Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499763/0 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (51/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 235 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 5859 üzenet

franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
937. Elküldve: 2021-02-07 21:11:35 [2276.]

A freeSAT előfizetők Astra 3-ra migrálása áprilisban kezdődik. Az átállás fokozatos lesz. A projekt várható lezárása: 2022. év vége. Az idei évre az előfizetők negyedének átállítását tűzték ki célul.

Az ügyfelek ebben az évben kedvezményes ajánlatot kapnak az önkéntes migrációra, akár szerviztechnikus közreműködést is igénybe vehetik. Tervezik, hogy mindenkinek egyedi feltételeket ajánljanak annak érdekében, hogy az ügyfelek jobb szolgáltatásokat kapjanak ugyanazon vagy szinte azonos áron - írja a parabola.cz Jaromír Glisníkre hivatkozva.

Forrás:
https://www.parabola.cz/clanky/7043/stehovani-freesatu-zacne-v-dubnu-a-bude-probihat-do-konce-roku-2022/


Téma: Magyar nyelvű programok a SkyLink-nél! Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
936. Elküldve: 2021-02-07 20:33:55 [2277.]

Íme egy, ami a Direct One (UPC Direct) és a Digi mellett tartalmazza a Skylinkhoz szükséges kiegészítéseket:

https://data.hu/get/12790867/encoding.conf_Thor-Astra3.zip


Téma: Magyar nyelvű programok a SkyLink-nél! Fórum: Sat
[válaszok erre: #938 #939] [előzmény: (933) kaja008, 2021-02-07 15:03:55]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
935. Elküldve: 2021-02-07 20:27:11 [2278.]

Sőt, már a freeSAT Irdeto (0653) mellett a Conax (0B02) is rajta van, de még nem aktív egyik sem, csak Skylink előfizetés nyitja Viaccess Orca ( 0500, provider id 051910) és Irdeto (0624).


Téma: Magyar nyelvű programok a SkyLink-nél! Fórum: Sat
[előzmény: (934) peterzee, 2021-02-07 20:06:36]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
124584. Elküldve: 2021-02-06 11:50:23 [2279.]

Nálam sem a 0D97


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (124583) attila.scourgeofgod, 2021-02-06 11:47:57]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
124582. Elküldve: 2021-02-06 11:46:21 [2280.]

Itt a két Test csatorna, állítsd be, aztán remélhetőleg hétfőn majd elindul az egyiken a Pesti TV, a másikon meg az ATV Spirit:
V 11766 MHz
V 11727 MHz


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (124580) kaszoni, 2021-02-06 11:16:30]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
124563. Elküldve: 2021-02-05 13:26:43 [2281.]

A BBC Earth SD jogosultságát úgy tűnik megoldották, ismét nyitja a kártya.
A teszt csatornák még, a Dikh pedig továbbra sem megy.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
929. Elküldve: 2021-02-05 12:09:23 [2282.]

A Thoron is felkerült a magyar hangsáv, de még angolul szól. Amint lesz szinkron, lesz majd a Skylinknél is.
Amúgy ha már Skylink: a Fishing and Hunting CZ és INT angol hangsávját átírták magyarra és már magyarul szól.


Téma: Magyar nyelvű programok a SkyLink-nél! Fórum: Sat
[válaszok erre: #930 #931 #932] [előzmény: (928) lalipapi, 2021-02-05 11:34:52]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
124561. Elküldve: 2021-02-05 12:05:21 [2283.]

Szerintem nem a Digi csinálja ezt, hanem a Direct One-nál cseszhettek el valamit, hisz a saját feladású csatorna (BBC Earth SD) sem nyílik.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #124562] [előzmény: (124560) zólyma, 2021-02-05 11:50:00]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
124559. Elküldve: 2021-02-05 10:35:45 [2284.]

Igen, a nem garantált nagyjából azt fedi, hogy előzetes bejelentési kötelezettség nélkül is kiveheti a csomagból.
A ganarantált csomagra meg ugye vonatkozik az, hogy 30 nappal a változás előtt be kell jelentenie és ha az ügyfél ezt nem fogja el, felmondhatja a határozott idejű, hűségidő alatt álló szerződést is kötbérfizetés vagy az igénybe vett kedvezmények utólagos megfizetése nélkül.
A két kategória között azt hiszem ennyi a különbség.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (124558) chucky, 2021-02-05 10:12:08]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
124556. Elküldve: 2021-02-05 10:05:17 [2285.]

Vagy valamit összekutyultak, vagy átvariálták a "nem garantált" csatornákat a csomagok közt, csak elfelejtettek szólni róla...


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #124558] [előzmény: (124555) chucky, 2021-02-05 09:57:50]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
124541. Elküldve: 2021-02-05 00:12:53 [2286.]

Sőt, még a minap is, amikor átfutottam a csatornalistámat és felfedeztem, hogy a Sláger TV és a Fishing and Hunting a Digi feladásából is jön már...


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (124540) attila.scourgeofgod, 2021-02-05 00:10:59]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
124539. Elküldve: 2021-02-04 23:24:46 [2287.]

Érdekes: a BBC Earth SD-t nem nyitja a kártyám, míg a BBC Earth HD simán megy (Smart kártyás Plus HD TV előfizetéssel).


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #124540 #124555]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
124537. Elküldve: 2021-02-04 21:49:29 [2288.]

Még egy gondolat ehhez: ha a Skylinknek megéri majdnem két teljes TP-t kibérelni azért, hogy havi 2 euróért 32 magyar csatornát tudjon biztosítani a Direct One-tól jobb minőségben úgy, hogy a csomag csak opcionálisan rendelhető, akkor a mi durván 10 eurós Plus HD TV csomagunkért nagyon keveset (értsd: rossz minőséget) kapunk ár/érték arányban...

Vagy ha a Thor ennyire drága (amit nem hiszek, sőt...) vigyenek bennünket is a keleti 23.5 fokra. icon33.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (124536) KWP, 2021-02-04 21:41:40]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
124531. Elküldve: 2021-02-04 20:51:47 [2289.]

Akkor lehet, én emlékszem rosszul?! Mintha több lett volna anno, de az biztos, hogy jobb volt.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (124530) Clash ON., 2021-02-04 20:48:48]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
124528. Elküldve: 2021-02-04 20:45:32 [2290.]

Neeem, korábban azt hiszem 160 vagy 192 kbps volt a hangcsatornák adatátvitele... Azt hiszem, nyár végén húzták le 128-ra...


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #124529 #124530] [előzmény: (124527) Clash ON., 2021-02-04 20:43:48]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
124522. Elküldve: 2021-02-04 20:04:48 [2291.]

Hát nem tudom... Még ha egy Skylink minőséget nem is, de egy freeSAT minőséget (első sorban a cseh és a szlovák, nem a magyar csatornák minőségére gondolok, amiket a Direct One biztosít) azért csak ki illene hozni ebből a szolgáltatásból is. Főleg úgy, hogy "egy kutya kölyke" mind.
Én többször jeleztem az ügyfélszolgálat felé, hogy a csatornák minősége hagy kívánnivalót maga után...


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #124524 #124526] [előzmény: (124519) ITI, 2021-02-04 19:56:03]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
124518. Elküldve: 2021-02-04 19:49:36 [2292.]

Viszont ha ennél minőségibb szolgáltatást nyújtana, meg tudna szólítani olyan réteget is, aki meg tudja fizetni a magasabb árat is a színvonalasabb szolgáltatásért (lásd: T-Home Sat, aminek nem az ára miatt csökken az előfizetői bázisa, hanem mert áttereli őket IPTV-re).


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #124519] [előzmény: (124513) ITI, 2021-02-04 19:12:29]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
927. Elküldve: 2021-02-04 19:33:53 [2293.]

Vissza az eredeti témára:
A freeSAT CZ és SK honlapján már csak kártyás előfizetés maradt fenn (kérdés meddig, hisz korábban arról írtak, hogy április-májusig az értékesítés szünetelni fog), a szolgaboxos konstrukciónál átirányítják az érdeklődőt a Skylink honlapjára.


Téma: Magyar nyelvű programok a SkyLink-nél! Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
124509. Elküldve: 2021-02-04 18:35:19 [2294.]

Persze, értem én, hogy mire utaltál, valóban nem dicsérete méltó, de én már azért a "minőségért" is megkövezném őket, amit - annak ellenére, hogy én nem nézem - a Stingray csatornákkal műveltek... Meg úgy általában az agyontömörített csatornákkal. Nem is tudom, mi a jobb: ha még bepréselnek valamit, vagy ha inkább felét kivágják....


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #124510] [előzmény: (124508) attila.scourgeofgod, 2021-02-04 18:28:03]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
474. Elküldve: 2021-02-04 18:29:27 [2295.]

Amit én érdemesnek tartanék, az mondjuk egy Canal+ 4K Ultra HD, ami a lengyel Platforma Canal+ csatornája, de az ugye kódolt...
Az összes ilyen "demo" csatorna, mint a NASA UHD, Home 4K, stb. nem túl vonzó... Elnézegetem havonta egyszer-kétszer, de nem tartom őket normál tévécsatornának.


Téma: Műholdas UHD adók Fórum: Sat
[válaszok erre: #475] [előzmény: (473) rafaell, 2021-02-04 18:02:45]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
124507. Elküldve: 2021-02-04 18:17:59 [2296.]

Annak én is örülnék, mert van HBO Max Pak előfizetésem, de szerintem erre egyelőre ne számítsunk...


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (124505) natomail, 2021-02-04 18:13:52]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
124504. Elküldve: 2021-02-04 18:11:47 [2297.]

Csúnya rossz szolgáltató... Én azt meg tudom nekik bocsátani, ha a Dikhet kihagyják.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #124505 #124506 #124508] [előzmény: (124502) attila.scourgeofgod, 2021-02-04 18:05:55]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
124499. Elküldve: 2021-02-04 18:02:10 [2298.]

A V 11766 MHz-en megjelent egy Test csatorna. Gondolom, ide jön majd az ATV Spirit.
A V 11727 MHz-en szintén egy Test, gondolom ide jöhet majd a Pesti TV.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #124501 #124502 #124525]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
925. Elküldve: 2021-02-04 17:50:10 [2299.]

Romániában szerintem a szolgáltatók inkább nem foglalkoznak az M4 Sport estével, minthogy kötelezettséget vállaljanak ezzel kapcsolatban. Szerbiában például beteheti a szolgáltató a horvát csatornákat, de a helyi közvetítési jogokkal rendelkező tévétársaság felszólíthatja (ha akarja), hogy adott sportesemények közvetítése alatt köteles elsötétíteni a horvát csatornát. Ha ezt nem teszi meg, a szolgáltatót veszik elő. Szerintem ez összhangban van az EU-s szabályozással, hisz ha jól emlékszem, amikor még a SuperTV2 közvetített focit, a Szlovák Telekom saját kapacitásáról osztotta el az előfizetőinek és a közvetítés alatt elsötétítette a csatornát.


Téma: Magyar nyelvű programok a SkyLink-nél! Fórum: Sat
[válaszok erre: #926] [előzmény: (924) Hisense UHD, 2021-02-04 17:12:24]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
922. Elküldve: 2021-02-04 16:50:41 [2300.]

A Délvidéken még ha lenne is korlátozás, semmi értelme nem lenne, a többségében magyarlakta területeken tetőantennával vehető a MindigTV, ahol kódolatlanul elérhető az M4 Sport. Más magyarországi sportcsatorna nem része az itteni kínálatnak.

Szerbia területén a nyelvi azonosság miatt a horvát nyelvű csatornák elérését korlátozzák a szolgáltatók: bizonyos sportesemények közvetítése alatt elsötétítik a HRT 2. műsorát.


Téma: Magyar nyelvű programok a SkyLink-nél! Fórum: Sat
[válaszok erre: #924] [előzmény: (921) Hisense UHD, 2021-02-04 16:34:28]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 5859
    / 235 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.02275013923645 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail