| Találatok száma: 969 üzenet |
|
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9960. Elküldve:
2013-08-19 13:07:11 |
[651.] |
Nálam ez volt a hiba oka, Nano WiFi adapter. Három hónapig kínlódtam, miután kiépítettem egy vezetés rendszert, ami azóta is szuperül működik és nincs gondom, h van wifi v nincs, a vezetékes minden szempontból stabilabb.
|
| |
|
[válaszok erre: #9961]
|
[előzmény: (9958) retimokus, 2013-08-19 10:41:09]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9951. Elküldve:
2013-08-18 12:21:38 |
[652.] |
Nálam A2-ön
"USB-HUB card reader combo" működik minden gond nélkül, ami USB wifi adapter, wifi billentyűzet mellett, pendrájvok és egyéb kártyák olvastatására is alkalmas.
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9939. Elküldve:
2013-08-16 14:34:10 |
[653.] |
Hát igen, mindennek megvan a maga logikus magyarázata. Ez is lehet egy védekezési mód, a tudatlanul nyomkodó felhasználok javára.
|
| |
|
|
[előzmény: (9938) chucky, 2013-08-16 13:25:51]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9937. Elküldve:
2013-08-16 12:29:04 |
[654.] |
No, megoldódott a bevitel problémám éspedig a EPG5210 bűvös kódot folyamatosan kell beütni, mert ha nem
így csinálod, akkor nem jelenik meg a 9934 h.sz.-ban belinkelt figyelmeztető ablak.
Amúgy, lemértem a váltás időtartamát indítástól a tévékép megjelenésig:
ez a Sparkról --> E2-re váltásnál 1'18"
viszont E2-ről --> Sparkra váltásnál 3'09"
|
| |
|
|
[előzmény: (9936) sign_az, 2013-08-16 12:02:15]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9936. Elküldve:
2013-08-16 12:02:15 |
[655.] |
Minden további nélkül átváltott HDMU-ra, úgyhogy működik, igaz min.10x kellett megismételjem a beírást (kötőjel nélkül, amit távval nem is lehet bevinni !) miután előjött, talán rossz a táv.
|
| |
|
[válaszok erre: #9937]
|
[előzmény: (9935) bojsza, 2013-08-16 11:56:54]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9932. Elküldve:
2013-08-16 08:54:59 |
[656.] |
VKI probálta ? mert nálam az A2 -nél nem jön be.
Amúgy a factory default alatt még van egy almenü, ott is próbáltam a mágikus
EPG5210 kombinációt, de semmi sem történik.
|
| |
|
[válaszok erre: #9934]
|
[előzmény: (9931) chucky, 2013-08-16 08:16:19]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9922. Elküldve:
2013-08-15 15:24:59 |
[657.] |
HDMU 11287, jól működik és mintha gyorsabb lenne az előző verziókhoz képest.
|
| |
|
|
[előzmény: (9920) sign_az, 2013-08-15 12:06:58]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9920. Elküldve:
2013-08-15 12:06:58 |
[658.] |
Majd két hét szünet után a HD Media Universe csapat újabb E2 Spark7162 verziót jelentett meg, 11199 után a 11287-t.
|
| |
|
[válaszok erre: #9922]
|
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9876. Elküldve:
2013-08-12 22:56:31 |
[659.] |
Hát ha a google-al rákeresnél, biztos rengeteg találatod lenne,
pl. ha így keresnéd:
mcas.stripped - nagyjából 24 900 találatod lenne
mcas v1.0.22 - nagyjából 14 400 találat lenne
mcas plugin amiko alien 2 - nagyjából 28 200 találat lenne
plugin mcas download - nagyjából 59 400 találat lenne
De majd minden műholdas témával foglakozó site-nál megtalálod,
persze csak a legfrissebbet és olyanokat kell letölteni ami valamiben különbözik a
többitől, jelen esetben mondjuk a v1.0.22 (melynek linkje az utóbbi
napokban legalább 3x közzétették), a v1.0.19 pl. találomra innen is letöltheted,
http://www.lansor-it-services.com/downloads/738/
|
| |
|
|
[előzmény: (9875) ibox, 2013-08-12 21:43:35]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9874. Elküldve:
2013-08-12 20:31:00 |
[660.] |
Idézet:
| Nekem van fent több verzió,azt indítom .... amit nézni akarok.
| |
Ez nálam is hasonlóan van,
mcas, mcas_s, mcas_1.0.17 néven
de hogy lehet megkülönböztetni pl. a v1.0.22 a v1.0.19 től, ha mindkettőnek mcas a neve. Nem írják felül egymást?
|
| |
|
[válaszok erre: #9875 #9877]
|
[előzmény: (9871) erik.dj, 2013-08-12 19:51:05]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9870. Elküldve:
2013-08-12 19:37:15 |
[661.] |
Idézet:
| Új Mcas-1.0.22
TNTSat
all crw (public)
| |
Hát ennek is csak a fele igaz:
A TNT sat valóban a lista szerint jön, de
"all crw" az erősen túlzás, pl. a provider D0510 egyáltalán nem működik, így a 10921V/11739V/11973V/12188H/12344H/12545H tpről semmi nem jön, habár az előző verzióval hibátlanul mennek.
|
| |
|
[válaszok erre: #9871]
|
[előzmény: (9823) erik.dj, 2013-08-10 01:17:12]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9867. Elküldve:
2013-08-12 15:49:24 |
[662.] |
FAMIKO fórumtárs jóvoltából a biss kódokat nem kézzel kellett visszaállítani, hanem csak átemelni, az általa készített szerkesztő segítségével (csak egy Entert kell nyomni) .
Köszönet érte
|
| |
|
|
[előzmény: (9866) sign_az, 2013-08-12 14:54:44]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9866. Elküldve:
2013-08-12 14:54:44 |
[663.] |
Mcas v1.0.22-vel nálam is jön folyamatosan mind a három, viszont egyéb 13, igen fontos meg nem.
Visszaállva az v1.0.17-re ezek mind jönnek és a franciák meg nem, szóval lehet kapcsolgatni, de minden alkalommal a bisseket kézzel kell visszaírni. Nagyon jó
|
| |
|
[válaszok erre: #9867]
|
[előzmény: (9861) bojsza, 2013-08-12 11:10:12]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9858. Elküldve:
2013-08-12 11:02:32 |
[664.] |
Nálam ezek közül egy sem jön, de semmi baj, mert a legtöbbje jön a 5W FTA-ban. Amit sajnálok viszont a TF1, M6 és W9.
|
| |
|
[válaszok erre: #9859 #9861]
|
[előzmény: (9855) erik.dj, 2013-08-12 10:28:03]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9834. Elküldve:
2013-08-10 16:31:53 |
[665.] |
Én sem értettem,
de segített a google fordítója
|
| |
|
|
[előzmény: (9833) tonio51, 2013-08-10 16:08:34]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9827. Elküldve:
2013-08-10 13:23:21 |
[666.] |
Pedig e verzió újdonságai:
1. Swan TV kártya támogatása
2. TNTSAT-os problémák korrekciói
Ellenőrizni kell az új TNTSAT AES sor meglétét, hátha annak hiánya okozza ezt.
|
| |
|
[válaszok erre: #9828]
|
[előzmény: (9824) chucky, 2013-08-10 10:14:54]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9820. Elküldve:
2013-08-09 16:41:35 |
[667.] |
Majd tesztelni fogom.
Amit leírtam a frekvenciával kapcsolatban az Alien 2 re vonatkozik, nekem ilyen van, A1 viselkedését nem ismerem
|
| |
|
|
[előzmény: (9818) Famiko770, 2013-08-09 13:11:43]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9813. Elküldve:
2013-08-08 20:03:45 |
[668.] |
Annyira nem fog megragadni nálam, h alakítgatásokba kezdjek. Több mint valószínű visszatérek a HDMU, már csak azért is, mert nagyobb a támogatottsága és a tábora is.
|
| |
|
|
[előzmény: (9812) htibi58, 2013-08-08 19:45:40]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
1. Elküldve:
2013-08-08 19:56:41 |
[669.] |
Nem fog sokáig maradni ez a verzió sem, csak kipróbálom az emukat, remélem addig váltanak a HDMU berkekben is.
|
| |
|
|
[előzmény: () , 1970-01-01 01:00:00]
(TÉMANYITÓ)
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9811. Elküldve:
2013-08-08 19:21:14 |
[670.] |
Igen, biztos, hogy így van.
Ugyanis, ma este érzékeny búcsút intettem a napokban kedvencnek titulált OpenAllRussian-Projectnek, miután szemtelen módon már csatornaváltás közben is zöld-halállal riogatott, átvéve az undorító nemsaját "t-homos boxom" szokását.
No, mivel tök üres lett így a mtd5 és mtd6 partició, gondoltam ne maradjon sokáig így, ezért feltelepítettem az eddigi legtestesebb image-filet a HRNigma-2 horvát variációt, ami vmivel frissebb mint az OpenAR-P.
Itt már nem is beszélek meglepetésekről, mert a már megszokott módon, minden gyorsan feltelepült, ha dél-szláv lennék még kész csatornalistát is kaptam volna. Így csak ezt kellett felvarázsolni. Kaptam viszont a csomagban 4 félé emut, az camd3-ra kihegyezve amitől a kártyám egyből működőképessé vált minden beavatkozás nélkül. Ezenkívül mgcamd, oscam_ymod (2 féle) is volt a pakliban, hozzá megfelelő rég lejárt kulcsokkal.
Itt is, mint az előző telepítés, gyorsan lezajlott, nekem csak a csatilistát és a sok Diseqc kapcsolómat kellett konfigurálni.
A megjelenített kép minősége jó közepesnek mondható. Maga a rendszer gyors, kb. az OpenAR-P-vel egyrangú. A Főmenüben megjelenített szöveges részek nagyon jól vannak elhelyezve, de nehezen olvashatóak, mert rettenetes kicsi karaktereket választottak betűtípusnak, nagyon hasonlít a Sparkban használtakéhoz. Három fajta skin települ, amiből a DMConcinnity-HD skin volt beállítva, ez egy kellemes kinézetű, olvasható méretű karakterekkel ellátott infóbárral rendelkezik.
A rendszer stabilitása nagyon jó, eddig egyszer sem halálozott el, úgyhogy még a színét sem láttam :)
Itt negatívumnak lehet titulálni, de lehet, ez a fő ereje a stabilitásnak, h hivatalosan nem lehet plugint felvinni se, de letörölni se, mert üres a lista.
Végül is, azt kell mondjam kellemes meglepetés ez az image is, a kép minősége, a rendszer gyorsasága és külalakra is elfogathatónak mondható, jól összerakott és összehangolt képfájl. Szerintem, ezt olyanoknak lehet ajánlani, akik tévézésre akarják használni a boxot és nem kísérletezgetésre.
|
| |
|
[válaszok erre: #9812 #9812]
|
[előzmény: (9810) htibi58, 2013-08-08 18:49:34]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9808. Elküldve:
2013-08-08 13:49:17 |
[671.] |
Idézet:
| Mindent összegezve érdemes kipróbálni az Open-AR-t?
| |
Szerintem igen, csak azon tűnődöm, h érdemes-e teljesen erre váltani.
Ami jókat írtam a tegnap az mind valós. De, az árnyoldalait nem részleteztem, a plugin kezelés csapnivaló, egy-két plugintól eltekintve a legtöbbje zöldhalált okoz, az EPG ékezethiányos ez mindenképpen beavatkozást igényel.
Softcam control panel helyett az alternatív softcam van plugin formában, lényegében többszöri indítás után, ez is belejött a dolgába, működik rendesen.
Nekem mindenképpen fejtörést okoz a pluginok használhatatlansága, így az egész nem ér semmit hiába szép, gyors is, mert teljesen elveszti a multifunkcionális mivoltát és egy szimpla műholdvevővé degradálódik.
Hát ez van az Openárpival
|
| |
|
[válaszok erre: #9810]
|
[előzmény: (9804) htibi58, 2013-08-08 13:11:17]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9807. Elküldve:
2013-08-08 13:27:16 |
[672.] |
Remélem a következő verzió, a célnak megfelelő lesz és külön fogja kezelni a kód csoportokat, aztán azon belül, h h rendezed ( frekvencia, CAID, kulcs szerint) teljesen lényegtelen és szerintem fölösleges is. A Biss kódnál nem ártana ha műholdak szerint lehetne rendezni, mert ott általában nagy a rendetlenség.
Ami pedig a program hasznosságát illeti kíváncsi vagyok, mert nálam akármilyen másolgatás, fájl mozgatás, plugin ki-bekapcsolás, a biss kódoknál, a frekvencia oszlopban az értékek 65654 (v vmi hasonlóra értékre) változtak, és kezdődhetett elölről a szöszmötölés a kézi bevitellel. Hát, sok sikert kívánok.
|
| |
|
[válaszok erre: #9818]
|
[előzmény: (9803) Famiko770, 2013-08-08 13:02:33]
|
|
Törzstag  |
|
|