Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9455826/0 Témák: 18953 Tagok: 112645 Legújabb tag: Bauer93 Online: (57/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
Ez a Csömöri Állatvédők nyitott fóruma.
Bárki írhat, nem szükséges regisztráció.

Az OFFOLDA és a Munka topic kizárólag a szervezet tagjainak, belső használatra működik.

A többi topic nyitott, bárkit szívesen látunk!!!!

WEBLAPUNK ITT!!!

FOTÓGALÉRIÁNK ITT!!!
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

(üzenet: 22, Csömöri Állatvédők)
 

Csömörkuty



Tagság: 2005-11-27 14:41:03
Tagszám: #24099
Hozzászólások: 6625
22. Elküldve: 2010-01-16 03:42:44,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[1.]

új képtára:
http://gallery.site.hu/u/Barbi/kutyusok2/kutyaink/album237/2009/lara/

Csömöri Állatvédők
Elérhetőségek: Telefon: Barbi 06 30/368-26-82, E-mail: [email protected]
Kiváló dolgozó
Csömörkuty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
21. Elküldve: 2010-01-09 20:11:19,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[2.]

nikol09

4544. Elküldve: 2010-01-06 15:11:40 [165.]

--------------------------------------------------------------------------------
Sziasztok!

Boldog farokcsóválásban, puszikban, na és persze pénzben gazdag Újévet kívánunk!


Elég régen nem írtam, úgyhogy most van mit mesélnem...
A karácsonyt Nyíregyházán töltöttük a szüleimnél, természetesen az összes állatkával. Anyukáméknak is van egy kutyusuk Benji (ő is talált kutyus, csak már 5 éves), egy sziámi cicus és egy törpepapagáj.
Anyukám beleszeretett Larába, meg a papagáj is :-)
Benji kinti kutyus, és nagyon házörző, úgyhogy tőle kicsit féltem, de minden gond nélkül elfogadta a kisasszonyt. Mókás volt, mert elsőre az erkélyajtón keresztül látták egymást és Lara elkezdett ugatni Benire, ő meg csak nézte, hogy mit ugat ez a kis golyó
Aztán másnap összehoztuk őket és amint előkerült a játék már mindenkinek elszálltak a fenntartásai. A nagy fekete kutyát kergette a kicsi fehér
A macska sajna nem kezelte ilyen jól a helyzetet, őt nem lehetett rávenni, hogy egy légtérben tartózkodjon a kutyussal.
Apukám volt a legnehezebb dió az egész családban, ő nagyon kiakadt, amikor megtudta, hogy örökbe fogadtuk Larát. A találkozás a következőképpen nézett ki:
Lara besétál, apa meglátja, Lara farokcsóválja odamegy hozzá, leül elé, és az egyik mancsával elkezdi kapirgálni a lábszárát, hogy "naaa egy simit!!!!"...
másnap reggel amikor nem volt a nappaliban senki csak apa meg Lara a következő képre érek be:
Apa a kanapén, ölében a kutya hanyatt fekve, apa pedig simizi és fennhangon találgatja, hogy lehetett egy ilyen édes kis szőrgombócot nem szeretni...
Fenyőfa egyben maradt, vagyis csak addig, amíg a görények kezelésbe nem vették.
A szilvesztert már ismét Pesten töltöttük (kiderült, hogy nagyon élvezi az autózást:-) ), este 7 körül mentünk sétálni utoljára. Szaglászás nélküli pisi-kaki aztán húzás haza (szó szerint). A lakásba hál istennek nem hallatszott be a durrogás, úgyhogy nem volt fürdőkádban alvás
Többi kutyával szemben teljesen öntudatára ébredt, már nem engedi, hogy elvegyék a futtatóban a játékát, nem fél a fekete kutyáktól sem, és nem engedi egyiknek sem, hogy fölé kerüljenek.
Ha este a görik nem akarnak kijönni játszani, ott áll a ketrecük előtt és csahol nekik meg nyüszög, járja körbe a ketrecet... kedvenc játék a bújócska Lottival és a közös gumicsirke utáni rohangálás. Én eldobom ők meg futnak utána és Lara még vissza is hozza, Lotti meg megpróbálja ellopni tőle és a dugi helyére vinni. Vicces, ahogy a csirke feje Lara szájában lába a Lottiéban és a göri ráncigálja befelé a csirkét kutyástól a szekrénybe. Mondanom sem kell, hogy mióta ilyen jól egymásra találtak elég vidáman telnek az estéim
Hirtelen ennyit, majd jelentkezem még!!!

Puszi mindenkinek!

megpróbálok képet is feltenni... :-)


Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
20. Elküldve: 2009-12-14 16:34:04,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[3.]

nikol09

4099. Elküldve: 2009-12-10 22:50:43 [96.]
--------------------------------------------------------------------------------
Szuper!
Köszi az infókat, ott leszünk :-)
Amint megvan a kozmetika, természetesen megy a kép is!

Nagyon ügyesen megtanultuk egyébként, hogy az úttest előtt meg kell állni a járda szélénél, és csak akkor mehet át, ha azt mondjuk, hogy mehetsz.
Mostmár nem zárjuk külön éjszakára a göriktől és így sem alszik a kanapén, hanem lemegy a kosárkájába aludni. Csak akkor ugrik fel a kanapéra, ha mi is ott vagyunk. Igazán jól nevelt kiskutyus.





Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
19. Elküldve: 2009-12-14 16:33:19,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[4.]

nikol09

4091. Elküldve: 2009-12-10 15:25:10 [104.]
--------------------------------------------------------------------------------
Egy kis helyzetjelentés, amit Barbinak küldtem, de láttam, hogy bemásolja ide is, így én is ezt teszem...

Lara tegnap megkapta a kosárkáját (elvileg karácsonyra kapta, de nem tudtam megállni, hogy oda ne adjam Neki) :-P
Tetszik neki, abban aludt. :-) Holnap megyünk kozmetikushoz. Szépen begyógyult a sebe a hátán, már csak a var van rajta, de abból sem sok. Kíváncsi leszek milyen lesz, a fésülést jól bírja, de néha nincs hozzá kedve. Csak mostmár elkezdte a vastag bundiját lakásbundira cserélni, és vannak még csomócskák, amiket nem tudtunk még kivágni. Kíváncsi leszek hogy fog kinézni utána.
Tegnap Pöcök (a fiú görim) belegabalyodott a függőágyába, sírt, és ahogy szabadítottam ki Lara ott állt mellettem két hátsó lábon és sírt ő is. Azt hittem megeszem olyan édes volt. Már készült videó is arról, hogy hogyan játszanak a görikkel, majd ha jöttök, megmutatom.
Kedvence a papírzsepi, imádja szétszedni apró darabokra. :-) Ma reggel lent hagytam a földön a papírtörlő gurigát (azzal szoktam takarítani a görények almát), mire Peti hazaért gyógytornáról az egész gurigát szétcincálta... gondolom meghallotta, hogy hiányzik a hóesés, és csinált. :-P
A fehér kutyákkal már jól elvagyunk meg a barnákkal, viszont a feketéktől eléggé tartunk. Egyébként minden megy a maga útján.



Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
18. Elküldve: 2009-12-01 15:26:01,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[5.]

K.Barbi

3849. Elküldve: Ma, 12:18:20 [14.]

--------------------------------------------------------------------------------
Ma kaptuk.
Lara alszik.

photo.jpg



Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
17. Elküldve: 2009-11-30 16:03:51,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[6.]

K.Barbi
3825. Elküldve: Ma, 12:48:46 [7.]

--------------------------------------------------------------------------------
Szia!

Beszámolóval jelentkeznék Lara hercegnőről:

Boldogság van gazdijelölteknél főleg, ugyanis Lara és a két göri Lotti és Pöcök gyönyörűen összeszoktak!!! :)
Kutyusokkal is elkezdtünk barátkozni (eddig nagyon félt tőlük, de ma reggel már nem morgott, és szaglászták egymást a kutyusokkal a futtatóban. Illetve a Peti (párom) anyukájának kutyusával már országos cimbik, sőt Wifi (a kuytus) szerelmes. azt mondta anyósjelöltem, hogy miután Larát hazavittük, Wifi ott sírt a kerítésnél még vagy 20 percet :)
Szobatisztaság terén töretlenül brillírozunk a legnagyobb elégedettségemre :-D
Kedvencünk a csirkehusi, de csak az original, semmiféle konzervet nem akarunk megenni, lehet az Pedigré vagy ilyen olyan kaja... :-)
Még a labdázás nem megy, de a csipogós játékok, ill a plüssállatok azok már most reszkessenek :)
Ami pedig a legnagyobb örömöm, hogy Lottival nagyon egymásra találtak, imádják egymást. Lottit nagyon régen láttam már ilyen önfeledten játszani (Pöcök már kissé öregurasan viselkedik), Larával meg lehet őröltködni, rohangálni... látni kell!!! Hatalmas ugrások a kanapéra, párna mögé, alá szőnyeg alá bújás :-P mi mg csak dőlünk a nevetéstől.
Röviden ennyi.
Küldök két képet is, bár tegnap csináltam egy nagyon jót, csak azt nem tudom még küldeni, mert nincs fent a gépemen. Legközelebb megy majd az is.

Mikorra várhatunk Titeket családlátogatásra?

üdv: Niki


Lara_001.jpg
Lara4.jpg






Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
16. Elküldve: 2009-11-25 16:47:00,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[7.]

K.Barbi

3677. Elküldve: Tegnap, 10:29:44 [33.]

--------------------------------------------------------------------------------

Kedves Barbi!

Gondoltam írok egy rövidke helyzetjelentést a leányzóról.
Huh, hol is kezdjem...
Eszik, szépen, még csak a tápot, a konzervet csak egy két falatot a kezemből. Bezzeg a jutalomfalat az menne éjjel-nappal :-)
Egy pisis balesetünk volt, de ettől eltekintve le a kalappal. Szépen sétál pórázon, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Szereztünk egy kutyabarátot is a tegnap esti sétánk alkalmával, egy szintén menhelyes kutyalányt. Egyenlőre Lara nagyon fél, de szeretne is játszani vele, így még egy kis idő lesz, mire teljesen feloldódik, de látszik rajta, hogy akarja. Ma reggel már hajlandó volt velem játszani. Kapott egy csipogós puha játékot, és azzal rohangáltunk. Annyira édes volt, ahogy kapkodta a kis mancsát... :-)
A nagyobbik görényemmel már találkozott. Pöcök (a görim) nagyon érdeklődik iránta, szaglásszák egymást úgy hogy Lara az ölemben van. A kisgörim, Lotti még nem mert hozzánk közel jönni, de nagyon érdekli az új jövevény. :-) Szerintem nem lesz gond, nem erőltetünk semmit, csak szépen a saját tempójukban.
A sebe szépen gyógyul a hátán. Tegnap átjött az állatorvos barátnőm és ránézett a sebére. A betadint nem szereti, de ha az ölünkben, vagy mellettünk a kanapén fekhet, nem érdekli, hogy be van kenve.
Tündéri kutyalány!!!
Majd pár nap múlva megint írok, hogy hogyan alakulnak a dolgaink.
Szép napot!

Üdv:
Niki, Peti, Pöcök & Lotti & Lara :-)



Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
15. Elküldve: 2009-11-25 16:22:24,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[8.]

K.Barbi

3617. Elküldve: 2009-11-23 09:08:50 [93.]
--------------------------------------------------------------------------------
Tegnap igazán megható volt látni azt a nagy boldogságot,ahogy Larát fogadták az új gazdik.
Nehezen találhattunk volna neki jobb gazdikat!




Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
14. Elküldve: 2009-11-22 20:18:34,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[9.]

Rózsa2
3605. Elküldve: Ma, 20:10:03 [4.]
--------------------------------------------------------------------------------
LARA EGY TÜNEMÉNYES PÁR OTTHONÁBA KERÜLT, AKIK NAGY SZERETETTEL FOGADTÁK!A fiú - lévén törött térddel betegállományban- öt hónapig mellette lesz.
Lánygazdi sírva ölelte őt magához.
Lara kedvesen odament mindenkihez, letérdeltek hozzá a szőnyegre, és ő a maga szégyenlős módján mindenkinek hízelgett egy kicsit.
Bevásároltak neki többféle kaját, hogy választhasson, finom polár takarója van és ha nem értettem félre, két görény társaságában fog itt élni.
Jó érzés volt látni az örömüket.



Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
13. Elküldve: 2009-11-22 19:52:20,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[10.]

K.Barbi

3569. Elküldve: Tegnap, 12:06:37 [36.]

--------------------------------------------------------------------------------
Rózsa!
Beszéltem a lánnyal,saját lakásban lakik,a József a színház mögött,intelligens,normálisnak tűnik a telefonok alapján.
Akkor vasárnap 6 körül kellene indulnunk Larával.


Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rózsa2



Tagság: 2007-11-05 20:31:01
Tagszám: #51314
Hozzászólások: 5191
12. Elküldve: 2009-11-20 17:54:25,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[11.]

Mostmár kicsit oldottabb, kijött a fotózkodás kedvéért, de leginkább azért, mert kinn végzi el a dolgát.

Nem tudom rajtam kívül más is tud-e fűteni a kályhával, nagyon egyszerű, de szívesen megtanítom bárkinrk.
Írok egy használati utasítást, és kiszögelem a házban.

Barbi írta, hogy vasárnap elvisszük egy gazdijelölthöz a z Árpád híd pesti hídfőjénél lakik .

Szemrevételezünk, és csak akkor hagyjuk ott, ha szabad!

Rózsa

Rózsa

" Aki akar tenni valamit talál rá módot, aki nem, az talál kifogást"
/Stephen Dolly/
[előzmény: (11) kluhus, 2009-11-18 21:37:58]
Kiváló dolgozó
Rózsa2 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
11. Elküldve: 2009-11-18 21:37:58,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[12.]

LARA még gazdit keres:
Lara.jpg

Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
[válaszok erre: #12]
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
10. Elküldve: 2009-11-18 19:50:18,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[13.]

Rózsa2

3499. Elküldve: Ma, 17:55:02 [3.]
--------------------------------------------------------------------------------
LARA, a kis spitz, jól elvan a házban. Nyakörvet tettem rá, pórázt nem ismeri. A fenekén korcsolyázott volna, annyira nem akart kijönni. Visszazártuk.
Enni nem kapott, vize van.



Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
9. Elküldve: 2009-11-18 19:49:25,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[14.]

Rózsa2

3487. Elküldve: Ma, 14:05:23 [15.]
--------------------------------------------------------------------------------
Lara / a hableány spitz/ elájult a sok kutyától, őt csak a házba tudtuk tenni egyedül. Kicsi szíve úgy dobogott!!!!



Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
8. Elküldve: 2009-11-18 19:43:27,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[15.]

Rózsa2

3435. Elküldve: Tegnap, 17:27:12 [67.]
--------------------------------------------------------------------------------
Utána megyek föl Czinéhez, és lehozom a nyolc hónapos kis spiccet, akinek még nem lett gazdája.
Jó lenne valami kisebb méretű társasággal összerakni, még soha nem látott magánál nagyobb kutyát.
Hatan voltak a családban spicc szülők és gyerekek.
Majd Ildikó és Rózsa kiötölik hova tegyem.



Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
7. Elküldve: 2009-11-18 19:37:21,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[16.]

Rózsa2

3387. Elküldve: 2009-11-16 14:37:39 [115.]
-------------------------------------------------------------------------------
A Czine hívott, hogy lassan el kéne hozni tőle a nyolc hónapos nemrég ivartalanított, oltott kis spiccet.
Az biztos, hogy kinn előbb lesz gazdája. Ha szerdán elvisszük Maryt, a helyére betehetjük?



Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rózsa2



Tagság: 2007-11-05 20:31:01
Tagszám: #51314
Hozzászólások: 5191
6. Elküldve: 2009-11-09 07:25:01,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[17.]

A háromhónapos gazdára talált egy XVI. kerületi gyerekes, másik kutyás családnál. Kinti-benti kutya.
De a nyolc hónapos frissen ivartalanított szuka - aki szerintem a legszebb az összes közül - még gazdira vár.

Rózsa

Rózsa

" Aki akar tenni valamit talál rá módot, aki nem, az talál kifogást"
/Stephen Dolly/
[előzmény: (5) kluhus, 2009-11-07 19:50:12]
Kiváló dolgozó
Rózsa2 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
5. Elküldve: 2009-11-07 19:50:12,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[18.]

Rózsa2

2891. Elküldve: 2009-11-03 19:20:17 [148.]
--------------------------------------------------------------------------------
Meg van még egy háromhónapos spiccünk is / lány/, mert az örökbefogadni szándékozó néhány dolgot elhallgatott a beszélgetésnél, ami véletlenül derült ki, így lemondtam őket.




Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
[válaszok erre: #6]
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
4. Elküldve: 2009-10-29 16:40:44,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[19.]

Rózsa2

2752. Elküldve: Ma, 14:37:29 [4.]
-------------------------------------------------------------------------------
Barbi!

A spiccek elkeltek.
Mindenki ellenőrizhető közelségbe, a nyolc hónapos ivartalanítás után. Kettő Csömörre, egy Csepelre, egy Vácdukára .

Dóri!

Levennéd a hirdetést?




Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
3. Elküldve: 2009-10-25 18:39:30,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[20.]

Rózsa2

2629. Elküldve: Tegnap, 11:31:01 [36.]
--------------------------------------------------------------------------------
Ma volt egy érdeklődő a spiccekre. Mondtam neki, hogy csak ivartalanítási kötelezettséggel adunk örökbe. Mondja, hogy a mamájához kerülne kinti benti kutyának és nem kell ivartalanítani, mert tud rá vigyázni. A nyolc hónapos szuka kellett volna neki, mondtam, hogy őt jövő héten ivartalanítják, utána elvihetik.
A két hónaposak még nagyon fiatalok nekik.
Azt mondta visszahív.
Azóta semmi........ No ebből mire lehet következtetni?
1.: én rosszhiszemű vagyok,
2.: nemcsak házi" kedvencnek" kellett volna a fajtatiszta fiatal szuka....

Rózsa2
2711. Elküldve: Tegnap, 12:17:10 [15.]
-------------------------------------------------------------------------------
...
Két spiccre - úgy tűnik - már van jelentkező , akik természetesen ivartalanítási kötelezettséggel vennék át őket. / Közel laknak, ellenőrizhető!/, a nyolc hónapos pedig a mi költségünkre ivartalanítódik a héten, és ha nem lesz gazdija, akkor legfeljebb kivisszük a menhelyre / ha lesz hely / .
Minimum az oltási költséget elkérem az örökbefogadóktól. /



Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-10-28 03:13:22]
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
2. Elküldve: 2009-10-17 18:47:12,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[21.]

kuty_019.jpg
kuty_006.jpg
kuty_014.jpg
kuty_011.jpg
kuty_016.jpg

Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kluhus



Tagság: 2005-01-12 09:15:28
Tagszám: #15090
Hozzászólások: 17797
1. Elküldve: 2009-10-17 18:42:42,

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

[22.]

2 hónapos fajtatiszta, de nem törzskünyvezett kiskutyák
2 lány, 1 fiú.

És egy 8 hónapos kislány.


Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
(TÉMANYITÓ)
Kiváló dolgozó
kluhus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

w. gazdis! LARA / w. gazdis! Spicc babák

(üzenet: 22, Csömöri Állatvédők)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011276006698608 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail