Igen Neo ki lett ivartalanítva szerintem tök feleslegesen mert nem igazán változott, talán most majd jobb lesz így, hogy nem érzi majd Igor szagát ha ivarérett lesz a kisfiú.
Majd teszek még fel de egyenlőre ezek vannak nálam.
Sziasztok!
Már rég írtam, bár folyamatosan olvasom az eseményeket...
Sajnos a verekedés nálunk is ismert dolog... sokszor előfordult már velünk, de mára már odáig jutottunk hogy tudom kivel lehet összeengedni és kivel nem. Nekem az a problémám hogy, hogy egy új kutyához sem igazán merem odaengedni egyből, mert félek hogy rögtön nekimegy, viszon tudom hogy ha meg van fogva pórázra akkor ilyen bolond csak. Lehet hogy ha el lenne engedve mikor jön az új kutya semmi baj sem lenne, de nem merek kockáztatni mert nekem is voltak már gázos eseteim, amikor le kellett ütlegelni egymásról őket. Ilyenkor pedig tuti nem hall, hiába szól neki az ember. Utána persze tudja hogy rossz volt és csak lapít.
A szőrproblémáról annyit hogy nekem ezzel is meggyűlt a bajom, mivel kiderült a csirkefehérje érzékenység, így Neo már csak bárányos tápot eszik ami bevált.
Viszont ar arca nem túl szép a bőre olyan sötét színű foltokban, de majd valamikor elnézünk a dokihoz vele. Valami szert nem tud valaki rá?
Nektek is sok szőrt vedlett le a kutyátok most nyáron? Nekem Neo majdnem csupasz, persze annyira nem de sok kihullott, és most jól látszik a hátán az összes pötty:D
A súllyal kapcsolatosan nekem is soknak tűnik hogy 7,5 hónaposan már 31 kg, mert Neo nekem most asszem ennyí kb, és Ő most lesz már 3 éves.
Hát ennyi egyenlőre...
Majd teszek fel pár új képet...
Képzeljétek el ma megint találtunk egy kiskutyát, kb. 6-7 hetes lehet szerintem. Lent voltunk és ott termett persze hogy amikor mi megyünk arra.Na mindegy egyből odaengedtem Neot és nem bántotta Tök jó! Igaz a pici be volt tojva de én direkt hagytam hagy szagolja meg mert láttam hogy nem lesz semmi gond. Most megnyugodtam kicsit hogy nem lesz vele baj ha jön a kis franci egyszer.
Majd teszek fel képeket!
Ja gazdit keresünk neki!!!!!
Puszi a kis Lucynak is!
Engem is érdekelne hogy jön ki a két kutyi mert hamarosan nekem is össze kell szoktatnom Neot egy új jövevénnyel, bár Ő nem lakik majd nálunk de jóban kell hogy legyenek.