Örömzene + (üzenet: 7, Zene) |
|
|
|
 dagytras

Tagság: 2026-07-30 14:34:32 Tagszám: #140967 Hozzászólások: 814 |
7. Elküldve: Tegnap, 21:31:23, Örömzene +
|
[1.] |
1 PHARMACY == https://cutt.ly/5r61GH3P ==
We give you best quality of Drugs world wide and here in the states. With safe, easy and discreet delivery to your location as soon as possible. Some Drugs available for delivery Pain Killers (Pills & Powders) ANXIETY MEDS – Soma, AMBIEN, ATIVAN, Adderall, Codeine, Klonopin, Tramadoil, HYDROCODONE, PHENTERMINE(For Weight Loss) XANAX, VALIUM, and more .
2 PHARMACY == https://cutt.ly/0r61JrKG ==
* Special Internet Prices (up to % off average US price)
* Best quality drugs
* NO PRIOR PRESCRIPTION NEEDED!
* 100% Anonimity , Discreet shipping
* Fast FREE shipping (4 to 7 days)
* Loyalty program
* Friendly customer support
* 70% Discount all orders
+ Swift worldwide shipping!
+ 30 days money back guarantee!
+ Order 3 or more products and get free Regular Airmail shipping!
+ Many payment options: Visa, MasterCard, AmeEx, Bitcoin, ACH
==========================================
1 GYÓGYSZERTÁR == https://cutt.ly/5r61GH3P ==
A legjobb minőségű kábítószert kínáljuk világszerte és itt az államokban. Biztonságos, egyszerű és diszkrét, mihamarabbi helyszínre szállítással. Egyes kézbesíthető gyógyszerek Fájdalomcsillapítók (tabletták és porok) SZONGONSÁGGÉPEK – Soma, AMBIEN, ATIVAN, Adderall, Kodein, Klonopin, Tramadoil, HIDROKODON, PHENTERMIN (fogyáshoz) XANAX, VALIUM és egyebek.
2 GYÓGYSZERTÁR == https://cutt.ly/0r61JrKG == ==
* Különleges internetes árak (akár %-os kedvezmény az amerikai átlagárból)
* A legjobb minőségű gyógyszerek
* NINCS SZÜKSÉG ELŐZETES VÍVRA!
* 100% névtelenség, diszkrét szállítás
* Gyors INGYENES kiszállítás (4-7 nap)
* Hűségprogram
* Barátságos ügyfélszolgálat
* Barátságos ügyfélszolgálat
* 70% Kedvezmény minden rendelésre
+3 nap visszaszállítás! Rendeljen 3 vagy több terméket, és ingyenes rendszeres légipostai szállítást kap!
+ Számos fizetési lehetőség: Visa, MasterCard, AmeEx, Bitcoin, ACH
=======================================
1 APOTHEKE == https://cutt.ly/5r61GH3P ==
Wir bieten Ihnen Medikamente in bester Qualität weltweit und hier in den Staaten. Mit sicherer, einfacher und diskreter Lieferung an Ihren Standort so schnell wie möglich. Einige Medikamente sind zur Abgabe verfügbar. Schmerzmittel (Pillen und Pulver). ANGSTMEDIKA – Soma, AMBIEN, ATIVAN, Adderall, Codein, Klonopin, Tramadoil, HYDROCODONE, PHENTERMINE (zur Gewichtsabnahme), XANAX, VALIUM und mehr Preis)
2 APOTHEKE == https://cutt.ly/0r61JrKG ==
* Medikamente von bester Qualität
* KEIN VORHERIGES REZEPT ERFORDERLICH!
* 100 % Anonymität, diskreter Versand
* Schneller KOSTENLOSER Versand (4 bis 7 Tage)
* Treueprogramm
* Freundlicher Kundenservice
* 70 % Rabatt auf alle Bestellungen
+ Schneller weltweiter Versand!
+ 30 Tage Geld-zurück-Garantie!
+ Bestellen Sie 3 oder mehr Produkte und erhalten Sie kostenlosen regulären Luftpostversand!
+ Viele Zahlungsoptionen: Visa, MasterCard, AmeEx, Bitcoin, ACH
1mAMiSJrxq
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Topi-50

Tagság: 2006-06-13 16:29:32 Tagszám: #31643 Hozzászólások: 5406 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stevie48

Tagság: 2009-05-27 10:41:33 Tagszám: #74469 Hozzászólások: 14 |
5. Elküldve: 2009-06-05 17:48:45, Örömzene +
|
[3.] |
Koszi Aranymaszat.
Te vagy az elso fecske, igy ha egy fecske nem csinal nyarat, akkor ketto talan hamarabb.
Foleg, hogy adottak a "nemek".
Csóközön :
stevie48 < >
Echosmart 792, Illusion M3 , Opticum 7100CX.
|
| | | [válaszok erre: #6 #8] |
[előzmény: (4) babatom, 2009-06-05 17:02:41] |
|
Zöldfülű
|
|
 babatom

Tagság: 2004-06-19 18:13:49 Tagszám: #11059 Hozzászólások: 8544 |
4. Elküldve: 2009-06-05 17:02:41, Örömzene +
|
[4.] |
Idetalaltam
Puszillak stevie, jo 5let volt a nyitas
Panni
Zeneforum
|
| | | [válaszok erre: #5] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stevie48

Tagság: 2009-05-27 10:41:33 Tagszám: #74469 Hozzászólások: 14 |
3. Elküldve: 2009-05-31 11:20:58, Örömzene +
|
[5.] |
Tudom, hogy egy forum nem attol forum, ha valaki ugymond valaszolgat maganak.
Csak eszembe jutott meg nehany fontosnak tuno gondolat.
Kozhely lehet mar sokszor, ha a regi szep idokket kezdjuk emlegetni, vagy osszehasonlitgatni azt a mai vilaggal, trenddel.
De engedtessek meg azert azoknak ,akiknek lenne hozzafuznivalojuk, hogy igenis nem szuksegeltetik valamilyenfele nosztalgia ahhoz, ha nemi (enyhe) osszehasonlitasra fanyalodunk.
Ezt persze amugy melyebben csak azok tudjak megtenni, akik "elszenvedoi "voltak a nem is oly regi multnak ; amikor egy jo "party-ert" egy szalagos magno tarsasagaban hajlandok voltunk barmire, amikor egy gitar megvasarlasa unnepnek tunt, semmibeveve a tobbnapos rorbanallast valamelyik hangszerbol elott ( en kozejuk tartozom es nem szegyenlem), amikor egy kibelezett radio doboza megtette "hangfalnak", melle egy amateur altal osszetakolt nehanywattos erositovel es spontanul szulettek baratsagog, csapatok, csak az ugy erdekeben; de sorolhatnam meg.
Osszevetve napjaink lehetosegeivel ,ezeket a nem is olyan regmult idoket, akaratlanul radobbenunk a kulombsegekre meg a hasonlosagokra is.
A mai vilagban is vannak igenyek a zenelesre (hala Istennek) es ez valoszinuleg meg is marad ameddig a vilag vilag marad.
Persze masok az adottsagok, lehetosegek, igenyek, de deggyozodesem szerint elsosorban mas a "piac".
Itt el is erkeztunk a lenyeghez!
Ezidokben nem az hatarozza meg a dolgok lenyeget, hogy kinek mi a szive vagya, mit szeretne igazan tenni, csinalni; hanem hogy mi a tarsadalmi igeny vagy elvaras.
A fogyasztoi tarsadalomra gondolok, ami ugy ahogy van, szabalyozni, befolyasolni igyekszik mindenben.
Igen mindenben , meg abban is amit genjeinkben hordozunk, amit kedvelunk, szeretunk.
A mi fajtank (zeneszfajtara gondolok csak) nem nagyon szereti a politizalast ,haboruskodast, agymosast, acsarkodast, felelemkeltest.
A mi fajtank hiszi, hogy zene es szeretet nelkul nem is lenne elet a foldon ( legelabb is nem olyan amilyenre vagyunk), hasonloan mint a hivo emberek hiszik, hogy Isten nelkul nem lenne vilag.
El kell ismernunk es fogadnunk, hogy neheny evtized alatt nagyot valtozott a vilag. Ez meg ugy elfogadhatoan termeszetes is.
De hogy ezzel parhuzamosan megszunjenek bizonyos emberi igenyeket kielegito "forumok is , az se nem elfogadhato, se nem termeszetes.
A "show-biznes" annyira kiturte a dolgokat,jobbanmondva kicsavarta a magunkfajta nyakat, hogy sokszor csak a fejcsovalasra marad lehetoseg vagy kedv, nem a jofajta zenelesre.
Zenesznek el kell fogadni az utcazenesztol kiindulva, bezarolagosan a szinfonikusokig.
Nem soroltam szandekosan a kulombozo zsanert es mufajt.
Minden szinten minden mufajban lehetoseget kellene biztositani a "labdaba rugashoz".
Ez teny es valo, de igy van ez valojaban?
Melyik szulo nem venne szivesebben, ha tegyukfel csemeteje rajongna a zenelesert az utcai csavargas, vagy mas "hasznos" tevekenyseg rovasara?
Ki nem szeretne, ha az emberek a muveszetekert rajongananak, esetleg muvelnek, a torzsalkodo, kapzsi,dusgazdagsagra vagyokkal szemben.
Nem lenne jobb es szebb a vilag korulottunk nyomban?
Dehogynem, mert ne felejtsetek: Sok jo ember kis helyen is nagyon jol megfer!
Ez a hely tenyleg nem nagy, raadasul nem is ismert. Csak rajtunk mulik mi alakul ki belole1
Zene nelkul mit erek en???
Szeretettel, stevie48.
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 stevie48

Tagság: 2009-05-27 10:41:33 Tagszám: #74469 Hozzászólások: 14 |
2. Elküldve: 2009-05-31 06:02:33, Örömzene +
|
[6.] |
Milyen mufaj a tied? Milyen hangszeren jatszol? Milyen technikat alkalmazol? Felszerelesed, hangszerparkod! Celjaid, terveid !? Mi az amit hianyolsz ezidokben? Kik vannak tobben, a befutottak, vagy a keresgelok? Jo idoben jo helyen vagy ( voltal ) ? Azt hiszem ez napjaink egeto es talan elegge fontos temai. Ha ugy gondolod, van velemenyed, kerdeset, megjegyzesed, esetleg tanacsod, ne hagyd meg magadnak. Oszd meg masokkal is, hatha fogunk tudni segiteni egymasnak. Megkernek minden erdeklodot, lehetoleg (teljesen) korrektul, oszinten probalja kezelni azok villanasait is, akik valamilyen oknal fogva nem ertik majd, mirol is van itt szo! Akkor tehat csapjunk bele, Csak a zene , a zene.... no meg persze a ZENELES !!!
stevie48 < >
Echosmart 792, Illusion M3 , Opticum 7100CX.
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 stevie48

Tagság: 2009-05-27 10:41:33 Tagszám: #74469 Hozzászólások: 14 |
1. Elküldve: 2009-05-31 05:40:01, Örömzene +
|
[7.] |
Mindenkinek akinek koze van a zeneleshez ( esetleg volt ) !!!
stevie48 < >
Echosmart 792, Illusion M3 , Opticum 7100CX.
|
| | |
(TÉMANYITÓ) |
|
Zöldfülű
|
|
Örömzene + (üzenet: 7, Zene) |
|
|
|
|