|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 buksi4

Tagság: 2006-04-24 07:49:21 Tagszám: #29917 Hozzászólások: 11232 |
18709. Elküldve: 2010-03-17 13:18:43, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218251.] |
Kis PALOTAPINCSIT találtak citromsárga strasszos nyakörvvel Dombóváron. A kutyus hátsó lába súlyosan sérült, kérem a gazdiját azonnal hívja a 0630-264-3230-as számot! Azonnali segítségre lenne szüksége!!!!!!!
Tegye ki mindenki legyen szíves. SOS
www.koborka.hu
V.Éva
|
| | | [válaszok erre: #18716] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 HLI

Tagság: 2004-08-15 06:29:05 Tagszám: #12056 Hozzászólások: 5358 |
18708. Elküldve: 2010-03-17 12:58:34, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218252.] |
ELVESZETT:
2010.03.06.-án elveszett Alíz, a 4 hónapos, zsemle színű, labrador retriever szuka. Nagyon kedves, barátságos.
Elveszítés helye: Hajdúszoboszló
Tulajdonos telefonszáma: 06-30-228-32-55
(fényképet, azonosítót kértem)
www.allatok.info
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
18707. Elküldve: 2010-03-17 12:50:11, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218253.] |
Mikor találták?
18h körül találkoztam egy ápolt fekete spancival a Hunyadi Jánoson, de elskerázott előlem a Táncsicsba, mint aki haza megy. Nem mentem utána, mert arrafelé divat a kutyákat kiengedni sétálni...
|
| | | [válaszok erre: #18719] |
[előzmény: (18706) SpanciManci, 2010-03-17 12:42:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SpanciManci

Tagság: 2006-06-02 18:04:02 Tagszám: #31246 Hozzászólások: 2882 |
18706. Elküldve: 2010-03-17 12:42:41, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218254.] |
Tegnap találtak a soroksári Auchannál egy 2 év körül fekete spánel kant Chip, tetoválás nem volt, farka nem csonkolt. Csak eredeti gazdáját keressük, aki igazolni tudja összetartozásukat a 30/99 83 947-es telefonszámon.
Gazdikereső spánielek
KiruMami VATERÁS cuccai itt!
|
| | | [válaszok erre: #18707] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
18705. Elküldve: 2010-03-17 12:15:10, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218255.] |
Még mindig aktuális
(Ismétlés kérésre)
ELVESZETT, KERESIK
- Kutya neve: Tábornok
- Fajtája: Angol bulldog
- Neme: kan
- Ivartalanított: nem
- Mérete: közepes
- Szőr színe: sárga-fehér
- Ismertetőjegy: tetoválás
- Aktuális életkor: másfél éves
- Bejelentő neve: Homó Szilvia
- Bejelentő elérhetősége: [email protected]
- Bejelentés oka: elveszett
- Eset időpontja: 2009.dec.21.
- Pontos hely és körülmények: Szentendre Vasúti villasor
- Egyéb megjegyzések: Magas jutalom a megtalálónak.
PBK
ELVESZE
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vikki13

Tagság: 2006-12-16 19:34:48 Tagszám: #38626 Hozzászólások: 141 |
18704. Elküldve: 2010-03-17 12:10:58, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218256.] |
Szia!találtam egyet!
Azonosító: 4134 Szőr jellege: rövid
Név: Máfi Aktuális életkor: 4 év 2 hónap
Fajta: mopsz Elveszítés helye (megye): Pest
Nem: fiú Elveszítés helye (helység): Budapest, IV.ker. Újpest Városkapu környéke
Ivartalanítva: nem Elveszítés dátuma: 2009-12-24
Méret: közepes A programba kerülés dátuma: 2009-12-25
Szőr színe: szürke-fekete
Ismertetőjegy: Ezüstszürke, fekete pofával.
Megjegyzés: 2009. december 24-én 18 óra körül Bp. IV. ker. Berda József u. 6. szám elöl (Újpest városkapu környéke) eltünt a kiskutyánk. Nagyon barátságos.
Tulajdonos telefonszáma: 06 70 625 15 90
http://sgforum.hu/forum.php3?azonosito=smartie
|
| | |
[előzmény: (18695) Kiwibird, 2010-03-17 10:34:47] |
|
Haladó
|
|
 friz16

Tagság: 2007-05-30 19:30:56 Tagszám: #45515 Hozzászólások: 1521 |
18703. Elküldve: 2010-03-17 11:59:11, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218257.] |
elhelyezése megoldódott
"Amit magunkért teszünk, az velünk együtt meghal, de amit másokért és a világért, az örökké megmarad."
Noé Állatotthon Minimenhely Projekt
|
| | |
[előzmény: (18692) friz16, 2010-03-17 10:03:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 friz16

Tagság: 2007-05-30 19:30:56 Tagszám: #45515 Hozzászólások: 1521 |
18702. Elküldve: 2010-03-17 11:58:46, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218258.] |
A kutya már otthon van.
"Amit magunkért teszünk, az velünk együtt meghal, de amit másokért és a világért, az örökké megmarad."
Noé Állatotthon Minimenhely Projekt
|
| | |
[előzmény: (18696) alga07, 2010-03-17 11:01:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
18701. Elküldve: 2010-03-17 11:55:43, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218259.] |
ELVESZETT, KERESIK
- Kutya neve: Momi
- Fajtája: West Highland W.T.
- Neme: KAN
- Ivartalanított: NEM
- Mérete: KICSI
- Szőr hossza: KÖZEPES
- Szőr színe: FEHÉR
- Ismertetőjegy: BAL FÜLE NEM EGYENESEDIK FEL!
- Aktuális életkor: 2 ÉVES
- Bejelentő neve: MANCZAL SÁNDOR
- Bejelentő elérhetősége: 06-30-9514-718 [email protected]
- Bejelentés oka: ELVESZETT
- Eset időpontja: 2010.03.16
- Pontos hely és körülmények: NAGYKÁTA. MEGSZÖKÖTT
PBK
ELVESZE
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
18700. Elküldve: 2010-03-17 11:37:17, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218260.] |
Hát ez tényleg barna, és nem sárga, pedig bíztam benne, hogy elírás.
|
| | |
[előzmény: (18697) Burger, 2010-03-17 11:02:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 birix

Tagság: 2008-11-11 21:27:43 Tagszám: #65475 Hozzászólások: 533 |
18699. Elküldve: 2010-03-17 11:33:39, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218261.] |
Igen, en is ezt akartam kerdezni. Reagalt a Benji nevre vagy sem, felismerte-e a gazdit?
"Nagy az Isten allatkertje - es tul alacsony a kerites!" /Ismeretlen/
PETHOUSE
|
| | |
[előzmény: (18677) bogyli, 2010-03-16 22:56:31] |
|
Törzstag
|
|
 Archie Bald

Tagság: 2009-10-21 13:21:00 Tagszám: #78839 Hozzászólások: 2264 |
18698. Elküldve: 2010-03-17 11:33:33, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218262.] |
Az a legnagyobb baj,hogy 2008 áprilisában is elvesztették.Mi a kiskutyánkat kerestük Ninát,mikor szóltak,hogy itt és itt van egy hasonló talált.Megnéztük és egy beagle volt.Belefutottunk egy elvesztésbe,összekapcsoltuk őket,de sajnos nem az ő kutyájuk volt.Tanulhattak volna az esetből,minimum egy chipet megért volna a kutyus.
Archie Bald
|
| | |
[előzmény: (18675) zsuzsazsuzs, 2010-03-16 22:12:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Burger

Tagság: 2007-04-30 23:34:22 Tagszám: #44494 Hozzászólások: 3628 |
18697. Elküldve: 2010-03-17 11:02:54, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218263.] |
|
| | | [válaszok erre: #18700] |
[előzmény: (18686) szezám, 2010-03-17 09:12:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 alga07

Tagság: 2009-07-09 13:38:17 Tagszám: #76048 Hozzászólások: 33 |
18696. Elküldve: 2010-03-17 11:01:32, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218264.] |
Szia!
Nem lehet azonos az elvesztem.hu oldalon januárban hirdetett westikével?
"2010. január 6-án dél körül, Budapest 18. kerületben, a Béke tér környékén eltűnt hosszú szőrű westie kan kutyám. 8 éves, Deni névre hallgat. Tetoválási száma 11900. Chip, nyakörv nem volt.
Elütötte egy autó, de elszaladt, így nem tudom, milyen állapotban van.
Aki bármit tud róla, kérem, értesítsen!
Minden segítséget köszönök!
Szipli Bernadett
0620-213-2719
[email protected]"
|
| | | [válaszok erre: #18702] |
[előzmény: (18692) friz16, 2010-03-17 10:03:50] |
|
Zöldfülű
|
|
 Kiwibird

Tagság: 2010-03-06 09:20:54 Tagszám: #82983 Hozzászólások: 17 |
18695. Elküldve: 2010-03-17 10:34:47, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218265.] |
Sziasztok!
Tud valaki elveszett fiatal (max 1 éves) mopsz kutyusról aki a negyedik kerületből lógott meg?
Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!!!
|
| | | [válaszok erre: #18704] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 kluhus

Tagság: 2005-01-12 09:15:28 Tagszám: #15090 Hozzászólások: 17797 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Nyunyu

Tagság: 2008-08-13 12:01:35 Tagszám: #62500 Hozzászólások: 557 |
18693. Elküldve: 2010-03-17 10:19:32, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218267.] |
Tegnap óta a Pilisi állomáson látok egy kutyát reggelente.
Kan, 3 év körüli lehet (saccolok valamit), nj és roti keveréke, rövid a farka. A fülei lógnak. Fekete / cser szinű. Probál minden emberrel barátkozni, de senkinek sem kell.
Nincs nyakörve, többet nem tudok mondani. Nem akarom megfogni, mert akkor azt fogja hinni hogy gazdira lelt, de nem tudom elhelyezni, ideiglenesen sem.
Ha valakinek hiányzik, ott keresse ...
Esetleg meg tudja azt valaki mondani, hogy a Pilisi (Monor - Albertirsa között van) kutyákat melyik menhelyre viszik?
Rengetegszer látok kutyákat az állomásnál, de általában 2, max 3 napig vannak ott, aztán elnyeli őket a föld ...
Köszönöm!
|
| | | [válaszok erre: #18714] |
|
|
Törzstag
|
|
 friz16

Tagság: 2007-05-30 19:30:56 Tagszám: #45515 Hozzászólások: 1521 |
18692. Elküldve: 2010-03-17 10:03:50, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218268.] |
"Amit magunkért teszünk, az velünk együtt meghal, de amit másokért és a világért, az örökké megmarad."
Noé Állatotthon Minimenhely Projekt
|
| | | [válaszok erre: #18696 #18703] |
[előzmény: (18690) friz16, 2010-03-17 09:34:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viks

Tagság: 2006-10-17 22:28:18 Tagszám: #36051 Hozzászólások: 10007 |
18691. Elküldve: 2010-03-17 09:50:17, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218269.] |
O mar megvan, annyi valtozott, hogy gazdat keres..
NJFA
|
| | |
[előzmény: (18685) Csipogó, 2010-03-17 08:54:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 friz16

Tagság: 2007-05-30 19:30:56 Tagszám: #45515 Hozzászólások: 1521 |
18690. Elküldve: 2010-03-17 09:34:33, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218270.] |
Mai látott kutyák a Havanna lakótelepen
Kan középkorú westie
Kan hosszú szőrű keverék (talán briard keverék)
képekkel igyekszem
"Amit magunkért teszünk, az velünk együtt meghal, de amit másokért és a világért, az örökké megmarad."
Noé Állatotthon Minimenhely Projekt
|
| | | [válaszok erre: #18692] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
18689. Elküldve: 2010-03-17 09:30:02, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218271.] |
Megtalálóval beszéltem. Ö is próbálja hívni az elvesztőt.
(Az elvesztőt én sem tudtam eddig felhívni)
PBK
ELVESZE
|
| | |
[előzmény: (18688) m a x, 2010-03-17 09:21:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
18688. Elküldve: 2010-03-17 09:21:53, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218272.] |
Pillanatnyilag nem kapcsolható...
Március 6-án elveszett Boxi, egy fél éves, ivaros, sárga boxer fiúcska a XVIII.ker. Csokonai utcából.
Gazdi elérhetőség: +3620/5979551
|
| | | [válaszok erre: #18689] |
[előzmény: (18686) szezám, 2010-03-17 09:12:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 judy007

Tagság: 2007-02-12 09:49:27 Tagszám: #41414 Hozzászólások: 937 |
18687. Elküldve: 2010-03-17 09:18:57, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218273.] |
Kapott info: Monoron a Tesco parkolójában egy foxi próbál az emberekhez csapodni, a feje barna , a jobb oldalán két barna folt. Akinek hiányzik arra keresse, vagy hívhatja Tündit 06302506377
Gazdára váró kutyák:ÁRVÁCSKA:
|
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
18686. Elküldve: 2010-03-17 09:12:51, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218274.] |
TALÁLTÁK, GAZDÁJÁT KERESIK
- Fajtája: boxer
- Neme: kan
- Ivartalanított: nem
- Mérete: közepes
- Szőr hossza: rövid
- Szőr színe: barna
- Ismertetőjegy: fehér mellénye van, fiatal és szófogadó
- Aktuális életkor: 1-2-3 éves
- Bejelentő neve: Farkas Csaba
- Bejelentő elérhetősége: 06-20-5495-594 [email protected]
- Bejelentés oka: talált
- Eset időpontja: 2010 03 17
- Pontos hely és körülmények: Bp. 18. ker. Dráva u
- Talált kutya esetén meddig tudja befogadni: pár nap
- Fényképet tud-e küldeni: igen
- Egyéb megjegyzések: nagyon barátságos
PBK
ELVESZE
|
| | | [válaszok erre: #18688 #18697 #18962] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csipogó

Tagság: 2006-02-24 12:28:21 Tagszám: #27562 Hozzászólások: 1244 |
18685. Elküldve: 2010-03-17 08:54:38, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218275.] |
Kedves Elek-Ágh Alapítvány!
Telefonáltam délelőtt, hogy keresnénk a kutyusunkat, aki Szentendrén tünt el múlthét kedden.
Nagy testű, tigriscsíkos, szuka kutya, Fida névre hallgat.
Csatoltam róla képet, a mellékletben megtalálható!
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdvözlettel,
Kertész Kata
+36 20 8863178
" Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca NEM ő...
Ő az arca mögött van - láthatatlan..."
|
| | | [válaszok erre: #18691] |
[előzmény: (18684) Csipogó, 2010-03-17 08:53:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|