Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499868/79 Témák: 19747 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (165/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 477 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 11909 üzenet

pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
417. Elküldve: 2020-01-09 12:07:22 [4551.]

Szia!
Tessék:
http:///images.mynonpublic.com/openatv/6.4/index.php?open=viper4k

Vagy,itt egy kész: Konfigurált!
https://data.hu/get/12086684/openatv-6.4-viper4k-20191011_VI.zip
icon32.gif icon50.gif


Téma: Amiko Viper boxok Fórum: Sat
[válaszok erre: #418] [előzmény: (416) rrobert89, 2020-01-09 11:59:42]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
990. Elküldve: 2020-01-08 16:24:57 [4552.]

Szia!
Igen van!
"Wicard-1.19" ez az újabb (tudomásom szerint)!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[előzmény: (989) dr.thrax, 2020-01-08 16:06:44]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
20958. Elküldve: 2020-01-07 11:40:26 [4553.]

Szia!
Tessék: lamedb-t rakd fel!
https://data.hu/get/11513372/csatlista_encoding_picon_satellites.rar
icon32.gif icon50.gif


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #20959 #20960] [előzmény: (20957) Brekecs, 2020-01-07 11:37:14]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
20955. Elküldve: 2020-01-05 21:38:15 [4554.]

Szia!
Nincs mit!
Mentést a konfigurációról mindenképpen készíts,sok nyűgöt megelőzöl vele!
Egy új telepítésnél,csak simán visszamásolod és minden a régi!
icon32.gif icon50.gif


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #20956] [előzmény: (20954) Leslie63, 2020-01-05 21:33:41]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
20951. Elküldve: 2020-01-05 20:18:21 [4555.]

Szia!
Menüből még próbálkozhatsz,de érdemes kínlódnod vajon!?
Tegyél rá egy másikat!
Itt van konfigurálva:
https://data.hu/get/9244253/dm500s_komplett_0D97.rar

https://data.hu/get/7419110/Gemini_4.7_CCcam__2.3.0Oscam_Uj_SW.rar

Csatlistát aktualizálni kell a többi rendben van!
icon32.gif icon50.gif


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #20954] [előzmény: (20949) Leslie63, 2020-01-05 20:09:51]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
14942. Elküldve: 2020-01-05 16:37:30 [4556.]

Szia!
Amennyiben a 6.4-et raktad rá,olvass vissza és aszerint állítsd be! Külön meg kell adnod menüből!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #14972] [előzmény: (14940) mikiking, 2020-01-05 16:28:55]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
20948. Elküldve: 2020-01-05 13:17:23 [4557.]

Szia!
Próbáld így:
A /var_init/etc-be lévő passwd fájlt
másold át a /var/etc-be... és (talán) be fog engedni a gyári jelszóval.
Sok sikert!
icon32.gif icon50.gif


Téma: DreamBox beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #20949] [előzmény: (20947) Leslie63, 2020-01-05 13:10:37]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
383. Elküldve: 2020-01-04 19:56:44 [4558.]

Zgemma-n nem teszteltem!
Elképzelhető,hogy van egy szofthibás változat,amibe belefutottál!
Van annyi jófajta szoft,ne kínlódj vele!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Amiko Viper boxok Fórum: Sat
[válaszok erre: #384] [előzmény: (382) zólyma, 2020-01-04 19:47:21]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
381. Elküldve: 2020-01-04 18:18:04 [4559.]

Octagon sf8008 UHd 4K-ra raktam OpenPli 7.2-t (Nem a kedvenc szoftom) tettem rá Backup Managert és azzal jól működött!
-csak a teszt erejéig raktam rá!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Amiko Viper boxok Fórum: Sat
[válaszok erre: #382] [előzmény: (380) zólyma, 2020-01-04 17:10:29]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
379. Elküldve: 2020-01-04 16:29:01 [4560.]

"Szerinted nem így csináltam?" -ott voltam és figyeltem minden mozdulatod!
Nem írtad,hogy csináltad!
Hajíntsd le az OpenPli-t,vagy tegyél rá rendes Backup Managert!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Amiko Viper boxok Fórum: Sat
[válaszok erre: #380] [előzmény: (378) zólyma, 2020-01-04 16:23:11]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
377. Elküldve: 2020-01-04 15:28:12 [4561.]

Szia!
Mountolnod kell a pent és újraindítás után kiválasztod a mentés helyét (zöld) mentés,utána a "kézi" (sárga) gombbal készíthetsz backup-ot!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Amiko Viper boxok Fórum: Sat
[válaszok erre: #378] [előzmény: (376) zólyma, 2020-01-04 14:18:43]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
11614. Elküldve: 2020-01-04 13:49:44 [4562.]

Nincs mit,szívesen!
Nem cím,tartalma is van jó sok!
Nem tudom mi lehet a data.hu-val!Nálam nem jelezte a letöltést!
Azt írja,hogy rendben van a letöltéshez!
icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[előzmény: (11613) mikiking, 2020-01-04 13:26:07]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
11612. Elküldve: 2020-01-04 13:20:35 [4563.]

Szia!
Tessék,ezt már nem vizsgálja!
https://data.hu/get/12224096/hdg17_Picon.zip
icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #11613] [előzmény: (11611) mikiking, 2020-01-04 13:18:10]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
375. Elküldve: 2020-01-04 08:47:02 [4564.]

Szia!
Total Commander-ban töröld az "usr/share/enigma2/" -ből a feltöltött skin-t és indítsd újra!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Amiko Viper boxok Fórum: Sat
[előzmény: (374) szervizelek, 2020-01-04 00:56:52]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
11608. Elküldve: 2020-01-03 20:07:33 [4565.]

Nagyon SzuPPeeer!
Nincs mit,szívesen!
icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[előzmény: (11607) Kosancy, 2020-01-03 20:06:19]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
373. Elküldve: 2020-01-03 19:51:24 [4566.]

Remélem az Amiko Viper 4K UHD Combo-ról beszélünk!
Mert a Viper (sima) Combo valóban MIPS!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Amiko Viper boxok Fórum: Sat
[előzmény: (372) zólyma, 2020-01-03 19:46:27]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
11606. Elküldve: 2020-01-03 19:27:31 [4567.]

Szia!
Ez a dvbapi-ba:
P: 0D97
P: 0653
.....a többit úgy rakd amilyen sorok vannak!

oscam.conf-ba:

[global]
preferlocalcards = 1

icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #11607] [előzmény: (11605) Kosancy, 2020-01-03 19:23:07]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
371. Elküldve: 2020-01-03 19:18:57 [4568.]

Szia!
Nekem ezekkel mennek:ATV-6.3
-oscam > oscam-svn11546-emu_r797-vusolo4k-webif-dvbapi-libcrypto-full-ipv6-upx
-oscam_emu > oscam-svn11546-emu_r797-vusolo4k-webif-dvbapi-libcrypto-full-upx
-oscam-smod > smod-r11530 CACHEEX (1 448 200 bájt)

OpenHdf-6.4:

-ncam > ncam.cortexa9hf-vfp-neon-10.4
-oscam > oscam-svn11537-webif-Solo4k-emu-r797 CacheEX
-oscam-emu > Letöltött > oscam-build-DreamOSat-1.20_svn-r11532-797 CacheEX

A mentésemből van (azóta frissítve van)!!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Amiko Viper boxok Fórum: Sat
[válaszok erre: #372] [előzmény: (367) zólyma, 2020-01-03 19:10:52]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
14887. Elküldve: 2020-01-03 09:27:40 [4569.]

Az sem rossz megoldás!
Lényeg,hogy az általad kreált a helyére kerüljön! icon33.gif
icon32.gif icon50.gif


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (14886) Jeti, 2020-01-03 09:25:58]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
14885. Elküldve: 2020-01-03 09:13:59 [4570.]

Nincs mit,szívesen!
Igen az elég jó,mivel,hogy ezzel egyből behelyezhető a helyére (is)!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #14886] [előzmény: (14884) Jeti, 2020-01-03 09:08:28]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
14882. Elküldve: 2020-01-02 20:44:09 [4571.]

Szia!
Ez is egy jó változat:
TMPGEnc-2.525.64.184-EN-Free
-vagy még ez:
All Firmware Back Viewer
-egy harmadik:
https://linuxsat-support.com/thread/24852-enigma2-logomatik-xorion-bootlogo-maker/
icon32.gif icon50.gif


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #14884] [előzmény: (14881) Jeti, 2020-01-02 20:42:15]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
20765. Elküldve: 2020-01-02 19:06:02 [4572.]

Szia!
Van több is!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[előzmény: (20764) garga pista, 2020-01-02 19:03:01]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
20763. Elküldve: 2020-01-02 18:56:11 [4573.]

Szia!
Annyival egészíteném ki,hogy még az " ali chipset"-es készülékek tudják!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #20764] [előzmény: (20761) farkas-j, 2020-01-02 12:53:50]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
366. Elküldve: 2020-01-02 18:51:52 [4574.]

Nagyon szívesen!
Jó vételt!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Amiko Viper boxok Fórum: Sat
[előzmény: (365) nababika, 2020-01-02 18:23:07]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11909
20669. Elküldve: 2020-01-02 18:50:29 [4575.]

Szia!
Örülök a sikerednek!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (20668) jkalocsa, 2020-01-02 18:43:30]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 11909
    / 477 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.025556087493896 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail