| Találatok száma: 11908 üzenet |
|
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
2028. Elküldve:
2020-01-16 21:57:39 |
[4526.] |
Nincs mit,szívesen!
Figyelni kell,hogy mi változott az előző img.-hez képest,mert 2~3 frissítést követően változtak a módszerek!
|
| |
|
|
[előzmény: (2027) chucky, 2020-01-16 21:53:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
2025. Elküldve:
2020-01-16 07:01:32 |
[4527.] |
Flash Online módban végezd el a kiválasztást,közvetlen flash-ként
(valószínű,hogy csomagolt (zip)-ként kell rátenned penre)-nem írtad,hogy régebbi vagy újabb img.!
A "kernel.bin" meghaladja a (8 388 608 bájt) méretet ezért csinál úgy mintha települne recovery-ből!
|
| |
|
[válaszok erre: #2026 #2027]
|
[előzmény: (2024) chucky, 2020-01-16 06:44:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
2023. Elküldve:
2020-01-16 06:16:20 |
[4528.] |
Szia!
1.Honnan mentetted (Flash vagy SD-ről)?
2.Recovery módban vagy Flash Online-ből szeretnéd elvégezni?
3.Újabb OpenAtv-k esetén csomagolt fájlt lát csak az USB-n!
|
| |
|
[válaszok erre: #2024]
|
[előzmény: (2022) chucky, 2020-01-15 23:23:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
20674. Elküldve:
2020-01-15 17:15:52 |
[4529.] |
Ne dicsérgessen kedves,Magának nincs ilyen Massínuja!
Vigye,már letölthető!
|
| |
|
|
[előzmény: (20673) foreman, 2020-01-14 19:05:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
108190. Elküldve:
2020-01-13 20:32:54 |
[4531.] |
Köszönöm,meggyőztél!
Attól még másnak lehet jó hír!
|
| |
|
|
[előzmény: (108189) attila.scourgeofgod, 2020-01-13 20:19:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
108188. Elküldve:
2020-01-13 20:11:00 |
[4532.] |
Szia!
Neked nagyobb rálátásod van,bár a forrásból ez nem derül ki (számomra)!
A lényegét,hogy magyar lesz a csomagban ez fogott meg és osztottam a (jó) hírt!
|
| |
|
[válaszok erre: #108189]
|
[előzmény: (108187) attila.scourgeofgod, 2020-01-13 20:05:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
108186. Elküldve:
2020-01-13 19:59:50 |
[4533.] |
Sziasztok!
Filmbox Premium HD és LiChi TV a Digi TV-n Január 15-én, szerdán a Digi TV műholdas fizetős TV-platformja kibővíti kínálatát a Filmbox Premium HD és a Lichi TV-vel. A magyar nyelvű felhasználók számára a kulináris művészetnek szentelt LiChi televízió kerül hozzáadásra és sugárzásra. szabványos felbontásban (SD /MPEG-2).Filmbox Premium HD része lesz a már létező Premium csomagnak, a magyar LiChi TV-csatorna pedig a kiegészítő HU + csomag része lesz. A dedikált dekóderek felhasználói számára az állomások automatikusan megjelennek az EPG listában, míg a CAM Digi TV modulokkal rendelkező előfizetőknek manuálisan kell beírniuk a vételi paramétereket. Műszaki paraméterek Filmbox Premium HD: Thor 6 (0,8 ° W) fr.11,977 / H, SR: 30000, FEC: 3/4; DVB-S2 / 8PSK műszaki paraméterek LiChi TV: Thor 6 (0,8 ° W) fr.11,919 / V, SR: 28000, FEC: 7/8; DVB-S / QPSK
http://www.satelitin.com/index.php?topic=4312.msg97421;topicseen#msg97421
|
| |
|
[válaszok erre: #108187]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
439. Elküldve:
2020-01-11 14:13:13 |
[4534.] |
Szia!
Ment PÜ.Olvasd!
|
| |
|
|
[előzmény: (437) Sünce, 2020-01-11 13:45:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
438. Elküldve:
2020-01-11 13:55:10 |
[4535.] |
Ajánlom,hogy MultiBoot-ba rakd a többit az ATV 6.2 vagy 6.3-at hagyd meg a Flash-ban!
OpenHDF sokat tud!
|
| |
|
|
[előzmény: (437) Sünce, 2020-01-11 13:45:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
436. Elküldve:
2020-01-11 13:30:35 |
[4536.] |
Szia!
Én is kerestem benne és nem találtam > tehát,nincs benne!
Van egy pár feltöltött img.amit egyből lehet használni,ha segít valamit!
|
| |
|
[válaszok erre: #437]
|
[előzmény: (435) Sünce, 2020-01-11 13:14:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
2927. Elküldve:
2020-01-10 21:47:06 |
[4537.] |
Szia!
Köszi az infót,régebben én is csináltam így,de nekem ez körülményesebb!
Mint írtam (is) van más módszer is,csak egy javaslat volt a lehetőségek tárházából!
|
| |
|
|
[előzmény: (2926) Csúcsamatőr, 2020-01-10 21:26:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
20789. Elküldve:
2020-01-10 14:09:09 |
[4539.] |
Szia!
softcam is kell a csatlista mellé?
|
| |
|
[válaszok erre: #20790]
|
[előzmény: (20788) phc, 2020-01-10 10:28:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
20787. Elküldve:
2020-01-10 09:48:24 |
[4540.] |
Nincs beüzemelve és feltöltve,így nem tudok ebben lépni!
|
| |
|
[válaszok erre: #20788]
|
[előzmény: (20785) phc, 2020-01-10 09:43:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
2923. Elküldve:
2020-01-09 22:39:50 |
[4543.] |
Öröm,BodoTTág!
|
| |
|
|
[előzmény: (2922) Voyager1977, 2020-01-09 22:33:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
2921. Elküldve:
2020-01-09 22:21:44 |
[4544.] |
Szia!
Tudom,hogy körülményes a javaslatom,de ez a leg célravezetőbb,ha az adott csatornán leolvasod a Reference-t és mellérendeled a picon-hoz és bemásolod a helyére!
-persze van más módszer is,de az sem rövidebb (hacsak nem kapsz készen valakitől)!
|
| |
|
[válaszok erre: #2922 #2926]
|
[előzmény: (2920) Voyager1977, 2020-01-09 22:01:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
2919. Elküldve:
2020-01-09 21:08:49 |
[4545.] |
Szia!
usr/share/enigma2/picon-ba (ha ez van megadva) Reference alapján bemásolod az adott csatornához tartozót!
|
| |
|
[válaszok erre: #2920]
|
[előzmény: (2918) Voyager1977, 2020-01-09 21:04:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
433. Elküldve:
2020-01-09 21:05:05 |
[4546.] |
Nagyon szívesen!
Remélem kedvedre valóak lesznek!
|
| |
|
|
[előzmény: (432) e_lite, 2020-01-09 21:01:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
431. Elküldve:
2020-01-09 19:59:04 |
[4547.] |
Szia "e_lite" Mester!
usr/share/enigma2/picon az útvonala és a "hagyományos" Reference alapján van összeállítva! A pityu54 picon a "picon_default" ami arra szolgál,ha nincs bent valamelyik picon ezt rakja helyette!
Innen összerakhatsz magadnak ízlésed szerint:
https://drive.google.com/drive/folders/0Bwz6mBA7lUOKNVR4U3NrdW5hTEE
|
| |
|
[válaszok erre: #432]
|
[előzmény: (429) e_lite, 2020-01-09 19:40:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
419. Elküldve:
2020-01-09 12:15:09 |
[4549.] |
Nagyon szívesen!
Jó vételt!
|
| |
|
[válaszok erre: #429]
|
[előzmény: (418) rrobert89, 2020-01-09 12:11:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|