| Találatok száma: 233 üzenet |
|
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
77282. Elküldve:
2012-09-06 12:38:46 |
[151.] |
2012.SZEPT. 6. Kispest!!!
S.O.S.!!!!!!
Curkán Barbara
Ez a kutya kb egy órája vergődött az Üllői út 283.sz elé (szolárium, fagyizó, kökszi gyros) / ( volt Hunyadi mozi épülete). A kutyus paraméterei: közepes testű, kb beagle méretű, 3 év körüli vemhes szuka, jól táplált, egészséges, fényes szőrű, szófogadó, valószínűleg "lakásos" kutyus. Kaját kézből nem fogad el, csak tálból, a nyakán nyakörv helye enyhén látszik. NEM HIÁNYZIK SENKINEK? Az ott dolgozó lányok nem tudják hazavinni, de zárásig a kutya maradhat náluk. SOS OSSZÁTOK !!!!!! Lehet, hogy valaki keresi! — itt: Kispest
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=3157737000674&set=a.3157736920672.103011.1782736088&type=1&relevant_count=2
|
| |
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
77010. Elküldve:
2012-08-31 15:26:25 |
[152.] |
Látott kutyák!
Csepeli piacnál kódorog 2 kutya, egyikük rövid szőrű, középtermetű német juhász keverék kan, másik hosszabb szőrű, fekete-barna szuka, talán nemrég kölykei lehettek, emlői duzzadtak, rajta barna bőr nyakörv is volt. Nincsenek rossz bőrben, de nagyon félénkek, közeledésünkre elfutottak, ezért sajnos képet sem sikerült készíteni róluk.
|
| |
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
76685. Elküldve:
2012-08-25 15:12:25 |
[154.] |
Mónika Kiss: Sziasztok! Lementem megnézni a kutyust, már nincs ott, Az Aldis pénztáros akit megkértem, h nézzen rá azt mondta megitatta, majd mikor újra itatta volna már nem volt. Remélem a gazdi több órás várakozás után elvitte.
32 perce · Tetszik
|
| |
|
|
[előzmény: (76678) Fawn, 2012-08-25 13:25:58]
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
76684. Elküldve:
2012-08-25 15:11:23 |
[155.] |
Meiczinger Barbara
Szió telorol vagyok itt dolgozom a deákon a fashion street elején egy hajléktalan nö kínai kopasz kutyussal koldul mozgásban van nem fix helyen.Elérhetőség:
06-30/5853818
|
| |
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
76683. Elküldve:
2012-08-25 15:08:53 |
[156.] |
SOS, ELVESZETT!!!!!!!!!!!!! A XVI. KERÜLETBŐL ERZSÉBETLIGETBŐL 08.25.-ÉN REGGELRE ELSZÖKÖTT EZ A BARÁTSÁGOS KEDVES ROTI KEVERÉK KAN KUTYA. NEM CHIPEZETT, KÉRJÜK AKI LÁTJA VAGY BÁRMILYEN INFORMÁCIÓT TUD A KUTYÁRÓL KÉRJÜK JELEZZE A 0620-342-8505-ÖS TELEFONSZÁMON, VAGY HA TUDJA FOGJA MEG, ÉS MENNEK ÉRTE BÁRHOVA!
|
| |
|
[válaszok erre: #76704]
|
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
76678. Elküldve:
2012-08-25 13:25:58 |
[157.] |
2012. aug.25!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! S.O.S.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28 perce
Sziasztok!
Remélem nincs igazam, de ma a XXII.ker Nagytétényi útnál lévő ALDInál kikötve találtam egy idősebb mudi jellegű kutyust. Régebbóta lehet kikötve, mert türelmetlenkedett, de ami gyanús, hogy mellette egy üveg víz és tálkában is víz volt. Ahova kikötötték oda kb 3tól sütni fog a nap.
Nem hiszem, hogy sürgős lenne, mert most árnyékban van és vize is van, de ha vki véletlenül arra jár nézzen rá. Én lemegyek 3fele, de sajna két nagytestű kan mellé nem tudom hazahozni ha még ott találom.
Köszi
http://www.facebook.com/tiamnat
|
| |
|
[válaszok erre: #76685]
|
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
76608. Elküldve:
2012-08-23 13:04:29 |
[158.] |
Tel : 0670 206 73 85
|
| |
|
|
[előzmény: (76572) Hancúr3, 2012-08-22 21:04:48]
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
76607. Elküldve:
2012-08-23 13:02:30 |
[159.] |
TEL: 0670 206 73 85
|
| |
|
|
[előzmény: (76592) peter0729, 2012-08-23 09:19:07]
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
76586. Elküldve:
2012-08-23 00:49:49 |
[160.] |
Látott kutya!!!!
2012.aug.23-án 0:40-kor csepelen, a szabadság út felé rohant egy talán boxer kutyus , a háta barnás-fehér volt...
|
| |
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
76342. Elküldve:
2012-08-18 20:50:41 |
[161.] |
ELVESZETT CICÁK!!!!
XX. kerület, Kuruc utcából tűnt el ez a két cirmos kandúr macska, egyikük 2, másikuk 1 éves, utóbbin barna bolhanyakörv van! Kérem, aki látja őket, vagy megfogja, hívja az alábbi telefonszámot, gazdájuk nagyon várja haza őket!
06 70 395 5397
|
| |
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
75463. Elküldve:
2012-08-04 15:16:44 |
[162.] |
Úgy tudom, hogy mennek a gazdik érte hétfőn az Illatos útra!
|
| |
|
[válaszok erre: #75464]
|
[előzmény: (75460) Fawn, 2012-08-04 14:32:53]
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
75460. Elküldve:
2012-08-04 14:32:53 |
[163.] |
HA MINDEN IGAZ MEGVAN A GAZDI....
MOST MEGY AZ INTÉZKEDÉS!!!
Bándy Ági Dátum: 2012.08.02. 21:44
A vasárnapi nagy viharban szökött meg Isaszegről Szindbád kutya - 3 éves trikolor (fehér-cser-fekete), keverék (német juhász-skót juhász) ivartalanított kan.
Rendkívül barátságos, kedves kutya, a család nagyon várja haza!
Máté Bálint
06-70-258-3671
|
| |
|
[válaszok erre: #75461 #75463]
|
[előzmény: (75456) Fawn, 2012-08-04 14:13:47]
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
75458. Elküldve:
2012-08-04 14:15:49 |
[164.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (75457) Fawn, 2012-08-04 14:14:51]
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
75457. Elküldve:
2012-08-04 14:14:51 |
[165.] |
|
| |
|
[válaszok erre: #75458]
|
[előzmény: (75456) Fawn, 2012-08-04 14:13:47]
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
75456. Elküldve:
2012-08-04 14:13:47 |
[166.] |
NEM KERESI VALAKI EZT A GYÖNYÖRŰ , OKOS KUTYÁT, BARNA NYAKÖRV, SÁRGA BOLHAIRTÓ NYAKÖRVVEL A NYAKÁBAN, ZUGLÓBAN TALÁLTÁK! JELENLEG KOVÁCS KRISZTINÁNÁL, KB. 1 ÓRA MÚLVA AZ ILLATOSON LESZ: 06-20-350-3513
"Zugloban Talált kutyus,nyakörvel,okos,minden szora hallgat illatoson ha keresi valaki!'
|
| |
|
[válaszok erre: #75457 #75459 #75460]
|
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
75187. Elküldve:
2012-07-31 12:23:53 |
[167.] |
MIND A NÉGY KUTYUS OTTHON VAN!
|
| |
|
|
[előzmény: (75168) Fawn, 2012-07-30 23:54:04]
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
75168. Elküldve:
2012-07-30 23:54:04 |
[168.] |
REX megint elcsatangolt, most nem egyedül, vele van egy keverék kutyus is, Bobi. Kérlek ha láttátok, vagy tudtok róla valamit keressetek! Várjuk haza őket! 70/703-2846
|
| |
|
[válaszok erre: #75187]
|
[előzmény: (75143) Fawn, 2012-07-30 21:17:39]
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
75143. Elküldve:
2012-07-30 21:17:39 |
[169.] |
CSEPELIEK FIGYELEM!!!
BOJLI A FRANCIA BULLDOG, ÉS PICÚR A SNAUCERKEVERÉK MÁR OTTHON VANNAK!!!! :) TOVÁBBRA IS KERESSÜK REX-ET, ÉS BOBIT!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
| |
|
[válaszok erre: #75168]
|
[előzmény: (75131) Fawn, 2012-07-30 18:52:12]
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
75131. Elküldve:
2012-07-30 18:52:12 |
[170.] |
2012. július 30-án délután Csepelről, a Rákóczi és Ady Endre utca környékéről elveszett 4 kan kutya, valószínűleg rosszul csukták be a kaput és kiszöktek a kertből.
Rex német juhász, Bojli francia bulldog, Bobi német juhász keverék és Picúr schnauzer keverék! Kérem, aki tud róluk, jelentkezzen az alábbi alábbi elérhetőségen! Előre is köszönjük!
Feczkó Zoltán: 06 70 5965 771
Rex
Bobi
Bojli
Picúr
|
| |
|
[válaszok erre: #75143]
|
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
75010. Elküldve:
2012-07-29 13:20:34 |
[171.] |
Látott kutya!!!!
2012.julius 29. 13: 16
Orsolya Hegedüs
Bp XVIII. kerület Szarvas csárda téren nagytestű németjuhász a kocsik között szaladgált, most az árnyékban pihen! Van arra valaki? Ha mentek vigyetek vizet mindenképpen!!!!
|
| |
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
19014. Elküldve:
2012-07-29 12:25:55 |
[172.] |
ZINA IGAZI, SZERETŐ GAZDIT KERES!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!! H A H Ó !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! S.O.S. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAGYON SÜRGŐSEN VÉGLEGES GAZDI KELLENE NEKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MÉG MINDIG NEM SZERETETT BELE SENKI SEM!!!!!!!!!!! Gyönyörű világos vörös, közepes termetű, fiatal kislánykutya, bánatos barna szemekkel nagyon keresi gazdiját. A kutyust autóból dobta ki a gazdája, aki sokat bánthatta. Nagyon aranyos, barátságos, de félénk. Kertes házban szerető családnál egyenrangú társ lehetne. A kutyus Ladon van BŐVEBB INFÓ 30/ 662-2509
|
| |
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
20998. Elküldve:
2012-07-26 20:15:03 |
[174.] |
Telefonszám esetleg lenne, hogy kit kell hivni, ha valaki tudna segiteni???
|
| |
|
[válaszok erre: #20999]
|
[előzmény: (20997) Ny.Nyúl, 2012-07-26 20:00:01]
|
|
Haladó  |
|

Fawn
Tagság: 2010-06-05 21:37:32 Tagszám: #85661 Hozzászólások: 233
|
74859. Elküldve:
2012-07-26 19:13:55 |
[175.] |
2012. 07.26.
Kozma Éva:
PÁR ÓRÁJA ELVESZETT SZOTYI BUDAÖRSRŐL, kan kutyus... KONTAKT ÉN VAGYOK 06309650583!
|
| |
|
[válaszok erre: #74883]
|
|
|
Haladó  |
|
|