| Találatok száma: 11908 üzenet |
|
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5229. Elküldve:
2021-12-05 18:02:10 |
[2826.] |
Nincs mit!
Az OpenPli-d ezzel sem biztos,hogy elindul!
Mint írtam válogatós az oscam-ban!
|
| |
|
|
[előzmény: (5226) Jeti, 2021-12-05 16:05:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5222. Elküldve:
2021-12-05 14:02:37 |
[2828.] |
Szia!
Küldtem PÜ-ben oscam-ot!
Próbáld az OpenPli alatt vele,mennie kell!
Elég a csatlistát feltöltened nem kell a lamedb felülírása!
|
| |
|
[válaszok erre: #5223 #5224]
|
[előzmény: (5221) Jeti, 2021-12-05 13:56:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5219. Elküldve:
2021-12-05 09:41:54 |
[2829.] |
Szia!
OpenPli-re 11704_emu-s oscam kell(ene) rá neki!
|
| |
|
|
[előzmény: (5218) Robertooo, 2021-12-05 09:39:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5214. Elküldve:
2021-12-04 12:19:03 |
[2830.] |
Neked ez pont jó!
Használhatod egy telepítettre (Átírva annak a nevére) felülírni!
|
| |
|
[válaszok erre: #5216]
|
[előzmény: (5211) SkylineR34, 2021-12-04 12:10:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5210. Elküldve:
2021-12-04 11:22:01 |
[2831.] |
Szia!
Abban az esetben cseréld,ha ARM-es készüléked van és még nem az új 11704_emu-s változat van rajta!
|
| |
|
[válaszok erre: #5211]
|
[előzmény: (5209) SkylineR34, 2021-12-04 11:00:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
6915. Elküldve:
2021-12-04 09:24:04 |
[2832.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #6928]
|
[előzmény: (6914) Blindspot, 2021-12-04 09:17:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
6913. Elküldve:
2021-12-04 09:09:29 |
[2833.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #6914]
|
[előzmény: (6912) Blindspot, 2021-12-04 09:07:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5208. Elküldve:
2021-12-04 09:02:40 |
[2834.] |
Sziasztok!
Akinek az új változatú PVU még nincs meg (teljesség igénye nélkül)!
Csatlista,Friss kulcs és oscam_ARM van benne!
https://data.hu/get/13108810/_PVU_Mind.zip
DreamBoxEdit-el vagy dreamset-el feltölthető!
|
| |
|
[válaszok erre: #5209]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5203. Elküldve:
2021-12-03 19:15:05 |
[2835.] |
Nincs mit!
Úgy (is) jó,ahogy MyChroLesLie társunk írta,csak körülményesebb!
|
| |
|
[válaszok erre: #5204]
|
[előzmény: (5202) SkylineR34, 2021-12-03 19:06:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5200. Elküldve:
2021-12-03 19:00:22 |
[2836.] |
Szia!
Töröld a lamedb fajlt és úgy másold át (644),indítsd újra a készüléket!
|
| |
|
[válaszok erre: #5202]
|
[előzmény: (5199) SkylineR34, 2021-12-03 18:55:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5114. Elküldve:
2021-11-30 10:38:49 |
[2837.] |
Pedig mindkettőn van kép!
|
| |
|
|
[előzmény: (5113) MyChroLesLie, 2021-11-30 10:36:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5111. Elküldve:
2021-11-30 10:17:35 |
[2838.] |
Szia!
Ezek (még) mennek most is!
|
| |
|
[válaszok erre: #5113]
|
[előzmény: (5110) MyChroLesLie, 2021-11-30 10:14:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5101. Elküldve:
2021-11-30 08:55:10 |
[2839.] |
Nos!
Kb.három-négy hónapja nem volt bedugva és meglepődve tapasztaltam,hogy kb. egy perc alatt minden PVU elindult!
|
| |
|
|
[előzmény: (5098) anas.tasia, 2021-11-30 07:14:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5099. Elküldve:
2021-11-30 07:27:31 |
[2840.] |
Szia!
Hu,azon még nem néztem,de fülembe raktad a "Darazsat"!
|
| |
|
|
[előzmény: (5098) anas.tasia, 2021-11-30 07:14:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5086. Elküldve:
2021-11-29 21:45:47 |
[2841.] |
A jó szándékod díjazandó!
Már van rá megoldás,csak még nem tudja mindenki,hogyan végezze el!
|
| |
|
[válaszok erre: #5090 #5098]
|
[előzmény: (5084) ITI, 2021-11-29 21:36:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5083. Elküldve:
2021-11-29 21:29:37 |
[2842.] |
Sajnos meg kell Békélned a problémáddal!
|
| |
|
[válaszok erre: #5084]
|
[előzmény: (5078) ITI, 2021-11-29 21:11:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5077. Elküldve:
2021-11-29 21:05:55 |
[2843.] |
Nincs baj a Linuxos készülékekkel!
-csak másként kell variálni a PVU-s dolgokat,mint ahogy neked is ha (netán) újra lekeresnéd az adott TP-t,nálad sem menne!
|
| |
|
[válaszok erre: #5078]
|
[előzmény: (5075) ITI, 2021-11-29 20:51:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5074. Elküldve:
2021-11-29 20:40:54 |
[2844.] |
Amiko-8260+-on nekem is mennek,nem E2-es készülék (Mint ami neked is van)!!
|
| |
|
[válaszok erre: #5075]
|
[előzmény: (5073) ITI, 2021-11-29 20:36:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5071. Elküldve:
2021-11-29 20:28:17 |
[2845.] |
Válogatós egy MaSSínud van!
|
| |
|
|
[előzmény: (5069) MyChroLesLie, 2021-11-29 20:24:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5067. Elküldve:
2021-11-29 20:16:57 |
[2846.] |
Ez most kimondottan PowerVU kérdéskör!
Az,hogy milyen készülék az viszont nem!
HoldaSAT!
|
| |
|
[válaszok erre: #5073]
|
[előzmény: (5065) ITI, 2021-11-29 20:01:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5060. Elküldve:
2021-11-29 19:34:47 |
[2848.] |
Semmi gond,jómagam is vagyok így néha!
|
| |
|
|
[előzmény: (5059) MyChroLesLie, 2021-11-29 19:23:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5058. Elküldve:
2021-11-29 19:22:38 |
[2849.] |
Mit láttad (is),neked nem!
Kellett volna?
|
| |
|
[válaszok erre: #5059]
|
[előzmény: (5057) MyChroLesLie, 2021-11-29 19:20:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
5056. Elküldve:
2021-11-29 19:12:25 |
[2850.] |
Szia!
Olvasd a skype-dat!
|
| |
|
[válaszok erre: #5057]
|
[előzmény: (5054) pirobi, 2021-11-29 19:07:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|