| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
984. Elküldve:
2011-12-10 12:49:39 |
[12551.] |
Idézet:
| A Spektrum HD-ról nem tudok semmit, hogy minden műsor hd lesz-e
| |
Javarészt felkonvertált SD.
|
| |
|
[válaszok erre: #985]
|
[előzmény: (983) nfsu17, 2011-12-10 12:32:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19231. Elküldve:
2011-12-10 12:40:29 |
[12552.] |
2 előfizuval? Mert hogy egyébként nehézkes 4 box, és akkor még a hibrid boxodról nem is beszéltünk...
|
| |
|
[válaszok erre: #19232]
|
[előzmény: (19230) Atilu, 2011-12-10 12:35:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19229. Elküldve:
2011-12-10 12:29:44 |
[12553.] |
Lehet, szerencsés vagyok, de lassan 3 éve ketyeg nálam 2 Intek HD, nem hogy táphiba, de minden komolyabb hiba nélkül... az, hogy 2-3 hetente előfordul, hogy csak úgy, "önszorgalomból", nyomnak egy reboot-ot, belefér...
|
| |
|
[válaszok erre: #19230 #19256]
|
[előzmény: (19225) Atilu, 2011-12-10 10:29:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
27835. Elküldve:
2011-12-10 10:35:14 |
[12554.] |
A magyar gazdaság teljesítőképessége, és ebből eredően a hirdetési piac, ennyit bír el jelenleg(illeve ennyit se, hiszen erősen "buktás" a TV2...). Az, hogy még lenne egy kis hely a B muxon, lényegtelen, hiszen ezen mux lefedettsége meg sem közelíti a másik kettőét, nem lehet "országosnak" tekinteni.
|
| |
|
[válaszok erre: #27838]
|
[előzmény: (27834) arpad2, 2011-12-10 10:24:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
27833. Elküldve:
2011-12-10 10:11:11 |
[12555.] |
Lehet, de:
Nem olcsó a sávszélesség, a rádiók nem is igen akarják befizetni magukat rá
Elég nagy luxus lenne a lakás összes helyiségében tévékészüléket elhelyezni ahhoz, hogy rádiózni tudjál
Az energiafogyasztás szempontjából szintén luxus tévékészüléken rádiózni
A tévénézők káromkodnának, de rendesen, ha rádiócsatornák foglalnák a sávszélességet a tévék elől, így is folyamatos a "sírás", hogy kevés a csatorna...
A szigetországban jóformán annyi muxot üzemeltetnek, amennyit csak akarnak, nem zavarják a nem létező "szomszédokat", tehát van hely bőven a rádióknak is...
|
| |
|
[válaszok erre: #27834]
|
[előzmény: (27832) arpad2, 2011-12-10 10:03:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
7370. Elküldve:
2011-12-10 10:06:09 |
[12556.] |
Aranyos :) az 1.0 még egyszerűen Neutrino néven futott, ez az 1.1 meg "azboxosítva" lett, AZtrino néven... de az legalább megnyugtató, hogy komolyan dolgoznak rajta, hiszen csak nemrég jött ki az 1.0
|
| |
|
|
[előzmény: (7369) gatipali, 2011-12-10 09:53:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19224. Elküldve:
2011-12-10 09:38:53 |
[12558.] |
Uhh, most hogy írod, ezen átsiklottam, annyira megakadtam a digisporton, hiszen valóban, a HD és az SD Intek dobozoknak is külső tápja van... tehát ennyit a "hitelességről"...
|
| |
|
[válaszok erre: #19225]
|
[előzmény: (19222) sathaver, 2011-12-10 09:34:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
27828. Elküldve:
2011-12-10 09:30:51 |
[12559.] |
Az A mux kapacitása véges(tehát helyhiány van), valamint kötelezettség csak a 3 főadó továbbítására van.
|
| |
|
[válaszok erre: #27830]
|
[előzmény: (27825) arpad2, 2011-12-10 08:55:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
27827. Elküldve:
2011-12-10 09:27:28 |
[12560.] |
Nem, a C mux-on, ahol az Info csati van, csak a Neo FM van, ezért csak az lehet hozzárendelve.
|
| |
|
[válaszok erre: #27829]
|
[előzmény: (27826) zoro67, 2011-12-10 09:22:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19220. Elküldve:
2011-12-10 09:09:50 |
[12561.] |
Én sehol se hallottam, az előttem író fórumtárs említette... és bár elég régi tag, de kevés hozzászólása van, sőt, ebben a topikban ez az első, ezért is bátorkodtam érdeklődni...
|
| |
|
[válaszok erre: #19221]
|
[előzmény: (19219) anduro, 2011-12-10 09:04:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
88664. Elküldve:
2011-12-10 07:49:58 |
[12562.] |
Nem. (Bár ha igaz az, hogy HDMI boxként Technisat S1-et ad a DIGI, Modul+kártya párosítással, akkor az a modul elvileg működőképes lehet a tévében, amennyiben CI+ fogadója van....)
|
| |
|
[válaszok erre: #88665]
|
[előzmény: (88663) midenes, 2011-12-10 06:31:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19218. Elküldve:
2011-12-10 07:49:09 |
[12563.] |
Ezt kifejtenéd bővebben, alátámasztanád tényszerű információkkal?
|
| |
|
[válaszok erre: #19219]
|
[előzmény: (19217) zolika3, 2011-12-09 21:10:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19213. Elküldve:
2011-12-09 18:57:33 |
[12564.] |
Nem tetszik, nem szeretem, ha alul vannak a számgombok, az összes távkapcsomon felül van, az bejön, de pl a Logitech Harmonyn is alul van, nem jön be, egyszerűen nem áll kézre...
|
| |
|
[válaszok erre: #19214]
|
[előzmény: (19212) Atilu, 2011-12-09 18:51:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19210. Elküldve:
2011-12-09 18:44:01 |
[12565.] |
Elmesélhetnéd, mi van a képen, Én csak ezt látom: 403 - Forbidden
|
| |
|
[válaszok erre: #19212]
|
[előzmény: (19208) Atilu, 2011-12-09 18:36:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
27810. Elküldve:
2011-12-09 17:59:50 |
[12566.] |
Az a nyolc inkább 7+1, 7 uhf és 1 vhf sávban, de erről azóta is nagy a csend, szóba sem került a várható 5 feletti multiplexek sorsa...rádióból(DAB) is lehetne 3, aztán csak 1 "tesztelget"...
Idézet:
| Elfogadott magyar kiosztási körzet: 130
Ebből: VHF sávban: 33 (T-DAB kiosztási területtel együtt)
UHF sávban: 97
Elfogadott TV adóállomások száma: 626
Ebből: VHF sávban: 91
UHF sávban: 535.
A fenti eredmény lehetővé teszi:
• 3 T-DAB országos hálózat kiépítését a VHF sávban,
• 8 országos DVB-T hálózat kialakítását (1 hálózat a VHF, 7 hálózat az UHF sávban).
| |
Sztem 5 lesz országos mux, a többit meg körzetire meg bármi másra is használhatják...
|
| |
|
[válaszok erre: #27811 #27813]
|
[előzmény: (27808) Atilu, 2011-12-09 17:45:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
27807. Elküldve:
2011-12-09 17:29:25 |
[12567.] |
5
|
| |
|
[válaszok erre: #27808]
|
[előzmény: (27806) orezr, 2011-12-09 16:07:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
980. Elküldve:
2011-12-09 16:17:52 |
[12568.] |
Le se tagadhatnák, hogy T érdekeltség, nagyjából ugyanazon csatornákat dobták ki, illetve ugyanazok érkeztek "pótlásukra"...
|
| |
|
|
[előzmény: (978) Irwine_, 2011-12-09 15:46:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
27773. Elküldve:
2011-12-08 19:49:12 |
[12570.] |
Miért, van olyan? Ha jól emlékszem, csak terv volt, de nem indult el.
|
| |
|
[válaszok erre: #27775]
|
[előzmény: (27772) Ladislo73, 2011-12-08 19:44:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4349. Elküldve:
2011-12-08 19:03:01 |
[12571.] |
Kenderföldi gyerek voltam. ;)
|
| |
|
|
[előzmény: (4348) br, 2011-12-08 18:59:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4347. Elküldve:
2011-12-08 17:47:55 |
[12572.] |
Ismerős arrafelé.
|
| |
|
[válaszok erre: #4348]
|
[előzmény: (4346) Kardos Attila, 2011-12-08 17:44:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4345. Elküldve:
2011-12-08 17:30:12 |
[12573.] |
Sem a hálózat, sem a központ nem a legmodernebb, sajna több csatorna sem érhető el digitálison, ami máshol igen.
|
| |
|
[válaszok erre: #4346]
|
[előzmény: (4344) br, 2011-12-08 17:25:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
88651. Elküldve:
2011-12-07 16:19:55 |
[12574.] |
Az az, közösségi.
|
| |
|
|
[előzmény: (88650) yaksi, 2011-12-07 15:09:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28442. Elküldve:
2011-12-07 13:03:13 |
[12575.] |
Az elég "sovány" Karácsony, ha nem adnak, hanem "kérnek(internetezzen telefonaljon a hello hdval )"...
|
| |
|
|
[előzmény: (28441) gerimur, 2011-12-07 12:59:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|