Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499680/1 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (99/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 235 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 5859 üzenet

franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
13097. Elküldve: 2019-11-04 11:04:48 [3201.]

Eddig csak film ment, akár hányszor odakapcsoltam. Gondolom, hamarosan lesz majd saját készítésű műsor is. Nem hinném, hogy magyar nyelvű tartalom is látható lesz rajta, max csak elvétve a Szabadkai tévé stúdiójából.


Téma: Földfelszíni tv-adások vétele hazánkban és Európában Fórum: Sat
[előzmény: (13096) p_rolland86, 2019-11-03 18:37:25]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
460. Elküldve: 2019-11-02 12:10:46 [3202.]

Igen, csütörtökön tapasztaltam ugyanezt Budapesten. Nagyjából fél három magasságában, annak ellenére hogy max térerőm volt, nem volt net (Nyugati pályaudvar környéke). Utána nem figyeltem, mert átváltottam a Telenoros kártyámra.


Téma: DigiMobil Fórum: Sat
[előzmény: (459) natomail, 2019-11-02 12:05:25]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
13095. Elküldve: 2019-11-01 21:04:43 [3203.]

A Délvidéken a 2. MUX-ban, a 43-as csatornán (Szabadka és Zombor) és a 30-as csatornán (Vörösbérc) megjelent egy újabb csatorna, a VTV.

Feltételezem, hogy valamennyi délvidéki 2. MUX-ba be kellett kerülnie, ugyanis a VTV-t a ComNet hálózatba tömörült helyi televíziók üzemeltetik:

www.comnet.rs


Téma: Földfelszíni tv-adások vétele hazánkban és Európában Fórum: Sat
[válaszok erre: #13096]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
13094. Elküldve: 2019-11-01 17:17:20 [3204.]

A szerbiai 1. MUX-ban ma a Pink HD felbontásra váltott.


Téma: Földfelszíni tv-adások vétele hazánkban és Európában Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
304. Elküldve: 2019-11-01 07:29:50 [3205.]

Szia, Nekem szolgáltatón keresztül van HBOGO-m és működik simán EU-n kívül, VPN sem kell hozzá.


Téma: HBO Max Fórum: Sat
[válaszok erre: #305 #306] [előzmény: (303) [email protected], 2019-11-01 04:47:02]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
119868. Elküldve: 2019-10-31 07:01:20 [3206.]

A csomagoknál szerepel a "Megrendelés" menüpont alatt, vagyis lehet továbbra is csak kártyát kérni:

"Csak smart kártyára van szükségem
A 3. hónaptól -1000 Ft kedvezmény/hó¹"


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #119871] [előzmény: (119867) Johnyopen, 2019-10-31 06:43:43]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
119866. Elküldve: 2019-10-30 17:34:32 [3207.]

A Hir TV elhagyta a V 12073.00MHz frekvenciát, most már csak a V 11727.00MHz-en vehető.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
119864. Elküldve: 2019-10-30 17:21:14 [3208.]

Hasonlóan frissült a freeSAT CZ és az SK honlapja is, bár ott a logó maradt a régi freeSAT-os, csak, alákerült egy kis megjegyzés, hogy "by Skylink".
www.freesat.cz
www.freesat.sk


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #119865]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
119860. Elküldve: 2019-10-29 21:51:03 [3209.]

Érdekes, hogy a Viacom legújabb csatornája az SES-MX1 TP-jén indult el, nem pedig a UPC DTH kapacitásán (V 12073 MHz-en), ahol a többi, a Viacom által bérelt TP-n kívüli csatornáik számára bérelnek kapacitást.

Nicktoons CZ 12092.00MHz, pol.H (DVB-S SR:28000 FEC:7/8). A csatorna a freeSAT, Nová Digi TV CZ, Nová Digi TV SK, Magio Sat és T-Mobile SAT TV előfizetői számára lesz elérhető. Egylőre a freeSAT kártyák még nem nyitják, valószínűleg november 1-től indul hivatalosan. A csatorna cseh és magyar hangsávval is rendelkezik. A csatorna MPEG2-ben kerül majd továbbításra (adatátviteli sebesség: videó: 2,5 Mbit/s, hang: MPEG 128 kbit/s).


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
98. Elküldve: 2019-10-28 19:26:40 [3210.]

Az RTV1 és az RTV2 a Vajdasági Közszolgálati Rádiót és Televíziót jelölik. Te szerintem a TVR1-re és TVR2-re gondolsz, azok a románok.


Téma: Szomszéd országok DTH szolgáltatásai Fórum: Sat
[válaszok erre: #99 #100] [előzmény: (97) Gordiusz85, 2019-10-28 19:05:30]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
119846. Elküldve: 2019-10-28 06:48:08 [3211.]

Ja-ja, mivel az nem a Magyarországnak, hanem a cseheknek és a szlovákoknak szóló változat, így megesik hogy nincs egy adott műsorhoz szinkron. Ugyan ez a helyzet előfordul néha az NGC HD-val is.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #119851] [előzmény: (119845) Tom25, 2019-10-27 23:01:58]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
107952. Elküldve: 2019-10-27 12:35:07 [3212.]

Pontosabban a UPC Directnél, csak hogy ne vezessünk félre senkit, de egyelőre ott csak kieshet, mert január 1-ig még ez is változhat.

Ha valóban kiesnek az RTL kábelcsatornái a Directnél, de a Digi bent tartja őket, akkor gondoskodnia kell a szükséges kapacitásról is, mivel a Coolon kívül a többi RTL csoportos kábelcsatornát a Digi a UPC Direct kapacitásából kap. Ezek a Film+, az RTL+, az RTL2, a Sorozat+, a Muzsika TV és az RTL Gold.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (107951) Formaster, 2019-10-27 10:04:40]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
179. Elküldve: 2019-10-18 19:26:09 [3213.]

Az AntikSat csomagjában 4K erotikus/felnőtt tartalom:

Extasy 4K: Eutelsat 16A (16°E), freq. 11,471 GHz, pol. V, SR 30000, FEC 5/6, DVB-S2/8PSK, CA Conax


Téma: Műholdas UHD adók Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
13083. Elküldve: 2019-10-18 16:51:15 [3214.]

Ez bizony Belje, Pélmonostortól északra.
A 658 MHz-en a B MUX nem megy?

Nem tudom, hogy terjedés-e, a szüleim a toronytól 60 km-rel keletre laknak, ott állandó és szabil a vétel.


Téma: Földfelszíni tv-adások vétele hazánkban és Európában Fórum: Sat
[válaszok erre: #13085] [előzmény: (13081) Móka Miklós eská, 2019-10-18 16:46:42]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
13079. Elküldve: 2019-10-18 14:55:18 [3215.]

Mely frekvenciákon?


Téma: Földfelszíni tv-adások vétele hazánkban és Európában Fórum: Sat
[előzmény: (13077) Móka Miklós eská, 2019-10-18 12:17:18]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
8059. Elküldve: 2019-10-17 18:04:23 [3216.]

Ott van újra a HD jelzés a többin (Retek 2, Cool, Film+).


Téma: RTL (korábban RTL Klub) Fórum: Sat
[előzmény: (8056) Tarkan XxX, 2019-10-10 19:02:20]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
13076. Elküldve: 2019-10-16 07:08:25 [3217.]

Szerintem is Szabadkával éri meg próbálkozni, Zombor kisebb teljesítménnyel sugároz.

Bár azt azért hozzátenném, hogy északi irányba mindkettő csökkentett teljesítménnyel sugároz.


Téma: Földfelszíni tv-adások vétele hazánkban és Európában Fórum: Sat
[előzmény: (13075) Bakos László , 2019-10-15 20:26:03]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
119838. Elküldve: 2019-10-15 21:42:18 [3218.]

Igen, nyár óta...
Bár nem mind, nálam a 22 entitlementsből 3 frissül 10 napra, a többi 30-ra.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (119837) Aggesz, 2019-10-15 21:34:02]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
13071. Elküldve: 2019-10-15 19:15:02 [3219.]

Bács-Kiskunra pont nem jó az UHF 51, mert az Baranya-Nyugat-Szerémség-Szlavónia területére van koordinálva, sőt, 2016-ig a horvát C MUX sugárzott ezen a csatornán, mielőtt az UHF 38-ra költözött volna. De megyei MUX az UHF 33-on például indulhatott volna, de nem az volt a koncepció.


Téma: Földfelszíni tv-adások vétele hazánkban és Európában Fórum: Sat
[előzmény: (13070) Tom25, 2019-10-15 18:51:35]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
119834. Elküldve: 2019-10-14 18:27:04 [3220.]

Bizony, a jelenlegi logó nekem is sokkal jobban tetszik.

upc_direct_wide.png


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #119835] [előzmény: (119833) attila.scourgeofgod, 2019-10-14 18:25:15]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
119832. Elküldve: 2019-10-14 18:18:51 [3221.]

Nekem mindegy kié (úgy mellesleg a Canal+ tulajdonosa meg a Vivendi Csoport) csak a miheztartás miatt, mivel az M7 irányítása alatt áll, ezért nyilván nem a Canal+ márkajelzéseit fogják használni. Nézd meg a www.focussat.ro oldalt, hasonló lesz hamarosan a UPC Directé is.

Ajánlom figyelmedbe a céginformációt is, ott sehol sem szerepel a Canal+ neve, hisz a UPC Direct tulajdonosa nem a Canal+:
https://hu.upcdirect.com/a-upc-rol


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (119831) Amatőr61, 2019-10-14 18:11:00]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
119830. Elküldve: 2019-10-14 17:40:12 [3222.]

Ez így nem igaz ebben a formában. Amit te állítasz akkor lenne igaz, ha eladta volna az M7 Csoport a továbbértékesítette volna a UPC Directet a Canal+ -nak, vagy ha a tranzakcióval az M7 Csoport megszűnt volna, de hát nem ez történt.

A UPC Directet (a freeSAT CZ-vel, SK-val és a Focus Sattal együtt) az M7 Group vette meg, vagyis a UPC Direct tulajdonosa az M7 Csoport.

Az már más lapra tartozik, hogy az M7 Csoportot felvásárolta a Canal+, ettől még a UPC Direct az M7 Csoporthoz tartozik, nem pedig közvetlenül a Canal+ csoporthoz.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #119831] [előzmény: (119829) Amatőr61, 2019-10-14 17:32:09]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
119828. Elküldve: 2019-10-14 15:00:43 [3223.]

A UPC Direct Magyarország Facebook oldalán közétett egy bejegyzést az alábbi szöveggel:

"Szuper hírunk van, és már alig várjuk, hogy Veletek is megoszthassuk..."

A bejegyzéshez kapcsolódó képen pedig már az M7 csoport logója van, vagyis hamarosan itthon is ez lesz a hivatalos, gondolom ez lesz a nagy hír...


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #119829 #119833]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
119825. Elküldve: 2019-10-13 12:42:03 [3224.]

Ha csak pár hozzászólást (119808 és 119814) visszaolvastál volna, ott leírtuk a tényállást. icon33.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #119826] [előzmény: (119824) natomail, 2019-10-13 12:31:34]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
119817. Elküldve: 2019-10-12 12:23:31 [3225.]

Itt most nem erről van szó.
Aki az Active pakkot rendeli meg, annak megy 0-24-ben, a Medium HD TV és a Plus HD TV előfizetőknek (akik nem rendelnek Acitve pakkot) viszont csak 22-06 között nyílik a Hustler. és a Private.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #119818 #119819] [előzmény: (119816) ITI, 2019-10-12 11:52:41]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 5859
    / 235 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.033545017242432 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail