| Találatok száma: 969 üzenet |
|
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111489. Elküldve:
2026-04-09 20:18:20 |
[26.] |
KOANMedia MZ-52 beltéri, virtuális kártya, érdekes mód "ha, reklám jött azonnal frissült"
Más csatornákat, nem teszteltem, általában nem vagyok nagy rajongója a tv csatornáknak,
csak a foci meccseket nézem, de azt is ha lehet HD-ben (SD-ben idegesítő pl. Spiler1,2 ).
|
| |
|
[válaszok erre: #111490 #111491]
|
[előzmény: (111488) Amatőr61, 2026-04-09 20:00:54]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111487. Elküldve:
2026-04-09 11:39:01 |
[27.] |
Nálam kábelezés probléma kizárt, fejcsere is volt Hirshmann-ról -->> Inverto ultra-ra,
ja meg beltérinél nálam a "Nincs jel(K524)" jelzi a jel hiányt.
A "Hozzáférés megtagadva (20)" pedig a műsor előfizetés hiányát
vagy jelen esetben szerintem a műsor tartalma miatt van ez,
de hogy miért csak a HD-én csatornán az számomra rejtély,
SD-én folyamatos a műsor.
|
| |
|
[válaszok erre: #111488 #111488]
|
[előzmény: (111485) Amatőr61, 2026-04-09 07:15:47]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111482. Elküldve:
2026-04-08 23:33:35 |
[28.] |
Ma este megint megismétlődött a tegnapi story:
23:15 RTL HD - Jogosultság megtagadva(20).
A sima RTL-nél zökkenőmentesen megy tovább a műsor.
Természetesen műholdas vétel.
Ez valami új rendelkezés, vagy csak nekem tűnik különlegesnek?
|
| |
|
[válaszok erre: #111483 #111485]
|
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111471. Elküldve:
2026-04-08 00:36:29 |
[29.] |
Hát erre kíváncsi leszek.
Eddig úgy voltam vele, biztos a DO-tól kapott boxoknál van valami, melyre nem tud(n)tak hatással lenni és nem tudják feloldani a HBO-s hozzáférést.
De eljött a tegnap este amikor megkaptam a választ és demonstrálták, hogy igenis nálam is letudják tiltani/feloldani, amikor akarják.
Szóval az ilyenfajta letiltás (pl.tegnap este RTL HD 23:15-től) valahol, le van írva,
és szabályozva van-e ? vagy ezt is kaotikusan kezelik, mint az HBO feloldást egyeseknél?
|
| |
|
[válaszok erre: #111472]
|
[előzmény: (111458) Amatőr61, 2026-04-05 21:23:21]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111459. Elküldve:
2026-04-06 00:14:39 |
[30.] |
Csak az "egy"-re gondoltam,
persze „akinek nem inge, ne vegye magára”
|
| |
|
|
[előzmény: (111457) Csocso_12, 2026-04-05 20:34:48]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111456. Elküldve:
2026-04-05 17:13:59 |
[31.] |
Amúgy engem csak ennek az ordináré társaság stílusa zavar.
A weblapon nem hirdetem, mert akkor minden előfizetőre vonatkozna,
inkább kiküldöm a e-mailben,
mert így nem reklamálhatnak a tudatlan előfizetők . . .
|
| |
|
[válaszok erre: #111457 #111458]
|
[előzmény: (111455) qqriqueue, 2026-04-04 21:37:01]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111452. Elküldve:
2026-04-04 15:52:15 |
[32.] |
Hát jól elkanyarodtál az eredeti lényegétől, további kellemes húsvétot . . .
|
| |
|
[válaszok erre: #111453]
|
[előzmény: (111451) gombilaci, 2026-04-04 15:10:28]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111450. Elküldve:
2026-04-04 14:54:32 |
[33.] |
Erre a diszkriminációra utaltam, de hát ünnepre készülődik mindenki,
a volt Upc/DO előfizetők pedig elégedjenek meg, hogy a számlát időben benyújtják
|
| |
|
|
[előzmény: (111448) qqriqueue, 2026-04-04 14:36:19]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111449. Elküldve:
2026-04-04 14:48:18 |
[34.] |
= Telekom megszüntette a műholdas csomag értékesítést, semmi alternatívát nem kínálva, ez köztudott volt ...
|
| |
|
[válaszok erre: #111451]
|
[előzmény: (111447) gombilaci, 2026-04-04 14:09:36]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111446. Elküldve:
2026-04-04 13:21:47 |
[35.] |
Nincs itt semmiféle ezerév, hanem Telekomtól elzavarás, Direct One-hoz csapodás, majd One-nál gányolás,
nem hiába nem küldtek értesítést, mert nem tudják megoldani ezt se . . .
|
| |
|
[válaszok erre: #111447]
|
[előzmény: (111444) attila.scourgeofgod, 2026-04-04 12:55:08]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111445. Elküldve:
2026-04-04 12:55:26 |
[36.] |
Kicsit utána néztem, már van az Fb-n egy fórum
"Mi miért nem nézhetjük az HBO -t a kódolatlan hétvégén?"
A volt digisek láthatják, a volt direct-sek NEM.
Ünnepre való tekintettel nem folytatom . . .
|
| |
|
|
[előzmény: (111443) sign_az, 2026-04-04 12:26:02]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111443. Elküldve:
2026-04-04 12:26:02 |
[37.] |
Mit kell ezen nem érteni "a lényeget",
átverés megint az ONE Magyarország részéről, "mivel . . . műholdas televízió díjcsomaggal rendelkezel."
és az előfizetésem is rendezett,
mégis diszkriminálnak egy "Hozzáférés megtagadva (20)" szöveggel.
|
| |
|
[válaszok erre: #111444 #111445]
|
[előzmény: (111442) gombilaci, 2026-04-04 09:53:13]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111441. Elküldve:
2026-04-04 00:00:02 |
[38.] |
Ja értem,
azért nem kaptam értesítést, mert nem vagyok egyszerre "IPTV, kábel és műholdas efi"
(ami igaz is, mert nekem csak műholdas van) előfizetéssel bíró előfizető,
így nekem nem jár a díjmentes kódolatlan HBO.
|
| |
|
[válaszok erre: #111442 #111442 #111442]
|
[előzmény: (111440) Amatőr61, 2026-04-03 21:40:22]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111438. Elküldve:
2026-04-03 19:16:38 |
[39.] |
Hivatalosan hol jelent meg ez a hír?
De, az is lehet áprilisi tréfának szánták, ki tudja . . .
|
| |
|
[válaszok erre: #111439 #111440]
|
[előzmény: (111431) Barczik L, 2026-04-02 13:42:30]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
2369. Elküldve:
2026-03-10 13:33:30 |
[40.] |
Köszi, sajnos semmi nem jön (11041/42),
de annyira nem is hiányzik
|
| |
|
[válaszok erre: #2370]
|
[előzmény: (2368) djmrdee733, 2026-03-09 17:15:03]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
2366. Elküldve:
2026-03-09 13:27:42 |
[41.] |
"intelsat 1002 spot 1 beam"-re lehetne kérni - ha nem titkos- pontosabb paramétereket kérni ? . . .
|
| |
|
[válaszok erre: #2368]
|
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111359. Elküldve:
2026-02-13 19:16:50 |
[42.] |
Azt nem tudom, hogy ki kinek a mundérját védi, de nem is érdekel, nekem a sajátom az első.
De, ha ilyennel traktáltak az előzetesen kiadott tájékoztatásban, hogy az „azonos szolgáltatás azonos áron” elv szerint járnak el;
akkor megkérdőjelezem, hogy ez tisztességes és felelős eljárásnak minősül,
hogy egy monopolhelyzetben lévő szolgáltató az előfizetők számára csak
jelentősen drágább csomagban biztosít (FamilyTv) a korábban (a DO) alapvetőnek számító szolgáltatása helyet?
|
| |
|
|
[előzmény: (111357) mlaszlo, 2026-02-13 11:44:24]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111356. Elküldve:
2026-02-12 21:24:09 |
[43.] |
Szerintem nincs igazad, mert igenis történt áremelés csak rejtetten, amit nem mindenki vesz észre, hiába bámulja a weblapot.
Saját példámból kiindulva DO-tól átterelve azt híresztelték, h minden uaz marad árban csak e-pack kedvezményt törlik.
Azt viszont elfelejtették említeni, hogy a DO-s csomag előfizetésében műholdas vétel + online vétel is volt, és az itten kreált
Medium csomagra csak műholdas vétel dukál. Persze megoldható, ha a "FamilyTv" csomagra átvezeted az előfizetésedet, de ez itt min. 2eFt-tal drágább lenne a DO csomagjához képest.
Ja, és akkor e-pack kivezetése (amit jelenleg is online fizetek) milyen trükk kategóriába sorolható, vagy a plusz beltéri (ami nem is tőlük van) miért lett drágább náluk . . .
|
| |
|
[válaszok erre: #111357]
|
[előzmény: (111353) mlaszlo, 2026-02-11 08:26:04]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
59214. Elküldve:
2026-02-06 16:06:44 |
[44.] |
Hát, igen, masszív kimaradás Gerecsén a MUX B-n vagy tényleg történt vmi rendkívüli . . .
|
| |
|
|
[előzmény: (59213) gomey, 2026-02-05 23:59:34]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
59212. Elküldve:
2026-02-05 23:08:10 |
[45.] |
Gerecse hatósugarában a 41-es csatorna működik ? Nálam nulla.
A többi innen sugárzott csatorna (26,29,38) ugyanakkor vételezhető az eddigi megszokott Jelerősség / minőségben
|
| |
|
[válaszok erre: #59213]
|
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9974. Elküldve:
2026-02-01 23:40:23 |
[46.] |
köszi, de sajnos elkéstem az alkalmat
|
| |
|
|
[előzmény: (9973) Csuhi, 2026-02-01 18:55:30]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9971. Elküldve:
2026-02-01 18:05:37 |
[47.] |
A Sport 3 (Select) hol lehet elérni? a TV-műsoron kívül . . .
"2026.02.01 19:00-tól Sport 3 (Selekt)
ÉLŐ tv-műsor
Labdarúgás
Sporting - Nacional
Labdarúgás tartalma - Sport 3 (Selekt) 2026.02.01 19:00
portugál bajnokság, 20. forduló
Sport: futball"
|
| |
|
[válaszok erre: #9972 #9973]
|
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111323. Elküldve:
2026-01-26 13:43:21 |
[48.] |
Egy adott műhold transzponder keresésnél nemcsak a frekvenciát kell beállítani, hanem a polaritást az SR, a FEC és a QPSK is ( V 11919 MHz SR: 28000, FEC: 7/8, DVB-S/QPSK).
|
| |
|
|
[előzmény: (111313) Balint2011, 2026-01-25 11:40:02]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111205. Elküldve:
2025-12-09 13:57:10 |
[49.] |
Nálunk is ezt csiripelik, h 403-as Sok(k)ol(ó) kell hezzá,
Amúgy a váltás óta azok a csatornák is jönnek amik a Direct vannál nem voltak ildomosak.
|
| |
|
|
[előzmény: (111197) Bigfic, 2025-12-09 07:12:25]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
111194. Elküldve:
2025-12-08 22:06:05 |
[50.] |
Nekem is megjött a számla, rendeztem, igaz csak az e-mailben kapott linkkel, a DÁP-on még nem sikerült fellelni a műholdas számlát.
Ha átszerződik valaki a One műholdasra, ugy tudom, hogy beltérit cserélnek.
Vkinek van már ilyen új beltérije? mennyivel másabb ? (azt a sok(k) standard felbontású műsort esetleg HD-ra váltják . . . akkor talán megérné a váltás . . . )
|
| |
|
[válaszok erre: #111197]
|
|
|
Törzstag  |
|
|