|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 Csipogó

Tagság: 2006-02-24 12:28:21 Tagszám: #27562 Hozzászólások: 1244 |
18684. Elküldve: 2010-03-17 08:53:23, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218276.] |
Előzményhez még adatok:
Kutya fajtája: szibériai husky
Színe: vörös-fehér
Szeme színe: barna, az egyik szemét operálták ezért egy kis heg van a retináján.
Neme: kan
Életkora: kb. 10 év
Elszökött: 2010. márc 5. délelőtt Szigetszentmiklósról az Alsóbuckából. Látták Szigetszentmiklós belvárosában (lakótelepen), Szigethalom Gyártelepen, a tököli Tesco felé haladva, lehetséges hogy átment Tökölre.
Neve: Zsömle
Azonosítója nincs (se chip, se tetoválás). Nyakörv nincs rajta.
Alapvetően barátságos kutyus, mostanra biztos nagyon lesoványodott, alapból is soványkás. Meg van ijedve, zavarodott, félhet az emberektől.
Elérhetőségek:
06-70-253-2772 vagy 06-20-435-0614
" Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca NEM ő...
Ő az arca mögött van - láthatatlan..."
|
| | | [válaszok erre: #18685] |
[előzmény: (18117) Csipogó, 2010-03-10 16:49:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilvi és picurka

Tagság: 2006-03-01 19:04:08 Tagszám: #27845 Hozzászólások: 10582 |
18683. Elküldve: 2010-03-17 08:21:02, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218277.] |
Most hívtak hogy 10percel ezelőtt vecsésen a Lőrinci utcában Aranyi kocsija egy ház előtt áll és egy idősebb ember kihoz neki egy 5 hónap körüli golden féleséget (aki látta neki van goldene és ő azt állítja hogy akár fajtatiszta is lehet de ez nem 100% viszont akkor nagyon nagyon hajaz rá a kutya)
arról már nem is beszélek hogyan vonszolták a kocsiig
A bácsinak 2 saját kutyája maradt a kertben ebből feltételezzük hogy esetleg egy talált kutyáról van szó akinek elveszett hasonló kutyája a környéken XVIII.ker vagy Vecsés stb akkor menjen a kutyájáért.
Blogom-Kraft SE
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Duncsi81

Tagság: 2006-02-18 11:00:49 Tagszám: #27267 Hozzászólások: 3326 |
18682. Elküldve: 2010-03-17 08:00:14, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218278.] |
LÁTOTT KUTYA!
Idézet:
| A mellékelt képeken látható kóbor kutya „lakik” mellettunk. (Budapest 14.kerület, Kassai utca )
Egészséges, jól táplált , jó mozgású, félénk lány-kutya, kb. 5-6 éves lehet,
tapasztalt kóborló, már januér óta fel- fel tűnik. Lehet, hogy szilveszteri szökevény.
Miután látszik rajta, hogy gazdát keres, 4 napja etetem, amíg valamilyen megoldást
nem találok, nálam 2 malamut lakik , nem fogadják el .
Még így csapzottan is leonberginek tűnik .
Email: [email protected]
| |
Futrinka Egyesület *** Magyar Vizsla SOS
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sziamiauu

Tagság: 2008-06-24 15:57:14 Tagszám: #60793 Hozzászólások: 802 |
18681. Elküldve: 2010-03-17 07:07:47, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218279.] |
Azért kösz, hogy megnézted. Aztán én is rájöttem, hogy nem lehet, ez teljesen antiszoc, nagyon rég az utcán lehet, és attól tartok nem hiányzik senkinek
Réka
|
| | |
[előzmény: (18680) Toro-sikk, 2010-03-17 00:12:58] |
|
Törzstag
|
|
 Toro-sikk

Tagság: 2010-01-21 00:27:49 Tagszám: #81492 Hozzászólások: 140 |
18680. Elküldve: 2010-03-17 00:12:58, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218280.] |
Tényleg nem ő, sajnos. Ma láttam a Szugló utcait.
|
| | | [válaszok erre: #18681] |
[előzmény: (18345) Sziamiauu, 2010-03-13 06:53:23] |
|
Haladó
|
|
 klutty

Tagság: 2009-01-02 10:58:54 Tagszám: #68543 Hozzászólások: 32 |
18679. Elküldve: 2010-03-16 23:01:22, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218281.] |
bocs, azt akartam írni, hogy nem tudtunk megállni
|
| | |
[előzmény: (18678) klutty, 2010-03-16 22:59:22] |
|
Zöldfülű
|
|
 klutty

Tagság: 2009-01-02 10:58:54 Tagszám: #68543 Hozzászólások: 32 |
18678. Elküldve: 2010-03-16 22:59:22, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218282.] |
Sziasztok
az M3-ason, Mogyorodnál, az elválasztósávon feküdt délután egy német-juhász szerű kutyus - nem ládta még valaki?
Sajna mi tudtunk megállni, segíteni neki.
|
| | | [válaszok erre: #18679] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 bogyli

Tagság: 2005-07-12 14:14:03 Tagszám: #20375 Hozzászólások: 135 |
18677. Elküldve: 2010-03-16 22:56:31, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218283.] |
bocsi, hogy közbeszólok, de mikor a kutyus viszontlátta a "gazdáját" nem látszódott rajta valamiféle reagálás, amiből "lejön", hogy ismeri???...
Mármint a kutya a fazont
|
| | | [válaszok erre: #18699] |
[előzmény: (18664) beagleclub, 2010-03-16 20:45:13] |
|
Haladó
|
|
 f.eszter

Tagság: 2005-06-13 08:42:25 Tagszám: #19678 Hozzászólások: 22540 |
18676. Elküldve: 2010-03-16 22:26:58, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218284.] |
megtaláló csobánkán helyezte el, egy ideig tudják tartani, fotó lesz valamelyik nap. dokinál voltak, se chip, se tetoválás. megtaláló tel.száma: 06 20 912 5831
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLETE
Idén már segíthetsz adód 1%-ával is, adószámunk: 18001044-1-13
|
| | | [válaszok erre: #18815] |
[előzmény: (18650) belland, 2010-03-16 17:31:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zsuzsazsuzs

Tagság: 2004-04-20 14:05:34 Tagszám: #10113 Hozzászólások: 1035 |
18675. Elküldve: 2010-03-16 22:12:27, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218285.] |
Ideméltatlankodsz egyet, legerinctelenrohadékozod, aki ledob egy kutyát, holott csak egy hasonló gyanú merült fel, lehet alaptalanul - és talán a gazda az ügyben az egyetlen vétkes. Felteszed a kérdéseidet és látszólag többé ide se nézel ?! Holott még keresed ügyebár a kutyádat
Jah, nem.. "lakossági bejelentésre, úgy tűnik meglesz" - vagy hogy is fogalmaztatok.
Gratulálok az aláírásodba szúrt jelmondatodhoz [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-03-16 22:19:42]
|
| | | [válaszok erre: #18698] |
[előzmény: (18540) olgigirl, 2010-03-15 13:49:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Burger

Tagság: 2007-04-30 23:34:22 Tagszám: #44494 Hozzászólások: 3628 |
18674. Elküldve: 2010-03-16 22:07:45, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218286.] |
Siófokról, kan.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Burger

Tagság: 2007-04-30 23:34:22 Tagszám: #44494 Hozzászólások: 3628 |
18673. Elküldve: 2010-03-16 21:59:34, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218287.] |
Elveszett:
KUTYAFAJTA: NÉMET JUHÁSZKUTYA | KUTYA NEME: KAN
kategória: elveszett Hol: Debrecen Mikor: 2010. 03. 14.
Kutya neve: Bars, kora: 8 év
Haláp környékén elveszett egy ordas színű, 8 éves, német juhász kan kutya.
A kutya szelíd, nyugodtan megfoghatják.
A megtalálónak jutalmat adunk!
Telefonszámunk: 06 30/411-09-68
Itt érdeklődhet: 06-30/411-09-68; [email protected]
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Burger

Tagság: 2007-04-30 23:34:22 Tagszám: #44494 Hozzászólások: 3628 |
18672. Elküldve: 2010-03-16 21:57:55, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218288.] |
Talált:
KUTYAFAJTA: WEST HIGHLAND W.T. | KUTYA NEME: KAN
kategória: talált Hol: Szeged Mikor: 2010. 03. 13.
Eredeti gazdáját keresem. Képet később tudok feltenni.
Itt érdeklődhet: 20/3508266
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Burger

Tagság: 2007-04-30 23:34:22 Tagszám: #44494 Hozzászólások: 3628 |
18671. Elküldve: 2010-03-16 21:57:09, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218289.] |
Talált:
KUTYAFAJTA: TACSKÓ | KUTYA NEME: KAN
kategória: talált Hol: Debrecen Mikor: 2010. 03. 16.
kora: kb. 2-3 éves
Találtam egy szálkás szőrű tacskót Debrecenben a Létai út közelében. Nagyon barátságos, szófogadó kan kutyus.
Itt érdeklődhet: 0652422807
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jerco

Tagság: 2004-05-27 19:49:23 Tagszám: #10687 Hozzászólások: 5682 |
18670. Elküldve: 2010-03-16 21:55:08, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218290.] |
Most 10 perce (2010.03.16.21:40) rohant egy rajzos, hosszú szőrű német juhászkutya és egy kicsi havanese v. bolognese Bp. XX. ker. Vízisport u-on a híd felé.
Aki látta meg akarta fogni, de menekültek.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Findusz

Tagság: 2010-01-10 17:49:32 Tagszám: #81123 Hozzászólások: 499 |
18669. Elküldve: 2010-03-16 21:16:36, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218291.] |
Kan vagy szuka?
|
| | |
[előzmény: (18666) kata0915, 2010-03-16 20:50:32] |
|
Törzstag
|
|
 korinna91

Tagság: 2010-03-02 19:44:11 Tagszám: #82893 Hozzászólások: 4 |
18668. Elküldve: 2010-03-16 21:13:27, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218292.] |
Gencsen láttunk a Deák Ferenc utcában egy őzvörös színű szuka(?) kutyust. Vizsla és boxer keverékre tippelek.....de nem biztos.....
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 HLI

Tagság: 2004-08-15 06:29:05 Tagszám: #12056 Hozzászólások: 5358 |
18667. Elküldve: 2010-03-16 21:10:10, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218293.] |
ELVESZETT:
2010.03.15.-én elveszett Füles az 1 éves, közepes méretű, magyar vizsla szuka. Szép szemű, hiperaktív, állandóan mozog:)
Elveszítés helye: Gyula (Békés megye) Tiborc utca
Nagyon nagyon várjuk haza!!!!
Tulajdonos telefonszáma: 06/30 742 02 08
www.allatok.info
|
| | | [válaszok erre: #18828] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 beagleclub

Tagság: 2009-02-02 12:54:29 Tagszám: #69973 Hozzászólások: 28 |
18665. Elküldve: 2010-03-16 20:45:59, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218295.] |
Már ha egy ilyen ügyben lehet egyáltalán örülni..
www.beagle-club.hu
|
| | |
[előzmény: (18664) beagleclub, 2010-03-16 20:45:13] |
|
Zöldfülű
|
|
 beagleclub

Tagság: 2009-02-02 12:54:29 Tagszám: #69973 Hozzászólások: 28 |
18664. Elküldve: 2010-03-16 20:45:13, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218296.] |
Én most várok választ a lánytól azt illetően, hogy miben volt más Benji, mint a megsérült kutyus. Kértem tőle, hogy segítsen, mert ha ez a kutya nem Benji, akkor amellett, hogy Benjit keressük, a sebesültke gazdáját is meg kell találnunk.
Azt is kérdeztem tőle, hogy milyen állapotban volt a kutyus. Kíváncsi vagyok..
Én meg még tegnap úgy örültem.. :(((
www.beagle-club.hu
|
| | | [válaszok erre: #18665 #18677] |
[előzmény: (18663) m a x, 2010-03-16 19:57:57] |
|
Zöldfülű
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
18663. Elküldve: 2010-03-16 19:57:57, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218297.] |
Holnap esküszöm bemegyek, és megnézem a kutya bal combján a mintázatot! Az kellően jellegzetes, bár a pofája sem összetéveszthető.
|
| | | [válaszok erre: #18664] |
[előzmény: (18662) beagleclub, 2010-03-16 19:55:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 beagleclub

Tagság: 2009-02-02 12:54:29 Tagszám: #69973 Hozzászólások: 28 |
18662. Elküldve: 2010-03-16 19:55:59, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218298.] |
Jujj, mondd, hogy ez nem igaz! :(
www.beagle-club.hu
|
| | | [válaszok erre: #18663] |
[előzmény: (18660) m a x, 2010-03-16 19:36:34] |
|
Zöldfülű
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
18661. Elküldve: 2010-03-16 19:50:16, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218299.] |
TALÁLTÁK, GAZDÁJÁT KERESIK
- Fajtája: keverék
- Neme: kan
- Ivartalanított: igen
- Mérete: kicsi
- Szőr hossza: közepes-hosszú
- Szőr színe: beige
- Ismertetőjegy: nincs
- Aktuális életkor: kb. 1-2 éves
- Bejelentő neve: Andi
- Bejelentő elérhetősége: +36-30-729-4380 [email protected]
- Bejelentés oka: talált
- Eset időpontja: 2010.03.13.
- Pontos hely és körülmények: Szigethalmon találták, az esti órákban, a LIDL előtt.
- Talált kutya esetén meddig tudja befogadni: 1 hét
PBK
ELVESZE
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
18660. Elküldve: 2010-03-16 19:36:34, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218300.] |
Érdekes, csak azóta nem az övé, mióta kiderült, hogy kárt okozott az autóban... 800 méterre a házuktól, 40 perccel az elvesztése után történt az eset.
Remélem az autós is feljelenti őket, én továbbítottam a keresésüket a Telepre.
El kellene őket tiltani az állattartástól
|
| | | [válaszok erre: #18662] |
[előzmény: (18655) beagleclub, 2010-03-16 18:10:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|