Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499904/14 Témák: 19750 Tagok: 113683 Legújabb tag: nthobweo Online: (71/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 14 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 328 üzenet

azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
55842. Elküldve: 2020-04-23 19:26:10 [51.]

Ha valaki esetleg számítógép monitorral használná a Prime boxot, vagy füleshez, külső hangszóróhoz szeretné kötni közvetlenül, akkor hasznos infó lehet, hogy egyedi kiosztást használnak a jack aljzatban.
23987_primebox.png

A videó a jack hegyénél jön. A hangot nem tudom, hogy melyik a bal és jobb, mert nem voltam ott személyesen beüzemeléskor. A lényeg, hogy jack-rca av kábellel megoldható a dolog.
23987_img_20200423_191303.thumb.jpg

Közvetlenül hangszórót bedugva a nem szabványos sorrend miatt búgás hallatszódna hang helyett egyik oldalon.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #55844]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
55165. Elküldve: 2020-03-05 19:32:05 [52.]

Ha megvetted, akkor a tied. De ha nem fizettél érte, akkor nem.

Mondjuk, ha tényleg árulja is a prime boxot az AH, nincs arról semmi info, hogy más ügyfélnél aktiválható lesz-e sajátként.

A kártyát elvileg vissza kellene adni, de lehet nem kérik mégsem vissza. Fene se tudja, hogy mit akarnak, még ők sem tudják.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #55167 #55212] [előzmény: (55146) lojas, 2020-03-04 20:39:08]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
55145. Elküldve: 2020-03-04 19:35:20 [53.]

az analógnál más volt a helyzet, párhuzamosan tudott menni jó ideig. Eleve csak 3 mux volt először.

Most meg kevesebb sávon, helyben kell átállni. Ettől persze lehetne sokkal világosabb és adminisztatíve is egyszerűbb, mert most káosz van és még mindig nem tiszta, hogy mi lesz a végső kombináció.

Hivatalosan nincs meg, hogy mi az árazás például 2 "akciós ingyen szolgáltatós box bérlés" + 1 kártya kombinációra sem eddig.

Az is fura, hogy a webshopban nincs szolgáltatós box, hanem ott árulják a prime boxot, de csak kártya is választható. Káosz.

Joci55:
Anyámnak telefonon diktáltam, hogy mit csináljon. Előttem volt a távirányító képe és a mostani box menüit leíró útmutató. A prime box tán automatán újrakeres, ha nyűgje van.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #55146 #55166] [előzmény: (55142) exchange, 2020-03-04 18:41:34]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
54972. Elküldve: 2020-02-27 14:06:48 [54.]

Azután módosították a weblapot, hogy facen rákérdeztem az előbbi kommentben írtakra.

Látom, hogy most mi van kinn. Csak megint zavaros a kommunikáció.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (54970) net_user, 2020-02-27 13:24:03]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
54969. Elküldve: 2020-02-27 12:49:25 [55.]

Szerintem összekutyultak valamit.

Facebookon rákérdeztem arra, hogy a féláras box akció melyik amiko boxot takarja, az impule t2c vagy az impulse h265 t2c változatot. És ott úgy válaszoltak, hogy a h265-ös amiko boxot.

Megjegyzésként hozzátettem, hogy érdemes lenne frissíteniük a kiírást. Meg hogy nem szerepel a szolgáltatói prime box választási lehetőség. Lehet ez sült ki belőle, amikor valaki megkapta a frissítést feladatként :D Vagy tényleg így van és teljes káosz van.

Egyébként a webshop box ára 4999 -től 12999-ig változik, attól függően, hogy 12 hónap hűságes, havidíjas vagy prepaid... viszont aktiválási díjat is felszámolnak most.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #54970] [előzmény: (54968) net_user, 2020-02-27 12:19:02]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
54921. Elküldve: 2020-02-25 13:43:55 [56.]

hm.. mondjuk ha a két box is havi 0 forint akcióban, akkor egy kártyát harmadiknak 400 ft-ért is csak egy százassal lenne több, mint a mostnai második kártya 300as díja.

Csak a box + kártyák kombináció még azt hiszem nincs kidolgozva az ÁSZF-ben.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (54920) azbest, 2020-02-25 11:00:53]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
54920. Elküldve: 2020-02-25 11:00:53 [57.]

Na, ahogy a nyomkövetést nézem, már február 11én rögzítették a posta rendszerében az adatokat. Úgy is, hogy nekem tegnap adták fel.

És így a febr 11 előtti állapot szerint fogják kiküldeni a boxokat. Ha valaki utána egyeztetett, akkor a régi címre és minden kártya helyett boxot küldenek.

Így kapok két boxot egy helyett, az új levelezési címem helyett a régire. Még jó, hogy 10 nap van átvenni a postán, ha a elkerüli a postafutár a családot a ma reggeli sms után.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #54921]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
54656. Elküldve: 2020-02-12 16:39:22 [58.]

Hát, valaki betett képet, de nem írta le, hogy miért kapta.

Pl új előfizetés boxszal rendelve vagy mi...
https://prohardver.hu/tema/mindig_tv_mindenhol_digitalis_teve_www_mindigtv_hu/hsz_18443-18443.html


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #54657 #54664] [előzmény: (54655) warp, 2020-02-10 11:16:08]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
54585. Elküldve: 2020-02-06 10:47:24 [59.]

Mielőtt összeesküvés elmletet kezdtek gyártani, az idézett rész kb 12 éve benne van az ászf-ben.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (54582) malvin, 2020-02-06 10:22:35]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
54577. Elküldve: 2020-02-06 09:05:25 [60.]

Lehet valami külsős marketing cég intézi az ilyeneket, mint a felméréseket.

Szóval technikai dolgokról lehet semmi fogalmuk, csak egyéni értetlenkedés vagy preferált megoldás erőltetése jött le némelyik ügyintézőnek. Másik meg lehet nem teljesen fogalmatlan és együttműködöbb.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (54568) bi53, 2020-02-05 19:46:52]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
54366. Elküldve: 2020-01-21 14:28:38 [61.]

szia,

a kártya nélküli boxok szolgáltatói tulajdonban maradnak és előfizetés lejáratakor vissza kell juttatni?


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #54372] [előzmény: (54357) part_wish, 2020-01-20 16:32:02]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
53943. Elküldve: 2019-09-26 01:21:59 [62.]

Mondjuk a telefonon hívogatós szolgálatot ki szokták szervezni külső cégnek. Akár előfizető toborzás, vagy mindigo közvéleménykutatás... gondolom az adategyeztetés is így megy.

Szóval nem feltétlenül van bármilyen fogalma az ügyintézőnek a technikai dolgokról, s nem feltétlen valós az általa terjesztett információ. Majd kiderül.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #53944] [előzmény: (53927) MyChroLesLie, 2019-09-20 12:26:15]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
53900. Elküldve: 2019-09-14 14:27:51 [63.]

A szabadon fogható adások sugárzási módja (T1 H264) nem fog változni, ez benne volt a hírlevélben. Szóval így téged nem érint a változás, ha nem nézel előfizetős tartalmat.

Ha prepaid kártyásról beszélsz, akkor az is előfizetés, csak határozott idejű.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #53901] [előzmény: (53899) KWP, 2019-09-14 14:06:37]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
53380. Elküldve: 2019-03-07 22:37:46 [64.]

mivel továbbra is 5 muxot terveznek, kíváncsi leszek én is, hogyan hozzák ezt össze.

Ugyanis emlékeim szerint a mostani hálózatnál is hosszú folyamat volt, hogy a lefedettséget kiterjesszék a mostanira, mert ütközött más országokéval. És állítólag nem volt szabad, s gondolom nekik sem lesz most sem több. Viszont minden országnak el kell hagynia a 700-as sávot is, tömörülni lefelé.

A linkelt tervezetben szép piros még az, nemcsak a c-d-e, hanem részben az a-b muxok táblázata is. Jó sok egyezkedés kell, vagy nem lesz országosan elérhető minden mux.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #53382] [előzmény: (53372) masodikmusor, 2019-03-07 16:15:28]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
53379. Elküldve: 2019-03-07 22:31:14 [65.]

Ha amiko impulse t2, akkor annak a képességeinél nem látom a hevc/h265 támogatást, csak h264-et.
https://www.amikostb.com/product/216-impulse-t2-c

Az előbb linkelt tervezetben szerepel, hogy a t2 hálózat hevc lesz. Más modeljükben már van hevc is
https://www.amikostb.com/product/254-mini-hd265

(egyébként a webes rendelős felületen amico-nak írják :D )


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #53381] [előzmény: (53374) jeek, 2019-03-07 16:34:03]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
53290. Elküldve: 2018-12-13 18:57:23 [66.]

Valamit állítottak,
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ah.mindigtv

5.0.1 verzióval nekem most települ az új, 16 megás.

A felület natívnak tűnuk, nem weblapnak. Viszont nem látom chromecast módot, szóval arra marad a másik app.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #53291] [előzmény: (53289) attila.scourgeofgod, 2018-12-13 16:27:40]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
53288. Elküldve: 2018-12-13 16:11:26 [67.]

Ha még nem működik, akkor a web video cast alkalmazással próbáld meg
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instantbits.cast.webvideo

Egy böngészőként nyitja meg a weblapot és felismeri benne a streamet, át tudja adni chromecastnak vagy más telepített lejátszónak is. Pár hete próbáltam talán cool-lal.

Bár most lehet az extrás csatornák egy része is gyengélkedik, weben is.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (53286) attila.scourgeofgod, 2018-12-13 12:33:30]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
53280. Elküldve: 2018-12-13 10:54:58 [68.]

Play storeban weben 2018. december 11. dátum van. Páran már panaszkodnak is arra, hogy az új appban nem megy az adás :) Hacsak nem emiatt visszavonták magát az appot.

A régi appban is ott a hír, hogy megújult az app. Az egyik lassabb telefonon még fel is villanegy üzenet indításkor, hogy frissítsem az újra.

De itt egy webes hír is
https://mindigtv.hu/mindigtv/mindig-tv-applikacio




Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #53281 #53282] [előzmény: (53279) attila.scourgeofgod, 2018-12-12 23:16:12]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
53278. Elküldve: 2018-12-12 22:07:10 [69.]

Nocsak, látom megújult az alkalmazás és az ingyenesek mellett az extra csomagos csatornák is elérhetőek elvileg.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ah.mindigtv

Egy bibi van, a play storeban valamit rosszul állítottak be a srácok, mert újabb androidon még mindig a régi kék alkalmazás települ. Talán a version name és code nem lett magasabbra írva, vagy valami szürés van beállítva, ami miatt az új készülékek az új appra nincsenek engedélyezve.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #53279]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
52428. Elküldve: 2017-12-26 17:32:40 [70.]

A tv2 és rtl klub földfelszíni sugárzása a csatornák megredelésére történik és ők fizetnek érte. Semmi közül az extra csomagokhoz, az az AH egy teljesen más szolgáltatása, mint a sugárzás.

Atilu
a szabadon fogható mindigtv teljesen más üzleti modellre épül, mint az extra. Nem az extra része a szabadon fogható kínálat.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #52429] [előzmény: (52427) mlaszlo, 2017-12-22 14:07:20]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
52420. Elküldve: 2017-12-20 22:47:25 [71.]

Wow, ezt jó tudni. Azt észrevettem, hogy a régebb óta létező streameknél (pl közszolgálat) másképp streamelnek és az stabilabb, de nem néztem ie alatt.

Bár akad edge alól is a kereskedelmi, de talán egy fokkal kevésbé hls esetén. Meg lehet, hogy ugyanazokat az adatblokkokat használja a dash és a hls csak a körítés más, de nem néztem meg most jobban.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (52415) celeburdi, 2017-12-20 18:22:06]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
52412. Elküldve: 2017-12-20 15:03:57 [72.]

Úgy látom, hogy az elektronet is telekomos netet szolgáltat. Szóval lehet azért akad nálad is a mindigo.

Tegnap volt valami fennakadásuk egyébként, a ph topicjukból láttam ezeket:
https://prohardver.hu/tema/elektronet_zrt_internet_kabeltv_telefon/hsz_1-100.html


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #52415] [előzmény: (52399) nsanya72, 2017-12-11 18:53:53]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
52411. Elküldve: 2017-12-20 14:55:54 [73.]

amelyik nettel nem akad a stream ott traceroute, például win alatt a cmd konzolból
tracert c201-node61-cdn.connectmedia.hu
eredménye tartalmazza a bix központos kapcsolatot:
bix.ahrt.hu

Az akadozó telekomosnál hiányzik ez, tehát látszik, hogy az ah és telekom közt közvetlen kapcsolat van, nem megy át a központon. Esetleg más is kipróbálhatja, akinél akadozik, hogy ott is ez -e a helyzet.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (52410) azbest, 2017-12-20 14:47:55]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
52410. Elküldve: 2017-12-20 14:47:55 [74.]

Nálam pécén, böngészőben megy a Doq. Viszont ennél és másinál is láttam néha olyan kockásodást, mint ami a rossz vételkor van az antennás adáskor.

Más kérdés, hogy telekomos 120as nettel továbbra is akadozik. Anno részletesen bemutatott hibajelentést küldtem nekik, de állítólag az egyik technikus kipróbálta és nem tudta reprodukálni. Ami elég furcsa, mivel két másik szolgáltatón át próbálva, ott nincs ilyen gond.

Az adatblokkokból az ~1MB tölt be egy pillanat alatt, aztán a fennmaraddó rész olyan lassú, hogy nem tölt be időben. Mintha valami forgalom throtling lehúzná. A működő hálózatokban az volt a közös, hogy a bix központon át megy az AH szereveritől a forgalom, a telekomnál meg közvetlen kapcsolat van a szolgáltató és az szerverek közt a traceroute szerint.

Egyébként milyen appról beszélnek itt mások? A tv.mindigo egy weblap, nem látomok hozzá android appot. Csak a sport.mindigo-hoz van.

Egyébként mai hírlevél:

2018. január 31-ig az Epic Drama a Viasat Explore és Viasat Nature csatornák, melyek nem részei a MinDig TV Extra televíziós programcsomagok kínálatának, kizárólag online, a mindiGO TV –n érhetők el az előfizetők számára.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #52411] [előzmény: (52409) nsanya72, 2017-12-18 19:22:52]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest


Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
52398. Elküldve: 2017-12-11 10:00:06 [75.]

Nálad akadoznak? Melyik netszolgáltatóval?


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #52399 #52400] [előzmény: (52397) nsanya72, 2017-12-10 08:18:26]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 328
    / 14 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.024511814117432 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail