| Találatok száma: 11909 üzenet |
|
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
990. Elküldve:
2020-01-08 16:24:57 |
[4552.] |
Szia!
Igen van!
"Wicard-1.19" ez az újabb (tudomásom szerint)!
|
| |
|
|
[előzmény: (989) dr.thrax, 2020-01-08 16:06:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
20955. Elküldve:
2020-01-05 21:38:15 |
[4554.] |
Szia!
Nincs mit!
Mentést a konfigurációról mindenképpen készíts,sok nyűgöt megelőzöl vele!
Egy új telepítésnél,csak simán visszamásolod és minden a régi!
|
| |
|
[válaszok erre: #20956]
|
[előzmény: (20954) Leslie63, 2020-01-05 21:33:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
14942. Elküldve:
2020-01-05 16:37:30 |
[4556.] |
Szia!
Amennyiben a 6.4-et raktad rá,olvass vissza és aszerint állítsd be! Külön meg kell adnod menüből!
|
| |
|
[válaszok erre: #14972]
|
[előzmény: (14940) mikiking, 2020-01-05 16:28:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
20948. Elküldve:
2020-01-05 13:17:23 |
[4557.] |
Szia!
Próbáld így:
A /var_init/etc-be lévő passwd fájlt
másold át a /var/etc-be... és (talán) be fog engedni a gyári jelszóval.
Sok sikert!
|
| |
|
[válaszok erre: #20949]
|
[előzmény: (20947) Leslie63, 2020-01-05 13:10:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
383. Elküldve:
2020-01-04 19:56:44 |
[4558.] |
Zgemma-n nem teszteltem!
Elképzelhető,hogy van egy szofthibás változat,amibe belefutottál!
Van annyi jófajta szoft,ne kínlódj vele!
|
| |
|
[válaszok erre: #384]
|
[előzmény: (382) zólyma, 2020-01-04 19:47:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
381. Elküldve:
2020-01-04 18:18:04 |
[4559.] |
Octagon sf8008 UHd 4K-ra raktam OpenPli 7.2-t (Nem a kedvenc szoftom) tettem rá Backup Managert és azzal jól működött!
-csak a teszt erejéig raktam rá!
|
| |
|
[válaszok erre: #382]
|
[előzmény: (380) zólyma, 2020-01-04 17:10:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
379. Elküldve:
2020-01-04 16:29:01 |
[4560.] |
"Szerinted nem így csináltam?" -ott voltam és figyeltem minden mozdulatod!
Nem írtad,hogy csináltad!
Hajíntsd le az OpenPli-t,vagy tegyél rá rendes Backup Managert!
|
| |
|
[válaszok erre: #380]
|
[előzmény: (378) zólyma, 2020-01-04 16:23:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
377. Elküldve:
2020-01-04 15:28:12 |
[4561.] |
Szia!
Mountolnod kell a pent és újraindítás után kiválasztod a mentés helyét (zöld) mentés,utána a "kézi" (sárga) gombbal készíthetsz backup-ot!
|
| |
|
[válaszok erre: #378]
|
[előzmény: (376) zólyma, 2020-01-04 14:18:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
11614. Elküldve:
2020-01-04 13:49:44 |
[4562.] |
Nincs mit,szívesen!
Nem cím,tartalma is van jó sok!
Nem tudom mi lehet a data.hu-val!Nálam nem jelezte a letöltést!
Azt írja,hogy rendben van a letöltéshez!
|
| |
|
|
[előzmény: (11613) mikiking, 2020-01-04 13:26:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
375. Elküldve:
2020-01-04 08:47:02 |
[4564.] |
Szia!
Total Commander-ban töröld az "usr/share/enigma2/" -ből a feltöltött skin-t és indítsd újra!
|
| |
|
|
[előzmény: (374) szervizelek, 2020-01-04 00:56:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
11608. Elküldve:
2020-01-03 20:07:33 |
[4565.] |
Nagyon SzuPPeeer!
Nincs mit,szívesen!
|
| |
|
|
[előzmény: (11607) Kosancy, 2020-01-03 20:06:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
373. Elküldve:
2020-01-03 19:51:24 |
[4566.] |
Remélem az Amiko Viper 4K UHD Combo-ról beszélünk!
Mert a Viper (sima) Combo valóban MIPS!
|
| |
|
|
[előzmény: (372) zólyma, 2020-01-03 19:46:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
11606. Elküldve:
2020-01-03 19:27:31 |
[4567.] |
Szia!
Ez a dvbapi-ba:
P: 0D97
P: 0653
.....a többit úgy rakd amilyen sorok vannak!
oscam.conf-ba:
[global]
preferlocalcards = 1
|
| |
|
[válaszok erre: #11607]
|
[előzmény: (11605) Kosancy, 2020-01-03 19:23:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
371. Elküldve:
2020-01-03 19:18:57 |
[4568.] |
Szia!
Nekem ezekkel mennek:ATV-6.3
-oscam > oscam-svn11546-emu_r797-vusolo4k-webif-dvbapi-libcrypto-full-ipv6-upx
-oscam_emu > oscam-svn11546-emu_r797-vusolo4k-webif-dvbapi-libcrypto-full-upx
-oscam-smod > smod-r11530 CACHEEX (1 448 200 bájt)
OpenHdf-6.4:
-ncam > ncam.cortexa9hf-vfp-neon-10.4
-oscam > oscam-svn11537-webif-Solo4k-emu-r797 CacheEX
-oscam-emu > Letöltött > oscam-build-DreamOSat-1.20_svn-r11532-797 CacheEX
A mentésemből van (azóta frissítve van)!!
|
| |
|
[válaszok erre: #372]
|
[előzmény: (367) zólyma, 2020-01-03 19:10:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
14887. Elküldve:
2020-01-03 09:27:40 |
[4569.] |
Az sem rossz megoldás!
Lényeg,hogy az általad kreált a helyére kerüljön!
|
| |
|
|
[előzmény: (14886) Jeti, 2020-01-03 09:25:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
14885. Elküldve:
2020-01-03 09:13:59 |
[4570.] |
Nincs mit,szívesen!
Igen az elég jó,mivel,hogy ezzel egyből behelyezhető a helyére (is)!
|
| |
|
[válaszok erre: #14886]
|
[előzmény: (14884) Jeti, 2020-01-03 09:08:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
20765. Elküldve:
2020-01-02 19:06:02 |
[4572.] |
Szia!
Van több is!
|
| |
|
|
[előzmény: (20764) garga pista, 2020-01-02 19:03:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
20763. Elküldve:
2020-01-02 18:56:11 |
[4573.] |
Szia!
Annyival egészíteném ki,hogy még az " ali chipset"-es készülékek tudják!
|
| |
|
[válaszok erre: #20764]
|
[előzmény: (20761) farkas-j, 2020-01-02 12:53:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
366. Elküldve:
2020-01-02 18:51:52 |
[4574.] |
Nagyon szívesen!
Jó vételt!
|
| |
|
|
[előzmény: (365) nababika, 2020-01-02 18:23:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
20669. Elküldve:
2020-01-02 18:50:29 |
[4575.] |
Szia!
Örülök a sikerednek!
|
| |
|
|
[előzmény: (20668) jkalocsa, 2020-01-02 18:43:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|