| Találatok száma: 969 üzenet |
|
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9566. Elküldve:
2013-07-24 19:05:09 |
[701.] |
Igen, az jó lesz, előre is kösz.
Innen vajon http://i-tv.hu/ , h lehetne kitermelni az eredeti server url-ket? mert ezek mind aktív linkek.
|
| |
|
[válaszok erre: #9567]
|
[előzmény: (9565) chucky, 2013-07-24 18:36:46]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9564. Elküldve:
2013-07-24 11:29:38 |
[702.] |
Elég sok döglött magyar webTv cím van az IPTv Updaterben, de akad olyan is amit átemelve a Spark Webtvbe elindítható. pl.
<webtv title="Budapest tv" urlkey="0" url="mms://stream02.gtk.hu/bptv"; description="Magyar_helyi" iconsrc="" type="0" />
<webtv title="FilmBoxHD" urlkey="0" url="rtmp://cp131115.live.edgefcs.net/live/FilmboxHD_HUN_1200@34669"; description="Magyar_helyi" iconsrc="" type="0" />
|
| |
|
[válaszok erre: #9565]
|
[előzmény: (9562) sign_az, 2013-07-24 09:41:03]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9562. Elküldve:
2013-07-24 09:41:03 |
[703.] |
Tovább kutakodva a netten, még további (21 db) aktív magyar webtévékre bukkantam, többek közt m1, m2, duna, dunaworld, bp tv, győr+tv, zuglótv, zalatv, rákomentetv, karcagtv, halomtv, hatoscsatornatv, debrecentv, stb. Jó lenne ezeket is integrálni a Spark webtv_usr.xml-be
|
| |
|
[válaszok erre: #9564]
|
[előzmény: (9561) sign_az, 2013-07-24 08:57:00]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9561. Elküldve:
2013-07-24 08:57:00 |
[704.] |
Kösz szépen, feltettem a Sparkra, szépen működnek. Most a reggeli órákban ellenőriztem a többi magyar helyi webtv-ket és ezek működnek:
<webtv title="Eger" urlkey="0" url="rtmp://87.229.24.114:8010/live" description="Magyar_helyi" iconsrc="" type="0" />
<webtv title="Fixtv" urlkey="0" url="rtmp://video.fixhd.tv:1935/fix/hd.stream" description="Magyar_helyi" iconsrc="" type="0" />
<webtv title="Debrecen TV" urlkey="0" url="rtmp://91.82.85.71:1935/live/_definst_/DTV" description="Magyar_helyi" iconsrc="" type="0" />
<webtv title="Nyíregyháza" urlkey="0" url="rtmp://193.138.125.14:1935/live/nytv.stream" description="Magyar_helyi" iconsrc="" type="0" />
<webtv title="Pannon" urlkey="0" url="http://212.200.235.242:8080"; description="Magyar_helyi" iconsrc="" type="0" />
<webtv title="Orosháza" urlkey="0" url="http://ovtvstream.orosweb.hu:8090/stream.flv"; description="Magyar_helyi" iconsrc="" type="0" />
<webtv title="Hegyvidek" urlkey="0" url="http://bp12tv.webra.hu/stream.flv"; description="Magyar_helyi" iconsrc="" type="0" />
<webtv title="Keszthely" urlkey="0" url="http://stream.tvkeszthely.hu:48082/tvkeszthely.flv"; description="Magyar_helyi" iconsrc="" type="0" />
|
| |
|
[válaszok erre: #9562]
|
[előzmény: (9560) Gabywap, 2013-07-24 01:39:44]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9558. Elküldve:
2013-07-23 23:03:43 |
[705.] |
Nekem is ez a 3 magyar megy, viszont nem megy a NasaTv, pedig a Sparkon működik(rtpm). Nagyából az e2-ön a http stream linkek nagy többsége működik ( már amelyik aktív), az mms linkek nagy része nálam nem működnek, le se töltődnek, az rtmp, rtsp linkek közül valamelyik letöltődik, de nem lesz belőle kép/hang.
P.s. Ja, és a sok az nem sokk :)
|
| |
|
|
[előzmény: (9557) bojsza, 2013-07-23 19:45:25]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9556. Elküldve:
2013-07-23 17:10:35 |
[706.] |
Úgy gondolom egy dolgot tisztázzunk kell, mert lehet, h félre értetettek. Azt írtam a 9540es hsz-ban, h
Idézet:
| Csináltam egy jó csinos IPTv listát....
| |
de mi mással, mint ezzel az IPTV updater segítségével, ami aztán a kedvencek listájába mint webtv, webradio, webcam, világtv/radió, stb került, tehát amiket kiválogattam az updater segítségével, ez kb 15-20 fájlt generált (ez lehet volna n+1 is, ha mindent kiválogattam volna) az /etc/enigma2 -ben.
Ha, erre lenne szükségetek, minden további nélkül elküldöm.
Itt egy részlet az egyikből:
Idézet:
| #NAME IPTV zene tévé (TV)
#SERVICE 1:64:0:0:0:0:0:0:0:0::zene tévé Channels
#DESCRIPTION --- zene tévé ---
#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//94.242.221.141/hls/a-lo/stream79.m3u8
#DESCRIPTION: 1 CLASSIC
#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//94.242.221.141/hls/a-lo/stream58.m3u8
#DESCRIPTION: A ONE
#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:rtmp%3a//94.102.51.78/live22 playpath=b4u_music77 swfUrl=http%3a//www.zstream.eu/p387sj9hd803ns9n3is93s9df8nd93d9g9dfg94ng949f.swf pageUrl=http%3a//www.zstream.eu/embed.php?v=b4u_music77&vw=600&vh=450&video=0&domain=pogotv.eu live=1
#DESCRIPTION: b4u music
#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//fw01.livem3u8.me.totiptv.com/live/81ff107849124ff389814b0b8816b1ba.m3u8?bitrate=800
#DESCRIPTION: B4U Music India
#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:mms%3a//wms.di-ve.com/bay
#DESCRIPTION: Bay Radio with video stream
#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//89.185.250.158%3a2014/
| |
|
| |
|
[válaszok erre: #9557]
|
[előzmény: (9552) bojsza, 2013-07-23 14:33:07]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9540. Elküldve:
2013-07-22 11:43:54 |
[707.] |
Csináltam egy jó csinos IPTv listát, nagyszerűen működik. Azonban működő magyar webtv még nem találtam, igaz 4-5 próbáltam.
Ha nagyon jó nettem lenne, még a parabolámat is leszerelném
|
| |
|
[válaszok erre: #9542 #9547 #9552 #9553]
|
[előzmény: (9539) bojsza, 2013-07-22 10:40:54]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9529. Elküldve:
2013-07-21 22:35:17 |
[708.] |
No, kb. hasonló módon kerestettem le a műholdakat és jó lett nekem is, csak az a baj ezzel, h ha új tp-ket kell felvinni a már meglévők tp. mellé, akkor ezt a herce-hurcát minden alkalommal meg kell ismételni.
|
| |
|
|
[előzmény: (9527) Demonlaci, 2013-07-21 20:57:12]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9523. Elküldve:
2013-07-21 19:21:55 |
[709.] |
A napokban teszteltem egy kicsit a Spark 68-as verziót és egy nagyon furcsa dologra lettem figyelmes, ami nem biztos, h pont az új verzióból adódik, ez lehet már régebben is így volt.
Tehát, két tuneres Alien2 készülékem van, mindegyik tunerre egy-egy antenna van csatlakoztatva, az egyiken egy 4-es diseqC kapcsoló is van, a másikon csak egy szimpla fej, mely két műholdat lát.
A menü/telepítés/műhold telepítés/ szerkesztésnél (zöld gomb) beállítom, h melyik műhold van a tuner1-en és melyik a tuner2-ön. Azonban kilépéskor ezek a beállítások nem mentődnek el, hanem mindig az a tuner beállításai maradnak meg, amelyikből utoljára léptem ki, a másik tuner pedig elállítódik. Tehát, ha a beállításokból a tuner 1-el léptem ki, ez megmarad, de a másik tuneré automatikusan szintén tuner 1-re vált. Fordítva is igaz, ha tuner 2-vel lépek ki, minden tuner 2 lesz.
Ez a helyzet akkor bukott ki, amikor az A2 "tuner 1-re volt állítódva" és a tuner 2-ön tp-ket keresgéltem, persze nem találtam egyetlen aktív tp sem, így új tp sem tudtam lekeresni.
Tudom, h kevés helyen van ilyen kiépítés, de megkérdezném hátha mégis volna vkinek vmilyen ötlete, hogyan lehetne rögzíteni Sparkban a tunerek beállításait (E2-ben ez nem probléma). Előre is kösz.
|
| |
|
[válaszok erre: #9526 #9527]
|
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9479. Elküldve:
2013-07-20 13:05:11 |
[710.] |
Idézet:
| ...telepítettem és elindítottam az mcas 1.0.21-et
| |
Ha így van, akkor ha aktív, zölden világít
Nekem ugyan nincs UPC-m, viszont annyit tudok javasolni, h kapcsold ki a Conaxot, (Rendszer/Alapbeállítások/Kártyaolvasó/Conax/Ki), mert tudtommal nem ilyen a kártyád, utána egy újraindítás és talán.
Ha, nem akkor a fórumtársak által ajánlott megoldással kell próbálkozni.
|
| |
|
[válaszok erre: #9484 #9570]
|
[előzmény: (9477) amatőr 2, 2013-07-20 12:47:35]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9474. Elküldve:
2013-07-20 09:24:02 |
[711.] |
Idézet:
| mivel amatőr vagyok a témában nem is jutottam sokra. Az A2-n Spark van UPC kártyával.
| |
Szerintem, ha Sparkot használsz és UPC-t, érdemes egy próba erejéig az mcas v1.0.21 telepíteni , mert ez a plugin állítólag tudja azt ami neked kell, lásd 9345 h.sz. Letöltés több helyről is lehetséges.
|
| |
|
[válaszok erre: #9477]
|
[előzmény: (9469) amatőr 2, 2013-07-19 22:47:40]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9464. Elküldve:
2013-07-19 18:45:46 |
[712.] |
Kösz a figyelmeztetést, gondoltam erre, de a telepítési vágy felül kerekedett . Végül semmi újat nem találtam kivéve az alapbeállításoknál a HBB mellé bekerült ez a Airplay( kinek/minek nem tudom, Apple cuccom nincs).
A SuperIPTv már aktív kódot kér, a teszt mód már nem tetszik neki.
Alapjába véve ennyit konstatáltam.
|
| |
|
|
[előzmény: (9463) bojsza, 2013-07-19 18:18:51]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9461. Elküldve:
2013-07-19 17:06:49 |
[713.] |
Bocs már eltöltődött: itt van
Idézet:
| Release Notes for v1.2.68:
New Features:
- AirPlay (Wireless playback for Apple devices)
- WebTV Parental lock function (inside the Miscellaneous Settings menu)
- Persian EPG, Subtitle & RSS support
Improvements:
- Updated Indonesian OSD
- Improved EPG loading time
- SuperIPTV performance improvements
- Improved Cross EPG
- Stopped playbacks now can be continued from the last viewed position
- Added MKV header stripping support
Fixes:
- Resolved an issue causing certain MKV files fail to play
- Fixed an issue causing problems while loading subtitles from the Online Subtitle function
- Fixed an issue causing the Blind Scan function to store certain channels twice
- Fixed an issue causing certain subtitle files fail to appear
| |
|
| |
|
[válaszok erre: #9462]
|
[előzmény: (9460) sign_az, 2013-07-19 17:03:54]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9460. Elküldve:
2013-07-19 17:03:54 |
[714.] |
...és hol lehet valami konkrét dolgot olvasni róla.
Majd egy hónapja olvastam, h tesztelik és ott működőképes WebIF-ről, internet alkalmazásokról és működő DTS-ről is regéltek, kíváncsi vagyok végül mi valósult meg ebből.
|
| |
|
[válaszok erre: #9461]
|
[előzmény: (9459) ToomyC, 2013-07-19 15:43:42]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9449. Elküldve:
2013-07-18 17:02:40 |
[715.] |
Ezt viszont jó tudni, mert vhol a 9172 h.sz. környékén nem volt egyértelmű, h miért nem történik ugyanúgy az átváltás mindenkinél.
Tehát, amilyen állapotból váltasz, ugyanolyanba térsz vissza. Így nagyon egyszerű és logikus.
|
| |
|
|
[előzmény: (9446) bojsza, 2013-07-18 15:28:35]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9448. Elküldve:
2013-07-18 16:51:04 |
[716.] |
Ja, már generáltam is egy opkg listát, vmint egy olyan listát is amiből kiderül, h a szóban forgó plugin csomagnak, melyik könyvtárban vannak az összetevő fájljai.
|
| |
|
|
[előzmény: (9445) bojsza, 2013-07-18 15:24:46]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9444. Elküldve:
2013-07-18 14:51:22 |
[717.] |
Kösz szépen ezt is,
Közben átváltottam Sparkra a HDMU menüvel "restrat to Spark" és láss csodát ezúttal beavatkozás nélkül egyhúzamban átváltott a Sparkra.
|
| |
|
[válaszok erre: #9446]
|
[előzmény: (9442) bojsza, 2013-07-18 14:29:22]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9443. Elküldve:
2013-07-18 14:38:03 |
[718.] |
Kösz szépen a szép hosszúra sikeredet
enigma2 plugin listát, gondolom mindenki csemegézhet belőle kedvire.
|
| |
|
[válaszok erre: #9445]
|
[előzmény: (9440) bojsza, 2013-07-18 14:20:09]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9439. Elküldve:
2013-07-18 12:17:56 |
[719.] |
HDMU pluginnel kapcsolatban :
A netről hol lehet letölteni, azokat a plugineket amit a Főmenű/Plugins/Plugins letöltés alatt találhatók. Elég lenne egy szimpla olvasható leírás is róluk, ugyanis feltelepítettem a Seekbar(2788) és Secondinfobar(2.7) plugineket, de hollétüket nem találom, persze így beállítani sem tudom. Valahogy mintha nem integrálódtak volna a HDMU-ba.
|
| |
|
[válaszok erre: #9440 #9441 #9447]
|
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9434. Elküldve:
2013-07-18 10:47:14 |
[720.] |
Nálam akkor lehet reprodukálni ezt a hibát, ha mondjuk nézek egy adót és közben megnyomom a kék gombot, de ez valójában már régóta így van, kb. amióta HDMU használok kb. 10740-től errefele.
|
| |
|
|
[előzmény: (9433) htibi58, 2013-07-18 10:33:19]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9417. Elküldve:
2013-07-17 17:07:17 |
[721.] |
Alien 2-re gyártották, nevében is így szerepel, ebből már egy tucatra valót készítettek, biztos csináltak Alien 1-re is. Nekem csak A2 van.
|
| |
|
|
[előzmény: (9413) boldonc, 2013-07-17 15:03:26]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9409. Elküldve:
2013-07-17 14:18:52 |
[722.] |
Erre nincs tippem, mert eddig csak HDMU telepítettem, de az biztos, hogy minden alkalommal újratelepítésnél mindent legyalult a régi verzióból. Szerintem ellenőrizd, ha a telepített HDMU megfelel-e a géped verziójának.
Ha, tényleg Alien 2-ed van akkor Spark 7162 verziót kell telepíteni.
|
| |
|
|
[előzmény: (9406) tybcsi, 2013-07-17 14:01:21]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9407. Elküldve:
2013-07-17 14:03:44 |
[723.] |
Örvendek, amúgy értelemszerűen a
HD Media Universe-t ajánlottam volna, persze a gépednek megfelelő változatra.
|
| |
|
[válaszok erre: #9408]
|
[előzmény: (9406) tybcsi, 2013-07-17 14:01:21]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9403. Elküldve:
2013-07-17 12:47:43 |
[724.] |
Idézet:
| tybcsi: Alien2-re felraktam a HDMU-t. Olyan gondom van, hogy műhold keresésnél újraindul a box mindíg. Mi lehet a gond? Illetve még olyat is produkál, hogy hiába állítom be a dvb tunert c-re, mindíg t-n keres :(
Valaki tud tippet adni hogy mi a gond?
| |
Habár többször telepítettem HDMU, ilyet még nem tapasztaltam, csak ha ellenőrizetlen helyekről plugint telepítettem, ami nem volt megfelelő. Szerintem vmiért hiányosan települt fel a HDMU. Telepítsd fel a 11151-t, az a legújabb.
A második kérdésre rákérdezzek: Beállítottad a Főmenű/HDMU Center/SystemControl/Tunermodust/ DVB-C-re?
|
| |
|
[válaszok erre: #9404]
|
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
9400. Elküldve:
2013-07-17 09:41:38 |
[725.] |
Hát ha valakit érdekel :
újabb Alien2. toolbox jelent meg
a következő tartalommal:
- DCC ( Dreambox Control Center )
- Set ( settings editor )
- Key ( keys editor )
- CC convertor
letöltés:
http://www.sat-support.tv/forum/download/file.php?id=437
|
| |
|
[válaszok erre: #9413]
|
|
|
Törzstag  |
|
|