Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499777/0 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (28/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 477 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 11908 üzenet

pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
12096. Elküldve: 2016-03-05 10:40:51 [8651.]

Szia!
A képen levő adatokat tedd be ide az 1.5.52-ről!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #12097] [előzmény: (12095) Chuang, 2016-03-05 10:10:23]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
59363. Elküldve: 2016-03-04 06:54:33 [8652.]

Szia!
Igen,már oscam-al kapod meg a kereskedőtől és a Cccam is config-olható!
Itt megtalálsz minden kapcsolatos témát:
http://gosat.hu/forum/optibox-evo-xfinity-androidos-m-holdvev-t40520.html
icon32.gif icon50.gif


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[válaszok erre: #59367] [előzmény: (59362) pisti222, 2016-03-04 06:47:51]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
59361. Elküldve: 2016-03-03 22:18:39 [8653.]

Szia Imi!
Vegyél inkább ezt: icon33.gif
http://m3digital.hu/evo_optibox/optibox-evo-xfinity-receiver
icon32.gif icon50.gif


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[válaszok erre: #59362] [előzmény: (59358) Aggesz, 2016-03-03 21:46:13]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
11893. Elküldve: 2016-02-27 09:51:39 [8654.]

Szia Péter!
Itt nézzél szét:
http://najmsat2018.com/powervu-keys/
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #11894] [előzmény: (11892) pedro5413, 2016-02-27 09:49:17]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
11886. Elküldve: 2016-02-26 21:43:52 [8655.]

Tessék,töltsd le ezt:
AMIKO STB (chip 3511) Ver2
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[előzmény: (11884) csabesz666, 2016-02-26 21:39:06]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
11883. Elküldve: 2016-02-26 21:33:08 [8656.]

Szia!
"Az "Upgrade Tool v2.0.0c" egy példa a feltöltésre,nem tudom milyen készüléked van ezért annak megfelelő Upgrade kell hozzá!
A leírtak szerint kell a többi változattal is a feltöltést kivitelezni!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #11884] [előzmény: (11882) csabesz666, 2016-02-26 21:22:59]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
11879. Elküldve: 2016-02-26 18:59:41 [8657.]

Szia!
Kikapcsolt állapotban kell elindítani az upgrade programot!

Így rakd fel:
"Az "Upgrade Tool v2.0.0c"-nál" is kikapcsolt állapotban kell lenni a beltérinek ! Ha elindítottad az Upgrade Tool v2.0.0c-t,bekapcsolod a beltérit és ha "Conn"-ektelt az "All CHunk"-ra kattintva választod ki az abs. fájlt feltöltésre és "Next" !!
Sok sikert!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #11882] [előzmény: (11878) csabesz666, 2016-02-26 18:46:44]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
11838. Elküldve: 2016-02-25 12:27:36 [8658.]

Szia!
Tessék:
AMIKO_MiniHD_SE_Galaxy_2.3.46_by Dekolte

http://www.satelitin.com/index.php?action=dlattach;topic=2097.0;attach=12347

Amiko MiniHD SE

What's new :

Added: Updated Power VU keys to key positions Spoiler
Added: Option to manually enter the Power VU key in the key editor (works tested)
Added: The Editor boot keys mcaskey.bin from the Internet option (not verified)
Added: Remembering EPG options selection
Added: The virtual keyboard is implemented the ability to insert a symbol
Fixed: Loading the receiver by default on the TV list
Fixed: FTP application work (tested operation)
Updated: Localization of some menu items
This firmware patch running in the emulator, coding Power VU

http://www.satelitin.com/index.php/topic,2097.30.html

Vagy:
http://sat-support.tv/?a=downloads&dir=136
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[előzmény: (11837) csabesz666, 2016-02-25 12:24:20]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
7420. Elküldve: 2016-02-24 23:00:26 [8659.]

Szia!
Sajnálom,de nem tudom mi a szándékod és miért nekem szegezted a kérdést?
Nem tudok,mit javasolni! Talán lesz olyan társunk aki tud válaszolni neked!
icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[előzmény: (7419) kir@ly, 2016-02-24 22:37:21]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
7417. Elküldve: 2016-02-24 20:33:40 [8660.]

Nincs mit!
Jó vételt és frissítést! icon33.gif
icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #7418] [előzmény: (7416) miki2002, 2016-02-24 20:21:51]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
7404. Elküldve: 2016-02-23 22:16:09 [8661.]

Szia Miki!
Szerintem "ördögöm" van! icon33.gif
icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #7416] [előzmény: (7403) miki2002, 2016-02-23 20:36:57]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
1567. Elküldve: 2016-02-23 15:46:40 [8662.]

Szia!
Ezt akartam:
http://gosat.hu/forum/optibox-evo-xfinity-androidos-m-holdvev-t40520.html
....csak megvolt nyitva a másik is -másoltam !
icon32.gif icon50.gif


Téma: Optibox EVO Fórum: Sat
[előzmény: (1564) attilas, 2016-02-23 14:22:29]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
1563. Elküldve: 2016-02-23 13:47:55 [8663.]

Sziasztok!
Itt minden "nyalánkságot" megtaláltok hozzá,leírással:
http://gosat.hu/forum/androidos-muholdvevok-t37432.html
Jó olvasgatást! icon33.gif
icon32.gif icon50.gif


Téma: Optibox EVO Fórum: Sat
[válaszok erre: #1564 #1565 #1566] [előzmény: (1562) attilas, 2016-02-23 13:39:34]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
7398. Elküldve: 2016-02-23 13:06:15 [8664.]

Szerintem igen,cseréld fel!
icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[előzmény: (7397) drogos, 2016-02-23 13:01:54]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
7396. Elküldve: 2016-02-23 12:38:50 [8665.]

Szia!
A dvbapi-ban tedd így az első helyre:
P: 0D97
I: 1815
I: 0653
P: 0B02
P: 1880
P: 1802:000000,002011,002111,002113 #D*g* nagra
P: 0D02:00008C,0000A0,0000A4,0000A8
P: 1802:000000,002011,002111,002113
P: 1880:000000,002011,002111,002113
P: 0BAA:000000
Ez az én tippem,de tudós urak majd kiegészítenek ha nem ez lenne a gond! icon33.gif
icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #7397] [előzmény: (7395) drogos, 2016-02-23 12:30:43]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
11776. Elküldve: 2016-02-22 17:03:35 [8666.]

Szia!
Nekem nincs ilyen készülékem,csak közzétettem számotokra!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #11782] [előzmény: (11775) Gilbert, 2016-02-22 16:54:31]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
11774. Elküldve: 2016-02-22 16:46:12 [8667.]

Sziasztok!
Amiko_8260-ra:
http://sat-support.tv/?a=downloads&dir=152
AMIKO_CHD8260~70_2.3.49_emu

http://sat-support.tv/getfile.php?a=1577
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #11775]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
59274. Elküldve: 2016-02-21 11:53:57 [8668.]

Szia!
Nincs engedélyezve számomra a Pü!
icon32.gif icon50.gif


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[előzmény: (59272) skystar, 2016-02-21 06:11:49]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
16612. Elküldve: 2016-02-18 09:08:31 [8669.]

Szia!
Köszönöm a véleményed és jó tanácsot!
A helyzet,hogy spark alatt mcas használata mellett minden PowerVu csatornám megyen,viszont E2 alatt végképp nem akar elindulni az általad felvázoltak alapján (sem)!!
Az izzítás csak pusztán kíváncsiság és kihívás lett volna a számomra,de nem ér ennyi idő ráfordítást!!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (16611) Klown, 2016-02-18 08:37:52]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
16610. Elküldve: 2016-02-17 20:56:19 [8670.]

Szia!
Köszönöm! Spark + mcas megyen,de ez az E2 beizzítás nagyon bizgatja a fantáziámat!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #16611] [előzmény: (16609) chucky, 2016-02-17 20:36:46]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
16604. Elküldve: 2016-02-17 17:30:48 [8671.]

Igen az írtam is,hogy Spark alatt megyen!
Viszont szeretném beizzítani bármelyik más E2 img. alatt!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #16609] [előzmény: (16603) Barczik L, 2016-02-17 17:28:09]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
16602. Elküldve: 2016-02-17 17:09:10 [8672.]

Szia!
Már ezeket is próbáltam és osztozom a véleményeden!
Nekem ezek is stabilak,viszont a PowerVu érdekelt volna!
Amennyiben beizzítottad és használod (PowerVu -t) ne tartsd magadba!!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #16603] [előzmény: (16601) ibox, 2016-02-17 16:52:47]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
16600. Elküldve: 2016-02-17 13:09:52 [8673.]

Sziasztok!
Valakinek megyen (Alien1 & 2 )a PowerVu OpenAtv,OpenNfr,OpenArp vagy más img alatt,ha igen hogyan? (Spark alatt mcas. megyen!)
Akár Pü-ben is jöhet a válasz!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #16601 #16605]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
107318. Elküldve: 2016-02-16 19:11:48 [8674.]

"Ha megszüntetik a direkt kártyát......
Valószínű jó sokan hasonlóan döntenek."
Egyel több felmondó,amennyiben ez lesz!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #107322] [előzmény: (107315) version, 2016-02-16 19:01:53]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
7377. Elküldve: 2016-02-14 21:04:59 [8675.]

Szia!
Én ezt használom benne:
http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www.cgi/http://download.oscam.cc//index.php?PHPSESSID=9eeeobpj9kvo4vgkvc476dbtr4&direction=0&order=mod&directory=1.20_TRUNK/powerpc-tuxbox-old

oscam-svn11209-powerpc-tuxbox-old-webif-Distribution
Persze ettől már van újabb!
Szépen teszi a dolgát!
icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[előzmény: (7376) butyiba, 2016-02-14 20:55:37]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 11908
    / 477 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023722171783447 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail