Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (40/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 39 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 969 üzenet

sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
540. Elküldve: 2026-06-18 16:15:46 [1.]

"Kártya egyszeri 7k befektetés"

A kérdés csak az, hogy ki forgalmaz ilyen kártyát?
Régebben minden satboltban lehet venni


Téma: One - kábeles szolgáltatások Fórum: Sat
[válaszok erre: #541 #542] [előzmény: (539) garga pista, 2026-06-18 11:25:36]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111639. Elküldve: 2026-06-10 19:46:57 [2.]

Igen, "majdnem" mindenhol van EPG
csak még néhol javítani kell a hibás karakter típusokat, pl. M1HD és Tv2HD-nél Érdekes az M1SD-nél, és a Tv2SD-nél ez sikerült.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111631) Amatőr61, 2026-06-09 21:32:05]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111622. Elküldve: 2026-06-05 18:33:30 [3.]

A One műholdas TV Family csomag esetében a OneTV online alkalmazáson keresztül egyidejűleg legfeljebb 2 okos készüléken (például okostelefonon, tableten vagy laptopon) engedélyezett a párhuzamos műsorlejátszás és streamelés.A készülékek használatára az alábbi szabályok és korlátok vonatkoznak:Regisztrált eszközök száma: Az előfizetésedhez összesen maximum 5 darab egyéb okos készüléket (mobil, tablet, laptop) tudsz hozzárendelni a OneTV felületén.Egyidejű streamelés: A regisztrált eszközök közül egyszerre csak 2 db eszközön futhat párhuzamosan az élő adás vagy a tartalomlejátszás.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111625] [előzmény: (111619) sign_az, 2026-06-05 12:05:02]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111621. Elküldve: 2026-06-05 18:25:35 [4.]

Pontosan ez a cél, szemmel látható, behápolták a műholdas Digit, majd a DO-t,
de mit ajánlottak (és ezt már többször reklamáltam) árban ugyanazt, csak "okos funciók" nélkül
(persze ez nem volt hangoztatva, csak úgy suttyómba ez lett),
pedig a DO-nál ez egyben megvolt 3700Ft-ért,
most ha ilyent akarok, perkálhatom a 6990Ft,
nem változtattak árat, mégis az előfizető jár porul.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111620) Gordiusz85, 2026-06-05 18:04:45]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111619. Elküldve: 2026-06-05 12:05:02 [5.]

Van valakinek tapasztalata a One műholdas TV Family díjcsomaggal?

Ami érdekelne, hány okos készülék egyidejű használatára van lehetőség?


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111622]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111609. Elküldve: 2026-06-04 16:53:21 [6.]

Érdekes, nálam 2 melléklet lett elküldve plusz a júniusi számla melléklete.
Az ÁSZF_20260801 mellékletben ez szerepel (az internet előfizetésre vonatkozó részt kihagytam)
"Értesítjük továbbá, hogy 2026. augusztus 1-től – az ÁSZF-ben, valamint az Előfizetői Szerződésekben foglalt havi előfizetési díjak tekintetében - díjcsomag egységesítéssel egybekötött áremelést hajtunk végre, az alábbiak szerint:
5. Az ÁSZF, 2/B. sz. Helyhez kötött (vezetékes) és Műholdas Díjszabás mellékletében:
• A./1.3.11. pontban a D FIX TV (korábban DIGITV 2022) díjcsomag havidíja 5 770 Ft-ról 5 990 Ft-ra
• A./1.3.12. pontban rögzítésre kerül a Családi Prémium és Családi Prémium HD díjcsomag, melyek havidíja 5 000 Ft
• A./1.3.13. pontban a Családi Prémium HD csomag havidíja 7 360 Ft-ról 7 490 Ft-ra, a D FIX TV 5 770 Ft-ról 5 990 Ft-ra,
• A./1.3.14. pontban a Mediabox (korábbi néven: IPTV beltéri egység) bérleti díja 690 Ft-ról 750 Ft-ra
• A./1.3.15. pontban a Mediabox (korábbi néven: Smart CAM) bérleti díja 500 Ft-ról 750 Ft-ra
• A./1.3.16. pontban a D SAT TV díjcsomag havidíja 6 180 Ft-ról 6 490 Ft-ra
• A./1.3.17. pontban a Mediabox bérleti díja 500 Ft-ról 750 Ft-ra"

Vajon a DirectOne-től "átvett" előfizetőre is vonatkoznak ezek, mert itt csak "DIGI 2022" D-Sat-ot említ?


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111610 #111610 #111611]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111604. Elküldve: 2026-06-03 20:34:38 [7.]

"Milyen okos funkciókat tartalmaz a TV Family díjcsomag?
Műsorvisszajátszó, megállítható és visszatekerhető élő adás, felvétel funkció,
személyes ajánló, gyerekprofil, letölthető alkalmazások, filmkölcsönző.
Az okos funkciók csak a mobilalkalmazáson és a
webes felületen elérhetőek, a médiaboxon nem."

Ezt írják . . .
ami viszont érdekelne,
hány okos készülék egyidejű használatára van lehetőség?


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111602. Elküldve: 2026-06-03 14:19:12 [8.]

Először azt hittem nekem sem küldtek (exDO),
de a számla értesítő e-mail mellé ezt is odabiggyesztették,
h száradnának ki.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111600) mlaszlo, 2026-06-03 13:05:24]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111596. Elküldve: 2026-05-31 14:21:19 [9.]

"nem erre fizettem elő ....
jó lenne ha váltózna..."

Én is vagyok vele, és illetékes sem vagyok, csak szenvedő alany.
Szerintem tovább kell reklamálni, csak ezzel az a baj, hogy az eredményt nem lehet azonnal leellenőrizni
mivel ki tudja azt, hogy mikor lesz még ilyen rtl-től átvett közvetítés



Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111594) norbi3330, 2026-05-31 13:00:59]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111593. Elküldve: 2026-05-30 19:04:14 [10.]

Igen, ez volt eddig is (reklamáltam márciusban, de semmi sem változott) HD minőség nuku,
tessék nézni SD-ben, folyón ki az előfizető szeme, elvégre azért fizet . . .

volt DO-s, MZ-52 beltéri, beépített kártya


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111594] [előzmény: (111592) [Bukta], 2026-05-30 18:00:41]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
69065. Elküldve: 2026-05-26 15:08:49 [11.]

Visszaállítás egy előző hibátlan állapotra a
Rendszer pillanatfelvételei közül:
Vezérlőpult --> Admisztráció --> Frissítés kezelő -->
Szerkesztés --> Rendszer Pillanat felvételei --> kiválasztás dátum szerint
(persze, ha előzőleg be volt állítva)



Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #69083] [előzmény: (69064) masodikmusor, 2026-05-26 14:31:17]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111578. Elküldve: 2026-05-03 16:34:50 [12.]

Meg vagyunk átkozva ezzel a Spiler hosszú távú 2028-ig tartó közvetítési joggal mely a Premier League és FA-kupa mérkőzéseire szól.
"a megállapodás lehetővé teszi, hogy a magyar nézők továbbra is a legmagasabb színvonalon élvezhessék a világ egyik legértékesebb labdarúgó-bajnokságát, valamint a legnagyobb presztízzsel bíró kupasorozatát további extra költség nélkül"
de, pocsék szintű SD minőségben.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111579]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111565. Elküldve: 2026-04-30 17:28:25 [13.]

Persze megosztom, tessék :
"Kapcsolja be a műholdvevő készüléket és állítsa az 1 számú csatornára és várjon kb. 1órát. Ha, ezután is fennáll a hiba, újra hívjon bennünket"
Sok minden nem történt ezután, legalábbis a beltér beállításain, minden maradt a régi, de reménykedni azt lehet . . .
Közben másik fórumról értesültem, hogy csak a keddi meccs lesz közvetítve az RTL (HD/SD)-én,
a szerdai mérkőzés ami sokkal érdekesebb, izgalmasabb, azt kimondottan csak az RTL+ külön előfizetésen közvetítik.
Szóval csoportosan küldik az RTL-t az origóba . . .


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111564) KWP, 2026-04-30 17:06:02]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111563. Elküldve: 2026-04-30 15:56:53 [14.]

Elnézést még egyszer,
ez nem olyan hiba ami állandóan előjön, hogy rögtön telefont v billentyűzetet ragadjak és "ne várjam a sültgalambot"
csak kéthetente kedd/szerdai napon (~21-23óra közt), viszont akkor nagyon bosszantó tud lenni. Mivel ilyenkor fontosabb a meccsnézés, a "hiba" másnapra elfejtődik.
Az pedig, hogy ma az ügyfélszolgálat által javasolt elhárítás mennyire hatásos, az csak a jövő héten derül ki . . .
utána pedig "meccs csend" lesz egész október/novemberig.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111564] [előzmény: (111561) attila.scourgeofgod, 2026-04-30 13:17:40]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111560. Elküldve: 2026-04-30 11:31:27 [15.]

Kösznöm a türelmet,
most felhívtam,
beszéltem a hibáról,
adtak ?jeles megoldást,
majd este kiderül,
hogy eltalálták . . .


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111561] [előzmény: (111559) KWP, 2026-04-30 11:25:02]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111558. Elküldve: 2026-04-30 11:00:33 [16.]

Oké, annyit kérdeztem,
hogy ez mindenkinél jelentkezik vagy csak nálam,
Felhívtam, és remélem az 1 csatorna a gyógyír,
ha nem akkor újabb telefonhívás.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111559 #111559] [előzmény: (111557) KWP, 2026-04-30 10:36:58]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111555. Elküldve: 2026-04-29 21:52:08 [17.]

Megint felteszem a kérdést, One előfizetésem Van műholdra a Media csomagra. Kupameccseket (ma is és máskor is) az RTL HD csatornát miért zárolják az előfizető elől? (Hozzáférés megtagadva (20)), valahol volt ilyen közlemény, vagy ez is valami sunyi megoldás, mint amikor a DO-tól átvettek, de onlineTv szolgáltatás nélkül, pedig azt hangoztatták, hogy azonos szolgáltatásokat biztosítanak. Szóval volt közlemény ezzel kapcsoltban, hogy RTL HD zárolva van a meccs idején?


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111556]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111550. Elküldve: 2026-04-25 12:37:18 [18.]

Végre valami jó is történik.
Liverpool meccs nem a Spileren,
hanem a Match4-en.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111551]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111526. Elküldve: 2026-04-20 12:20:15 [19.]

Mivel ez a fórum műholdas szolgáltatásról szól,
itt tettem fel a kérdést,
a többi lehetőségeket pedig ismerem . . .




Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111525) gombilaci, 2026-04-20 11:30:11]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111524. Elküldve: 2026-04-20 10:20:00 [20.]

Igen, ezekre én is szeretnék választ kapni, Splire1,2 HD mikor lesz?
mert SD változatban futball meccset nézni 2026-ban szemkárosodással jár, kifolyik az ember szeme a minőségtől.
Mivel jelenleg a pályán műholdas konkurencia nincs, gondolom nagy ívben . . .
azon dolgoznak, hogy áttereljék a népet az netes tévézésre.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111527] [előzmény: (111522) disel, 2026-04-20 00:56:15]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111516. Elküldve: 2026-04-17 22:37:30 [21.]

Engem a tegnap kerestek Nyugat-Szaharából (Marokkó) 212-600-as kezdetű mobilszámról, gondolom valami berber futár. Persze a szám azonnal le lett tiltva.
Ennek ellenére a küldemény hamarább érkezett szaharai por formában :-)



Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111503. Elküldve: 2026-04-11 16:29:22 [22.]

Úgy legyen,
mert eddig a 9°K-n ahol elvileg szabadon fogható az M1, M2, M4, M5, Duna, DunaW egyes tartalmak még országhatáron belül is le voltak tiltva.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111502) franjobp, 2026-04-11 05:35:48]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111501. Elküldve: 2026-04-10 17:46:30 [23.]

Köszönöm a szép világos választ,
mivel sokat nem tévézgetek, és akkor is inkább az élő focimeccseket,
nem biztos, hogy belebonyolódom a szolgáltatóval való levelezgetésben,
erről már van tapasztalatom, így nyitva hagyom a lehetőséget mások számára.
Természetesen köszönöm mindenkinek a jó szándékát.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111499) EnJoe, 2026-04-10 17:03:03]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111496. Elküldve: 2026-04-10 15:11:37 [24.]

Na azért, ilyen válaszra nem számítottam,
látom már megint elterelő hadművelet zajlik, (korhatár, jelkiesés, aktív gyerekzár, nem frissül a kártya, rossz az MZ-52 stb.)
De, ha már szóba jött, e héten már láttam, de nagy valószínűséggel a jövő heti műsoron is szerepelni fog ez az RTL HD "külön műsor" (az RTL SD-hez viszonyítva),
melyet kedden 23:15-kor, majd szerdán este 23:10-kor, remélhetőleg megfigyelhető lesz mindenki számára.



Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111497 #111498 #111499 #111499] [előzmény: (111495) attila.scourgeofgod, 2026-04-10 13:56:42]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111492. Elküldve: 2026-04-10 12:40:14 [25.]

Kösz a tanácsot,
de nem jelentek semmit, nem vagyok már kíváncsi olyan magyarázatokra amit eddig is kaptam . . .
és végül mi nem frissül, egyszer valamit letiltanak (gondolom a tartalom miatt), aztán ahogy vége és reklám következik azonnal frissül . . .


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111493 #111494] [előzmény: (111490) Amatőr61, 2026-04-10 08:24:21]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 969
    / 39 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023813962936401 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail