| Találatok száma: 233 üzenet |
|
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
82699. Elküldve:
2012-12-14 12:05:29 |
[126.] |
S.O.S. Ideiglenes befogadó kéne számára, mert kint van hidegben egy dobozban!!!
|
| |
|
|
[előzmény: (82688) HLI, 2012-12-14 10:07:15]
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
82689. Elküldve:
2012-12-14 10:11:38 |
[127.] |
2012.dec.13.
Ma este a boltunkhoz szegõdött egy 2-3 év körüli fiú tacsi,csinàltunk neki némi menedékhelyet,kapott enni,meleg"ruhàt"...szeretõ gazdiját várja Pesterzsébeten a Baross u.-Topànka u.sarki zöldségesnél!!Nagyon szép,gyönyörû szemei vannak,sorsa ellenére nagyon baràtsàgos,kedves!
(pesterzsébeten van a kutyus a Baross u.-Topànka u.sarkán a zöldségesnél!06/30-990-43-67.ez az én szàmom!
|
| |
|
[válaszok erre: #82714 #82779]
|
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
82680. Elküldve:
2012-12-14 00:58:29 |
[129.] |
B Tóth Sarolta +36 30 825 9790
Bányai Krisztina Tímea
Halihó!
Talâltak egy vizsla keverèk kan kutyàt a római parton. Chipje nincs.
|
| |
|
[válaszok erre: #82911]
|
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
23109. Elküldve:
2012-12-10 01:35:54 |
[130.] |
SOS! KI FOGJÁK LŐNI! 1 HETE CSAK VÁR ÉS VÁR A GAZDIRA...!!! KŐSZEG ÉS KÖRNYÉKE ÉBRESZTŐ!
Julianna Horváth
Kőszeg és környékbeliek! Nem ismerős valakinek ez a gyönyörű szuka kutyus? Kőszeg és Horvátzsidány között a lőtéren dekkol már 1 hete! El sem mozdul onnan! Egy mellék épületben talált magának menedéket! Az is lehet hogy épp ott tették ki és azért nem mozdul el onnan! A kutyus nagyon barátságos mint ahogy a többi képen is látszik ha megnézitek. Az elején elég bizalmatlan volt de mostanra már adja a
puszikat igényli a simit és bújik rendesen tehát egy szóval szeretet éhes! Megpróbálom befogni de S.O.S-ben ideiglenes vagy végleges gazdi kell neki! Ott nem maradhat mert veszélyben van!Hajtó vadászat van félek hogy ki fogják lőni:(( Sajnos én nem tudom haza hozni mert már van 5 kutya nálam és elég agresszívek:(( Nem fogadják el az idegen kutyát:(( Legyetek szívesek osszátok meg minél többen!!!! Köszönöm
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=308922355884920&set=a.176802865763537.33976.100003014758649&type=1&ref=nf
|
| |
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
82424. Elküldve:
2012-12-10 01:22:23 |
[131.] |
2012.dec.9. Karácsond
Segítsetek, könyörgök mindenkinek! Ma este eltűnt 12 éves kutyám. Iszonyatosan aggódok érte és már szétfagytam: kint jártam, kerestem, de nem találom. Ha bárki bármit tud róla, könyörgök bőgve, hogy hozza vissza nekem. Bármit megteszek. Sose szökött még el, segítsetek megkeresni őt. Bele halok ha elveszítem :'(
06308338576 éjjel nappal hívhatnak!
http://www.facebook.com/matko.zsuzsi/posts/507392025960516
|
| |
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
82417. Elküldve:
2012-12-10 00:09:51 |
[133.] |
Talált kutya Bp. XVIII. Kerület
Ma este 21.00 óra körül találták a XVIII.kerület Baross és Csiky utca sarkán található zárt focipályán ezt a fiatal,ápolt Schnauzer mix kislányt. Chippet nézettünk de nem volt benne,elhelyezése nem volt megoldható ezért bekerült az Illatosra. Kedves,barátságos örökmozgó kutyus. Megtalálásakor narancssárga hám volt rajta.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.381701581919431.89522.100002387783361&type=3
|
| |
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
82178. Elküldve:
2012-12-05 20:39:39 |
[135.] |
2012.DECEMBER 3-ÁN A REGGELI ÓRÁKBAN ELTŰNT VECSÉSRŐL, SAJNOS VALAKI A KAPUT NYITVA FELEJTETTE, A VÖRÖSMARTY U-BÓL KÉT KUTYA, SAJNOS NEM CHIP-ESEK, AZ EGYIK 9 ÉVES RAJZOS KAN NÉMETJUHÁSZ A NEVE NEGRÓ, A MÁSIK EGY 3 ÉVES SZINTÉN KAN HUSKY SZÜRKE-FEHÉR A SZÍNE, BARNA SZEMŰ, NEVE GIGI AZNAP EGYÜTT LÁTTÁK ŐKET MONOR FELÉ..., SAJNOS FOTÓ NINCS EGYENLŐRE, HA VALAKI LÁTJA ŐKET AZONNAL ÉRTE MENNEK A GAZDIK! A KUTYÁK GAZDÁJA SZÍVINFARKTUST KAPOTT SAJNOS AMIKOR MEGTUDTA, HOGY ELTÜNTEK A KUTYÁI! AKI LÁTJA ŐKET FOGJA MEG ŐKET A KUTYÁK BARÁTSÁGOSAK , MEG LEHET FOGNI ŐKET, AZONNAL ÉRTÜK MENNEK!!! PLAKÁTOLVA IS LETTEK A KÖRNYÉKEN!
ELÉRHETŐSÉG: 06-30-662-14-73
|
| |
|
[válaszok erre: #82449 #82480 #86159]
|
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
78710. Elküldve:
2012-10-04 23:28:39 |
[136.] |
Otthon van!
|
| |
|
|
[előzmény: (78667) Csipogó, 2012-10-04 15:54:04]
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
21697. Elküldve:
2012-09-30 12:06:14 |
[137.] |
Email-ben érkezett!
2012.szeptember 30.
Emailban kaptam!!!
Az M0 on Balaton felöl ,Pest fele haladva at M3 kijarata elott, kb.500 m-re jobb a oldalon hatalmas foliasatrak sorakoznak. A teruleten befele a folduton kb 100 m re ,egy villanyoszlophoz , egy nagytestu kutya van kikotve.
Se haz semmi menedek..
Kerem aki a kozeleben el es van ideje nezze meg.
Jön az esos ido, ne maradjon ott kiszolgaltatva szerencsetlen allat.
|
| |
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
78436. Elküldve:
2012-09-30 11:44:42 |
[138.] |
Állitólag befogták este, és egy furgonnal elvitték , a facen törölve lett a hirdetése! :(
|
| |
|
|
[előzmény: (78391) Fawn, 2012-09-29 14:25:34]
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
78429. Elküldve:
2012-09-29 22:56:31 |
[140.] |
Ez igy szuper, naná hogy nem kell szükség ilyen népekre, akkor nem is hirdetem, ha fajtamentőkhöz került!
|
| |
|
|
[előzmény: (78399) HNIKOL, 2012-09-29 18:35:56]
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
78397. Elküldve:
2012-09-29 18:25:17 |
[141.] |
Szia Hnikol!
Akkor próbáljunk meg neki gazdit keresni, telefonszámos elérhetőség mi legyen?
|
| |
|
[válaszok erre: #78399]
|
[előzmény: (78396) HNIKOL, 2012-09-29 16:52:17]
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
78391. Elküldve:
2012-09-29 14:25:34 |
[142.] |
|
| |
|
[válaszok erre: #78436]
|
[előzmény: (78389) Puzzle, 2012-09-29 13:35:33]
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
78380. Elküldve:
2012-09-29 01:37:29 |
[143.] |
http://www.facebook.com/timea.juhasz.121/posts/322425741190179
Tímea Juhász
Kb. fel oraja Diosdon a Szamoca kisallatklinikaval szemkozti oldalon lattunk egy fajtatiszta,fekete BELGA JUHASZT! Bileta is volt a nyakaba,de nem tudtuk befogni,sajnos 3 labon is gyorsabb volt nalunk!:( Valoszinu elutottek!
|
| |
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
78319. Elküldve:
2012-09-28 04:46:51 |
[144.] |
A kutyus már az Illatoson van!
http://www.facebook.com/Solymosanita
Ma este betették(valószínűleg) a lépcsőházunkba (XIV.kerület Gvadányi utca) kb ezt az aranyos ,barátságos,szerintünk pár hónapos szuka keverék kiskutyát.(termetileg akkora mint egy csivava) Sajnos mivel ideiglenes befogadót nem találtunk és itt nem maradhatott,viszont az utcára nem szerettük volna kitenni,így kénytelenek voltunk bevinni az Illatos út menhelyre. Ott várja a gazdiját,vagy leendő gazdiját! Holnap már elvileg megtalálható lesz már az ebtelep.hu weboldalon. Ott is a xiv.kerületben találtak között. Osszátok meg légyszíves,hogy a gazdija megtalálja vagy minél előbb gazdára találhasson!
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=472468222773564&set=o.246796508696049&type=1&ref=nf
|
| |
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
78124. Elküldve:
2012-09-24 15:33:31 |
[145.] |
Tatabányán Szeptember elején talált 1 év körüli fiú Vizslának tudna valaki gazdi
t?nagyon barátságos,mindenkivel kijön,remek kutyus.Mivel az eredeti gazdája nem keresi,chip nincsen benne.Keresi a gazdiját vagy befogadóját.06304641366
|
| |
|
[válaszok erre: #78142 #78367]
|
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
77712. Elküldve:
2012-09-15 12:49:30 |
[147.] |
Kb. 2 órája lehet hogy ezt a kutyust látták:
Barbara Földi:
S.O.S.
Most hívtak fel, hogy a 11-es úton Esztergom és Tát között szaladgál egy ápolt shih tzu. El fogják ütni! Meg kellene fogni!!!
|
| |
|
[válaszok erre: #77714]
|
[előzmény: (77711) Fawn, 2012-09-15 12:47:40]
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
77711. Elküldve:
2012-09-15 12:47:40 |
[148.] |
2012.szept.14...
Elveszett!!! Kérlek , SEGÍTSETEK!!! Ma este 21.30 körül elveszett Ácson, a kegyelet utcából a képen látható kis testű kan kutyus! A kutyus ivartalanított, és a szeme folyamatos kezelésre szorul!!Egy 9 éves kisfiú várja haza!! A megtaláló jutalom ellenében hívja a 06 30 450 28 14-es telefonszámot!!!
|
| |
|
[válaszok erre: #77712 #77845]
|
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
77676. Elküldve:
2012-09-14 18:13:36 |
[149.] |
Látott kutya..... kb. fél órája (17:40-kor)
Sarga sharpei var valakit a Dombovari uti buszmegalloban Budapesten, a Lagymanyosi hid budai hidfojenel. Most. Nem hianyzik valakinek?
|
| |
|
[válaszok erre: #77685 #77718]
|
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
77675. Elküldve:
2012-09-14 18:08:12 |
[150.] |
ELVESZETT BÉKÁSMEGYEREN MA DÉLUTÁN ( 2012. SZEPTEMBER 14. ) EGY 2,5 ÉVES SÁRGA-FEHÉR STAFFORDSHIRE TERRIER CHIPES, IVARTALANÍTOTT SZUKA.
VÁRJÁK HAZA!!
20 233 1501
|
| |
|
[válaszok erre: #77680]
|
|
|
Haladó  |
|
|