| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
3718. Elküldve:
2011-10-23 11:20:06 |
[12701.] |
2012. március 15...
|
| |
|
[válaszok erre: #3719]
|
[előzmény: (3716) kalimera, 2011-10-23 10:24:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
26658. Elküldve:
2011-10-23 10:21:35 |
[12702.] |
Valszeg nincs szabad frekvencia.
|
| |
|
[válaszok erre: #26663]
|
[előzmény: (26657) djnice, 2011-10-23 09:58:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
10133. Elküldve:
2011-10-23 09:08:31 |
[12703.] |
Igen, ezek elfogadható méretek, sztem...
|
| |
|
|
[előzmény: (10132) vigosz, 2011-10-23 08:55:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
26634. Elküldve:
2011-10-22 15:58:11 |
[12705.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (26633) amstrad, 2011-10-22 14:41:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
26632. Elküldve:
2011-10-22 12:27:10 |
[12706.] |
Jaaaj, tényleg, elírtam, de nagyon, elnézést, és köszönet a javításért(én már nem tudom, kifutottam a fél órából).
|
| |
|
[válaszok erre: #26633]
|
[előzmény: (26630) Atilu, 2011-10-22 11:50:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
26629. Elküldve:
2011-10-22 11:31:02 |
[12707.] |
Gondoltam rá, hogy megmagyarázom a mondatot, a gyengébbek kedvéért, de csak értünk már magyarul...de biztos ami biztos, legyen magyarázat, mert még a végén feljelentik a Mindig TV Extra-t is, meg a HBO-t, felesleges pénzkidobás, max jól lejáratják magukat, tehát:
Az HBO minden partnere számára lehetővé teszi
Értsd, pay tv szolgáltató(MinDig TV nem az!)
hogy a háromnapos időszakban kódolatlanul sugározza műsorát
Értsd, a pay tv szolgáltató előfizetői külön díj ellenében nézhetik ezen idő alatt, akkor is, ha egyébként nincs rá előfizetésük
azonban csak akkor elérhető a kódolatlan adás, ha az adott televíziós szolgáltató ezt előfizetői számára lehetővé teszi
Értsd, technikai és/vagy egyéb okok miatt nem minden pay tv szolgáltató tudja/akarja lehetővé tenni
Talán yaksi idézte a nagy klasszikust a napokban, ezt most múltidőbe téve: kibontottam, mert úgy nem ette...
|
| |
|
[válaszok erre: #26630 #26635 #26704 #26706]
|
[előzmény: (26628) radio100jozsi, 2011-10-22 10:55:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
26627. Elküldve:
2011-10-22 09:52:21 |
[12708.] |
*Az HBO minden partnere számára lehetővé teszi, hogy a háromnapos időszakban kódolatlanul sugározza műsorát, azonban csak akkor elérhető a kódolatlan adás, ha az adott televíziós szolgáltató ezt előfizetői számára lehetővé teszi.
|
| |
|
[válaszok erre: #26628]
|
[előzmény: (26619) vadj, 2011-10-21 18:22:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
26613. Elküldve:
2011-10-21 16:13:20 |
[12709.] |
Ha FTA a vevője, akkor nincs benne efikártya...
|
| |
|
|
[előzmény: (26612) Frovery, 2011-10-21 15:10:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
28061. Elküldve:
2011-10-21 08:52:37 |
[12711.] |
kódolatlan hbo...
|
| |
|
[válaszok erre: #28066]
|
[előzmény: (28060) sanca2, 2011-10-21 08:51:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
299. Elküldve:
2011-10-21 08:42:13 |
[12712.] |
T saton SD és HD is oké.
|
| |
|
|
[előzmény: (295) kisqtya, 2011-10-21 08:06:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
10093. Elküldve:
2011-10-19 12:25:45 |
[12717.] |
Ha a reklámok és az ajánlók már rendben vannak, akár sor kerülhetne a műsorokra is... ;-)
|
| |
|
|
[előzmény: (10092) defihu, 2011-10-19 12:13:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
74842. Elküldve:
2011-10-19 10:23:25 |
[12718.] |
Csak a 74820 hsz-ig kellett volna visszaolvasni...
|
| |
|
[válaszok erre: #74843]
|
[előzmény: (74841) norbi10, 2011-10-19 10:21:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
26488. Elküldve:
2011-10-19 10:20:07 |
[12719.] |
Nem, csak valamely szolgáltatás előfizetőinek.
|
| |
|
|
[előzmény: (26486) dape, 2011-10-19 10:14:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
74836. Elküldve:
2011-10-19 08:29:04 |
[12720.] |
Ne vedd el a kedvét, olyan lelkes...
|
| |
|
[válaszok erre: #74839]
|
[előzmény: (74832) Csattogtatós, 2011-10-19 08:19:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
894. Elküldve:
2011-10-18 09:22:50 |
[12721.] |
Nem, a márciusi hír már nem az volt, az a még korábbi elképzelés volt, hogy a City tv-re alapozták volna(nem abból csinálták volna).
|
| |
|
|
[előzmény: (892) Kardos Attila, 2011-10-18 09:11:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
891. Elküldve:
2011-10-18 09:01:37 |
[12722.] |
Ebben csak egy újdonság van, hiszen azt már jó régóta tudjuk(március), hogy indul, és hogy közösségi lesz, csak a neve meglepő, hiszen eddig azt állították, hogy a rossz emlékű Budapest Európa TV miatt nem Budapest TV lesz a neve, hanem valami más.
|
| |
|
[válaszok erre: #892]
|
[előzmény: (890) Kardos Attila, 2011-10-18 08:56:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
18867. Elküldve:
2011-10-17 18:18:22 |
[12723.] |
Ráér, decemberben még csak tesztel, éles sugárzás csak januártól...
|
| |
|
|
[előzmény: (18866) K78, 2011-10-17 18:16:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
18865. Elküldve:
2011-10-17 17:45:33 |
[12725.] |
Remélem, nem jön friss csatilista, nincs kedvem utána megint megcsinálni a kedvenceket...
|
| |
|
[válaszok erre: #18866 #18873]
|
[előzmény: (18864) NOKIA4EVER, 2011-10-17 17:12:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|