| Találatok száma: 11908 üzenet |
|
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
107916. Elküldve:
2016-03-26 10:18:00 |
[8601.] |
Szia!
Nálam is megjelent a főkártyán:
chid 0D97 000004 0000000000007532 00000000 2016-03-26 2016-04-05 UPC Direkt [CW ICE] / 0.8W / Hungarian
A társkártyán viszont (még) nem!
|
| |
|
[válaszok erre: #107917 #107920]
|
[előzmény: (107915) attila.scourgeofgod, 2016-03-26 10:07:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
16834. Elküldve:
2016-03-24 13:46:37 |
[8602.] |
Szia!
Küldtem Pü-t!
|
| |
|
|
[előzmény: (16833) kigyo70, 2016-03-24 13:41:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
16832. Elküldve:
2016-03-24 10:21:08 |
[8603.] |
Nincs mit!
Igen! Kiválasztod amelyikre szükséged van és telepítés!
Sok sikert!
|
| |
|
|
[előzmény: (16831) belinea, 2016-03-24 10:14:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
8584. Elküldve:
2016-03-23 20:47:35 |
[8605.] |
Egy évig hadd porosodjon megint!
Jövőre megint kitárgyaljuk!
|
| |
|
|
[előzmény: (8583) Chuang, 2016-03-23 20:39:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
8582. Elküldve:
2016-03-23 20:36:35 |
[8606.] |
Jó is az néha egy kicsit nosztalgiázni!
Sikerült megoldanod a nagy "remek"-művet?
|
| |
|
[válaszok erre: #8583]
|
[előzmény: (8581) Chuang, 2016-03-23 20:30:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
8579. Elküldve:
2016-03-23 20:14:31 |
[8607.] |
Tapasztaltam még a Dm-es korszakból!
Kártyafrissítés is rendben megyen mind a két confignál,talán lassan beáll normális üzemmódra,ahogy Chuang kolléga mondaná!
|
| |
|
[válaszok erre: #8580 #8581]
|
[előzmény: (8578) petersk, 2016-03-23 20:09:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
8577. Elküldve:
2016-03-23 20:06:37 |
[8608.] |
Így igaz! A saját adataim bevitele ment pluszba!
Megközelítően az általad küldött config némi javulást eredményezett,de közel sem olyan,mint egy Alie1-ben!
....ez egy ilyen masina!
|
| |
|
[válaszok erre: #8578]
|
[előzmény: (8576) petersk, 2016-03-23 19:59:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
8575. Elküldve:
2016-03-23 19:45:14 |
[8609.] |
Felraktam a DOSCAM V0.25-öt és configolás után elfogadhatóan beállt az ecm/ms!
|
| |
|
[válaszok erre: #8576]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
8574. Elküldve:
2016-03-23 17:28:40 |
[8610.] |
8568. Elküldve: Ma, 16:20:36
|
| |
|
|
[előzmény: (8573) Chuang, 2016-03-23 17:23:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
8572. Elküldve:
2016-03-23 16:45:22 |
[8611.] |
Köszönöm szépen!
Már rakom is rá! Teszt beindítás!
|
| |
|
[válaszok erre: #8573]
|
[előzmény: (8571) petersk, 2016-03-23 16:35:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
8570. Elküldve:
2016-03-23 16:26:54 |
[8612.] |
Igen!
0D97-es kártyát használnának benne!
|
| |
|
[válaszok erre: #8571]
|
[előzmény: (8569) petersk, 2016-03-23 16:24:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
8568. Elküldve:
2016-03-23 16:20:36 |
[8613.] |
Fel vagy szerelkezve rendesen!
Egy hónapja vette a vőm maguknak,nem volt még használva kártyával ( "C" sort adtam nekik) most azt próbálom beállítani nekik!
.....hát mit mondjak-nem egy Alien vagy Dm. ebből a szempontból!
Van esetleg rávaló komplett configod a gyorsaság kedvéért?Nem kellene bíbelődnöm vele annyit! Megköszönöm ha spórolsz egy kis időt! Nyögdíjasnak nem sok ideje van!
|
| |
|
[válaszok erre: #8569]
|
[előzmény: (8567) petersk, 2016-03-23 16:09:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
8566. Elküldve:
2016-03-23 16:04:52 |
[8614.] |
Az Alien1-ről is megette a csatlistát,csak előtte egy teljes műhold keresést kell eszközölni!
|
| |
|
[válaszok erre: #8567]
|
[előzmény: (8562) petersk, 2016-03-23 15:56:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
8557. Elküldve:
2016-03-23 15:50:19 |
[8615.] |
Már bánt a lelkiismeret,hogy rábeszéltelek az "eurosat"-ra!
Elhiheted,hogy minden rendben megyen!!
|
| |
|
[válaszok erre: #8558 #8562]
|
[előzmény: (8556) Chuang, 2016-03-23 15:37:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
8550. Elküldve:
2016-03-23 15:00:11 |
[8616.] |
"Zöld" gomb és "Zöld" gomb > softcams!
Itt megtalálod!
|
| |
|
|
[előzmény: (8549) Chuang, 2016-03-23 14:51:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
8546. Elküldve:
2016-03-23 13:52:52 |
[8618.] |
Igazából semmit,mert menüből telepíthető bármi! (Softcam Panel > kék gomb,telepítés alól is letölthetsz,scam 3.60,mgcamd,oscam..stb)
....de ezt telepítsd és lesz egy másfajta letöltési lehetőséged:
softcam-feed-mipsel_1.0_all.ipk
|
| |
|
[válaszok erre: #8547]
|
[előzmény: (8545) Chuang, 2016-03-23 13:43:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
8544. Elküldve:
2016-03-23 13:40:12 |
[8619.] |
Nekem OpenAtv volt fent,de sokat fagyott ezért lett cserélve!
Remélem tartósan!
|
| |
|
[válaszok erre: #8545]
|
[előzmény: (8543) Chuang, 2016-03-23 13:37:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
8542. Elküldve:
2016-03-23 13:18:24 |
[8620.] |
eurosat-2.0-azboxhd-20160128_azup.zip
Pedig nekem szépen muzsikál a 12111-es oscam-al ELIT-en! Rengeteg plusz funkcióval két napja raktam fel a lányom használja és most teszt alatt van! Az elején hasonlóan vélekedtem,de már megtetszett és a lányomnak is!
|
| |
|
[válaszok erre: #8543]
|
[előzmény: (8536) Chuang, 2016-03-23 11:45:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
7494. Elküldve:
2016-03-22 20:09:09 |
[8622.] |
Szia!
Neked is ezt tudom javasolni:
"7481. Elküldve: Tegnap, 20:48:14 [12.]
Ha a box vagy az Oscam újraindul akkor frissül?
Pityu54 nekem a Cronmanagert javasolta, az a beállított időpontban újraindítja a boxot."
Ez pedig frissít:+ a Cronmanager!!
http://data.hu/get/9412530/oscam.zip
|
| |
|
|
[előzmény: (7492) BornToBePuli, 2016-03-22 19:59:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
8524. Elküldve:
2016-03-22 18:13:21 |
[8623.] |
Szia!
Gratulálok ez eszembe sem jutott!
|
| |
|
[válaszok erre: #8525]
|
[előzmény: (8522) Chuang, 2016-03-22 17:48:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
8513. Elküldve:
2016-03-22 16:04:19 |
[8624.] |
Lépjél be a routerban látott utolsó IP címmel!
Nincs jobb ötletem!
|
| |
|
[válaszok erre: #8514 #8515]
|
[előzmény: (8512) Chuang, 2016-03-22 15:45:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908
|
8511. Elküldve:
2016-03-22 15:42:05 |
[8625.] |
Menübe sehol nem kell ilyesmi ezt az FTP kapcsolathoz kell megadnod!
Ott szerkeszthetsz,módosíthatsz dolgokat!
|
| |
|
[válaszok erre: #8512]
|
[előzmény: (8510) Chuang, 2016-03-22 15:27:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|