| Találatok száma: 11908 üzenet |
|
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
649. Elküldve:
2020-04-20 18:17:39 |
[4227.] |
Na!
Lehet örülni a telepítésnek!
Menüben > Skin választás és a HDglass fog menni!
Majd egy csomó beállítás,hogy izlésed szerint működjön!
|
| |
|
|
[előzmény: (648) domigabi32, 2020-04-20 18:11:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
56860. Elküldve:
2020-04-20 15:17:51 |
[4229.] |
Nah,majd meg skubizom,miNyő csírke lehet(ett)!
|
| |
|
|
[előzmény: (56859) Gabywap, 2020-04-20 15:13:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
56858. Elküldve:
2020-04-20 14:26:33 |
[4230.] |
Szia!
Ez még ma is így néz ki!
Kár,hogy én nem!
|
| |
|
[válaszok erre: #56859]
|
[előzmény: (56857) net_user, 2020-04-20 14:23:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
55820. Elküldve:
2020-04-20 11:39:38 |
[4231.] |
Szia!
Megfejtheted ha a PÜ-det elolvasod!
|
| |
|
|
[előzmény: (55819) hun005, 2020-04-20 11:23:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
16992. Elküldve:
2020-04-20 11:37:49 |
[4232.] |
Szia!
Ment PÜ.olvasd!
|
| |
|
|
[előzmény: (16991) hun005, 2020-04-20 11:28:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
56856. Elküldve:
2020-04-20 08:46:11 |
[4233.] |
Szia!
Régi jól bevált Gm_9080 HD vevő,ezen még kódolatlanul lehet(ett) felvételt készíteni!
|
| |
|
[válaszok erre: #56857]
|
[előzmény: (56846) kari11, 2020-04-19 20:31:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
21127. Elküldve:
2020-04-20 08:42:43 |
[4234.] |
Szia!
Úgy készült,hogy már a régi verzió is visszarakható legyen!
Azért egy gyári visszaállítást követően kerestess újból és ha úgy sem jó,utána rakd vissza!
|
| |
|
|
[előzmény: (21125) manda.gabor, 2020-04-19 19:50:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
56850. Elküldve:
2020-04-19 20:36:56 |
[4235.] |
Fél órán belül szerkesztheted vagy törölheted (is)!
|
| |
|
[válaszok erre: #56852]
|
[előzmény: (56849) kari11, 2020-04-19 20:35:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
56848. Elküldve:
2020-04-19 20:33:18 |
[4236.] |
Szia!
Vannak még csodák!
|
| |
|
|
[előzmény: (56846) kari11, 2020-04-19 20:31:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
56836. Elküldve:
2020-04-19 15:54:31 |
[4238.] |
Igen!
Az általam felhozott két dolog kivételével megegyezik a két készülék!
Azért,csak hátrány a wifi hiánya,amit úgy hirdettek egy ideig,hogy beépített van benne!
A kedves vásárló otthon esett pofára,hogy nem úgy van az!
|
| |
|
[válaszok erre: #56837]
|
[előzmény: (56835) net_user, 2020-04-19 15:45:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
56834. Elküldve:
2020-04-19 15:34:32 |
[4239.] |
Szia!
Köszönöm kimerítő kiegészítésed!
Így már tud választani a kedves fórumtárs!
|
| |
|
[válaszok erre: #56835]
|
[előzmény: (56833) net_user, 2020-04-19 15:27:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
56831. Elküldve:
2020-04-19 14:42:16 |
[4240.] |
Legyen szerencséd!
Nem tud kevesebbet ezek hiánya miatt!
|
| |
|
[válaszok erre: #56832]
|
[előzmény: (56830) kari11, 2020-04-19 14:38:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
56829. Elküldve:
2020-04-19 14:05:05 |
[4241.] |
Nincs,külön kell venni hozzá!
|
| |
|
[válaszok erre: #56830]
|
[előzmény: (56828) kari11, 2020-04-19 14:03:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
56826. Elküldve:
2020-04-19 13:32:42 |
[4242.] |
A "Viper 4k" elején nincs power gomb!
|
| |
|
[válaszok erre: #56827]
|
[előzmény: (56825) kari11, 2020-04-19 13:27:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
56824. Elküldve:
2020-04-19 13:23:59 |
[4243.] |
Az Octagon 2 db wifi antennával bír!
|
| |
|
[válaszok erre: #56825 #56828 #56833]
|
[előzmény: (56823) kari11, 2020-04-19 13:18:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
56822. Elküldve:
2020-04-19 12:52:14 |
[4244.] |
Nincs mit!
A Viper 4K UHD sem rossz választás!
|
| |
|
[válaszok erre: #56823]
|
[előzmény: (56821) kari11, 2020-04-19 12:45:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
56820. Elküldve:
2020-04-19 12:07:59 |
[4245.] |
Szia!
Ajánlani tudom az Octagon sf8008 4K UHD és Zgemma h9 combo 4K UHD készülékek valamelyikét! Bőven kielégíti az igényeidet!
Találsz mindkettőhöz kész,azonnal használható img.-t ha visszaolvasol a saját topicjában!
|
| |
|
[válaszok erre: #56821]
|
[előzmény: (56819) kari11, 2020-04-19 11:59:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
21117. Elküldve:
2020-04-19 11:35:14 |
[4246.] |
Szia!
Elvégzel egy gyári visszaállítást és újból lekeresel mindent!
Vagy,visszarakod a régit ami rajta volt!
|
| |
|
[válaszok erre: #21125]
|
[előzmény: (21116) manda.gabor, 2020-04-19 11:29:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
2079. Elküldve:
2020-04-19 11:11:17 |
[4247.] |
Szia!
Köszönöm,tapasztaltam már egyéb készülékeknél (is)!
|
| |
|
|
[előzmény: (2078) erik.dj, 2020-04-19 11:03:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
644. Elküldve:
2020-04-19 09:41:38 |
[4248.] |
Szia!
Azt nem tudom milyen olvasói paraméter kell bele!
Talán lesz olyan akinek van és segít!
-vagy ha leírod a kártya paramétereit!
|
| |
|
|
[előzmény: (643) Theking, 2020-04-19 09:33:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
2077. Elküldve:
2020-04-19 07:11:09 |
[4249.] |
Szia!
Kiegészíteném!
Aki még esetleg nem tudja,hálózati (Billenő kapcsoló) bekapcsoláskor a távirányítón nyomja a "Menü" gombot,majd megjelenik az "UpDt" recovery lehetőség!
Nem szükséges az előlepi gomb használata!
|
| |
|
[válaszok erre: #2078]
|
[előzmény: (2076) Gabywap, 2020-04-18 17:26:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|