| Találatok száma: 11908 üzenet |
|
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
518. Elküldve:
2020-02-14 22:17:42 |
[4427.] |
Már felhőben úszok!
|
| |
|
|
[előzmény: (517) Gabywap, 2020-02-14 22:13:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
20893. Elküldve:
2020-02-14 19:33:45 |
[4428.] |
Ezek után majd újraindul!
|
| |
|
|
[előzmény: (20892) spartacoos, 2020-02-14 19:17:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
20891. Elküldve:
2020-02-14 18:32:56 |
[4429.] |
Nincs mit!
Elég sokat kell várni a connect-ra!Kikapcsolt box,elindítod az erom-ot és bekapcsolod a készüléket! A többit utasítás szerint!
Keresd a zoltán46-ot ha nem boldogulsz!
|
| |
|
[válaszok erre: #20892]
|
[előzmény: (20890) spartacoos, 2020-02-14 18:21:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
29. Elküldve:
2020-02-14 16:23:55 |
[4432.] |
Szia!
Alátámasztani tudom az állításod,hiszen a Baráti körömben is elévülhetetlen érdemei vannak,önzetlenül!"Nagykecskés" kép nekem is megvan!
|
| |
|
|
[előzmény: (27) Merlot, 2020-02-14 16:11:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
26. Elküldve:
2020-02-14 13:08:15 |
[4433.] |
Szia!
Gratulálok DXBozóth-nak!Sikeres vételeket,emelve ezzel is a "Fórum Fényét"!
|
| |
|
[válaszok erre: #27]
|
[előzmény: (25) Gabywap, 2020-02-14 12:26:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
20887. Elküldve:
2020-02-14 09:36:39 |
[4434.] |
Szia!
Ez nem egy sima loader!
Sok sikert és ahogy "ITI" társunk írja!
|
| |
|
|
[előzmény: (20885) ipx, 2020-02-14 09:22:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
11666. Elküldve:
2020-02-13 19:44:13 |
[4436.] |
Szia!
Én ilyet nem ajánlottam neked soha!
-de viszont amit most adok,azt ajánlom javítani:
[dvbapi]
enabled = 1
au = 1
pmt_mode = 0
delayer = 60
user = local
read_sdt = 2
write_sdt_prov = 1
extended_cw_api = 1
boxtype = ufs910
oscam.user:
[account]
user = local
caid = A többit rakd bele!!
|
| |
|
[válaszok erre: #11667]
|
[előzmény: (11665) Pogifej, 2020-02-13 19:33:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
1027. Elküldve:
2020-02-13 08:36:51 |
[4438.] |
Szia!
Használd egészséggel!
(Nem írtad melyik img.-t raktad fel)!
Általában Menü > időzítők > Kikapcsolás időzítők > és hozzáadod az időpontot!
|
| |
|
[válaszok erre: #1028]
|
[előzmény: (1026) dobigabi, 2020-02-13 08:23:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
20987. Elküldve:
2020-02-12 18:12:29 |
[4439.] |
Sziasztok!
DM500s-re készítettem egy legújabb,friss oscam,Cccam és csatlistás img-t!
Feltöltés után azonnal használható!
Akinek van sor az másolja be a helyére!
https://data.hu/get/12308671/Dm500s_2020.02.12.zip
0D97 és UPC_IRDETO (0653) Módban,frissít!
http://192.168.1.xxx:8888/status.html > Jelszó nincs!
UPC csatlista DIGI kiegészítéssel!
-Idő kijelzés és levétel > sárga gomb!
-Kalendár,EcmExtra,Satfinder > kék gomb!
Használjátok elégedettséggel!
|
| |
|
[válaszok erre: #20988]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
108253. Elküldve:
2020-02-12 15:33:30 |
[4440.] |
Viszont,fél óráig szerkesztheted a hozzászólásod!
|
| |
|
|
[előzmény: (108252) mosógép, 2020-02-12 15:31:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
11664. Elküldve:
2020-02-12 09:25:11 |
[4441.] |
Privátba küldd már át a komplett configod (sorok nélkül)!Milyen készülék?
Egyébként automatikusan fel kellene ismernie és menteni a csatorna nevét,még ha nem is lenne benne ezzel a beállítással!
|
| |
|
|
[előzmény: (11663) saalty, 2020-02-12 09:19:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
11662. Elküldve:
2020-02-12 09:06:02 |
[4442.] |
Szia!
oscam configba állítsd be így,vagy másold be:
[dvbapi]
enabled = 1
au = 1
pmt_mode = 0
delayer = 60
user = dvbapi
read_sdt = 2
write_sdt_prov = 1
extended_cw_api = 1
boxtype = dreambox
|
| |
|
[válaszok erre: #11663]
|
[előzmény: (11661) saalty, 2020-02-12 09:01:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
513. Elküldve:
2020-02-12 08:10:12 |
[4443.] |
Szia!
Igen,enigma2-vel kódolatlanul vesz fel, lejátszható másban is!
|
| |
|
[válaszok erre: #514]
|
[előzmény: (512) 6355, 2020-02-12 07:36:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
20980. Elküldve:
2020-02-11 20:24:30 |
[4444.] |
Honosítottad bele!
|
| |
|
[válaszok erre: #20981]
|
[előzmény: (20979) IpiBcsi, 2020-02-11 20:22:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
20978. Elküldve:
2020-02-11 20:12:18 |
[4445.] |
Nincs mit!
Menti az,valamit nem jól csinálsz!
|
| |
|
[válaszok erre: #20979]
|
[előzmény: (20977) IpiBcsi, 2020-02-11 20:09:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
1025. Elküldve:
2020-02-11 19:50:15 |
[4446.] |
Jó vételt vele!
Már akár feltudod rakni az általam ajánlottakat (is)!
|
| |
|
[válaszok erre: #1026]
|
[előzmény: (1024) dobigabi, 2020-02-11 19:48:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
1023. Elküldve:
2020-02-11 19:33:19 |
[4447.] |
Gratulálok,tanultál megint valamit!
Előírás,hogy alapból üres pennel kezdünk!
Örülök a sikerednek!
|
| |
|
[válaszok erre: #1024]
|
[előzmény: (1022) dobigabi, 2020-02-11 19:28:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
1018. Elküldve:
2020-02-11 18:52:45 |
[4449.] |
Hozd el és megoldjuk!
|
| |
|
[válaszok erre: #1019]
|
[előzmény: (1017) dobigabi, 2020-02-11 18:50:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
1015. Elküldve:
2020-02-11 18:46:20 |
[4450.] |
Is!
|
| |
|
|
[előzmény: (1014) dobigabi, 2020-02-11 18:43:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|