| Találatok száma: 11909 üzenet |
|
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
11599. Elküldve:
2020-01-01 20:32:24 |
[4577.] |
A válasz pedig legyen, ott ahol a script-ben megvan határozva!
|
| |
|
[válaszok erre: #11600]
|
[előzmény: (11598) zólyma, 2020-01-01 20:30:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
11597. Elküldve:
2020-01-01 20:28:25 |
[4578.] |
Szia!
Az attól is függ melyik img.-t használod!
|
| |
|
[válaszok erre: #11598]
|
[előzmény: (11596) zólyma, 2020-01-01 20:22:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
359. Elküldve:
2019-12-31 17:02:46 |
[4582.] |
Nincs mit!
"Barivagyok kollega" instrukciói megtette hatását!
BUÉK!
|
| |
|
|
[előzmény: (358) zakusz, 2019-12-31 16:04:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
357. Elküldve:
2019-12-31 14:44:54 |
[4583.] |
Tökéletes a leírásod!
|
| |
|
|
[előzmény: (356) Barivagyok, 2019-12-31 14:38:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
355. Elküldve:
2019-12-31 14:20:21 |
[4584.] |
Szoftverkezelésből kell telepítened!
|
| |
|
|
[előzmény: (354) zakusz, 2019-12-31 13:53:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
20658. Elküldve:
2019-12-31 13:46:18 |
[4585.] |
Friss kulaccsal a PVU is megy!
|
| |
|
|
[előzmény: (20657) jkalocsa, 2019-12-31 13:31:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
349. Elküldve:
2019-12-31 10:15:35 |
[4587.] |
Szia!
Szerkeszd bele valamelyik IPTV.listámba,írd felül,indítsd újra!
-ha mindent jól végeztél,benne lesz!
|
| |
|
|
[előzmény: (348) Kosancy, 2019-12-31 10:12:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
347. Elküldve:
2019-12-31 09:06:43 |
[4588.] |
Ebből nem az derül ki,hogy az elérési útja az általam megadott lenne!
Pendrive nélkül végezd el a picon mappa feltöltését a tartalommal!
Ebben minden benne van ami a Thor csatornáira kell:
https://data.hu/get/12224096/hdg17_Picon.zip
|
| |
|
[válaszok erre: #351]
|
[előzmény: (346) Barivagyok, 2019-12-31 09:01:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
345. Elküldve:
2019-12-31 07:46:05 |
[4589.] |
Neked kell létrehozni,ha nincs:
usr/share/enigma2/picon/
-és bemásolod a picon-okat!
Magától nem fogja megtenni!
|
| |
|
[válaszok erre: #346]
|
[előzmény: (344) Barivagyok, 2019-12-30 20:49:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
343. Elküldve:
2019-12-30 20:03:20 |
[4590.] |
usr/share/enigma2/picon mappába kell raknod! -ha pendrive az útvonal,akkor azt állandóan benne kell hagynod!-vagy más útvonalat adsz,akár az előbbit!
|
| |
|
[válaszok erre: #344]
|
[előzmény: (342) Barivagyok, 2019-12-30 20:00:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
341. Elküldve:
2019-12-30 19:52:30 |
[4591.] |
Jó ezt olvasni!
|
| |
|
|
[előzmény: (340) Barivagyok, 2019-12-30 19:46:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
339. Elküldve:
2019-12-30 19:41:02 |
[4592.] |
Belejössz majd te is,mint "Barivagyok kollega"!
|
| |
|
[válaszok erre: #340]
|
[előzmény: (338) Kosancy, 2019-12-30 19:39:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
337. Elküldve:
2019-12-30 19:33:42 |
[4593.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (336) Gabywap, 2019-12-30 19:30:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
335. Elküldve:
2019-12-30 19:28:25 |
[4594.] |
Szia!
Ezeket lehet rátenni:
oscam-1.20-svn11571-emu-798-magyar-arm-solo4k.tar.xz
oscam-1.20-svn11571-emu-798-magyar-arm-dream.tar.xz
Kicsomagolod és átnevezed arra ami most rajta van (addig inaktiváld) és felül írod!
|
| |
|
[válaszok erre: #336]
|
[előzmény: (333) Kosancy, 2019-12-30 19:22:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
332. Elküldve:
2019-12-30 18:42:03 |
[4595.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (331) Barivagyok, 2019-12-30 18:41:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
14863. Elküldve:
2019-12-30 18:32:06 |
[4596.] |
Nagyon szívesen!
Ünnep (előtt) van,haladni kell!
|
| |
|
|
[előzmény: (14862) nanebirizga, 2019-12-30 18:30:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
330. Elküldve:
2019-12-30 17:02:53 |
[4598.] |
Látod-látod!
Amit "Barivagyok kollega" segített azt már én és Gabywap Mester is leírt itt,linkkel spékelve!
"Barivagyok kollega"-val is két hetet piszmogtunk,de a végére segítővé vált!
|
| |
|
[válaszok erre: #331]
|
[előzmény: (329) Kosancy, 2019-12-30 16:56:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
328. Elküldve:
2019-12-30 14:59:46 |
[4599.] |
Szia!
"belinkelt rövid zip-ek teljes rendszer mentések nem teljes firmware-k."
Kiegészítem annyival,hogy teljes anyag van feltöltve (picon híján)!
Mint az már többször is le lett írva,hogy több módszer is van a felrakásra (most nem ecsetelném),ezért mindenki maga döntse el,hogy mit szeretne és hová (ami nem lényegtelen),kicsomagoltan vagy zip.változatban!
Amik ki lettek rakva a "közösbe" fórumra,mindegyik feltölthető flash-ba és SD-re egyaránt!
Boldog Új Évet Mindenkinek!
|
| |
|
[válaszok erre: #329]
|
[előzmény: (327) rsf, 2019-12-30 13:22:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11909
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|