| Találatok száma: 328 üzenet |
|
|

azbest
Tagság: 2010-06-19 13:00:01 Tagszám: #86144 Hozzászólások: 328
|
18886. Elküldve:
2010-12-10 17:58:02 |
[326.] |
Windows alatt hibátlanul megy, újabbak maguktól felismerik, de xp-től kezdve bármelyikkel megy. A hozzáadott progi elmegy, de jobb pl win7 beépített media centere a dxva támogatás miatt.
Linux alatt még nem ismeri a kernel a rajta lévő tuner részt, így patchelni kell a v4l -ot, de úgy már megy vele. VLC player linux és win alatt is jól megy vele.
Jópárat rendeltünk már ismerőseimmel, eddig úgy 15-20-ból 1-2 hibás volt összesen, de azok nyákja láthatóan hibás volt, nem tudom kértek e másikat helyette.
Eddig ezt a két fajtát láttam, nekem a piros ledes jobb kidolgozásúnak tűnik, de egyébként teljesen egyforma képességűek:
http://prohardver.hu/tema/dvb-t_dvb-s_dvb-c_kartyak_usb_pci/hsz_6384-6384.html
|
| |
|
|
[előzmény: (18885) kissbg, 2010-12-10 17:43:53]
|
|
Törzstag  |
|

azbest
Tagság: 2010-06-19 13:00:01 Tagszám: #86144 Hozzászólások: 328
|
18807. Elküldve:
2010-12-08 12:40:25 |
[328.] |
úgy tudom az alföld közepét eléggé elhanyagolják lefedettség terén. A határ mentén és hegyvidékeken sok adó van már. Várható újabb átjátszó az alföld közepére, hogy ne csak komolyabb tetőantennával lehessen venni a muxokat?
|
| |
|
[válaszok erre: #18821]
|
|
|
Törzstag  |
|
|