Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499710/31 Témák: 19692 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (70/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 477 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 11908 üzenet

pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
126238. Elküldve: 2021-09-29 18:55:15 [2976.]

Szia!
Megerősíteni akartam az újraindítását a kártyának!
Én is így jártam és csak ez segített!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (126237) pirobi, 2021-09-29 18:51:15]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
126236. Elküldve: 2021-09-29 18:46:22 [2977.]

Szia!
Neked is ezt ajánlom:
Ahogy franjobp társunk és Attila írta!
"Vagyis: Hívd fel a 1214-et, hangsúlyozd ki, hogy a kártya frissítése nem javított a helyzeten és a kártya újraindítását kérd."
Ezt erőltesd,ne engedd magad levakarni és eltéríteni ettől a szándéktól!!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #126237] [előzmény: (126235) pirobi, 2021-09-29 18:39:47]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
223. Elküldve: 2021-09-29 18:20:51 [2978.]

Szia!
Itt is van egy rövid leírás:
https://www.world-of-satellite.co.uk/zgemma-h9s-se

Ezt pedig ajánlani tudom:
https://www.world-of-satellite.co.uk/zgemma-h9-combo
icon32.gif icon50.gif


Téma: Zgemma műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (222) nyuszka35, 2021-09-29 18:08:33]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
221. Elküldve: 2021-09-29 15:54:07 [2979.]

Sziasztok!
Készítettem egy egami-9.0.6-zgemmah9combo img.-t komplett konfigurálva,
csatlistával,sorokat vagy kártyát berakni és azonnal használható!

Ezek vannak benne:

picon

CCcam_2.3.1
ncam
oscam
oscam_emu

[webif]
httpport = 8888 > jelszó nincs!!

FTP kapcsolathoz: root > root

https://data.hu/get/13047895/egami-9.0.6-zgemmah9combo-20210929_mmc.zip

Jó vételt vele!!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Zgemma műholdvevők Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
126232. Elküldve: 2021-09-29 13:55:54 [2980.]

Szia!
Nincs mit,örülök a sikerednek!
Jó vételt!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (126231) Zámor, 2021-09-29 13:49:30]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
126207. Elküldve: 2021-09-27 14:38:02 [2981.]

Szia!
Sajnos ez is benne a pakliban!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (126206) gomey, 2021-09-27 14:29:47]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
126205. Elküldve: 2021-09-27 14:15:33 [2982.]

Itt osztottam meg a "Nehéz szülést"!!
125995. Elküldve: 2021-08-10 20:09:07 [55.]
Szia!
Szerencsére nem kellett kártyacsere!
Teljes kártya újraindítás megoldotta a problémát!
Azóta szépen megy,ahogy kell neki!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (126204) Zámor, 2021-09-27 14:13:42]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
126203. Elküldve: 2021-09-27 13:33:44 [2983.]

Szia!
Ahogy franjobp társunk és Attila írta!
"Vagyis: Hívd fel a 1214-et, hangsúlyozd ki, hogy a kártya frissítése nem javított a helyzeten és a kártya újraindítását kérd."
Ezt erőltesd,ne engedd magad levakarni és eltéríteni ettől a szándéktól!!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #126204 #126206 #126231] [előzmény: (126202) Zámor, 2021-09-27 13:29:48]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
126199. Elküldve: 2021-09-27 11:50:48 [2984.]

Szia!
Ugyan így jártan nem is olyan régen,telefonálgatás többször is,míg egy valódi kártya újraindítással (másodjára) összejött és azóta is működik!
Jól írták,nem frissítés szükséges!
Újraindítás-hoz nem kell gyári és egyéb visszaállítás,csak várni pl. a prime csatin állva míg elindul!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #126202] [előzmény: (126198) Zámor, 2021-09-27 11:04:19]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
108893. Elküldve: 2021-09-26 18:56:01 [2985.]

Érdekes hozzáállás.
oscamot használnál sor teszteléssel.........Hmm!
icon32.gif icon50.gif


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #108894] [előzmény: (108891) Droidservicer, 2021-09-26 18:50:38]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
108886. Elküldve: 2021-09-26 16:28:41 [2986.]

Itt találsz ingyenes nem hosszú életű változatot:
https://www.satsupreme.com/ulc.php
icon32.gif icon50.gif


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #108887] [előzmény: (108885) Droidservicer, 2021-09-26 16:25:28]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
108884. Elküldve: 2021-09-26 16:22:57 [2987.]

Szia!
Bár ez nem ebbe a fórumba való,de ezzel próbálkozz előbb!
http://blastoblogja.blogspot.com/search/label/oscam
icon32.gif icon50.gif


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #108885] [előzmény: (108883) Droidservicer, 2021-09-26 13:47:06]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
13227. Elküldve: 2021-09-23 15:38:03 [2988.]

Értelemszerű lesz úgy a döntésed!
icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #13228] [előzmény: (13226) Benedek012, 2021-09-23 15:33:58]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
13223. Elküldve: 2021-09-23 15:18:52 [2989.]

Lehet frissíteni (is):
https://www.satsupreme.com/download.php/428079-softcam-feed-universal_7-0-r0_all-ipk
-vagy a telepített oscam-ot felülírod egy újabbal!
icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #13225 #13226] [előzmény: (13221) Benedek012, 2021-09-23 14:56:33]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
13220. Elküldve: 2021-09-23 14:48:29 [2990.]

Nekem octagon és Amiko viperen tökéletesen megy az oscam!
icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #13221] [előzmény: (13219) Benedek012, 2021-09-23 14:36:13]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
4396. Elküldve: 2021-09-22 16:08:15 [2991.]

Szia!
A régebbi szoftok nem képesek rá,ezért írják még egy páran manuálisan a készülékbe!
Jó vételt vele!
icon32.gif icon50.gif


Téma: PowerVu Fórum: Sat
[előzmény: (4395) Csocso_12, 2021-09-22 16:02:50]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
1674. Elküldve: 2021-09-22 12:08:02 [2992.]

Van egy PÜ-d,olvasd!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[előzmény: (1673) attijan, 2021-09-22 12:05:39]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
1668. Elküldve: 2021-09-22 11:23:55 [2993.]

Ezek mind le vannak keresve az Atv_6.4-ben és működnek!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[válaszok erre: #1671] [előzmény: (1667) attijan, 2021-09-22 11:19:40]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
1666. Elküldve: 2021-09-22 11:16:15 [2994.]

Kb.így beállítani:
Diseqc-Be-ll-t-s.jpg

icon32.gif icon50.gif


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[előzmény: (1664) attijan, 2021-09-22 10:33:06]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
1665. Elküldve: 2021-09-22 10:40:15 [2995.]

LOF > Univerzális fej-re legyen állítva!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[előzmény: (1664) attijan, 2021-09-22 10:33:06]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
1662. Elküldve: 2021-09-22 09:53:10 [2996.]

A Diseqc beállítás LNB 1-re van állítva,ha te másként használod akkor arra a számúra kell állítanod amelyiken a Thor 0.8w van!
A telepítésed sem valósult meg valószínű,mert egy-két percen belül el kellene indulnia (Az img. biztos,hogy jó,mert sokan rakták fel és panasz eddig nem jött rá)!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[válaszok erre: #1664] [előzmény: (1660) attijan, 2021-09-22 09:09:04]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
1659. Elküldve: 2021-09-22 08:53:59 [2997.]

Szia!
Jártam már úgy,hogy az (LOF) univerzális nem volt beállítva (Előre telepített szoftnál)!
Persze ettől még lehet más is!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[válaszok erre: #1660] [előzmény: (1658) attijan, 2021-09-22 08:44:30]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
4390. Elküldve: 2021-09-21 20:26:37 [2998.]

Mint ahogy utaltam rá,nem töltök le sehonnan kulcsot!
"Én sem veszem észre a váltást!"
Folyamatosan behúzza a frisset zakkanás nélkül amennyiben használva van,ha hosszabb ideig nincs akkor max.10 perc alatt behúzza!
A lényeg,hogy megy (még)! icon33.gif
icon32.gif icon50.gif


Téma: PowerVu Fórum: Sat
[válaszok erre: #4391 #4392 #4393] [előzmény: (4389) ITI, 2021-09-21 20:13:54]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
4388. Elküldve: 2021-09-21 19:58:56 [2999.]

Szia!
Én sem veszem észre a váltást!
Innen az információ:
http://www.satelitin.com/index.php?topic=17425.msg108081;topicseen#msg108081
icon32.gif icon50.gif


Téma: PowerVu Fórum: Sat
[válaszok erre: #4389] [előzmény: (4387) ITI, 2021-09-21 19:49:54]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
4386. Elküldve: 2021-09-21 19:25:52 [3000.]

Szia!
Nálam mind megy rendben,ma volt váltás a 0.8w-n!
icon32.gif icon50.gif


Téma: PowerVu Fórum: Sat
[válaszok erre: #4387 #4395] [előzmény: (4384) mann00, 2021-09-21 19:21:22]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 11908
    / 477 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023947954177856 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail