Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499777/0 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (50/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 477 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 11908 üzenet

pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
29400. Elküldve: 2016-01-25 10:26:33 [8701.]

Szia!
Keress Pü-ben! Megbeszéljük!!!
icon32.gif icon50.gif


Téma: Opticum műholdvevők Fórum: Sat
[előzmény: (29398) mikulacs, 2016-01-25 09:28:28]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
11472. Elküldve: 2016-01-24 22:12:43 [8702.]

Sajnálom ha az instrukcióm csak eddig terjedt ki a leírásommal ellentétben!
Ebben a formátumban nem is lesz jobb!!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[előzmény: (11470) sdobak1, 2016-01-24 22:03:22]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
11466. Elküldve: 2016-01-24 12:00:21 [8703.]

Szia!
Ment Pü,olvass!!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[előzmény: (11464) sdobak1, 2016-01-24 11:13:35]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
16490. Elküldve: 2016-01-23 14:19:58 [8704.]

Nincs mit!
Igen,ezt írni akartam,hogy a "timeout=300 " értékkel lehet egy kicsit szórakozni! A lényeg,hogy összejött!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #16493] [előzmény: (16489) garga pista, 2016-01-23 14:17:50]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
16488. Elküldve: 2016-01-23 14:12:24 [8705.]

Szia!
Csak simán a var/keys mappába tedd!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #16489] [előzmény: (16487) garga pista, 2016-01-23 14:01:43]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
11431. Elküldve: 2016-01-23 10:53:15 [8706.]

Ez hasonló változat az elsőhöz:
http://www.satsupreme.com/download.php/328583-Amiko_8820_iltv_1-6-52-VI
A távja RC2-es!!Ez (is) stabil !!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[előzmény: (11430) ibox, 2016-01-23 10:47:12]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
11429. Elküldve: 2016-01-23 10:32:36 [8707.]

Örülök,jó vételt vele!
Tegyél rá egy RC1.2 vagy RC2-es változatot!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #11430] [előzmény: (11428) ibox, 2016-01-23 10:02:57]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
16480. Elküldve: 2016-01-23 09:47:48 [8708.]

Szia!
Nekem ezzel működik (nem mindegyikkel)!

Config-ba:

[serial]
device = alien1@/dev/tts/0?delay=1&timeout=11000
Sok sikert!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #16481] [előzmény: (16479) garga pista, 2016-01-23 09:44:35]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
11427. Elküldve: 2016-01-23 09:44:46 [8709.]

Pedig most oda van írva az RC1!!
Tessék:
http://data.hu/get/9438707/AUTO1.rar
Olvasd el ami benne van,Fontos!!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #11428] [előzmény: (11426) ibox, 2016-01-23 09:34:36]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
11425. Elküldve: 2016-01-23 08:40:26 [8710.]

Legyen olyan jó vételed vele,mint nekem! icon33.gif
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #11426] [előzmény: (11424) ibox, 2016-01-23 08:28:28]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
11423. Elküldve: 2016-01-23 07:33:56 [8711.]

Szia!
Próbáld ki ezt,nekem stabil!
http://www.satsupreme.com/download.php/339802-ALI3606_0A010A00_edision_RC1_1-6-89-VI
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #11424] [előzmény: (11422) ibox, 2016-01-23 07:26:51]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
16465. Elküldve: 2016-01-21 23:02:46 [8712.]

Szia!
A megfelelő link:
http://sat-support.tv/?a=downloads&dir=93

Letöltő link:
http://sat-support.tv/getfile.php?a=1484

Alien1-hez:
http://sat-support.tv/?a=downloads&dir=22

Letöltő link:
http://sat-support.tv/getfile.php?a=1483
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #16466] [előzmény: (16464) sign_az, 2016-01-21 22:54:40]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
16438. Elküldve: 2016-01-19 14:17:57 [8713.]

Szia!
Megelőztél! Magam is ezt kerestem a tárhelyen! icon33.gif
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #16441] [előzmény: (16437) petersk, 2016-01-19 14:10:13]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
16436. Elküldve: 2016-01-19 13:15:33 [8714.]

TCM-el is megnyithatod és bemásolás után "Attribútumok =755"!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (16435) norbi.sz, 2016-01-19 13:10:00]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
16434. Elküldve: 2016-01-19 11:34:13 [8715.]

Szia!
Bemásolsz egy oscam-ot (usr/bin/oscam_emu/-re) elnevezve!
A keys mappába ezzel a névvel (oscam_emu) készítesz egy mappát és belerakod az oscam config tartalmat!
"oscam-svn11061-sh4-amino-webif-Distribution" lehet frissebb is!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #16435] [előzmény: (16433) norbi.sz, 2016-01-19 11:13:46]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
16428. Elküldve: 2016-01-18 17:20:23 [8716.]

Szia!
Amennyiben ragaszkodnál az OpenAtv-hez,rakd fel ezt nekem jól megyen minden,sok funkcióval:
http://data.hu/get/9331216/Amiko_8900_OpenAtv_5.1_full.rar
Van egy másik változat is:
http://data.hu/get/9352237/ViX4E2-2.0.006-blue-amiko8900.VI.zip
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #16430] [előzmény: (16426) norbi.sz, 2016-01-18 17:15:43]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
7162. Elküldve: 2016-01-17 14:38:43 [8717.]

Nincs mit!
Jó vételt vele és frissítést!! icon33.gif
icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[előzmény: (7160) petersk, 2016-01-17 14:22:10]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
7159. Elküldve: 2016-01-17 14:21:58 [8718.]

Próbáld ezt a configba:
[global]
disablelog = 1
logfile = 1
fallbacktimeout = 1500
clientmaxidle = 50
nice = -1
maxlogsize = 0
preferlocalcards = 1
readerrestartseconds = 30
lb_mode = 3
lb_nbest_readers = 2
lb_nfb_readers = 10
lb_min_ecmcount = 15
lb_max_ecmcount = 200
lb_reopen_seconds = 200
resolvegethostbyname = 1

[dvbapi]
enabled = 1
au = 1
pmt_mode = 0
delayer = 60
user = crypto
read_sdt = 2
write_sdt_prov = 1
boxtype = dreambox

Serverbe: Kártya

[reader]
label = 0D97
protocol = internal
device = /dev/sci0
key = 0102030405060708091011121314
pincode = 0000
cacheex_allow_request = 1
boxkey = 1122334455667788
readtiers = 2
ecmwhitelist = 0D97@000004:B8,80,F0
ecmheaderwhitelist = 80707D81FF0000788065,81707D81FF0000788065,8070B581FF0000B0809D,8170B581FF0000B0809D,8070ED81FF0000E880D5,8170ED81FF0000E880D5
detect = cd
mhz = 450
cardmhz = 2700
group = 1
emmcache = 1,3,2,0
deprecated = 1
auprovid = 000004

Users-ba:

[account]
user = crypto
caid = 0D00,0D02,0D03,0D05,0D97,090F,0500,0604,1801,1880,0100,0500,0600,1800,090F,093E,0D00,2600,4A00,FF00,1702,1723,1802,1880,0BAA,0B00,0B02
monlevel = 4
au = 1
emmreassembly = 1
betatunnel = 1833.0082:1702,1833.006F:1702,1833.0077:1702,1833.0084:1702,1833.0071:1702,1833.0070:1702,1833.0075:1702,1833.006A:1702,1833.006B:1702,1833.007C:1702,1833.0081:1702,1833.0072:1702
group = 1,2,3,4,5,6,7,8
cccmaxhops = 1
cccreshare = 1

Itt van részletesen:
http://data.hu/get/9412530/oscam.zip

Sok sikert!
icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #7163] [előzmény: (7158) speedking, 2016-01-17 13:51:12]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
7155. Elküldve: 2016-01-17 13:00:48 [8719.]

Nem kell bele,ez csak egy minta példa neked!!
icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[előzmény: (7154) frend, 2016-01-17 12:53:40]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
7153. Elküldve: 2016-01-17 12:41:55 [8720.]

Szia!
Egészítsd ki az adatokat a sajátodéval:

[reader]
label = szerver
description = DIGI
protocol = cccam
device = xxxx.dyndns.tv,12000
key = 0102030405060708091011121314
user = xxxx
password = yyyy
inactivitytimeout = 30
reconnecttimeout = 1104180227
group = 1
emmcache = 1,3,2,0
cccversion = 2.0.11
ccckeepalive = 1
cccreconnect = 1
Majd másold be web-es felületen a server-be!!
icon32.gif icon50.gif


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #7154] [előzmény: (7152) norbi.sz, 2016-01-17 12:36:19]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
16394. Elküldve: 2016-01-16 15:38:30 [8721.]

Nincs mit!
Jó vételt vele!! icon33.gif
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (16393) pecamania, 2016-01-16 15:34:52]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
16392. Elküldve: 2016-01-16 15:08:59 [8722.]

Hali!
Alien1-re E2:
http://data.hu/get/9352237/ViX4E2-2.0.006-blue-amiko8900.VI.zip

http://data.hu/get/9331216/Amiko_8900_OpenAtv_5.1_full.rar
Választhatsz,melyiket rakod fel.
Csatornalistás,oscam...stb!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #16393] [előzmény: (16391) pecamania, 2016-01-16 15:04:48]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
16384. Elküldve: 2016-01-15 20:09:00 [8723.]

Sziasztok!
Alapok az oscam config 0D97-hez:
http://data.hu/get/9412530/oscam.zip
Jó frissülést vele! icon33.gif
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
16383. Elküldve: 2016-01-15 18:49:20 [8724.]

Itt megtalálsz minden infót:
https://www.google.hu/search?aq=f&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=gmail&gws_rd=ssl#hl=hu&q=spark+telep%C3%ADt%C3%A9se

http://gosat.hu/forum/viewtopic.php?f=6&t=32&start=0&view=print
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (16382) norbi.sz, 2016-01-15 18:47:30]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
16380. Elküldve: 2016-01-15 18:12:29 [8725.]

A második is ha nem lenne világos az első válaszom!
Itt van a telepítéssel kapcsolatos útmutató: Köszönet a google-nak!!
Hogyan telepíthetsz Enigma 2-őt az Amiko Alienre.

1. Először át kell állítanod a bootloadert SPARK-ról ENIGMA-ra
- kapcsold ki az Alient a hátulján a kikapcsolóval
- a bokszot a bokszon található OK gomb nyomvatartása közben bekapcsolod
- addig tartod nyomva az OK gombot, amig a "FORC" megjelenik a kijelzőn
- a LE (V) nyíllal kiválasztod az "ENIG" beállítást, majd az OK gombot megnyomod
- a boksz néhány másodpercig ír a flash memóriába, ha kész, akkor kikapcsolod

2. Az Enigma 2 telepítése pendrive-ról
- az USB sticket FAT32-re formázod
- létrehozol egy enigma2 mappát a sticken
- a 2 db fájlt az enigma2 mappába másolod
- a sticket rádugod a kikapcsolt bokszra
- a bokszon az OK gombot nyomva bekapcsolod az Alient
- addig tartod nyomva az OK gombot, amig a "FORC" felirat megjelenik a kijelzőn
- LE gombot addig nyomod, amig az [ENG16] megjelenik
- JOBB (>) gombot nyomd meg, kiírja, hogy "Update vom USB-Stick", ezzel megindul a letöltés
- a boksz a flash végén magától újra bootol
- ezután már az Enigma 2 beállításvarázslónak kell megjelennie

FONTOS: ha esetleg FACE jelenik meg a kijelzőn, illetve a 7 és a 70 villog a kijelzőn, akkor egy másik sticket kell próbálnotok.
Sok sikert!
icon32.gif icon50.gif


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #16381] [előzmény: (16379) norbi.sz, 2016-01-15 18:04:00]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 11908
    / 477 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.025101900100708 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail