| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
3664. Elküldve:
2011-10-12 15:06:31 |
[12751.] |
Nemes egyszerűséggel a törvény be nem tartása esetén megvonhatják a Magyarország területére vonatkozó műsorszórási engedélyüket, aztán mehetnek panaszra a sóhivatalba...
|
| |
|
|
[előzmény: (3662) K78, 2011-10-12 15:02:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
3660. Elküldve:
2011-10-12 13:20:26 |
[12752.] |
Idézet:
| a Magyar Köztársaság területére irányuló elektronikus hírközlő berendezéssel végzett műsorterjesztésre
| |
Hogy ezt hányszor leírtam már Én is, de hiába, van, aki nem "akarja" érteni...kutyát-macskát nem érdekli, milyen országban sumákol, attól még a fenti érvényes rá, tehát nyugodtan sejhajon lehet billenteni, amennyiben nem teszi, hiszen rá is vonatkozik a törvény... és amellett, hogy kötelező érvényű rá a must carry csatornák továbbítása, szintén kötelező a közszolgálati műsorcsomag kialakítása...
|
| |
|
[válaszok erre: #3661]
|
[előzmény: (3658) K78, 2011-10-12 12:21:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
5294. Elküldve:
2011-10-11 15:56:00 |
[12753.] |
Ott elbírta a csomagok eddigi magas haszonkulcsa...de ez nem mindenhol van így...
|
| |
|
|
[előzmény: (5293) vpeti22, 2011-10-11 14:20:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
5292. Elküldve:
2011-10-11 12:22:49 |
[12754.] |
Idézet:
| Sajnos ezt nem engedi a Digi, csak Alap, vagy Családi csomagot.
Üdv, Wade
| |
Az ezzel járó áremelkedést valahogy le kellene tolni az efik torkán, a nélkül biztos nem fér bele...vagy kikapni 4-5 csatit a bennlévők közül...azért meg megint hőbörgés lenne...
|
| |
|
[válaszok erre: #5293]
|
[előzmény: (5291) tsz, 2011-10-11 12:16:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4669. Elküldve:
2011-10-10 18:11:51 |
[12756.] |
És azt hogy csináltad? Mivel az RTL-en az esti főműsoridőben nem is volt film(ha az este 11-kor kezdődöttre gondoltál, az már nagyon nem főműsoridő...).
|
| |
|
|
[előzmény: (4668) gduck, 2011-10-10 17:43:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4667. Elküldve:
2011-10-10 16:46:02 |
[12757.] |
Hasonló népátverő próbálkozás a TV2-n.
|
| |
|
|
[előzmény: (4666) laszlo168, 2011-10-10 16:40:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4664. Elküldve:
2011-10-10 12:51:25 |
[12758.] |
Odabilincseltek a tévé elé, és elvették a távirányítót, hogy ezen problémázol, nincs más csatira elérésed? Ha változatosságot szeretnél, 1/2 2-kor kapcsolj az EZO TV-re!... ;-)
|
| |
|
[válaszok erre: #4665 #4666]
|
[előzmény: (4663) buster76, 2011-10-10 12:40:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
74553. Elküldve:
2011-10-10 11:22:25 |
[12759.] |
Nem fognak, nem nekünk szól, nem közös a magyar és a román verzió, hiába van rajta magyar hangsáv.
|
| |
|
|
[előzmény: (74550) megabyte12, 2011-10-10 10:50:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
661. Elküldve:
2011-10-08 12:21:53 |
[12760.] |
A hozam/kamat mértéke alapján megállapítható, hogy igen magas a befektetés kockázata.
|
| |
|
|
[előzmény: (659) egedi, 2011-10-07 20:26:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
9972. Elküldve:
2011-10-07 17:36:40 |
[12761.] |
Közvetítési jogok...
|
| |
|
[válaszok erre: #9976]
|
[előzmény: (9971) snemes, 2011-10-07 17:35:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4656. Elküldve:
2011-10-07 14:02:21 |
[12762.] |
Így igaz, csak kissé "drága" volt, a 12-es karikával, ezért megy most a 21 órás sávban, 16-os karikával...
|
| |
|
|
[előzmény: (4655) nfsu17, 2011-10-07 13:53:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4653. Elküldve:
2011-10-07 13:40:37 |
[12764.] |
Rendkívül egyszerű a válasz, a VV5 21 órás kezdése miatt nem fér be a műsorrendbe.
|
| |
|
|
[előzmény: (4651) LoopUS-47, 2011-10-07 13:30:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
6135. Elküldve:
2011-10-07 13:25:14 |
[12766.] |
Sztem hiába próbálkozik, ha osztrák a box, abban valszeg nem mennek a magyar aktiváló kódok...bár ki tudja, mivel lehet benne országot választani, lehet, tudnia kell...
|
| |
|
[válaszok erre: #6136]
|
[előzmény: (6134) alibabusic, 2011-10-07 13:20:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
3906. Elküldve:
2011-10-07 13:06:59 |
[12767.] |
Természetesen az RTL Klub HD.
|
| |
|
|
[előzmény: (3905) vpeti22, 2011-10-07 13:00:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
3902. Elküldve:
2011-10-07 09:34:59 |
[12772.] |
Is, valamint a legfőbb, hogy a magyar HBO ünnepel(nem a 2, Comedy vagy a Cinemax-ok), ez a 20 éves szülinapja, kissé eltolva, összekötve a nemzeti ünneppel, ezért csak ez lesz nyitva.
|
| |
|
|
[előzmény: (3901) mlaszlo, 2011-10-07 09:24:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
88036. Elküldve:
2011-10-07 07:31:17 |
[12774.] |
Tehát ott sem lesz FTA, csak az aktív Skylink kártyák nyitják majd.
|
| |
|
|
[előzmény: (88030) Barczik L, 2011-10-06 20:04:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
88026. Elküldve:
2011-10-06 10:14:01 |
[12775.] |
Az, hogy kódolatlan, nem azt jelenti, hogy FTA, hanem hogy az előfizetői kártyák nyitják akkor is, ha nincs rá előfizetésed(legalábbis normális cégeknél ezt így csinálják). Ezt technikailag pl úgy lehet megvalósítani, hogy a "kódolatlan" időszakra a csatornát hozzárendelik az alapcsomaghoz, majd az időszak végén újra visszakerül a saját "helyére".
|
| |
|
[válaszok erre: #88027]
|
[előzmény: (88025) csiga33, 2011-10-06 10:08:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|