| Találatok száma: 969 üzenet |
|
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
6852. Elküldve:
2012-09-13 08:12:06 |
[776.] |
Kösz a választ.
Egyszóval: Optibox Prima CX PVR Ready részére még nincs új 56 sw.
|
| |
|
|
[előzmény: (6846) pedro5413, 2012-09-12 22:18:11]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
6845. Elküldve:
2012-09-12 21:21:39 |
[777.] |
Honnan lehet letölteni az Optibox CX Pvr Prima legújabb 1.19.56 sw ? lehet püben is.
a FTA verziót próbáltam, de az nem telepíthető
|
| |
|
[válaszok erre: #6846 #6847 #6871]
|
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
261. Elküldve:
2012-08-26 23:26:19 |
[778.] |
Az olimpia idején állítottam át a K 9°-ról a 4,8-ra ( 4 fejes rendszerbe). Ezek szerint még kell állítanom a fejen. A többi tp-ék a kingofsat lista szerint korrektül foghatók, csak ezeknél volt gond.
Mindenesetre kösz az infót.
|
| |
|
|
[előzmény: (260) LZsolt, 2012-08-26 18:06:38]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
259. Elküldve:
2012-08-26 16:19:24 |
[779.] |
12678V/6667 nálam, csak az esti órákban jön vmi nagyon gyenge jel, ettől viszont még nem áll össze a kép. Kérdezném másnál is így van?
A 12693V/3333, 12703V/2963 pedig eddig még nem sikerült jelet észlelni, működnek ezek tp?
Előre is kösz a válaszokat
|
| |
|
[válaszok erre: #260]
|
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
46016. Elküldve:
2012-08-25 12:44:08 |
[780.] |
Ezek szerint androidról nem érdemes próbálkozni.....
|
| |
|
|
[előzmény: (46007) enrico1, 2012-08-24 22:05:37]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
46006. Elküldve:
2012-08-24 21:51:58 |
[781.] |
Pü-t nem lehet küldeni feléd. Rossz a beírt címed. Van egy Inverto monoblockom 6°-ra, eredeti dobozában.
|
| |
|
[válaszok erre: #46007]
|
[előzmény: (46001) enrico1, 2012-08-24 19:36:49]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
13136. Elküldve:
2012-07-06 11:54:56 |
[782.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
13135. Elküldve:
2012-07-06 11:29:52 |
[783.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
7899. Elküldve:
2012-07-03 10:27:17 |
[784.] |
Pontosan 2012.05.28-tól, pl. a kingofsat-on meg lehet nézni!
|
| |
|
|
[előzmény: (7898) natomail, 2012-07-02 20:10:00]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
13132. Elküldve:
2012-07-02 11:25:45 |
[785.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
13131. Elküldve:
2012-07-02 10:56:41 |
[786.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
13130. Elküldve:
2012-07-02 10:47:11 |
[787.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
13120. Elküldve:
2012-06-27 12:51:41 |
[788.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
13119. Elküldve:
2012-06-27 11:41:20 |
[789.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
13118. Elküldve:
2012-06-25 08:42:14 |
[790.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
13117. Elküldve:
2012-06-24 21:39:17 |
[791.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
20178. Elküldve:
2012-06-22 12:07:37 |
[792.] |
Nálam, ha kikapcsolom akkor nagyon sokszor, csak gyári visszaállítással tudom újraindítani. Ez így volt az előző verzióknál is.
Ha, pedig áram alatt hagyom (amellett, h fogyaszt) eddig legtöbbször lefagyott. Vmi megoldás erre? a 1412-ön kívül.
|
| |
|
[válaszok erre: #20187]
|
[előzmény: (20177) adam35, 2012-06-22 11:08:25]
|
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
13100. Elküldve:
2012-06-18 13:48:50 |
[793.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
13099. Elküldve:
2012-06-18 13:39:53 |
[794.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
13098. Elküldve:
2012-06-18 13:34:11 |
[795.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
13097. Elküldve:
2012-06-18 13:29:17 |
[796.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
13096. Elküldve:
2012-06-18 13:24:22 |
[797.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
13075. Elküldve:
2012-06-11 12:32:09 |
[798.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
13074. Elküldve:
2012-06-11 10:42:29 |
[799.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Törzstag  |
|

sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969
|
6825. Elküldve:
2012-06-09 14:04:38 |
[800.] |
A keleti 5°-ra szeretnék fejet feltenni a skandináv adók vételére. Többfejes(4fej) rendszert használok, a beltéri Optibox Prima Cx.
Az lenne kérdésem, h van-e hozzá alkalmas szoftver v. egyéb trükk ezek befogására? Vagy más szóval tudja-e kezelni a beltéri az NDS szoftot?
és persze érdekelne, hogy van-e egyáltalán értelme a kelet 4,8°, 5° invesztálni, mert ha csak román v ukrán adók jönnek, akkor 2x is meggondolom további fej felszerelését és persze Diseq kapcsoló cseréjét stb.
Válaszokat előre is köszönöm, jöhet pü-ben is
|
| |
|
Törzstag  |
|
|