| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28440. Elküldve:
2011-12-07 12:48:43 |
[12576.] |
Ejha, gazdagon osztja a karácsonyi ajándékot a HHD, érjétek be ennyivel:
|
| |
|
[válaszok erre: #28441 #28443 #28444 #28450 #28455]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28. Elküldve:
2011-12-07 12:41:48 |
[12577.] |
"Pöszén" hallottad... azt mondta, hogy az RTL Klub II.-es stúdiójában lesz a box/közvetítés.
|
| |
|
|
[előzmény: (27) dome17_, 2011-12-07 12:35:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
88618. Elküldve:
2011-12-05 18:36:39 |
[12578.] |
Nem.
|
| |
|
|
[előzmény: (88617) -bz-, 2011-12-05 18:35:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28430. Elküldve:
2011-12-05 16:23:25 |
[12579.] |
Egy maradt, ad HD-t is, saját dobozzal is nézheted ...a "luxemburgiak"...
|
| |
|
[válaszok erre: #28433 #28437]
|
[előzmény: (28429) kugyu21, 2011-12-05 16:19:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
75777. Elküldve:
2011-12-04 15:17:42 |
[12581.] |
A PAX már egy ideje nem simulcrypt, saját feladásban van az is, 10889V. (Az új Telespazio tp vétele gyenge lett a 80-as tükrökkel, ezért kényszerültek saját feladásra)
|
| |
|
[válaszok erre: #75778]
|
[előzmény: (75768) yaksi, 2011-12-04 13:58:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
75740. Elküldve:
2011-12-03 07:47:30 |
[12582.] |
Az MTV Networks tp-n(12226V) a csatik felbontását 544x576-ról 720x576-ra emelték, és mindegyik 256kbps hangot kapott.
|
| |
|
[válaszok erre: #75741 #75742 #75743]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
7325. Elküldve:
2011-12-02 19:34:16 |
[12583.] |
Talán vasárnap lesz időm vele foglalkozni.
|
| |
|
|
[előzmény: (7324) zopal, 2011-12-02 19:20:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19192. Elküldve:
2011-12-01 18:52:31 |
[12585.] |
A Universal viszont valszeg az, nem csak a T dobja, a PR-Telecomtól is kikerül...
|
| |
|
|
[előzmény: (19171) Kardos Attila, 2011-12-01 15:59:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19187. Elküldve:
2011-12-01 17:48:03 |
[12586.] |
Egye fene, úgy is jó, csak legyen.
|
| |
|
|
[előzmény: (19185) Atilu, 2011-12-01 17:46:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19184. Elküldve:
2011-12-01 17:43:45 |
[12587.] |
Az a helyzet, hogy nem lesznek, ezt már több, mint egy éve kategorikusan kijelentették.
|
| |
|
|
[előzmény: (19183) anduro, 2011-12-01 17:42:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19182. Elküldve:
2011-12-01 17:40:40 |
[12588.] |
Akkor meg nagyon gyorsan indítsák el az RTL2-t, nem szeretnék magyar kézilabda nélkül maradni.
|
| |
|
[válaszok erre: #19183 #19185]
|
[előzmény: (19181) Atilu, 2011-12-01 17:38:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19172. Elküldve:
2011-12-01 16:22:32 |
[12589.] |
Ahogy nézem az árakat, a főcsomagokhoz nem nyúltak hozzá, az Áfán kívül, de a minicsomagok azért e felett emelkednek...
|
| |
|
[válaszok erre: #19174]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19170. Elküldve:
2011-12-01 15:12:12 |
[12590.] |
Meg drága adók is kerültek be(legalábbis a tematikus viasat csatik elég drágák), bár ezek nem kompenzálják a többi kikerült drága csatit...
|
| |
|
[válaszok erre: #19171]
|
[előzmény: (19165) Kardos Attila, 2011-12-01 14:47:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19166. Elküldve:
2011-12-01 14:53:50 |
[12591.] |
A SuperOne nem hiszem, hogy túl drága lett volna, viszont ezzel a lépéssel megszabadultak az egyetlen DIGI érdekeltségű csatornától is...
|
| |
|
[válaszok erre: #19169]
|
[előzmény: (19165) Kardos Attila, 2011-12-01 14:47:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19160. Elküldve:
2011-12-01 14:10:13 |
[12593.] |
Mindenképpen gyanús, hogy az összes IKO-s(illetve ex IKO-s, hiszen a legtöbb átkerül az RTL-hez) szerepel a kínálatban, a sportklub meg kikerül....sztem ez nem véletlen...
|
| |
|
|
[előzmény: (19159) mlaszlo, 2011-12-01 14:08:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19156. Elküldve:
2011-12-01 14:01:05 |
[12594.] |
Erre írtam alább, hogy valszeg megszűnik, mivel eléggé képtelennek tűnik, hogy csak úgy kikerül egy IKO-s csatorna a T kínálatából, és aminek nem mellesleg a T volt az mpeg-4 disztribútora...
|
| |
|
[válaszok erre: #19157 #19158 #19159]
|
[előzmény: (19155) mlaszlo, 2011-12-01 13:57:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19154. Elküldve:
2011-12-01 13:55:34 |
[12595.] |
Ez ebben a kérdésben lényegtelen, az eddigi üzletpolitikájuk feladása a meglepő...
|
| |
|
[válaszok erre: #19155]
|
[előzmény: (19152) mlaszlo, 2011-12-01 13:53:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19151. Elküldve:
2011-12-01 13:51:19 |
[12596.] |
Amin még meglepődtem, hogy a Filmmúzeumot odaadta a Chello konkurens DTH-nak...eddig elég erősen elzárkózott ettől...lehet, beijedtek, hogy az MTVA-nak is ilyesmi csatorna terveik vannak?...
|
| |
|
[válaszok erre: #19152 #19161]
|
[előzmény: (19150) LackoVM, 2011-12-01 13:13:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
900. Elküldve:
2011-12-01 13:24:40 |
[12597.] |
Biztos nem volt elég napirendi pont a tegnapi ülésre, ezért újra előhúzták a kalapból.
|
| |
|
|
[előzmény: (899) Kardos Attila, 2011-12-01 13:05:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
19147. Elküldve:
2011-12-01 12:55:25 |
[12599.] |
Azon nem lepődnék meg, ha megszűnne a SportKlub, hiszen az felettébb árulkodó, hogy a T-től kikerül egy IKO-s csatorna...
|
| |
|
[válaszok erre: #19148 #19150]
|
[előzmény: (19145) marc2, 2011-12-01 12:53:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|