| Találatok száma: 11908 üzenet |
|
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
2106. Elküldve:
2020-05-03 12:00:15 |
[4176.] |
Szia!
Nincs mit!
Szerkesztve,kiegészítettem!
|
| |
|
[válaszok erre: #2107]
|
[előzmény: (2105) Régimotoros, 2020-05-03 11:59:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
2104. Elküldve:
2020-05-03 11:36:27 |
[4177.] |
Szia!
"satellites.xml"-ben úgy rakod ahogy neked tetszik és felülírod a régit és újraindítod!
Innen generálhatsz teljesen újat:
http://satellites-xml.org/
|
| |
|
[válaszok erre: #2105]
|
[előzmény: (2103) Régimotoros, 2020-05-03 11:32:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
739. Elküldve:
2020-05-02 20:50:49 |
[4178.] |
Létezik és egyébként lehet nagyobbra állítani (Skin függő is)!!
|
| |
|
[válaszok erre: #740]
|
[előzmény: (738) kari11, 2020-05-02 20:45:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
737. Elküldve:
2020-05-02 20:35:43 |
[4179.] |
Szia!
Telepíteni kell egy "PermanentClock"-ot!
|
| |
|
[válaszok erre: #738 #741]
|
[előzmény: (736) kari11, 2020-05-02 20:32:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
21185. Elküldve:
2020-05-02 08:05:52 |
[4181.] |
Szia!
Ment PÜ.olvasd!
Sok sikert!
|
| |
|
|
[előzmény: (21177) snemes, 2020-05-01 18:17:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
121501. Elküldve:
2020-05-01 18:34:58 |
[4182.] |
"Ez jó a upc-hez,ebbe jó a kártya?"
és
"121497."
Erre kaptad a választ! Nem hack,0D97-es kártya megy benne!
|
| |
|
|
[előzmény: (121500) Laki, 2020-05-01 18:30:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
1127. Elküldve:
2020-05-01 17:26:13 |
[4183.] |
Nincs mit!
Jó vételt vele!
|
| |
|
|
[előzmény: (1126) ERNYÖ, 2020-05-01 17:24:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
121498. Elküldve:
2020-05-01 17:18:29 |
[4184.] |
Szia!
Igen,jó bele a kártya.
Innen válassz emu-s szoftot rá:(mcas is megteszi) ha sort nem használsz!
https://cryptobox.sk/podpora/
|
| |
|
[válaszok erre: #121500]
|
[előzmény: (121497) Laki, 2020-05-01 17:09:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
1125. Elküldve:
2020-05-01 17:03:44 |
[4185.] |
Szia!
OpenAtv esetében (általában)!
Beállítások > Használat és kinézet (Gui) > Kiterjesztett kinézet (GUI) > OSD pozició!!
A fordítás miatt lehet más elnevezése (is)!
|
| |
|
[válaszok erre: #1126]
|
[előzmény: (1124) ERNYÖ, 2020-05-01 16:55:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
21175. Elküldve:
2020-05-01 15:25:34 |
[4186.] |
Szia!
Ment PÜ.olvasd!
|
| |
|
|
[előzmény: (21173) snemes, 2020-05-01 14:53:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
121493. Elküldve:
2020-05-01 15:15:13 |
[4187.] |
Szia!
Egyetértve! Nincs gyomlálva a konfigurációm,válogasson akinek zavaró benne!
|
| |
|
[válaszok erre: #121494]
|
[előzmény: (121492) zólyma, 2020-05-01 15:01:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
21174. Elküldve:
2020-05-01 14:55:11 |
[4188.] |
Még csak most engedi letölteni!
Nemsokára átnézem!
|
| |
|
|
[előzmény: (21173) snemes, 2020-05-01 14:53:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
21172. Elküldve:
2020-05-01 14:07:30 |
[4191.] |
Rendi,ha engedi letölteni átnézem!
|
| |
|
[válaszok erre: #21173]
|
[előzmény: (21171) snemes, 2020-05-01 14:03:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
721. Elküldve:
2020-05-01 13:09:48 |
[4192.] |
Szia!
Olvass vissza,minden ki van rakva amire szükséged van!
Gabywap és általam is sok telepítéssel kapcsolatos dolgok!
|
| |
|
[válaszok erre: #722]
|
[előzmény: (720) kari11, 2020-05-01 13:02:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
21170. Elküldve:
2020-05-01 11:44:11 |
[4193.] |
Szia!
Csomagold be a régi mentésed és az újat amit ráraktál és tedd elérhetővé számomra!
Talán tudok kezdeni vele valamit!
|
| |
|
[válaszok erre: #21171]
|
[előzmény: (21169) snemes, 2020-05-01 09:54:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
719. Elküldve:
2020-05-01 11:39:03 |
[4194.] |
Igen,ezt én is végig zongoráztam,csak fordítottan,most éppen az új OpenVix-5.3.026 van fenn!
|
| |
|
|
[előzmény: (718) Gabywap, 2020-05-01 11:14:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
1123. Elküldve:
2020-05-01 11:00:38 |
[4195.] |
Semmi gond......egy mindig figyel!
A lényeg,hogy rendben felmenjen!
|
| |
|
|
[előzmény: (1122) mikiking, 2020-05-01 10:38:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
1121. Elküldve:
2020-05-01 09:47:53 |
[4196.] |
Ezt írtad "sf3038 igy van a usb-n" erre válaszoltam!
Kérdés,hogy MultiBoot-ba akarod rakni vagy Flash-ba?!!
Telepíteni,amit kiraktál (Flash-ba):
Flash Online alól válaszd ki és telepítsd!
-csomagolt
-kicsomagolt módon is lehet,attól függően,hogy milyen img.van most rajta!
|
| |
|
|
[előzmény: (1120) mikiking, 2020-05-01 09:30:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
717. Elküldve:
2020-05-01 08:44:11 |
[4198.] |
Köszi GabyApu!
Ezt én is megtaláltam,de pure2_6.4-et sehol!
|
| |
|
[válaszok erre: #718]
|
[előzmény: (715) Gabywap, 2020-05-01 00:48:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
716. Elküldve:
2020-05-01 08:42:30 |
[4199.] |
Szia!
Köszönöm!
A 6.4-et kereshettem volna a nemlétezőek között!
A linked szerinti 6.3,simán felrakható!
|
| |
|
|
[előzmény: (713) jymri, 2020-04-30 23:46:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
712. Elküldve:
2020-04-30 22:51:19 |
[4200.] |
Linkjét add már meg légyszíves!
|
| |
|
[válaszok erre: #713]
|
[előzmény: (711) jymri, 2020-04-30 22:49:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|