| Találatok száma: 14469 üzenet |
|
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
27901. Elküldve:
2011-10-05 10:04:34 |
[12777.] |
Az értettem, csak azt akartam jelezni, hogy kikerült azokon a hálózatokon a listából, mindenhol F&H van...
|
| |
|
|
[előzmény: (27899) Kardos Attila, 2011-10-05 09:55:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
27898. Elküldve:
2011-10-05 09:25:47 |
[12778.] |
Na ja, de az a tematikája, nem a neve, a weboldalukon is így írják a "szlogent": TV csatorna pecásoknak és vadászoknak...
"a FiberNetnél is hívták így, szét is szedték a céget": ahogy nézem, az Invitel által átvett Fibernet hálózatokon az október 1-től érvényes csatikiosztásban nem is szerepel sehol.
|
| |
|
[válaszok erre: #27899]
|
[előzmény: (27896) vpeti22, 2011-10-05 09:04:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
27895. Elküldve:
2011-10-05 08:58:18 |
[12779.] |
Csatornanévként ilyet nem szokás/illik/lehet, mert nem ez a neve...jobb helyeken van tematika is írva a csati mellé, na ott lehet...de biztos, kis szolgáltatóknál előfordul, szerencsére a nagyoknál nem...mert inkább a PV TV, mint a teljes, hivatalos neve(Pescuit si Vanatoare TV)...
|
| |
|
[válaszok erre: #27896 #27897]
|
[előzmény: (27894) Kardos Attila, 2011-10-05 08:52:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
27893. Elküldve:
2011-10-05 08:48:12 |
[12780.] |
Hivatalos leiratban, csatornalistában? Gratulálok hozzá...A FB oldalukon véletlenül se látok olyat leírva az info alatt, hogy Peca Vadász tévé(leírás: Kelet-Európa legnézettebb Horgász-Vadász csatornája), se magának az oldalnak a megnevezésében...
|
| |
|
[válaszok erre: #27894]
|
[előzmény: (27892) Kardos Attila, 2011-10-05 08:41:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
27891. Elküldve:
2011-10-05 08:38:12 |
[12781.] |
Ööö...ha jól értelmezem, ez valahol Csongrádon történik, az pedig nem "falu"...már pedig, aki a csatilistát írta, elég nagy "paraszt"...a kisebbik probléma a Music Plus(z), de a nagyon kemény a P(eca) V(adász) Tv...hivatalos leiratban ilyet még nem láttam...Ez vajon már az együttműködés eredménye, vagy előtte is ilyen "ügyesek" voltak?...
|
| |
|
[válaszok erre: #27892]
|
[előzmény: (27885) Domingus, 2011-10-04 22:17:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
27882. Elküldve:
2011-10-04 18:39:05 |
[12782.] |
Semmi...már ha lesz még akkor egyáltalán...
|
| |
|
[válaszok erre: #27883]
|
[előzmény: (27879) gerimur, 2011-10-04 16:27:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
3597. Elküldve:
2011-10-04 11:54:48 |
[12783.] |
Ezek szerint nem "szereti" a felkonvertálást...
|
| |
|
|
[előzmény: (3596) addam, 2011-10-04 11:50:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
3595. Elküldve:
2011-10-04 11:44:27 |
[12784.] |
Azért ennél jobb legyen, erősen látszik rajta, hogy agyon kellett tömörítenem, hogy beleférjen a feltöltési határba(20kB). ;-)
|
| |
|
|
[előzmény: (3594) nfsu17, 2011-10-04 11:39:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
26040. Elküldve:
2011-10-04 11:03:54 |
[12786.] |
Ezek is így vannak mindenhol, nem meglepő.
|
| |
|
|
[előzmény: (26039) warp, 2011-10-04 10:35:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
3591. Elküldve:
2011-10-04 09:50:55 |
[12788.] |
Ha megnézed a logót nagy méretben, nagy felbontásban, látszik, hogy a 2-es számhoz lett igazítva minden. Azért van olyan magasan a hullám, mert így van egyensúlyban, mivel a 2-es számnak van egy kis "sarkantyúja" alul, ez pont annyival lóg a DUNA felirat alá, mint amennyivel a 2-es teteje magasabban van a hullámoknál. De, elvileg, ez csak átmeneti logó, gondolom ezt azért, mert a képfájlok, amiket kaptam az MTVA-tól, nevükben mind tartalmazzák az "átmeneti" szót.
|
| |
|
[válaszok erre: #3608]
|
[előzmény: (3571) mlaszlo, 2011-10-03 12:18:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
26034. Elküldve:
2011-10-04 09:19:47 |
[12789.] |
Én közelebb vagyok pár kilométerrel a toronyhoz, Sasad, téglaház, földszint, közvetlen rálátás a vételi helyiségben nincs, délnyugatra néz.
|
| |
|
|
[előzmény: (26022) mlaszlo, 2011-10-04 08:45:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
26033. Elküldve:
2011-10-04 09:17:11 |
[12790.] |
Egyrészt TCM, másrészt nem. (a TMC francia nyelvű adó=TeleMonteCarlo)
|
| |
|
|
[előzmény: (26031) warp, 2011-10-04 09:10:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
26017. Elküldve:
2011-10-04 08:34:38 |
[12791.] |
Nagy ám a XI. kerület...szintén itt erősítős szobaantennával A mux 70% jelszint(bithiba nélkül), B mux NULLA, C mux 60%(magas bithibával, gyengébb terjedés esetén, általában napközben, nézhetetlen)... botantennával A mux-ot letárolja, de csak rádióhallgatásra elég a jel, B és C mux semmi...
|
| |
|
[válaszok erre: #26022]
|
[előzmény: (26014) mlaszlo, 2011-10-04 08:25:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
25968. Elküldve:
2011-10-03 17:53:27 |
[12792.] |
Kódolatlan időszak az HBO-n és az HBO HD-n: október 21-én reggel 6 órától október 24-én reggel 6 óráig. Az HBO HD az HBO tüköradása.
Várhatóan az alábbi szolgáltatók biztosítják előfizetőik számára a kódolatlan elérést:
· DIGI kábel
· Hello HD
· Invitel
· MinDig TV Extra
· PR-Telekom
· T-Home
· TARR
· UPC kábel
· UPC Direct
· VidaNet
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
25952. Elküldve:
2011-10-03 16:10:09 |
[12793.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (25949) part_wish, 2011-10-03 15:57:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
4642. Elküldve:
2011-10-03 15:59:57 |
[12794.] |
Idézet:
| A 39. héten a 18-49-es korosztály körében felállított nézettségi top50-es lista első két helyén az X-Faktor múlt szombati és vasárnapi adása szerepel. Mindkét műsor magasan túlszárnyalta az utánuk következő műsorok nézettségét.
Az X-Faktor 2011 a 39. héten szombaton és vasárnap is jelentkezett a főműsoridőben. Mindkét adás kimagasló nézettséget és közönségarány ért el. A műsor indulása óta eddig minden héten megnyerte a nézettségi versenyt a 18-49-es korosztály körében. Nem volt ez másképp a múlt héten sem, ugyanis a szombati adás 50,5, míg a vasárnapi 48,2 százalékos közönségarányt ért el, ezzel a nézettségi toplista első két helyén ez a két műsor szerepel.
Az X-Faktor mellett az RTL Klub többi műsora is jól teljesített. A top50-es lista első 20 helyéből ugyanis 18-et a piacvezető kereskedelmi csatorna szerzett meg. A top10-ben szerepel Barátok közt összes 39. heti adása. A ValóVilág5 összes összefoglalója és két beszavazóshow is bekerült a legnézettebb 50 műsor közé – hat összefoglaló a top20-ban szerepel. A reality október másodikai adása pedig az előkelő 11. helyet szerezte meg a kereskedelmi korcsoport körében. Az RTL Klub közéleti, közszolgálati magazinműsorának, a Fókusznak is az összes múlt heti adása szerepel a listán. Az RTL Klub Híradója a múlt héten hét napból hatszor megelőzte nézettségben a TV2 Tények című hírműsorát a 18-49-es korosztály körében.
Az RTL Klub egyébként növelni tudta az előnyét a heti átlagos főműsoridős közönségarányát tekintve, ami a 39. héten 27,3 százalék volt.
| |
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
25948. Elküldve:
2011-10-03 15:56:59 |
[12795.] |
Ez engem is erősen érdekelne, mivel akkor, az A muxból kiindulva, lenne rájuk stabil szobaantennás vételem!
|
| |
|
|
[előzmény: (25947) regeszter, 2011-10-03 15:42:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
74389. Elküldve:
2011-10-03 15:55:32 |
[12796.] |
Kicsit barokkos túlzás a HHD/Btel párost konkurenciának nevezni... ;-)
|
| |
|
[válaszok erre: #74391]
|
[előzmény: (74388) yaksi, 2011-10-03 15:51:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
87980. Elküldve:
2011-10-03 15:05:34 |
[12797.] |
Épp most írták a csehek, egy helyi Digi vezér nyilatkozta, hogy belátható időn belül nem lesz műholdon(saját feladásban) DigiSport HD(technikai és anyagi okok miatt). Egy kicsit továbbgondolva, akkor semmilyen HD se lesz belátható időn belül.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
74381. Elküldve:
2011-10-03 14:50:26 |
[12798.] |
Az a HD erős túlzás, felkonvertált SD, valós HD tartalom október második fele/végétől várható rajta.
|
| |
|
[válaszok erre: #74383]
|
[előzmény: (74377) z.marian, 2011-10-03 13:09:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
25945. Elküldve:
2011-10-03 14:15:46 |
[12799.] |
Na, csak elküldted oda? Hajrá!
|
| |
|
|
[előzmény: (25942) sanyci, 2011-10-03 13:09:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
|
5257. Elküldve:
2011-10-03 12:25:39 |
[12800.] |
Ezt senki sem mondta...viszont Ti sem dicsekedhettek a saját feladású csatikkal...Minőségben most talán a UPCD, bár ott is vannak technikai hibák szép számmal.
|
| |
|
[válaszok erre: #5258 #5260]
|
[előzmény: (5256) Minimee, 2011-10-03 12:12:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|