| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
88814. Elküldve:
2011-12-21 14:42:06 |
[12476.] |
Azon gondolkodtam, hogy sok minden történt az ősszel, de nem tudtam előkotorni az emlékeimből, hogy lehet, eddigre érett be valami kábeles akvizíció, és az azon területen lévőket átterelték volna kábelre, mással nem igen lehet magyarázni... ha meg "csak egyszerűen" ennyi, az nem jó jel, eddig azért a dilisportoknak megvolt a húzóereje... ha akvizíció, az a cégnek jó, hiszen triple play-t ad el, nem a nulla bevételt hozó DTH-t, viszont a jövőre nézve ez a DTH efiknek azért nem a legjobb kilátás, mondjuk esetleges bővítés terén...
|
| |
|
[válaszok erre: #88815 #88818]
|
[előzmény: (88812) NOKIA4EVER, 2011-12-21 14:33:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28123. Elküldve:
2011-12-21 13:06:17 |
[12478.] |
A mux-ot az MTVA bérli, semmi köze sincs a Parlament TV-hez.
|
| |
|
[válaszok erre: #28124]
|
[előzmény: (28122) maszlag, 2011-12-21 13:00:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
3924. Elküldve:
2011-12-21 12:57:13 |
[12479.] |
Azóta változott a "széljárás"...
|
| |
|
[válaszok erre: #3925]
|
[előzmény: (3923) junior19, 2011-12-21 12:54:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
3920. Elküldve:
2011-12-21 12:32:59 |
[12480.] |
...valamint azt se feledjük, hogy a Duna is visszatér a Sára Sándor féle alapokhoz, tehát a kárpát-medencei összmagyarság lesz a célközönség, nem kifejezetten az anyaország, ezért ezen is több saját tartalom várható, valamint ami az m1-ről ebbe beilleszthető... kifejezetten ismétlő csatorna csak a World lesz.
|
| |
|
|
[előzmény: (3916) attila.scourgeofgod, 2011-12-21 12:19:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
3916. Elküldve:
2011-12-21 12:19:45 |
[12481.] |
A csatornák ilyetén módon való továbbítása törvényi kötelezettség... akkor még egyszer, 2012. március 15:
-m1, ahogy eddig
-m2, gyermek és ifjúsági
-duna, az előző kettő ismétlője, leginkább m1, valamint saját tartalom
-duna world, tök mindegy, nem nekünk szól...
|
| |
|
[válaszok erre: #3918 #3919 #3920]
|
[előzmény: (3915) junior19, 2011-12-21 12:08:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
3914. Elküldve:
2011-12-21 11:57:52 |
[12482.] |
Abba is bele kéne gondolni, hogy mennyi pénzből "kell" 4 csatornát üzemeltetni, pláne közszolgálatit... a médiapiac mélyponton van, jövőre is 10milliárdos bevételcsökkenés várható az üzletágban, ha átnézel a kereskedelmi tévék topikjába, magad is tapasztalhatod, mi a "helyzet", ott tartunk, hogy jelenleg csak 1 fta kereskedelmit tud a reklámpiac fenntartani veszteségek nélkül, ezt is csak ki tudja, meddig... xarból nem lehet várat építeni... már annak is örülni kell, hogy az m1-et, úgy ahogy, de "gatyába rázták"...
|
| |
|
[válaszok erre: #3915]
|
[előzmény: (3913) junior19, 2011-12-21 11:38:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
88809. Elküldve:
2011-12-21 10:46:06 |
[12483.] |
Elég DIGI-s csatikiosztás... bár egy-két "érdekes" csati található benne: Hallmark, Duna Autonómia... illetve számomra 2 ismeretlen is: M-Hits(magyar), illetve Comedy Channel(ez talán a Comedy Central akar lenni???)
|
| |
|
[válaszok erre: #88810]
|
[előzmény: (88807) NOKIA4EVER, 2011-12-21 10:29:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
88806. Elküldve:
2011-12-21 10:26:07 |
[12484.] |
Ez egyik a másiknak nem jogutódja, tehát a Rubicom szerződések mennek a "kukába"...
|
| |
|
[válaszok erre: #88808]
|
[előzmény: (88805) Barczik L, 2011-12-21 10:24:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
88804. Elküldve:
2011-12-21 10:20:09 |
[12485.] |
Az ki is fog onnan kerülni...
|
| |
|
[válaszok erre: #88805]
|
[előzmény: (88803) Barczik L, 2011-12-21 10:19:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
88802. Elküldve:
2011-12-21 10:19:29 |
[12486.] |
pl januártól a Hello Digital.
|
| |
|
|
[előzmény: (88801) orlin, 2011-12-21 10:05:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
3912. Elküldve:
2011-12-21 09:59:02 |
[12487.] |
Idézet:
| az m2 pedig a továbbiakban ne ismételje ezeket a műsorokat
| |
2012. március 15. (elvileg akkortól lesz gyermek- és ifjúsági csatorna)
|
| |
|
|
[előzmény: (3911) mlaszlo, 2011-12-21 09:16:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
3909. Elküldve:
2011-12-21 08:46:25 |
[12488.] |
Egy dolgot azért nem kellene elfelejteni, a nagy hőbörgések közepette, hogy a Duna World nem nekünk, az anyaországban élőknek szól, hanem a határon túliaknak, és azon belül is leginkább az Európán kívülieknek, hiszen a kontinensen élők elérhetik az m2 illetve a Duna műsorát is a keleti 9 fokról. Tehát, akiknek elsősorban szól, azoknak nem ismétlőcsatorna, mivel a többi csatornát nem érik el.
|
| |
|
[válaszok erre: #3911 #3913]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28698. Elküldve:
2011-12-20 12:29:29 |
[12491.] |
Lehet, túlpihente magát a spanyol szaki a szabadságán... Probléma megoldása "majd, egyszer", arrafelé minden "mañana"...
|
| |
|
|
[előzmény: (28697) satmix, 2011-12-20 12:22:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
88776. Elküldve:
2011-12-20 10:52:56 |
[12492.] |
OFF
Idézet:
| A sajtószabadságot korlátozó hatalmak nem hosszú életűek
| |
pl. Kínában '49 óta az van...
ON
|
| |
|
|
[előzmény: (88775) belinea, 2011-12-20 10:47:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
76091. Elküldve:
2011-12-19 19:05:07 |
[12493.] |
Idézet:
| A Skylink-nél jövőre tervezik a felvételét.
| |
Minek, a magyar hangsávnak? Mer hogy november 17 óta hivatalosan része a Skylink kínálatának, úgy, hogy előtte egy hónapot már tesztelt... a hangsáv kérdése meg hát, ki tudja... cseh hangsávja sincs, eredeti nyelven mennek a filmek, cseh felirattal.
|
| |
|
[válaszok erre: #76094]
|
[előzmény: (76090) stubyte, 2011-12-19 19:02:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19377. Elküldve:
2011-12-19 18:55:31 |
[12494.] |
Ez a hivatalos sajtóközlemény... nem lesz belőlük külön Hu verzió. Azt meg azért "közösítik", mert többek közt ezekre kell a pénz...
|
| |
|
|
[előzmény: (19376) Atilu, 2011-12-19 18:53:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19375. Elküldve:
2011-12-19 18:47:58 |
[12495.] |
Végül is, egy lehetőség van rá, ha valamelyik magyar DTH a keleti 23,5 fokra költözik... ;) ha utánanézel, hogy mit is adnak ezeken az új csatikon, az lesz a csoda, ha egyáltalán kábelre bekerülnek... egyébként a jelenlegi filmcsatornák HD változatai is várhatók jövőre, pl FilmBox Family HD...
|
| |
|
[válaszok erre: #19376]
|
[előzmény: (19374) Atilu, 2011-12-19 18:43:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
6280. Elküldve:
2011-12-19 15:39:27 |
[12497.] |
Az utolsó sort, melyek a kivételek:
Idézet:
| Az ajánlat nem vonatkozik az HBO Pak és MaxPak, a Nightlife és Speak! minicsomagok csatornáira, valamint az HBO HD műsorára.
| |
Csak onnan tudom, mert "valahonnan" ismerős az idézet...
|
| |
|
[válaszok erre: #6288]
|
[előzmény: (6279) masodikmusor, 2011-12-19 15:05:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28076. Elküldve:
2011-12-19 12:08:00 |
[12498.] |
Úgy tűnik, hogy az AH nem tartozik a forrásoldal pártállásának érdekeltségi körébe, se a szimpatizánsai közé, olyankor szoktak ilyen "irományok" születni...
|
| |
|
|
[előzmény: (28075) part_wish, 2011-12-19 11:32:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28596. Elküldve:
2011-12-18 18:00:34 |
[12499.] |
Örvendek, hogy nem sikerült forrást megjelölni... egyébként meg az egész nap erről szólt ebben a topikban, érdemileg a 28578 és 28579 hozzászólások.
|
| |
|
|
[előzmény: (28594) gerimur, 2011-12-18 17:49:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28592. Elküldve:
2011-12-18 17:30:38 |
[12500.] |
Nem, mert kicsit unom már a hivatalos, félrebeszélős maszlagokat, túl sokat olvasok ilyet napi szinten... így viszont egy jót "játszottunk", küldetés teljesítve, csak kibújt az a szög a zsákból... ;)
|
| |
|
|
[előzmény: (28590) VKaroly, 2011-12-18 17:21:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|