Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (62/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 39 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 969 üzenet

sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111489. Elküldve: 2026-04-09 20:18:20 [26.]

KOANMedia MZ-52 beltéri, virtuális kártya, érdekes mód "ha, reklám jött azonnal frissült"
Más csatornákat, nem teszteltem, általában nem vagyok nagy rajongója a tv csatornáknak,
csak a foci meccseket nézem, de azt is ha lehet HD-ben (SD-ben idegesítő pl. Spiler1,2 ).



Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111490 #111491] [előzmény: (111488) Amatőr61, 2026-04-09 20:00:54]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111487. Elküldve: 2026-04-09 11:39:01 [27.]

Nálam kábelezés probléma kizárt, fejcsere is volt Hirshmann-ról -->> Inverto ultra-ra,
ja meg beltérinél nálam a "Nincs jel(K524)" jelzi a jel hiányt.
A "Hozzáférés megtagadva (20)" pedig a műsor előfizetés hiányát
vagy jelen esetben szerintem a műsor tartalma miatt van ez,
de hogy miért csak a HD-én csatornán az számomra rejtély,
SD-én folyamatos a műsor.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111488 #111488] [előzmény: (111485) Amatőr61, 2026-04-09 07:15:47]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111482. Elküldve: 2026-04-08 23:33:35 [28.]

Ma este megint megismétlődött a tegnapi story:
23:15 RTL HD - Jogosultság megtagadva(20).
A sima RTL-nél zökkenőmentesen megy tovább a műsor.
Természetesen műholdas vétel.
Ez valami új rendelkezés, vagy csak nekem tűnik különlegesnek?



Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111483 #111485]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111471. Elküldve: 2026-04-08 00:36:29 [29.]

Hát erre kíváncsi leszek.
Eddig úgy voltam vele, biztos a DO-tól kapott boxoknál van valami, melyre nem tud(n)tak hatással lenni és nem tudják feloldani a HBO-s hozzáférést.
De eljött a tegnap este amikor megkaptam a választ és demonstrálták, hogy igenis nálam is letudják tiltani/feloldani, amikor akarják.
Szóval az ilyenfajta letiltás (pl.tegnap este RTL HD 23:15-től) valahol, le van írva,
és szabályozva van-e ? vagy ezt is kaotikusan kezelik, mint az HBO feloldást egyeseknél?



Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111472] [előzmény: (111458) Amatőr61, 2026-04-05 21:23:21]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111459. Elküldve: 2026-04-06 00:14:39 [30.]

Csak az "egy"-re gondoltam,
persze „akinek nem inge, ne vegye magára”


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111457) Csocso_12, 2026-04-05 20:34:48]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111456. Elküldve: 2026-04-05 17:13:59 [31.]

Amúgy engem csak ennek az ordináré társaság stílusa zavar.
A weblapon nem hirdetem, mert akkor minden előfizetőre vonatkozna,
inkább kiküldöm a e-mailben,
mert így nem reklamálhatnak a tudatlan előfizetők . . .


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111457 #111458] [előzmény: (111455) qqriqueue, 2026-04-04 21:37:01]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111452. Elküldve: 2026-04-04 15:52:15 [32.]

Hát jól elkanyarodtál az eredeti lényegétől, további kellemes húsvétot . . .


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111453] [előzmény: (111451) gombilaci, 2026-04-04 15:10:28]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111450. Elküldve: 2026-04-04 14:54:32 [33.]

Erre a diszkriminációra utaltam, de hát ünnepre készülődik mindenki,
a volt Upc/DO előfizetők pedig elégedjenek meg, hogy a számlát időben benyújtják


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111448) qqriqueue, 2026-04-04 14:36:19]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111449. Elküldve: 2026-04-04 14:48:18 [34.]

= Telekom megszüntette a műholdas csomag értékesítést, semmi alternatívát nem kínálva, ez köztudott volt ...



Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111451] [előzmény: (111447) gombilaci, 2026-04-04 14:09:36]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111446. Elküldve: 2026-04-04 13:21:47 [35.]

Nincs itt semmiféle ezerév, hanem Telekomtól elzavarás, Direct One-hoz csapodás, majd One-nál gányolás,
nem hiába nem küldtek értesítést, mert nem tudják megoldani ezt se . . .


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111447] [előzmény: (111444) attila.scourgeofgod, 2026-04-04 12:55:08]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111445. Elküldve: 2026-04-04 12:55:26 [36.]

Kicsit utána néztem, már van az Fb-n egy fórum
"Mi miért nem nézhetjük az HBO -t a kódolatlan hétvégén?"
A volt digisek láthatják, a volt direct-sek NEM.
Ünnepre való tekintettel nem folytatom . . .


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111443) sign_az, 2026-04-04 12:26:02]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111443. Elküldve: 2026-04-04 12:26:02 [37.]

Mit kell ezen nem érteni "a lényeget",
átverés megint az ONE Magyarország részéről, "mivel . . . műholdas televízió díjcsomaggal rendelkezel."
és az előfizetésem is rendezett,
mégis diszkriminálnak egy "Hozzáférés megtagadva (20)" szöveggel.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111444 #111445] [előzmény: (111442) gombilaci, 2026-04-04 09:53:13]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111441. Elküldve: 2026-04-04 00:00:02 [38.]

Ja értem,
azért nem kaptam értesítést, mert nem vagyok egyszerre "IPTV, kábel és műholdas efi"
(ami igaz is, mert nekem csak műholdas van) előfizetéssel bíró előfizető,
így nekem nem jár a díjmentes kódolatlan HBO.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111442 #111442 #111442] [előzmény: (111440) Amatőr61, 2026-04-03 21:40:22]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111438. Elküldve: 2026-04-03 19:16:38 [39.]

Hivatalosan hol jelent meg ez a hír?
De, az is lehet áprilisi tréfának szánták, ki tudja . . .


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111439 #111440] [előzmény: (111431) Barczik L, 2026-04-02 13:42:30]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
2369. Elküldve: 2026-03-10 13:33:30 [40.]

Köszi, sajnos semmi nem jön (11041/42),
de annyira nem is hiányzik


Téma: Nyugati holdak vételei Fórum: Sat
[válaszok erre: #2370] [előzmény: (2368) djmrdee733, 2026-03-09 17:15:03]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
2366. Elküldve: 2026-03-09 13:27:42 [41.]

"intelsat 1002 spot 1 beam"-re lehetne kérni - ha nem titkos- pontosabb paramétereket kérni ? . . .


Téma: Nyugati holdak vételei Fórum: Sat
[válaszok erre: #2368]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111359. Elküldve: 2026-02-13 19:16:50 [42.]

Azt nem tudom, hogy ki kinek a mundérját védi, de nem is érdekel, nekem a sajátom az első.
De, ha ilyennel traktáltak az előzetesen kiadott tájékoztatásban, hogy az „azonos szolgáltatás azonos áron” elv szerint járnak el;
akkor megkérdőjelezem, hogy ez tisztességes és felelős eljárásnak minősül,
hogy egy monopolhelyzetben lévő szolgáltató az előfizetők számára csak
jelentősen drágább csomagban biztosít (FamilyTv) a korábban (a DO) alapvetőnek számító szolgáltatása helyet?


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111357) mlaszlo, 2026-02-13 11:44:24]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111356. Elküldve: 2026-02-12 21:24:09 [43.]

Szerintem nincs igazad, mert igenis történt áremelés csak rejtetten, amit nem mindenki vesz észre, hiába bámulja a weblapot.
Saját példámból kiindulva DO-tól átterelve azt híresztelték, h minden uaz marad árban csak e-pack kedvezményt törlik.
Azt viszont elfelejtették említeni, hogy a DO-s csomag előfizetésében műholdas vétel + online vétel is volt, és az itten kreált
Medium csomagra csak műholdas vétel dukál. Persze megoldható, ha a "FamilyTv" csomagra átvezeted az előfizetésedet, de ez itt min. 2eFt-tal drágább lenne a DO csomagjához képest.
Ja, és akkor e-pack kivezetése (amit jelenleg is online fizetek) milyen trükk kategóriába sorolható, vagy a plusz beltéri (ami nem is tőlük van) miért lett drágább náluk . . .


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111357] [előzmény: (111353) mlaszlo, 2026-02-11 08:26:04]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
59214. Elküldve: 2026-02-06 16:06:44 [44.]

Hát, igen, masszív kimaradás Gerecsén a MUX B-n vagy tényleg történt vmi rendkívüli . . .


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (59213) gomey, 2026-02-05 23:59:34]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
59212. Elküldve: 2026-02-05 23:08:10 [45.]

Gerecse hatósugarában a 41-es csatorna működik ? Nálam nulla.
A többi innen sugárzott csatorna (26,29,38) ugyanakkor vételezhető az eddigi megszokott Jelerősség / minőségben


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #59213]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
9974. Elküldve: 2026-02-01 23:40:23 [46.]

köszi, de sajnos elkéstem az alkalmat




Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[előzmény: (9973) Csuhi, 2026-02-01 18:55:30]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
9971. Elküldve: 2026-02-01 18:05:37 [47.]

A Sport 3 (Select) hol lehet elérni? a TV-műsoron kívül . . .

"2026.02.01 19:00-tól Sport 3 (Selekt)
ÉLŐ tv-műsor

Labdarúgás
Sporting - Nacional
Labdarúgás tartalma - Sport 3 (Selekt) 2026.02.01 19:00
portugál bajnokság, 20. forduló
Sport: futball"


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[válaszok erre: #9972 #9973]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111323. Elküldve: 2026-01-26 13:43:21 [48.]

Egy adott műhold transzponder keresésnél nemcsak a frekvenciát kell beállítani, hanem a polaritást az SR, a FEC és a QPSK is ( V 11919 MHz SR: 28000, FEC: 7/8, DVB-S/QPSK).



Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111313) Balint2011, 2026-01-25 11:40:02]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111205. Elküldve: 2025-12-09 13:57:10 [49.]

Nálunk is ezt csiripelik, h 403-as Sok(k)ol(ó) kell hezzá,
Amúgy a váltás óta azok a csatornák is jönnek amik a Direct vannál nem voltak ildomosak.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111197) Bigfic, 2025-12-09 07:12:25]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
111194. Elküldve: 2025-12-08 22:06:05 [50.]

Nekem is megjött a számla, rendeztem, igaz csak az e-mailben kapott linkkel, a DÁP-on még nem sikerült fellelni a műholdas számlát.
Ha átszerződik valaki a One műholdasra, ugy tudom, hogy beltérit cserélnek.
Vkinek van már ilyen új beltérije? mennyivel másabb ? (azt a sok(k) standard felbontású műsort esetleg HD-ra váltják . . . akkor talán megérné a váltás . . . )


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111197]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 969
    / 39 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023723840713501 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail