Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499874/5 Témák: 19748 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (219/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 39 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 969 üzenet

sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11672. Elküldve: 2013-12-03 20:50:44 [526.]

Könyv szerint:

Idézet:
Inditsuk el a TV listát az OK gombal és utána nyomjuk meg a Zöld gombot át kapcsol TV Wall üzem módba.




Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11673] [előzmény: (11671) Songfri, 2013-12-03 20:19:24]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11670. Elküldve: 2013-12-03 19:40:40 [527.]

Oké, értettem,
akkor egyenlőre marad DuckBA-n.
Mindenesetre kösz az infót.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (11668) Darkstar, 2013-12-03 17:49:38]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11666. Elküldve: 2013-12-03 17:29:08 [528.]

Idézet:
az újabb verziók már egyre
jobban híznak, és ezáltal több RAM-ot
is fogyasztanak, alapértelmezésben is.



Hát ezt tapasztaltam én is meg azt is,
h elég sokszor belassul az eredetihez képest.
Az is igaz, h eddig csak online frissítettem és DuckBA-n van.
Restart to Spark funkció nem létezik Neutrinohoz?

Kipróbáltam a HDMU legújabb 11768 változatát, nem rossz ez sem itt viszont van Restart to Spark menű is.



Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11667 #11668 #11674] [előzmény: (11663) Tomy27, 2013-12-03 14:18:02]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11620. Elküldve: 2013-12-01 11:44:48 [529.]

A2 Spark Win7_Dragon (chrome alapú) + VLC

A Tv Webserver működik, de előtte szükséges volt a Java frissítésre. Ami nem működik az a nyelv váltás, hiába van magyarra állítva, csak arabusul regél.

772494.jpg


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11622] [előzmény: (11616) andorra3, 2013-12-01 10:23:37]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
15381. Elküldve: 2013-11-30 17:25:49 [530.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11598. Elküldve: 2013-11-30 11:04:29 [531.]

Köszi
---
Kipróbáltam a 11584 h.sz.-ban lévő SuperIPTV linkeket,

Ezt írja ki:
Szerver frissítés. Kérem frissítse a készülékét!

Most vagy accountot vár, vagy a net nálam nagyon gyatra, mert sok minden nem történik.



Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (11592) bojsza, 2013-11-30 10:04:58]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11591. Elküldve: 2013-11-30 10:02:55 [532.]

Egy letöltési linket kaphatnánk mcasra. Köszi

A2S
A térerő nálam is nőt, minőség ua.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (11589) chucky, 2013-11-30 08:00:01]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11584. Elküldve: 2013-11-29 21:49:04 [533.]

A 11575 h.sz-ben találtam vmit elrejtve ami a SuperIPTV-re vonatkozik:


Idézet:
<?xml version="1.0"?><serveres
cur_server="0"><server server_name="test00"
server_addr="http://54.247.167.160:7070/iptv/"; encrypt="0" /><server
server_name="tjger" server_addr="vpslinux.dyndns.tv:7070/webtv/"
encrypt="0" /><server server_name="telran"
server_addr="http://syspro.sytes.net:7070/webtv/"; encrypt="0" /><server
server_name="self" server_addr="http://54.247.167.160:7070/webtv/";
encrypt="0" /></serveres>



Ha jól látom ez három cím, sőt inkább négy:
tehát v fel kell telepíteni ezt az új Spark bővítményt v. kipróbálni a szövegben található server name/url-t. Gondolom a test00 ingyenes.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11585] [előzmény: (11581) Songfri, 2013-11-29 21:14:47]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11583. Elküldve: 2013-11-29 21:21:26 [534.]

Próbálgattam az új Sparkot az A2-ön, hát a régi T1/T2 váltás hiba megmaradt magnak, mert ugyanolyan rosszul jegyzi meg a tunereket.
Lekeresésben a Spark nekem gyorsabbnak tűnt mint a többi összes lepróbált E2-k, talán a Neutrinonál is.
A műhold telepítési menüben megjelent a csatorna hozzáadásos F1 gomb.
Gyorskeresője (piros gomb) az egész műholdat végig pásztázza és a módosult tp. csatornákat javítja.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11586]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11580. Elküldve: 2013-11-29 21:01:06 [535.]

Ha a SuperIPtv felől érdeklődsz, az fizetős ~400*/év. Amikor megjelent 2013-ban, akkor így lehetett belépni:
Server name : SuperIPTV
URL: http://54.247.167.160:7070/webtv/

Utána a 60 napos teszt periódust kellett választani. Nekem már rég lejárt, de aki még nem használta, megér egy próbát.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11581] [előzmény: (11579) Songfri, 2013-11-29 20:25:57]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11575. Elküldve: 2013-11-29 19:26:00 [536.]

Új bővítmények Sparkhoz:
http://www.swtools.biz/plugins/plugin_24_11_2013.rar


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11588]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11574. Elküldve: 2013-11-29 19:02:14 [537.]

Igaz, még nem próbáltam,
de a csatornák karbantartásához ez egy fontos bővítés:
"Auto Fast-Scan funkció beiktatása (gyors automatikus szkennelés, ha változások történtek egyes csatornáknál)".


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11555. Elküldve: 2013-11-29 13:34:38 [538.]

iptv kedvelőknek enigma2-re
listupdater 1.30_sh4,

http://www.sat-support.tv/forum/download/file.php?id=545

Nálam most neutrino van fenn, még nem próbáltam, de telepítése ugyan úgy történik mint a más *.ipk esetében.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11554. Elküldve: 2013-11-29 13:17:30 [539.]

Tomy27, songfri köszi szépen a válaszokat, most már nekem is megvan, majd kipróbálom.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (11553) Tomy27, 2013-11-29 12:11:55]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11545. Elküldve: 2013-11-29 10:18:18 [540.]

Sziasztok!

Nincs vkinek meg letölthető formában a
Idézet:
tiMote Android App


Market nem működik, csak ilyen formában tudom telepíteni. Esetleg ötlet, link, ahonnan letölthető pc-re és utána a tabletere.
Köszi.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11551 #11553]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11432. Elküldve: 2013-11-23 11:45:03 [541.]

A Youtube feeds Neutrinon:
http://kep.psharing.com/771198.jpg


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11433] [előzmény: (11431) sign_az, 2013-11-23 11:36:33]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11431. Elküldve: 2013-11-23 11:36:33 [542.]

Ezek a beállítások:

http://kep.psharing.com/771196.jpg


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11432 #11434] [előzmény: (11430) sign_az, 2013-11-23 11:03:17]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11430. Elküldve: 2013-11-23 11:03:17 [543.]

Igen, használom be is van állítva, a tv-nél semmi gond vele,
csak yweb-nél történik ez, azaz ha pc-én a streamet nézem és ott váltok hangsávot.
Amúgy A2_DuckBA-n van és Neutrino_MP (frissítés 2013.11.21) verzió.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11431] [előzmény: (11426) bojsza, 2013-11-22 22:24:36]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11424. Elküldve: 2013-11-22 20:23:34 [544.]

Használ vki yWeb - Neutrino webinterface-t?
ezzel kapcsolatban lenne kérdésem: Hogyan kell helyesen beállítani a Neutrinot, ha nyelvet akarunk váltani olyan csatornán amelyik többnyelvű? Nálam mindig az első nyelvvel (audio1) indul, majd ha a másikra (audio2) váltok, se kép, se hang, olyan mintha lefagyna. Van vmi egyéb beállítás is, amit kifelejtettem?
Ezt leszámítva jól működik.




Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11426]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11418. Elküldve: 2013-11-22 12:52:21 [545.]

A legújabb frissítéssel eltűnt a hiba, és elkezdte keresni a filmeket.

Idézet:
ibox_A Neutrinoba belehet valahogyan másolni a TSmedia plugint?



talán van kompatibilis? ......... ez nem E2.
Amúgy barkácsolással nem foglalkozom.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (11416) sign_az, 2013-11-22 11:43:35]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11416. Elküldve: 2013-11-22 11:43:35 [546.]

Neutrino - Youtube Feeds

Amikor feltelepítettem működött. Ma próbáltam, igaz azóta volt frissítés, állítgatás is, most ezt írja
"Youtube Feeds betöltés sikertelen"

A Beállításoknál Hálózat tesztelése:
pingelve a wiki.neutrino.hd.de és google.de OKé.

Nálatok működik a Youtube Feeds?







Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11417 #11418]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11414. Elküldve: 2013-11-22 11:33:31 [547.]

Igen sikerült, Amiko nano usb wifi-vel, de már nem használom.
Sajnos HDMU-t sem használok, így csak emlékezetből :
Menű-HDMU Center-System Controled
Itt kell az usb-nek megfelelő chipsetet kiválasztani, abból amit a HDMU felkínál (ennyit tud), az amikonál RT 5370-el működött.



Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11415] [előzmény: (11413) mamago, 2013-11-22 11:10:08]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11410. Elküldve: 2013-11-21 23:02:22 [548.]

Van neki, Youtube kedvencek v.0.5


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11411] [előzmény: (11409) psycohol, 2013-11-21 22:55:30]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sign_az



Tagság: 2010-03-13 12:05:36
Tagszám: #83205
Hozzászólások: 969
11389. Elküldve: 2013-11-21 13:40:09 [549.]

Köszi,
a tegnap még nem volt upgrade,
ma viszont letöltődött egy jó adag frissítés.
Neutrino MP, verzió: 2.00 Béta (21.11.2013).
Jól működik az online frissítés.
2x újraindítva egészen jól magához tért.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (11388) bojsza, 2013-11-21 12:07:25]
Törzstag
sign_az adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 969
    / 39 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022669076919556 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail