| Találatok száma: 11908 üzenet |
|
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
12050. Elküldve:
2020-09-13 17:23:18 |
[3852.] |
Te ügyi vagy!
|
| |
|
|
[előzmény: (12049) Barivagyok, 2020-09-13 17:21:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
12048. Elküldve:
2020-09-13 16:20:28 |
[3853.] |
Semmi!
Nem fog elindulni!
|
| |
|
[válaszok erre: #12049]
|
[előzmény: (12047) Barivagyok, 2020-09-13 16:16:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
1674. Elküldve:
2020-09-13 14:32:21 |
[3854.] |
Szia!
Én ennyit raknék csak:
[reader]
label = Sor
protocol = cccam
device = ddns.net,12000
user = xxxx
password = yyyy
inactivitytimeout = 30
group = 1
cccversion = 2.3.0
ccckeepalive = 1
|
| |
|
|
[előzmény: (1673) garga pista, 2020-09-13 14:27:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
12046. Elküldve:
2020-09-13 10:41:39 |
[3855.] |
Szia!
Azért,mert az indító script-ben így szerepel!
Lehet más néven is telepítve,akkor arra nevezzük!
|
| |
|
[válaszok erre: #12047]
|
[előzmény: (12045) Barivagyok, 2020-09-13 09:56:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
3603. Elküldve:
2020-09-11 16:40:49 |
[3857.] |
Nincs mit,jó vételt!
|
| |
|
|
[előzmény: (3602) saalty, 2020-09-11 16:35:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
3601. Elküldve:
2020-09-11 15:49:37 |
[3858.] |
Szia!
usr/share/enigma2/picon! Ha nincs csinálj és másold bele a piconokat!
|
| |
|
[válaszok erre: #3602]
|
[előzmény: (3600) saalty, 2020-09-11 15:42:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
7093. Elküldve:
2020-09-10 22:07:58 |
[3859.] |
Nincs mit!
Én nem venném meg,nem elégítené ki a hobbimat!
|
| |
|
[válaszok erre: #7094]
|
[előzmény: (7092) feri, 2020-09-10 22:02:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
21558. Elküldve:
2020-09-10 18:00:44 |
[3862.] |
Szia!
Örülök a sikerednek,jó vételt!
|
| |
|
[válaszok erre: #21559]
|
[előzmény: (21557) debrodi, 2020-09-10 17:58:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
12028. Elküldve:
2020-09-10 10:26:05 |
[3863.] |
Jó munkát!
|
| |
|
[válaszok erre: #12029]
|
[előzmény: (12027) mbovo, 2020-09-10 10:24:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
12026. Elküldve:
2020-09-10 10:22:51 |
[3864.] |
Szia!
Rakd be így: (olvasni fogja a kártyádat)!!
[reader]
label = Reader-19
protocol = internal
device = /dev/sci0
detect = cd
group = 1
emmcache = 1,3,15,0
-ha elindult (Kártyaolvasó) a mentés után a következőre kattintva
az adatok látszani fognak és lehet finomítani!
http://192.168.1.xxx:8888/entitlements.html?label=Reader-19
|
| |
|
|
[előzmény: (12024) mbovo, 2020-09-10 10:00:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
12023. Elküldve:
2020-09-10 09:48:33 |
[3866.] |
oscam.server-be kell másolnod!
CAID-ot cserélheted > SAVE és restart oscam!
|
| |
|
[válaszok erre: #12024]
|
[előzmény: (12022) mbovo, 2020-09-10 09:22:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
12021. Elküldve:
2020-09-10 08:58:14 |
[3867.] |
Talán így jó lesz:
[reader]
label = JSTV
protocol = internal
device = /dev/sci0
key = 0102030405060708091011121314
pincode = 0000
caid = 0D01
ecmwhitelist = 0D01@000000
ecmheaderwhitelist = 80707D81FF0000788065,81707D81FF0000788065,8070B581FF0000B0809D,8170B581FF0000B0809D,8070ED81FF0000E880D5,8170ED81FF0000E880D5
detect = cd
mhz = 358
cardmhz = 2700
group = 1
emmcache = 1,3,15,0
blockemm-unknown = 1
blockemm-g = 1
|
| |
|
[válaszok erre: #12022]
|
[előzmény: (12019) mbovo, 2020-09-10 08:16:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
12018. Elküldve:
2020-09-10 08:10:49 |
[3868.] |
A kártyához ha megvan a
"caid = 0653" (UPC_IRDETO) (Az Amiko beltéridben megnézhető)
utána tudjuk összeállítani a kártyaolvasó konfigurációt!
|
| |
|
[válaszok erre: #12019]
|
[előzmény: (12017) mbovo, 2020-09-10 08:07:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
21554. Elküldve:
2020-09-10 06:50:39 |
[3870.] |
Szia!
Nézd meg milyen adatokkal rendelkezik a szoft!
pl.
bootloader M3521A 1.1.1 maincode(AV) ˙˙˙6B000A0014xx
Jelezd az adatokat és utánanézek!
|
| |
|
[válaszok erre: #21555 #21557]
|
[előzmény: (21553) debrodi, 2020-09-10 06:41:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
1158. Elküldve:
2020-09-08 21:21:41 |
[3872.] |
A "CCcam.cfg-ből hiányoznak ezek:
SERVER LISTEN PORT : 12000
ALLOW TELNETINFO: yes
ALLOW WEBINFO: yes
WEBINFO USERNAME :root
WEBINFO PASSWORD :dreambox
TELNETINFO USERNAME :root
TELNETINFO PASSWORD :dreambox
TELNETINFO LISTEN PORT : 16000
WEBINFO LISTEN PORT : 16001
|
| |
|
[válaszok erre: #1159 #1160]
|
[előzmény: (1156) netember, 2020-09-08 21:13:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
1155. Elküldve:
2020-09-08 21:11:16 |
[3873.] |
"attól még működnie kell(ene), hogy az hiányzik"
Ezt azért ellenőrizd!
A többiben egyetértek veled!
|
| |
|
|
[előzmény: (1151) Blindspot, 2020-09-08 20:39:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
1150. Elküldve:
2020-09-08 20:29:58 |
[3874.] |
Szia!
Ha még nem lenne bármi telepítve,nem lenne "Softcam" opció!
|
| |
|
[válaszok erre: #1151]
|
[előzmény: (1148) Blindspot, 2020-09-08 20:26:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
1149. Elküldve:
2020-09-08 20:27:42 |
[3875.] |
Pont a kép alapján írtam le,hogy mi a következő lépés!
Ne "Softcam Panel" elnevezést keress!
Azt csináld amit leírtam,benne kell lenni a "Cam"-oknak!
|
| |
|
[válaszok erre: #1152]
|
[előzmény: (1147) netember, 2020-09-08 20:22:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|