Holnap lemegyek pestről hozzájuk egy kutyáért, ha valaki bevállalna még akár ideiglenesbe,akár menhely, jelezze nekem, szívesen felhozom.Több kutyát is tudok szállítani.Kérek mindenkit, akinek van egy kis hely egy ilyen szerencsétlen sorsú kutya számára, vegye magához ideiglenesbe legalább, minden befogadás életmentő,annak az egy kutyának az életet jelenti..
06704506740
Felvettem a kapcsolatot Gina57-tel, mondtam hogy bevàllalom ôket arra a kèt hètre, azt mondja hogy nincs most senki az önkormànyzatnàl aki kiadja ôket..
Szia,pont a mai napon adtam örökbe egy szinte teljesen ugyanilyen -már megijedtem hogy Ő az, -,de 5-6 év körüli kutyuskát, ha nem lesz meg az eredeti gazdija akkor tudok neki örökbefogadót.
Micsoda hasonlòsàg: ma megtörtėnt Tacsimami ėlete elsô sėtàja, nagyon ügyeske volt, s ô is visszafelė màr beszàllt magàtòl a kocsiba Borka is szėpen nyilik ki, szėpen sėtàl pòràzon, kezd baràtkozni,ma meglàtogattam s màr csòvàlt is egy kicsit.
Le a kalappal elöttük,ha megnėzzük hogy honnan indultak.
Csillag egėszen màshogy nėz ki,jò làtni a vàltozàst
Ėdes Csillag, az elsô lėpėsei a valòdi ėletbe..
szėpen haladtok,mi mėg nem tartunk itt.Tacsimami kijàr szėpen a kertbe,ami elėg nagy ės izgalmas, s az elsô szòra visszajön,viszont a pòràztòl teljesen leblokkol,mėg meg kell szoknia.Borka szegėny a baràtnômnėl van, nagyon lassan nyilik ki..
Ügyesek vagytok
Szerintem fiatalka, max 1-2 éves, szépek a fogai .Nagyon kis stresszes szegényke, szerintem nem is kutya,leginkább borzra emlékeztet, igazi kis szőrös tünemény.Nehezen hihető hogy a minitacsi a mama a maga 4kilójával,Borka egy óriásbébi,kb 12 kg.
Minden inger új nekik, de nagyon gyorsan tanulnak, már szobatiszták, bár a simogatás még nagyon szokatlan, félnek, de ugyanakkor vágynak az érintésre.
Érthetetlen minek kellettek a néninek,pláne a kis szekrényes Csillag..
Jó látni hogy ő is kiszabadult Az egész " kis család" hasonlóan viselkedett, ex Vera (Borka) kutyus ugyan olyan kis hordó szerű, féregtelenítőt kapott, de nem találom a végterméket.Nekünk "csak" Borkában csúnya köldöksérv, kistacsiban két nagy emlődaganat, és nagyon kevés fogacska van..
De nagyon kis hálás jószágok, szerintem mihamarabb igazi kutya lesz belőlük...
Jajdejó!Nagyon örülök neki Akkor megmenekült az egész kutyacsalád.
Kérlek nézzétek meg a nemét, mert "Vera" kutyinál nem tudjuk hogy vemhes-e-az ultrahang szerint nem,vagy még nem látszik- ivartalanítva lesz,de még egy kicsit várnánk vele,had oldódjon,s ő lehet az egyedüli papajelölt, amennyiben fiú.
A kis pöttöm Panni minitacsi nàlam van ideiglenesben, teljesen megsértôdött a fürdetês miatt.Nagyon édes kis törpe tünemény,nem érti mi történik vele..még két kutyus és több cica reménykedve vàrja megmentôjét abban a koszfészekben...
Köszönöm hogy visszakerested, az életben sajnos nem így néz ki,inkább staffi és valami északi husky vagy malamut keverék,
kicsit nagyobb mint egy staff..
Làtott kutya:
ma délutàn a XXII. kerület Kelenvölgy - lovarda, 41- es villamos mentén làttam egy fekete félhosszù szôrû, leginkàbb belga juhaszkutyara hasonlìtó nagyon szép, jò kondiba lévô kutyàt.A kutyaktól nagyon fél, amint meglàtott minket - kutyaimmal voltam- jó messzirôl észrevett rögtön elmenekült.Nemét sajnos nem làttam, egy jàrókelô màr hétvégén is làtta egy màsik kutya - rajzos németjuhasz szerû keverék kutya tàrsasàgàban.
Próbàlok fotòzni, gazdaja ott keresse.
06704506740