Elküldve:
2012-01-02 08:45:30 |
[12420.] |
Nekifutottam párszor, mire leesett, hogy a P+ oldalára gondolsz... ;)
|
| |
|
[válaszok erre: #4498]
|
[előzmény: (4496) br, 2012-01-02 00:17:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
88968. Elküldve:
2012-01-01 19:53:38 |
[12421.] |
Jön, türelem...
|
| |
|
|
[előzmény: (88967) Bilyaletdinov07, 2012-01-01 19:52:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
88966. Elküldve:
2012-01-01 19:50:25 |
[12422.] |
Az előző HSZ-ban ott vannak a PAX adatai, jelenleg ennyi a "közösségi" kínálat....
|
| |
|
[válaszok erre: #88976]
|
[előzmény: (88964) NoOne, 2012-01-01 19:48:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
734. Elküldve:
2012-01-01 19:40:08 |
[12424.] |
Mivel a BTel a HHD-val van szerződésben, és az NMHH havi jelentése a vezeték nélkül szolgáltatások esetében még mindig 100%-os szolgáltatói lefedettséget ír, ezért az a hatalmas szám összességében adja a HHD/BTEL/ÓcskaTV efilétszámot...
|
| |
|
|
[előzmény: (732) Pignac, 2012-01-01 19:16:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
88962. Elküldve:
2012-01-01 19:35:59 |
[12425.] |
Ha részleteznéd, mire gondolsz, könnyebb lenne a válasz... tippem szerint a közösségi csatornákról lehet szó...
|
| |
|
[válaszok erre: #88964]
|
[előzmény: (88961) NoOne, 2012-01-01 19:28:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|