| Találatok száma: 969 üzenet |
|
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
540. Elküldve:
2026-06-18 16:15:46 |
[1.] |
"Kártya egyszeri 7k befektetés"
A kérdés csak az, hogy ki forgalmaz ilyen kártyát?
Régebben minden satboltban lehet venni
|
| |
|
[válaszok erre: #541 #542]
|
[előzmény: (539) garga pista, 2026-06-18 11:25:36]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111639. Elküldve:
2026-06-10 19:46:57 |
[2.] |
Igen, "majdnem" mindenhol van EPG
csak még néhol javítani kell a hibás karakter típusokat, pl. M1HD és Tv2HD-nél Érdekes az M1SD-nél, és a Tv2SD-nél ez sikerült.
|
| |
|
|
[előzmény: (111631) Amatőr61, 2026-06-09 21:32:05]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111622. Elküldve:
2026-06-05 18:33:30 |
[3.] |
A One műholdas TV Family csomag esetében a OneTV online alkalmazáson keresztül egyidejűleg legfeljebb 2 okos készüléken (például okostelefonon, tableten vagy laptopon) engedélyezett a párhuzamos műsorlejátszás és streamelés.A készülékek használatára az alábbi szabályok és korlátok vonatkoznak:Regisztrált eszközök száma: Az előfizetésedhez összesen maximum 5 darab egyéb okos készüléket (mobil, tablet, laptop) tudsz hozzárendelni a OneTV felületén.Egyidejű streamelés: A regisztrált eszközök közül egyszerre csak 2 db eszközön futhat párhuzamosan az élő adás vagy a tartalomlejátszás.
|
| |
|
[válaszok erre: #111625]
|
[előzmény: (111619) sign_az, 2026-06-05 12:05:02]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111621. Elküldve:
2026-06-05 18:25:35 |
[4.] |
Pontosan ez a cél, szemmel látható, behápolták a műholdas Digit, majd a DO-t,
de mit ajánlottak (és ezt már többször reklamáltam) árban ugyanazt, csak "okos funciók" nélkül
(persze ez nem volt hangoztatva, csak úgy suttyómba ez lett),
pedig a DO-nál ez egyben megvolt 3700Ft-ért,
most ha ilyent akarok, perkálhatom a 6990Ft,
nem változtattak árat, mégis az előfizető jár porul.
|
| |
|
|
[előzmény: (111620) Gordiusz85, 2026-06-05 18:04:45]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111619. Elküldve:
2026-06-05 12:05:02 |
[5.] |
Van valakinek tapasztalata a One műholdas TV Family díjcsomaggal?
Ami érdekelne, hány okos készülék egyidejű használatára van lehetőség?
|
| |
|
[válaszok erre: #111622]
|
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111609. Elküldve:
2026-06-04 16:53:21 |
[6.] |
Érdekes, nálam 2 melléklet lett elküldve plusz a júniusi számla melléklete.
Az ÁSZF_20260801 mellékletben ez szerepel (az internet előfizetésre vonatkozó részt kihagytam)
"Értesítjük továbbá, hogy 2026. augusztus 1-től – az ÁSZF-ben, valamint az Előfizetői Szerződésekben foglalt havi előfizetési díjak tekintetében - díjcsomag egységesítéssel egybekötött áremelést hajtunk végre, az alábbiak szerint:
5. Az ÁSZF, 2/B. sz. Helyhez kötött (vezetékes) és Műholdas Díjszabás mellékletében:
• A./1.3.11. pontban a D FIX TV (korábban DIGITV 2022) díjcsomag havidíja 5 770 Ft-ról 5 990 Ft-ra
• A./1.3.12. pontban rögzítésre kerül a Családi Prémium és Családi Prémium HD díjcsomag, melyek havidíja 5 000 Ft
• A./1.3.13. pontban a Családi Prémium HD csomag havidíja 7 360 Ft-ról 7 490 Ft-ra, a D FIX TV 5 770 Ft-ról 5 990 Ft-ra,
• A./1.3.14. pontban a Mediabox (korábbi néven: IPTV beltéri egység) bérleti díja 690 Ft-ról 750 Ft-ra
• A./1.3.15. pontban a Mediabox (korábbi néven: Smart CAM) bérleti díja 500 Ft-ról 750 Ft-ra
• A./1.3.16. pontban a D SAT TV díjcsomag havidíja 6 180 Ft-ról 6 490 Ft-ra
• A./1.3.17. pontban a Mediabox bérleti díja 500 Ft-ról 750 Ft-ra"
Vajon a DirectOne-től "átvett" előfizetőre is vonatkoznak ezek, mert itt csak "DIGI 2022" D-Sat-ot említ?
|
| |
|
[válaszok erre: #111610 #111610 #111611]
|
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111604. Elküldve:
2026-06-03 20:34:38 |
[7.] |
"Milyen okos funkciókat tartalmaz a TV Family díjcsomag?
Műsorvisszajátszó, megállítható és visszatekerhető élő adás, felvétel funkció,
személyes ajánló, gyerekprofil, letölthető alkalmazások, filmkölcsönző.
Az okos funkciók csak a mobilalkalmazáson és a
webes felületen elérhetőek, a médiaboxon nem."
Ezt írják . . .
ami viszont érdekelne,
hány okos készülék egyidejű használatára van lehetőség?
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111602. Elküldve:
2026-06-03 14:19:12 |
[8.] |
Először azt hittem nekem sem küldtek (exDO),
de a számla értesítő e-mail mellé ezt is odabiggyesztették,
h száradnának ki.
|
| |
|
|
[előzmény: (111600) mlaszlo, 2026-06-03 13:05:24]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111596. Elküldve:
2026-05-31 14:21:19 |
[9.] |
"nem erre fizettem elő ....
jó lenne ha váltózna..."
Én is vagyok vele, és illetékes sem vagyok, csak szenvedő alany.
Szerintem tovább kell reklamálni, csak ezzel az a baj, hogy az eredményt nem lehet azonnal leellenőrizni
mivel ki tudja azt, hogy mikor lesz még ilyen rtl-től átvett közvetítés
|
| |
|
|
[előzmény: (111594) norbi3330, 2026-05-31 13:00:59]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111593. Elküldve:
2026-05-30 19:04:14 |
[10.] |
Igen, ez volt eddig is (reklamáltam márciusban, de semmi sem változott) HD minőség nuku,
tessék nézni SD-ben, folyón ki az előfizető szeme, elvégre azért fizet . . .
volt DO-s, MZ-52 beltéri, beépített kártya
|
| |
|
[válaszok erre: #111594]
|
[előzmény: (111592) [Bukta], 2026-05-30 18:00:41]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
69065. Elküldve:
2026-05-26 15:08:49 |
[11.] |
Visszaállítás egy előző hibátlan állapotra a
Rendszer pillanatfelvételei közül:
Vezérlőpult --> Admisztráció --> Frissítés kezelő -->
Szerkesztés --> Rendszer Pillanat felvételei --> kiválasztás dátum szerint
(persze, ha előzőleg be volt állítva)
|
| |
|
[válaszok erre: #69083]
|
[előzmény: (69064) masodikmusor, 2026-05-26 14:31:17]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111578. Elküldve:
2026-05-03 16:34:50 |
[12.] |
Meg vagyunk átkozva ezzel a Spiler hosszú távú 2028-ig tartó közvetítési joggal mely a Premier League és FA-kupa mérkőzéseire szól.
"a megállapodás lehetővé teszi, hogy a magyar nézők továbbra is a legmagasabb színvonalon élvezhessék a világ egyik legértékesebb labdarúgó-bajnokságát, valamint a legnagyobb presztízzsel bíró kupasorozatát további extra költség nélkül"
de, pocsék szintű SD minőségben.
|
| |
|
[válaszok erre: #111579]
|
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111565. Elküldve:
2026-04-30 17:28:25 |
[13.] |
Persze megosztom, tessék :
"Kapcsolja be a műholdvevő készüléket és állítsa az 1 számú csatornára és várjon kb. 1órát. Ha, ezután is fennáll a hiba, újra hívjon bennünket"
Sok minden nem történt ezután, legalábbis a beltér beállításain, minden maradt a régi, de reménykedni azt lehet . . .
Közben másik fórumról értesültem, hogy csak a keddi meccs lesz közvetítve az RTL (HD/SD)-én,
a szerdai mérkőzés ami sokkal érdekesebb, izgalmasabb, azt kimondottan csak az RTL+ külön előfizetésen közvetítik.
Szóval csoportosan küldik az RTL-t az origóba . . .
|
| |
|
|
[előzmény: (111564) KWP, 2026-04-30 17:06:02]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111563. Elküldve:
2026-04-30 15:56:53 |
[14.] |
Elnézést még egyszer,
ez nem olyan hiba ami állandóan előjön, hogy rögtön telefont v billentyűzetet ragadjak és "ne várjam a sültgalambot"
csak kéthetente kedd/szerdai napon (~21-23óra közt), viszont akkor nagyon bosszantó tud lenni. Mivel ilyenkor fontosabb a meccsnézés, a "hiba" másnapra elfejtődik.
Az pedig, hogy ma az ügyfélszolgálat által javasolt elhárítás mennyire hatásos, az csak a jövő héten derül ki . . .
utána pedig "meccs csend" lesz egész október/novemberig.
|
| |
|
[válaszok erre: #111564]
|
[előzmény: (111561) attila.scourgeofgod, 2026-04-30 13:17:40]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111560. Elküldve:
2026-04-30 11:31:27 |
[15.] |
Kösznöm a türelmet,
most felhívtam,
beszéltem a hibáról,
adtak ?jeles megoldást,
majd este kiderül,
hogy eltalálták . . .
|
| |
|
[válaszok erre: #111561]
|
[előzmény: (111559) KWP, 2026-04-30 11:25:02]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111558. Elküldve:
2026-04-30 11:00:33 |
[16.] |
Oké, annyit kérdeztem,
hogy ez mindenkinél jelentkezik vagy csak nálam,
Felhívtam, és remélem az 1 csatorna a gyógyír,
ha nem akkor újabb telefonhívás.
|
| |
|
[válaszok erre: #111559 #111559]
|
[előzmény: (111557) KWP, 2026-04-30 10:36:58]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111555. Elküldve:
2026-04-29 21:52:08 |
[17.] |
Megint felteszem a kérdést, One előfizetésem Van műholdra a Media csomagra. Kupameccseket (ma is és máskor is) az RTL HD csatornát miért zárolják az előfizető elől? (Hozzáférés megtagadva (20)), valahol volt ilyen közlemény, vagy ez is valami sunyi megoldás, mint amikor a DO-tól átvettek, de onlineTv szolgáltatás nélkül, pedig azt hangoztatták, hogy azonos szolgáltatásokat biztosítanak. Szóval volt közlemény ezzel kapcsoltban, hogy RTL HD zárolva van a meccs idején?
|
| |
|
[válaszok erre: #111556]
|
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111550. Elküldve:
2026-04-25 12:37:18 |
[18.] |
Végre valami jó is történik.
Liverpool meccs nem a Spileren,
hanem a Match4-en.
|
| |
|
[válaszok erre: #111551]
|
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111526. Elküldve:
2026-04-20 12:20:15 |
[19.] |
Mivel ez a fórum műholdas szolgáltatásról szól,
itt tettem fel a kérdést,
a többi lehetőségeket pedig ismerem . . .
|
| |
|
|
[előzmény: (111525) gombilaci, 2026-04-20 11:30:11]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111524. Elküldve:
2026-04-20 10:20:00 |
[20.] |
Igen, ezekre én is szeretnék választ kapni, Splire1,2 HD mikor lesz?
mert SD változatban futball meccset nézni 2026-ban szemkárosodással jár, kifolyik az ember szeme a minőségtől.
Mivel jelenleg a pályán műholdas konkurencia nincs, gondolom nagy ívben . . .
azon dolgoznak, hogy áttereljék a népet az netes tévézésre.
|
| |
|
[válaszok erre: #111527]
|
[előzmény: (111522) disel, 2026-04-20 00:56:15]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111516. Elküldve:
2026-04-17 22:37:30 |
[21.] |
Engem a tegnap kerestek Nyugat-Szaharából (Marokkó) 212-600-as kezdetű mobilszámról, gondolom valami berber futár. Persze a szám azonnal le lett tiltva.
Ennek ellenére a küldemény hamarább érkezett szaharai por formában :-)
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111503. Elküldve:
2026-04-11 16:29:22 |
[22.] |
Úgy legyen,
mert eddig a 9°K-n ahol elvileg szabadon fogható az M1, M2, M4, M5, Duna, DunaW egyes tartalmak még országhatáron belül is le voltak tiltva.
|
| |
|
|
[előzmény: (111502) franjobp, 2026-04-11 05:35:48]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111501. Elküldve:
2026-04-10 17:46:30 |
[23.] |
Köszönöm a szép világos választ,
mivel sokat nem tévézgetek, és akkor is inkább az élő focimeccseket,
nem biztos, hogy belebonyolódom a szolgáltatóval való levelezgetésben,
erről már van tapasztalatom, így nyitva hagyom a lehetőséget mások számára.
Természetesen köszönöm mindenkinek a jó szándékát.
|
| |
|
|
[előzmény: (111499) EnJoe, 2026-04-10 17:03:03]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111496. Elküldve:
2026-04-10 15:11:37 |
[24.] |
Na azért, ilyen válaszra nem számítottam,
látom már megint elterelő hadművelet zajlik, (korhatár, jelkiesés, aktív gyerekzár, nem frissül a kártya, rossz az MZ-52 stb.)
De, ha már szóba jött, e héten már láttam, de nagy valószínűséggel a jövő heti műsoron is szerepelni fog ez az RTL HD "külön műsor" (az RTL SD-hez viszonyítva),
melyet kedden 23:15-kor, majd szerdán este 23:10-kor, remélhetőleg megfigyelhető lesz mindenki számára.
|
| |
|
[válaszok erre: #111497 #111498 #111499 #111499]
|
[előzmény: (111495) attila.scourgeofgod, 2026-04-10 13:56:42]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111492. Elküldve:
2026-04-10 12:40:14 |
[25.] |
Kösz a tanácsot,
de nem jelentek semmit, nem vagyok már kíváncsi olyan magyarázatokra amit eddig is kaptam . . .
és végül mi nem frissül, egyszer valamit letiltanak (gondolom a tartalom miatt), aztán ahogy vége és reklám következik azonnal frissül . . .
|
| |
|
[válaszok erre: #111493 #111494]
|
[előzmény: (111490) Amatőr61, 2026-04-10 08:24:21]
|
|
Törzstag  |
|
|