Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499724/45 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (76/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 477 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 11908 üzenet

pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
22466. Elküldve: 2021-08-14 18:59:13 [3026.]

Nincs mit!
Megoldhattad volna USB-ről is!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #22467] [előzmény: (22465) fifi65, 2021-08-14 18:04:58]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
1598. Elküldve: 2021-08-14 18:57:52 [3027.]

Szia!
Nekem ezen (is) rendben működik:
openfix-5.4.19-sf8008 > Többfélével!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Amiko Viper boxok Fórum: Sat
[előzmény: (1597) 6355, 2021-08-14 18:43:54]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
22464. Elküldve: 2021-08-14 17:39:37 [3028.]

Szia!
Tessék:
http://www.aerial.sk/na-stiahnutie/Golden%20Interstar/upgrade%20tool%20for%20Voyger%20I%20+%20II.rar
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #22465] [előzmény: (22463) fifi65, 2021-08-14 17:33:13]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
17706. Elküldve: 2021-08-13 10:03:35 [3029.]

Tessék:
https://data.hu/get/13005332/encoding__Cable.zip

Az előbbiben nem volt benne a Cable rész!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #17707] [előzmény: (17704) Pihe57, 2021-08-13 09:16:21]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
17703. Elküldve: 2021-08-13 09:07:30 [3030.]

Gondolom újra is indítottad!?
icon32.gif icon50.gif


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #17704] [előzmény: (17702) Pihe57, 2021-08-13 09:04:38]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
17701. Elküldve: 2021-08-13 08:59:00 [3031.]

Szerinted? icon33.gif
icon32.gif icon50.gif


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (17700) Oriza_Triznyák, 2021-08-13 08:55:26]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
17699. Elküldve: 2021-08-13 08:43:19 [3032.]

Szia!
Írd felül ezzel a meglévőt:
https://data.hu/get/12790238/encoding_2021.02.07.zip

Itt találod: usr/share/enigma2/encoding
-ha van hasonló elnevezésű azt töröld!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #17700 #17702] [előzmény: (17697) Pihe57, 2021-08-13 08:30:59]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
4366. Elküldve: 2021-08-11 19:43:58 [3033.]

Örülök a sikerednek!
Jó vételt! icon33.gif
icon32.gif icon50.gif


Téma: PowerVu Fórum: Sat
[előzmény: (4365) Csocso_12, 2021-08-11 19:41:20]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
4364. Elküldve: 2021-08-11 18:00:00 [3034.]

Szia!
Nem mai feltöltésem,de tíz perc alatt behúzza!
https://data.hu/get/12746028/SoftCam.Key
icon32.gif icon50.gif


Téma: PowerVu Fórum: Sat
[válaszok erre: #4365 #4368] [előzmény: (4363) Csocso_12, 2021-08-11 17:46:21]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
126002. Elküldve: 2021-08-11 16:23:03 [3035.]

Igazán sajnálom a sztoridat,itt is nehéz "Szülés" volt!Én sem megyek szívesen 100 km-t,hogy valaki foglalkozzon vele!
Legalább megyeszékhelyen kellene lenni egy "IGAZI" szerviznek ahol kielégítik a ilyen jellegű problémát (is)!
NoKomment!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (126000) e_lite, 2021-08-11 15:22:03]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
125997. Elküldve: 2021-08-10 21:21:08 [3036.]

A 1214-et felhívod és újra aktiválják a kártyát (nem frissítés)!
Pár perc alatt elindul újra!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #126000] [előzmény: (125996) e_lite, 2021-08-10 21:16:46]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
125995. Elküldve: 2021-08-10 20:09:07 [3037.]

Szia!
Szerencsére nem kellett kártyacsere!
Teljes kártya újraindítás megoldotta a problémát!
Azóta szépen megy,ahogy kell neki!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #125996] [előzmény: (125992) e_lite, 2021-08-10 19:26:58]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
125987. Elküldve: 2021-08-09 20:21:13 [3038.]

Szia Miki!
Lehetne elemezni a tevékenységüket!
Az első 1214-es megkeresésre is megtehették volna és..........!
Köszönöm neked is,jó vételt!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (125986) miki2002, 2021-08-09 20:10:20]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
125985. Elküldve: 2021-08-09 16:41:57 [3039.]

Köszönöm Fiúk!
Ebben a pillanatban elindult,újraindították a kártyát! Nehéz "Szülés" volt!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #125986]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
125984. Elküldve: 2021-08-09 16:04:33 [3040.]

Köszönöm!
Sajnos ez sincs közelebb a többitől!
Érdekes,hogy Eger-ben nem foglalkoznak kártyacserével (sem)!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (125983) Barczik L, 2021-08-09 15:59:04]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
125982. Elküldve: 2021-08-09 15:56:21 [3041.]

Közel 100 km,nem kívánok ilyen utakat senkinek! Harmadjára is a 1214-et erőltetik ahelyett,hogy tennének valamit !
Két órája ígérték a kártya újraindítást......azóta semmi!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (125981) balu91, 2021-08-09 15:52:53]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
125980. Elküldve: 2021-08-09 15:40:49 [3042.]

Szia!
Ott nem!
Az hozzám jó messze van!
Nem szívesen mennék oda!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #125981 #125983] [előzmény: (125979) natomail, 2021-08-09 15:31:01]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
125978. Elküldve: 2021-08-09 14:23:11 [3043.]

Szia Miki!
Szopás van! Egerben csak beltérivel foglalkoznak,kártyával egyáltalán nem!
sms-ben írtak,hogy a 1214-en próbálkozzak,annak ellenére,hogy közöltem velük,hogy onnan kaptam meg a telefon számukat! A 1214-et újból felhívtam,ráfrissítettek (amit én is megtettem) nem történt semmi változás,viszont kb. két órán belül egy "szakember" fog vele foglalkozni! icon37.gif
Úgyhogy várok!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #125979] [előzmény: (125977) miki2002, 2021-08-09 13:13:05]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
125976. Elküldve: 2021-08-09 13:01:23 [3044.]

Szia Miki!
Helyesbítek,többszöri frissítés történt!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #125977] [előzmény: (125975) miki2002, 2021-08-09 12:21:43]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
125974. Elküldve: 2021-08-09 12:03:40 [3045.]

Szia Miki!
A kártya újraindítás már megtörtént többször is!
Mennem kell vele a viszonteladóhoz!
Valószínűleg csere lesz (ha nem találnak különböző kifogásokat)!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #125975] [előzmény: (125973) miki2002, 2021-08-09 11:56:39]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
125972. Elküldve: 2021-08-09 09:58:19 [3046.]

Szia Miki!
Bármelyikre állítom és frissítés ellenére sem megy,csak az EMM-ek jönnek!
Már egy PHILIPS-be van rakva.....semmi!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #125973 #125992] [előzmény: (125971) miki2002, 2021-08-09 09:53:06]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
125970. Elküldve: 2021-08-09 09:27:30 [3047.]

Szia!
Köszi a választ!
Keresgélek Eger és környékén,de eddig semmi eredmény ahová vihetném!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (125969) Johnyopen, 2021-08-09 09:08:04]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
125967. Elküldve: 2021-08-09 07:40:35 [3048.]

Sziasztok!
Behalt az egyik kártyám,tegnap este többször is
frissítettem a "directone.hu" oldalon,
rendben megtörtént,viszont nem dekódol semmit sem "ACTIVE" állapotú!
Gondolom,hogy kártyacsere szükséges.Mi most a menete és van-e még erre mód?
Bármilyen javaslatot köszönettel fogadok!
Szép napoSAT mindenkinek!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #125969 #125971]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
13018. Elküldve: 2021-08-07 12:11:44 [3049.]

Szándékosan "softcamkeyt" írsz,nem mindegy a formátuma,vagy add ezt a nevet neki és ezt az elérési utat az erre vonatkozó "[reader]"-ben!
icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #13019 #13021] [előzmény: (13015) Benedek012, 2021-08-07 11:44:14]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
13006. Elküldve: 2021-08-07 11:10:37 [3050.]

Te írtad így:
"ETC/TUXBOX-ban ugyanakkor ott a Softcamkey"
Pontos leírás segítség kéréshez nem ártana!
icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[előzmény: (13004) Benedek012, 2021-08-07 10:51:35]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 11908
    / 477 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023387908935547 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail