|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 Duncsi81

Tagság: 2006-02-18 11:00:49 Tagszám: #27267 Hozzászólások: 3326 |
18207. Elküldve: 2010-03-11 16:11:20, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218751.] |
ELVESZETT VIZSLA
2010. 02.25-én elveszett Dabasról egy rövidszőrű magyar vizsla kan. Fürge 2,5 éves,
nyakán szökésekor barna bőr nyakörv volt, ismertetőjegye, hogy a jobb szeme mellett
egy világosabb folt látható, egy egykori szemölcs helye. Barátságos, érdeklődő
kutya, azóta is mindenfelé keressük.
Balogné Acsai Hajnalka
tel: 06 30 342 18 54
[email protected]
Futrinka Egyesület *** Magyar Vizsla SOS
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kismáté

Tagság: 2005-05-18 11:26:16 Tagszám: #18911 Hozzászólások: 173 |
18206. Elküldve: 2010-03-11 16:04:04, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218752.] |
Hívtam közben a megadott számot, de nem vette fel.
A 276 E megállójában, ami ott van a hentes mellett pár méterre ki van/volt téve egy hirdetés:
"Január 25-én reggel elkóborolt Rákoscsabáról 10 hónapos, közepes termetű, hegyes, nagyfülű, hosszú, hullámos szőrű, fekete (ordas színű) Kormi nevű németjuhász keverék kan. Tel: 0630/281-7369, 0630/973-8034."
Most hívtam Kormi-gazdit, Kormi nincs még meg. Azt mondta a gazdi, hogy Kormi németjucis külsővel rendelkezik, csak tiszta fekete és van egy kis szakállkája is.
Nem lehet ő az akit a hentesnél látnak? Annak a nemét nem tudták biztosra, mert maga alá húzza a farkát, így lehet akár kan is.
|
| | | [válaszok erre: #18208 #18210] |
[előzmény: (18202) Puzzle, 2010-03-11 15:37:54] |
|
Haladó
|
|
 KEVIN6669

Tagság: 2006-08-11 12:54:22 Tagszám: #33623 Hozzászólások: 120 |
18205. Elküldve: 2010-03-11 16:01:14, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218753.] |
MO Szigetszentmiklósi felhajtónál a kereszteződésben álldogál 2 zsemle kutya!
Nincsenek túl jó helyen,ha valaki arra jár......
|
| |
|
Haladó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
18203. Elküldve: 2010-03-11 15:47:49, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218755.] |
Kismátét kérdezd meg.
|
| | |
[előzmény: (18202) Puzzle, 2010-03-11 15:37:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Puzzle

Tagság: 2008-11-04 23:19:56 Tagszám: #65220 Hozzászólások: 14928 |
18202. Elküldve: 2010-03-11 15:37:54, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218756.] |
Lakik-e a közelben valaki, aki tudna segíteni?
Márpedig itt rend lesz, szólt a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.
|
| | | [válaszok erre: #18203 #18206 #18225] |
[előzmény: (18201) Puzzle, 2010-03-11 15:36:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Puzzle

Tagság: 2008-11-04 23:19:56 Tagszám: #65220 Hozzászólások: 14928 |
18201. Elküldve: 2010-03-11 15:36:57, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218757.] |
Telefonon beszéltem az idős hölggyel. Nem tudja megfogni egyedül a kutyát, segítséget kér!!!
Márpedig itt rend lesz, szólt a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.
|
| | | [válaszok erre: #18202] |
[előzmény: (18196) BJuli, 2010-03-11 15:08:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KEVIN6669

Tagság: 2006-08-11 12:54:22 Tagszám: #33623 Hozzászólások: 120 |
18200. Elküldve: 2010-03-11 15:27:04, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218758.] |
Szuper köszi
|
| | |
[előzmény: (18195) Puzzle, 2010-03-11 14:43:54] |
|
Haladó
|
|
 LSzandrus

Tagság: 2009-01-06 17:45:12 Tagszám: #68835 Hozzászólások: 542 |
18199. Elküldve: 2010-03-11 15:21:47, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218759.] |
IWIW- ről bemásolva:
Kedves Dombóváriak! SEGÍTSETEK légyszives!
Találtak egy kis PINCSIT citromsárga strasszos nyakörvel. A kutyusnak súlyosan megsérült az egyik hátsó lába, azonnali segítségre lenne szüksége. Aki olvassa kérem tegye ki az üzifalára, olyan kicsi ez a város bízom benne, hogy a gazdija fülébe jut és azonnal jelentkezik.
06-30-264-3230-őt hívja.
köszönöm mindenkinek, nagyon sürgős lenne!!!!!!!!!!!!!!
A kutya nemesebb lény, mint az ember. A kutya hüséges, önfeládozó és mindenek elött feltétel nélküli szeretete a legirigylésre méltóbb tulajdonsága, amit az ember soha nem tudhat magáénak.
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Zsifikati

Tagság: 2008-11-04 08:03:44 Tagszám: #65180 Hozzászólások: 7068 |
18198. Elküldve: 2010-03-11 15:16:12, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218760.] |
Ja, és köszi!
***************
Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.
|
| | |
[előzmény: (18196) BJuli, 2010-03-11 15:08:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zsifikati

Tagság: 2008-11-04 08:03:44 Tagszám: #65180 Hozzászólások: 7068 |
18197. Elküldve: 2010-03-11 15:15:55, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218761.] |
Szóltam Puzzlénak.
Hátha!!
***************
Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.
|
| | |
[előzmény: (18196) BJuli, 2010-03-11 15:08:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BJuli

Tagság: 2005-11-17 20:16:32 Tagszám: #23843 Hozzászólások: 4833 |
18196. Elküldve: 2010-03-11 15:08:55, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218762.] |
Sajnos kép nincsen.
A bejelentő adott telefon elérhetőséget is: 06-20-367-9414
allatok.info
|
| | | [válaszok erre: #18197 #18198 #18201] |
[előzmény: (18190) Zsifikati, 2010-03-11 13:28:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Puzzle

Tagság: 2008-11-04 23:19:56 Tagszám: #65220 Hozzászólások: 14928 |
18195. Elküldve: 2010-03-11 14:43:54, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218763.] |
Írtam egy hölgynek PÜ-t az elvesztem.hu fórumon, hátha az övé. Vagy valamelyik a ma talált két másik nj. közül. A gazdától Erzsébetről szökött el a kutya és tetoválva van.
Márpedig itt rend lesz, szólt a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.
|
| | | [válaszok erre: #18200] |
[előzmény: (18194) KEVIN6669, 2010-03-11 14:10:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KEVIN6669

Tagság: 2006-08-11 12:54:22 Tagszám: #33623 Hozzászólások: 120 |
18194. Elküldve: 2010-03-11 14:10:59, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218764.] |
Most jött az infó,megtalálták a kisasszonyt!
Várjuk a gazdi jelentkezését!
Elérhetőség:06203590166
|
| | | [válaszok erre: #18195] |
[előzmény: (18193) KEVIN6669, 2010-03-11 14:05:41] |
|
Haladó
|
|
 KEVIN6669

Tagság: 2006-08-11 12:54:22 Tagszám: #33623 Hozzászólások: 120 |
18193. Elküldve: 2010-03-11 14:05:41, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218765.] |
Sziasztok!
Ezt a Németjuhász szukát ma találták a XVIII.ker Kassa utca-Üllői út nál,vagyis konkrétan Az Üllőiről szedték le.
Sajnos attól aki megtalálta 15 perc alatt lelépett,5 kerten keresztül urotta meg a kerítéseket.
Vsz kiltix nyakörv van a nyakában.
Alap vezényszavakat ismeri.
Már régebben is tátták a környéken,lehet ez is kijárós
Mindenesetre ha valaki keresi akkor fent említett környéken tegye.
] ]
] ]
|
| | | [válaszok erre: #18194 #18347] |
|
|
Haladó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
18192. Elküldve: 2010-03-11 13:59:42, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218766.] |
Még mindig aktuális
(Ismétlés kérésre)
ELVESZETT, KERESIK
- Kutya neve: Szuzi
- Fajtája: csau csau
- Neme: szuka
- Ivartalanított: nem
- Mérete: nagy
- Szőr hossza: hosszú
- Szőr színe: vörös
- Ismertetőjegy: tetoválás
- Aktuális életkor: 3 éves
- Bejelentő neve:
- Bejelentő elérhetősége: 06-70-211-7790- 06-20-215-6736 [email protected]
- Bejelentés oka: elveszett
- Eset időpontja: 210 03.03.
- Pontos hely és körülmények: Miskolc Városháztér
- Egyéb megjegyzések: Elveszett Miskolc városháztér környékéről egy csau csau 3 éves szuka kutya a megtalálót magas jutalomban részesítem előre is köszönöm.
PBK
ELVESZE
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
18191. Elküldve: 2010-03-11 13:59:06, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218767.] |
megvan a gazda. Mindjárt hív.
|
| | | [válaszok erre: #18218] |
[előzmény: (18145) mdori, 2010-03-10 22:17:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zsifikati

Tagság: 2008-11-04 08:03:44 Tagszám: #65180 Hozzászólások: 7068 |
18190. Elküldve: 2010-03-11 13:28:03, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218768.] |
Nincs kép? Nem lehet Puzzle Czinka Pannája közül az egyik?
Ő most szerintem nincs netközelben, ezért kérdem.
***************
Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.
|
| | | [válaszok erre: #18196] |
[előzmény: (18183) BJuli, 2010-03-11 12:35:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kismáté

Tagság: 2005-05-18 11:26:16 Tagszám: #18911 Hozzászólások: 173 |
18189. Elküldve: 2010-03-11 13:17:50, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218769.] |
Rendben, értem, így valóban nem lehet ugyanaz. Elnézést a tévedésért.
|
| | |
[előzmény: (18174) J.Zsuzsa, 2010-03-11 11:52:44] |
|
Haladó
|
|
 zillah

Tagság: 2003-07-26 19:52:13 Tagszám: #5901 Hozzászólások: 1945 |
18188. Elküldve: 2010-03-11 13:15:00, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218770.] |
Épp az utcán ácsorgok egy fiatal, ordas németjuhász keverék kan kutyával.
A nyakában lógó telefonszámot egy állatvédő vette fel és elmondta, hogy a kutya az utcán él Rákospalotán, egy gyártelepen etetik. Mivel nem szeretné, hogy az illatos útra kerüljön, ezért eljön érte és visszaviszi a telep közelébe, ahol eddig mászkált. Mire ideért két vasúti sínen, villamossínen és többsávos úton mászott át.
Ha valakinek lenne jobb ötlete és esetleg ideiglenesen befogadná, hívjon: 06 20 312 78 41
(szállítani sem tudom)
A kutya kedves, barátságos a többi kutyával. Viszont a kutyafuttatóban rögtön kiszúrta a kerítésen a lyukat és túrta is ki magát.
A lakásba felhoztam egy kis időre, nyugodtan viselkedik, fekszik.
Most megyünk vissza az utcára...
|
| | | [válaszok erre: #18246] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Alessza

Tagság: 2010-01-15 10:53:10 Tagszám: #81285 Hozzászólások: 70 |
18187. Elküldve: 2010-03-11 13:06:48, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218771.] |
Ennek örülök! :)
"Ha a mennyországban nincsenek kutyák, nem is vágyom oda.."
|
| | |
[előzmény: (18186) szezám, 2010-03-11 12:54:47] |
|
Kezdő
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
18186. Elküldve: 2010-03-11 12:54:47, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218772.] |
Most beszéltem a gazdával, mind a 2 keresett kutyus meglett ( Mázli és Marcopán is.)
PBK
ELVESZE
|
| | | [válaszok erre: #18187] |
[előzmény: (17992) szezám, 2010-03-09 09:56:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Manócska

Tagság: 2002-12-11 00:00:00 Tagszám: #603 Hozzászólások: 30163 |
18185. Elküldve: 2010-03-11 12:52:49, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218773.] |
Bocs a kapkodás, 2010 február 9-én veszett el Bogi
Honlapom
Képtáram
|
| | |
[előzmény: (18170) Manócska, 2010-03-11 11:34:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
18184. Elküldve: 2010-03-11 12:40:20, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218774.] |
Eddig még visszajelzét nem kaptam, hogy meglenne.
PBK
ELVESZE
|
| | |
[előzmény: (18179) Alessza, 2010-03-11 12:24:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BJuli

Tagság: 2005-11-17 20:16:32 Tagszám: #23843 Hozzászólások: 4833 |
18183. Elküldve: 2010-03-11 12:35:43, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218775.] |
Látott, segítségre váró fajtatiszta németjuhász szuka!
"A XVII. kerületben kb. 1 hónapja a Hősök tere melletti húsbolt közelében látható szerintem fajtiszta nagyon félénk minden reggel 6 és 3/4 7 között. A farka lóg, és ahogy megindul a forgalom valahova elmenekül. Gyönyörű állat, szerintem szuka. Kérem, ha lehetséges segítsenek rajta. Nem lehet megközelíteni mert nagyon fél. "
Elérhetőség: [email protected]
allatok.info
|
| | | [válaszok erre: #18190] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|