Sziasztok!
Egy kis off.
Nem tudom, hogy merre kérdezzek.
Szerintetek miért eszi meg a kutyám a macska k@kát? Összeszidom, kiveszem a szájából (még jó, hogy hagyja), oszt mégis megeszi.
Azért sajnálom őket, hogy bekerültek, de tom nem jó nekik az utcán se. Még ha enni kapnak is.
Azt a háznak nem nevezhető putrit láttátok-e arra felé, már meg nem mondom melyik utcában, amire az van kitáblázva , hogy "KUTYÁVAL ÉS FEGYVERREL VÉDETT TERÜLET".
A kapu tárva-nyitva ( de lehet, hogy nincs is kapu) vagy négy kutya mérgesen ugatva rohant ki az utcára, meg az udvarban is ki tudja hány kutya volt még. Hát én egy kicsit besz@rtam, pedig nem félek a kutyáktól. De azért ez egy kicsit sok volt.
Csak azt nem tudom, hogy azon a lerobbant putrin mit kell őrizni.
155K Hányszor mentünk fel a hegyre megetetni őket.
Azt lehet tudni, hogy kérésre mentek ki vagy csak úgy befogták a kutyákat? Hisz már oly régóta ott laknak-laktak.
Ha jók az infóim, akkor sintért hívtak a kutyához szombaton, (jaj de rossz volt ezt leírni), aki azt mondta, hogy fogják be a kutyát, amíg oda nem ér.
Én szombat du még láttam, de vasárnap már nem.
De most tényleg az ilyen "embernek" mér is kell kutya???
Nem hiszem, hogy 8 éve találta. Szinte minden nap arra járok haza és először kb. két hete láttam nála. Azelőtt meg egy másik kuttyal vagy egyedül kéregetett az autók között.
Szia!
Én is a gugliban kerestem rá, s ezt írja: A Puli Mentő Szolgálatként dolgozó csoport beszüntette hivatalos tevékenységét.
Elérhetőségeink 2010 elejétől megszünnek.
De van egy másik, ahol csak e-mail cím van.JÓNA JUDIT - arvapulik@freemail.hu
Ez egyébként képfeltöltési gyakorlás részemről. Ja és nem mér Lujza, hanem már Lujza. Csak egy kérdés, mi van az OFT-vel meg a németjuhásszal? Nincs kedvem visszaolvasni.
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]
LÁTOTT KUTYA
Anyukám telefonált kb. fél órája, hogy látott Csillaghegyen (III. kerület) egy nagyon szép ónémetjuhászt. Elmondása szerint ápolt szőrű, barátságos, nagy testű.
Ja a Bajtárs utca környékén látta, elsétált a Mátyás király út felé.
Hát most elovastam az óbudai ebrendeletet. Elszomorító.
Más. Ha nekem van egy kutyám, aki 2009 előtt is meg volt, akkor azt most be kellene jelentenem az önkormányzatnál, hogy van egy kutyám? Miért is kellett megszüntetni az ebnyilvántartót? Hee? Miért köteleznek a chip beültetésére? Persze, jó ha van, de akinek esetleg nincs rá felesleges 5-6000 forintja. Az fizesse ki a 30000 forintos bírságot, mi?
Sziasztok! Andi vagyok, Dolly 4181, aki most már, egy hete Lujza, új gazdája. Jó fej kutya, nagyon okos meg szép is . Imád labdázni, meg nagyokat játszani, mindegy hogy mivel,meg sétálni. Tegnap a Duna partra mentünk, ahogy láttam rajta simán levadászná a vadkacsákat. Egyébként a kertben is szeret madarászni. Szóval jóóóó kutya nagggyon Üdv mindenkinek: Lujza+Andi
Majd rakok fel képeket is.