Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499744/7 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (73/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 235 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 5859 üzenet

franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
108455. Elküldve: 2020-09-17 21:13:57 [2651.]

Szia,
Másik TP-re pakolta át a Szlovák Telekom:
H 12563 MHz, SR: 28800 FEC: 3/5 DVB-S2 QPSK


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (108453) moci09, 2020-09-17 21:00:36]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
117. Elküldve: 2020-09-17 17:22:11 [2652.]

A Skylink ismét aktiválta a keleti 23.5 fokon a korábban leürített és inaktivált TP-t: H 12110 MHz SR: 29900, FEC: 2/3 DVB-S2 8PSK.
13 tesztcsatornát tartalmaz, ebből némelyiken a cseh és az angol mellett magyar hangsáv is van. A csatornák még nem nyílnak. Az alábbi kódrendszerek vannak rajta: CAID 0624, CAID 0500.


Téma: Szomszéd országok DTH szolgáltatásai Fórum: Sat
[válaszok erre: #118]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
15919. Elküldve: 2020-09-17 15:21:28 [2653.]

Szia,
Az Unicable II LNB ( mondjuk ez: https://www.ostelsat.hu/unicable_ii_lnb_inverto_idlu-32ul40-unboo-opp_-nc_-_A98224.htm ) 32 tunert tud meghajtani, szóval elméletileg ennyi helyre is el lehetne osztani sat osztókkal, de szerintem már nem maradna elegendő jelszint hozzá...

Maga az Unicable II LNB inkább 4 FBC tuner ( összesen 4 x 8 csatorna ) meghajtására való, vagyis 4 x 1 FBC tunerrel szerelt boxot el tud látni lényegesebb jelszintcsökkenés nélkül.
Ha ennél többre lenne szükség, akkor már aktív Unicable II switch kellene, ami tovább is bővítheti a felhasználási helyek maximális számát, de ez nem túl olcsó mulatság és otthonra nem igazán kifizetődő...

A klasszikus multiswitch és az Unicable II nem kompatibilis egymással.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #15920] [előzmény: (15914) silent75, 2020-09-17 11:33:17]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
1678. Elküldve: 2020-09-17 15:08:53 [2654.]

A régebbi rendszereken futó időjárás-kijelző rendszer támogatása leállt. A plugin frissítése remélhetőleg megoldja. Nem tudom, az OpenATV 6.2-höz adtak-e ki ilyen frissítést, mert már rég áttértem 6.3-ra.

Egyedül az Amiko Alien 2-őn fut OpenAtV 6.1, mert azon a boxon az újabb változatok nem voltak stabilak, viszont ott kikapcsoltam az időjárás-kijelzőt, nem vacakoltam vele, amúgy is lassú már szerencsétlen...


Téma: Amiko A3 Fórum: Sat
[előzmény: (1676) geogabcsi, 2020-09-17 10:57:16]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
21566. Elküldve: 2020-09-16 22:29:48 [2655.]

OpenATV 6.3 alatt így működik:

MetrixWeather Service legyen MSN
Ezután a MetrixWeather City Name mezőbe beírom, hogy Budapest vagy Szabadka (attól függően hogy hol tartózkodom), utána kék gomb (Check ID) és megjeleníti a találatokat (ha több is van mint Budapest esetében, kiválasztom a listából amelyiket szeretném).


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #21568] [előzmény: (21565) geogabcsi, 2020-09-16 22:21:10]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
57013. Elküldve: 2020-09-16 16:48:07 [2656.]

Köszi, ez nagyon jó... icon32.gif


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (57008) attila.scourgeofgod, 2020-09-16 10:36:46]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
1215. Elküldve: 2020-09-16 14:59:01 [2657.]

Számomra a legkonkrétabb előnye, hogy kapható és ez nekem bőven elég... icon33.gif Meg ha pityu54 letesztelte és meg van elégedve, akkor biztos nem okoz csalódást az Amiko Viper 4K combo első verziójához képest...


Téma: Amiko Viper boxok Fórum: Sat
[előzmény: (1211) Blindspot, 2020-09-16 14:19:37]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
1214. Elküldve: 2020-09-16 14:57:24 [2658.]

Köszi... A házi karantént lehet nem úszom meg, de októberig még változhat a helyzet (sajnos attól tartok, nem jó irányban).

Nem használtam még multibootot, de lehet, ki fogom próbálni... icon33.gif Főleg ha két hetet a lakásban kell üljek majd...


Téma: Amiko Viper boxok Fórum: Sat
[előzmény: (1210) pityu54, 2020-09-16 13:54:46]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
1209. Elküldve: 2020-09-16 13:48:00 [2659.]

Szia,
Köszi, sokat segített a véleményed a döntésben... Most már csak vissza kell jutnom a határon túlról Budapestre és rendelem is!!! icon32.gif


Téma: Amiko Viper boxok Fórum: Sat
[válaszok erre: #1210] [előzmény: (1208) pityu54, 2020-09-16 13:20:42]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
1207. Elküldve: 2020-09-16 12:56:03 [2660.]

Az előző itthon már senkinél nincs készleten, ahol eddig érdeklődtem, azt mondták, hogy elfogyott...


Téma: Amiko Viper boxok Fórum: Sat
[válaszok erre: #1208] [előzmény: (1205) Blindspot, 2020-09-16 12:30:49]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
1204. Elküldve: 2020-09-16 12:22:23 [2661.]

Köszi, ezen a V20-on még agyalok, mert azért ez gyengébb vas az előző változatnál. Azon gondolkodom, hogy egy Octagon 8008 4K combót szerzek be, mert az szinte ugyanaz mint az első Viper 4K combo...


Téma: Amiko Viper boxok Fórum: Sat
[válaszok erre: #1205] [előzmény: (1201) Blindspot, 2020-09-16 11:53:00]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
1199. Elküldve: 2020-09-16 11:11:35 [2662.]

Az, hogy az antennacentrum oldalán fenn van még nem jelenti, hogy kapható is. Tapasztalataim szerint hanyag bolt, többször is rendeltem tőlük különböző termékeket, se az árut nem kaptam meg, se egy értesítést, hogy a termék már nem elérhető.

Máshol (sat.hu , m3digital.hu) már kifutott.


Téma: Amiko Viper boxok Fórum: Sat
[válaszok erre: #1202] [előzmény: (1176) Blindspot, 2020-09-16 09:08:39]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
1198. Elküldve: 2020-09-16 11:08:25 [2663.]

Milyen 20 év??? Ez első generációs készülék egy év alatt kifutott.


Téma: Amiko Viper boxok Fórum: Sat
[előzmény: (1178) Barivagyok, 2020-09-16 09:13:07]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
1175. Elküldve: 2020-09-16 09:03:16 [2664.]

Sajnos az elődje már kifutott, hónapok óta
nem beszerezhető, úgyhogy ez van helyette, max használtat kapsz az elődből...


Téma: Amiko Viper boxok Fórum: Sat
[válaszok erre: #1176 #1177 #1178] [előzmény: (1173) Blindspot, 2020-09-16 08:09:02]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
56995. Elküldve: 2020-09-15 21:49:38 [2665.]

Áttetsző piconcsomag frissítve:
- Pesti TV hozzáadva
- Duna World HD picon lecserélve Duna World / M4 Sport+ piconra
- Arena4 hozzáadva (ez nem lett túl szép, de a semminél jobb)

https://data.hu/get/12592462/mindigtv_extra_transparent_220x132_20200915.zip



Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #57008]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
15913. Elküldve: 2020-09-15 19:46:45 [2666.]

Unicable II LNB és 3-as sat osztó.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #15914] [előzmény: (15912) kj1008, 2020-09-15 19:13:11]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
738. Elküldve: 2020-09-15 18:14:01 [2667.]

Nem tudom, hogy a Digi még meddig fogja tartani magát, mert a román piacon ők az üzletág legnagyobb adósságát felhalmozó vállalata. Az adósságuk 2019-ben a teljes éves forgalmuk 154%-a, vagyis 1.223 milliárd euró volt, ami azért már igen tetemes összeg...
https://www.broadbandtvnews.com/2020/09/08/digi-leads-romanian-debt-table/


Téma: DigiMobil Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
15145. Elküldve: 2020-09-15 17:12:05 [2668.]

Az 5G miatt le kell üríteni kábelen is a 700 MHz feletti sávot, mert az 5G zavarhatja a DVB-C muxokat is. Ezért kénytelenek most lejjebb költözni, e miatt kevesebb lesz a rendelkezésre álló kapacitás.


Téma: DIGIKÁBEL Fórum: Sat
[válaszok erre: #15164] [előzmény: (15142) csiga33, 2020-09-14 14:51:50]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
15910. Elküldve: 2020-09-15 12:26:17 [2669.]

Jah, világos... Az lesz, amit Nandi1 fórumtársunk írt.
Nekem volt olyan diseqC kapcsolóm is, amit az egyik készülék jól kezelt, a másik nem, szóval akár a telepített enigma is lehet ludas...


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #15911] [előzmény: (15908) masvilagx3, 2020-09-15 09:09:39]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
15907. Elküldve: 2020-09-15 08:48:50 [2670.]

Nyilván diseqC kapcsolót használsz, azon pedig egyszerre csak 1 aktív műhold megy. Ha egy időben szeretnél két műholdat aktívan használni, akkor a Solo 4K második bemenetéhez egy külön kábelt is le kell húzni.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[válaszok erre: #15908] [előzmény: (15906) masvilagx3, 2020-09-15 07:06:30]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
122345. Elküldve: 2020-09-14 17:35:36 [2671.]

Helyes, aki nem tartja be, büntessék is meg. icon33.gif Engem is megbüntetnek, ha nem tartom be a törvényt. icon38.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #122346] [előzmény: (122343) miki2002, 2020-09-14 17:29:38]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
122344. Elküldve: 2020-09-14 17:34:47 [2672.]

Oh, köszi, én úgy emlékeztem rá, hogy négy volt kötelező, vagyis az M1, M2, Duna és az M4 Sport továbbítása kötelező HD-ban, illetve az M5 induláskor ez a szám ötre nőtt. Bevallom, nem követtem a közszolgálati jegyzéket, eszembe se jutott megnézni, sőt, azt se tudtam, hogy ilyen is van... Tévedtem, köszi az infókat ... icon32.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (122341) attila.scourgeofgod, 2020-09-14 17:10:37]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
122340. Elküldve: 2020-09-14 16:22:10 [2673.]

A Duna World volt a kivétel, mert annak nem volt hivatalos HD elosztása. Amelyik szolgáltató akarta, maga oldotta meg a HD változat eljuttatását az MTVA-tól a saját fejállomásáig.

Most hogy már csak HD disztribúció van, majd módosítják a médiatörvényt és kötelező lesz, de szerintem a szolgáltatók addig sem fogják elkapkodni, tisztelet a kivételnek.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #122341 #122342 #122343] [előzmény: (122335) p_rolland86, 2020-09-14 14:48:27]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
108452. Elküldve: 2020-09-14 16:02:49 [2674.]

Majd ha a Digi vagy a UPC Direct feladja műholdra. Kérdezd a szolgáltatót.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (108451) Kótyagos, 2020-09-14 15:54:30]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
108450. Elküldve: 2020-09-14 10:54:11 [2675.]

A Diginél nem, ugyanis a Thoron nincs fenn a Duna World HD.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (108449) Ata80, 2020-09-14 08:48:03]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 5859
    / 235 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.025548934936523 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail